Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

 

ZNAKI

 

CZĘŚĆ ÓSMA

 

 


10 marca 2019 roku

Modlitwa adoracyjna

Myślałem, czy dobrze, że kupiłem żelki w Wielkim Poście? - Pan Jezus: "Już masz post od cukru do wody z cytryną w Wielkim Poście. Będzie "Niedziela Radości" - skojarzenie: "Haribo - Smak Radości" - wzruszenie

10 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię, Boże, w tych trudnościach, dziękuję ci za nie i ufam, że mnie pocieszysz" - Psalm: "Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu. Tyś jest moją ucieczką i twierdzą, Boże mój, któremu ufam... ...wyzwolę go i sławą obdarzę". Aklamacja: "Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych" - Pan Jezus: "Moc w słabości się doskonali. Im bardziej słabość daje się we znaki - znaki - tym bardziej objawia się moc moich znaków -  wzruszenie.

26 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Pan Jezus powiedział mi w sercu: "To jest najwłaściwsze na świecie, że masz życie wieczne" - Powiedziałem do Pana Jezusa: "Dziękuję Ci za to. Ty jesteś, to wszystko jest. I też dziękuję ci za ostatnią modlitwę adoracyjną. Pocieszyłeś mnie w niej. Ty jesteś, to wszystko jest". Odnośnie pierwszej z tych dwóch spraw - Aklamacja: Bądź wierny aż do śmierci, a dam Ci wieniec życia" - życie wieczne. Odnośnie tej drugiej sprawy - Antyfona: "Pan Bóg ogłasza pokój ludowi i świętym swoim, którzy zwracają się ku niemu swym sercem" - modlitwa adoracyjna.

28 listopada 2019 roku

11 Listopada 2018 roku Pan Jezus został Królem Polski. Dowodem tego było to, że w tym samym miesiącu, gdy było święto Chrystusa Króla - Króla Wszechświata - Polka wygrała dziecięcą Eurowizję w kolejnym roku - teraz w tym miesiącu - drugi raz z rzędu Polka wygrała dziecięcą Eurowizję - też w święto Chrystusa Króla Wszechświata, a wcześniej przed tą Intronizacją w zeszłym roku, takich wydarzeń w to święto nie było. Dodatkowo, w tym roku Polska organizowała dziecięcą Eurowizję i udało się to wspaniale.

28 listopada 2019 roku

Wczoraj na spotkaniu wspólnoty wezwałem "Jezu!" w sprawie, czy podzielić się w tym momencie świadectwem - usłyszałem słowa "Koronka do Miłosierdzia Bożego". Chwilę później znalazłem moment, żeby się podzielić i się podzieliłem tym, że któregoś razu zwalczyłem pokusy mocą Bożą po tym, jak odmówiłem koronkę do Miłosierdzia Bożego i w tym momencie Skojarzyłem sobie, że właśnie mówiłem o Koronce do miłosierdzia bożego tak, jak było w tym wcześniejszym znaku rozeznania.

27 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Aby Pan Bóg przez całą resztę mojego życia robił ze mną coraz większy porządek, żeby zrobił ze mną idealny porządek" - Aklamacja: "Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci wieniec życia". Też w intencjach sprawa moich słabości, moich nieporadności i sprawa mojego bycia autorytetem przy moich trudnościach - Antyfona: Chwalcie Pana wszystkie narody bo potężna jest nami Jego łaska" - wniosek: "Jednak będę tym autorytetem, a moc w słabości się doskonali, jak powiedział mi sercu Pan Jezus.

23 marca 2019 roku

22 marca wysłaliśmy maila do pani z radia Podlasie z utworem "Ciągle Wierzę W Nas" - dziś, 23 marca, polscy skoczkowie wygrali jako drużyna w Pucharze Świata, zwyciężyli w klasyfikacji generalnej jako drużyna.

15 marca 2019 roku

Projekt myśli

Raduj się miłosierdziem, które ci Bóg okazuje, ale ważne jest, abyś nie cenił sobie przyjemności ziemskich. Przywiązanie do przyjemności ziemskich prowadzi do bałwochwalstwa i do ulegania pokusom. Święty Paweł pisze: "Wyzułem się ze wszystkiego i uznaję to za śmieci, bylebym pozyskał Chrystusa i znalazł się w nim".

28 listopada 2019 roku

Dzisiaj myślałem o słowach z Nowego Testamentu, które zatytowałem w powyższej myśli, w "Projekcie Myśli" z 15 marca 2019 roku - "Wyzułem się ze wszystkiego i uznaję to za śmieci, bylebym pozyskał Chrystusa i znalazł się w Nim". Otóż dziś na spotkaniu wspólnoty zadzwonił mi telefon W czasie spotkania i ksiądz powiedział o tych telefonach: "Wyrzućcie je". - Dlatego pomyślałem o tych słowach. Dosłownie nie mam wyrzucić tego telefonu do śmieci, ale mam się go wyrzec i przyjemności z nim związanych mam się wyrzec - wyrzekam się.

14 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Czystość serca" - Aklamacja: "Stwórz Boże we mnie serce czyste i przywróć mi radość z Twojego zbawienia". Też intencja: "Uwielbiam cię Boże w moich ostatnich trudnościach też ze śpiewaniem" - Psalm: "Będę Cię sławił panie z całego serca, bo usłyszałeś słowa ust moich. Będę śpiewał Ci psalm wobec narodów, pokłon Ci oddam w Twoim świętym przybytku" - Antyfona: "Usłysz Panie moje słowa, zważ na moje wołanie, wytęż słuch na głos mojej modlitwy, Królu mój i Boże" - też w intencji: "Uwielbiam Cię Boże w tej inicjatywie śpiewania na Starówce, obietnicy, że będzie pięknie i w jej spełnieniu" - Psalm: "Będę sławił Twoje imię za łaskę i wierność Twoją, bo ponad wszystko wywyższyłeś Twoje imię i obietnicę, wysłuchałeś mnie, kiedy Cię wyzywałem, pomnożyłś moc mojej duszy. Pan mnie wysłuchał, kiedy go wzywałem. Wybawia mnie Twoja prawica, Pan za mnie wszystkiego dokona. Panie, Twa łaska trwa na wieki, nie porzucaj dzieła rąk Twoich.

28 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za wiele łask i darów" - Psalm: Chwalcie na wieki Najwyższego Pana, Błogosławcie Pana, niech ziemia błogosławi pana, niech Go chwali i wywyższa na wieki".

13 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię w Twoim przebaczeniu, dziękuję Ci, ale przepraszam Cię za niewdzięczność. Biję się w piersi (skrucha). Też jeśli chcesz, wejrzyj miłosiernie na moje rozmaite trudności" - Antyfona: "Wspomnij na swoje miłosierdzie Panie, na swoją miłość, która trwa od wieków. Niech moi wrogowie nie triumfują nade mną. Wybaw mnie Boże Izraela ze wszystkich moich grzechów" - Psalm: "Sercem skruszonym nie pogardzisz Panie. Zmiłuj się nade mną Panie Boże w łaskawości swojej, w ogromie swej litości zgładź moją nieprawość. Obmyj mnie zupełnie z mojej winy i oczyść mnie z grzechu mojego. Sercem skruszonym nie pogardzisz Panie. Stwórz Boże we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha. Nie odrzucaj mnie od Twego oblicza i nie odbieraj mi świętego Ducha swego. Ofiarą bowiem Ty się nie radujesz, a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz. Boże moją ofiarą jest Duch skruszony, pokornym i skruszonym sercem Ty Boże nie gardzisz". Aklamacja: "On bowiem jest łaskawy i miłosierny". Antyfona: "Niech Cię wielbią wszyscy, którzy zwracają się do Ciebie Panie, niech znajdą wielką radość w Twojej obecności".

15 marca 2019 roku

Wyjątkowy dzień pingpongowy Piotrusia i wokalny mój - środkowy z opisywanych znaków tego dnia - "ping pong sing song"

29 Listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Zbliżamy się do Maryi, Maryja zbliża się do nas, bo jutro wybieramy się do Częstochowy, do Maryi właśnie. Aklamacja: Nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Podnieście głowy - Jasna Góra. Też ostatnio podjąłem rozeznanie, czy proroctwa św Ojca Pio i fatimskie mówiące o dramatycznych katastrofach świata oznaczają już koniec świata i przyjście Królestwa Bożego?" Wezwałem: "Jezu!" i zobaczyłem słowo "jo". Zobaczyłem w internecie, według opcji "wykryj język", że to znaczy "już" - akurat w języku fińskim, a Fin to inaczej koniec. Ewangelia dzisiaj: "...gdy widzicie, że wypuszczają pączki, sami poznajecie że już blisko jest lato" - też słowo "już".

29 Listopada 2019 roku

W modlitwie pacierzowej wieczornej wspólnej z Piotrusiem powiedziałem: "Dziękujemy Ci Maryjo, że nas przyciągasz do siebie, bo jutro wybieramy się do Częstochowy" - spojrzenie w tym momencie na obraz Maryi, a potem mój wzrok się skierował w jeden punkt konkretny akurat [wizerunek] mamusi, która symbolizuje Maryję, jest zjednoczona w niebie z Maryją. Zrozumiałem wtedy, że wszystko nam się w tym wyjeździe na rekolekcje pięknie uda - mnie i Piotrusiowi, co mi potwierdził w modlitwie wieczornej w sercu Pan Jezus

16 marca 2019 roku i 29 Listopada 2019 roku

16 marca 2019 roku powiedziałem w myślach: "Ta audycja z naszym świadectwem w dziesiątą rocznicę odejścia mamusi do nieba, do Maryi była nie dalej jak dwa miesiące temu. Okazało się, że rzeczywiście dokładnie 2 miesiące temu 16 stycznia 2019 roku. Teraz, kiedy to odnotowują jest przeddzień naszego wyjazdu do Częstochowy do Maryi, z którą złączona jest szczególnie nasza mamusia w niebie, która symbolizuje Maryję

16 marca 2019 roku i 29 Listopada 2019 roku

16 marca 2019 roku pomieszałem album "I love Warsaw", zastanawiałem się, czy pan Bóg to błogosławi, pomyślałem: "wylosuję zdjęcia i ustawię tą kolejność klasową, zobaczymy pierwsze zdjęcie i może to będzie znaczące". Wezwałem: "Jezu!" i wylosowałem pierwsze zdjęcie z napisem "Kocham Warszawę" "I Love Warsaw" - tak, jak brzmi tytuł tego albumu. Zatwierdziłem. Jest tylko kilka zdjęć zdjęć, które mają ten napis "Kocham Warszawę".

30 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziś nasze spotkanie - Piotrusia i moje z Maryją w Częstochowie". Antyfona: "Przyprowadził go do Jezusa". Pojechaliśmy do Maryi, żeby ona przeprowadziła nas do Jezusa.

30 listopada 2019 roku

17-ta rocznica najpiękniejszego dnia w moim życiu - całkowitego zawierzenia się Panu Jezusowi. Dzisiaj pielgrzymka naszej wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich na Jasną Górę - dwie szczególne katechezy założycieli tego ruchu - księdza Dejczera i księdza Buczela - przepiękne

30 listopada 2019 roku

Katecheza księdza Dejczera na dniu skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich na Jasnej Górze. Opowiadanie księdza pokryło się idealnie z obrazem, który miałem w sercu na rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień w 2004 roku. Otóż jest to taka historyjka: "Jest sobie domek i przed domkiem, na ganku stoi małe dziecko. Jest już późny wieczór. To dziecko, ten chłopiec, którym okazałem się być ja, wpatruje się w księżyc. Bardzo mu się podoba ten księżyc i mówi sobie: "Jaki ten księżyc jest przepiękny! Wskoczę na niego. Chłopiec dokonuje podskoku, odbija się od ziemi i zanim spadnie na ziemię taka cudowna siła biegnąca od księżyca przez atmosferę aż do tego chłopca, pochwyca go i przyciąga przez atmosferę, przestrzeń kosmiczną tego chłopca aż na księżyc i chłopiec znajduje się na wymarzonym księżycu. Otóż ksiądz ten, teraz, na tym dniu skupienia, opowiedział podobnie że jest sobie dziecko, które podziwia przyrodę, gwiazdy na niebie i właśnie księżyc, chcę mieć ten księżyc. Ksiądz mówił że to dziecko nie kalkuluje czy to jest możliwe czy nie, tylko marzy i że chrześcijanin powinien być jak to dziecko, młody właśnie a nie stary, które tylko kalkuluje czy coś jest możliwe czy nie. Ksiądz mówił że mama tego dziecka woła go do namiotu, do swoich zajęć, do rachunkowości, żeby nie marzyło, tylko trzymało się ziemi. Widzę, że te wszystkie znaki w moim życiu to dzieło Iskry Bożego Miłosierdzia, to jest spełnienie właśnie bycia takim młodym jak to dziecko.

28 listopada 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus w sercu: "Jasiu, moc w słabości się doskonali" - akurat organista mniej więcej takie słowa: "jestem słabym człowiekiem, ale zwracam się do Ciebie". Na koniec mszy świętej pieśń: "Pan jest mocą swojego ludu" - "mocą"...

2 grudnia 2019 roku

Komunia Święta

Msza Święta roratnia. Maryja w sercu: "Nie bój się, nie będziesz się bał, nie będziesz się lękał, nie będziesz się przestraszał". Na końcu Mszy Świętej ksiądz: Nie bójcie się chodzić na roraty.

1 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbienie i dziękczynienie za spotkanie z Maryją w Częstochowie, za liczne łaski i dary przez Maryję dane". Psalm: "Do niego wstępują pokolenia Pańskie, aby zgodnie z prawem Izraela wielbić imię Pana". Pan Jezus w sercu: "Jasiu, wywyższam cię nie tylko w świętości, ale też w potędze". Antyfona: "Pan obdarzy błogosławieństwem - świętość, a nasza ziemia wyda swój owoc" - potęga.

2 grudnia 2019 roku

Myślałem w sercu o znaku "jo - Fin", czyli "już koniec" - odnośnie końca świata, że proroctwa świętego Ojca Pio i Fatimy mówią o tym. Mówiłem sobie w sercu: "...a więc było te "już koniec" - w tym momencie, gdy ktoś powiedział "Już oglądajmy" - o filmie i na ekranie wyświetliło się słowo "fin" - właśnie te "koniec". To było dla mnie potwierdzenie tamtego znaku opisanego w notatce o wieczornej modlitwie osobistej z 29 Listopada 2019 roku

2 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze. Dziś na Mszy Świętej w Komunii Świętej słowo Maryi do mnie: "Nie bój się". Potem ksiądz powiedział: "Nie bójcie się chodzić na Roraty". Antyfona: "Porzućcie bojaźń". Pan Jezus powiedział mi, że nie będę się bał. Poza tym, dziś, 16 rocznica mojego zwycięstwo w konkursie Warszawa Jakiej Nie Znamy" - psalm: "Już stoją nasze stopy w Twoich bramach Jeruzalem" - Jeruzalem - Warszawa. "Proście o pokój dla Jeruzalem" -  Jeruzalem - Warszawa

26 marca 2019 roku i 2 grudnia 2019 roku

26 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa publikacji znaków - strona 3 i 4 - setki. Antyfona: "Prawo Pańskie jest doskonałe i pokrzepia duszę, świadectwo Pana niezawodne, uczy prostaczka mądrości". Psalm: Błogosławieni, którzy postępują zgodnie z prawem Pańskim, Błogosławieni, którzy zachowują Jego przykazania i szukają Go całym sercem. Ty po to dałeś swoje przykazania, aby przestrzegano ich pilnie. Oby niezawodnie zmierzały moje kroki ku przestrzeganiu Twych ustaw. Będę cię wysławiał całym sercem, gdy nauczę się Twych sprawiedliwych wyroków. Przestrzegać będę Twych ustaw, abyś mnie nigdy nie opuścił". Dziś, 2 grudnia 2019 roku, rozeznawałem sprawę odnotowywania znaków i w komputerze robiłem porządek z najnowszymi opisami znaków. Widziałem też wspomnianą w tej modlitwie wieczornej czwartą stronę znaków.

18 marca 2019 roku i 2 grudnia 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie służenia do Mszy - zobaczyłem rury - jedna z nich się nazywa "zasilanie" - tak mówił na nią robotnik, który ją instalował - tak, jak mówił mi Pan Jezus kilka miesięcy wcześniej - poprzez służbę do Mszy Pan Bóg daje moc tym dziełom - dziś, 2 grudnia 2019 roku, służyłem do Mszy - na pierwszej roracie w tym roku.

17 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące - dziś pocieszenie, poprzez modlitwę adoracyjną - Antyfona: "Szukaj Jego oblicza". Antyfona: "O Tobie mówi moje serce: "Szukaj Jego oblicza". Będę szukał Twego oblicza Panie, nie zakrywaj przede mną Twojej twarzy, wspomnij na swoje miłosierdzie, Panie, na swoją miłość, która trwa od wieków. Niech moi wrogowie nie triumfują nade mną, wybaw nas, Boże Izraela, ze wszystkich naszych grzechów". Psalm: "O Tobie mówi moje serce: "Szukaj Jego oblicza". Będę szukał Twego oblicza, Panie, nie zakrywaj przede mną swojej twarzy.

19 marca 2019 roku

W czasie prawie trzymiesięcznego pobytu mojego w szpitalu w 2000 roku, prawie codziennie odmawiałem kilkadziesiąt koronek do Miłosierdzia Bożego, za nas i za cały świat. Ten czas, to symbol Ukrzyżowania Pana Jezusa.

18 marca 2019 roku

Intencje: "Sprawy bieżące. Dziś służenie do Mszy i rozeznanie, żeby służyć raz w miesiącu do Mszy. Antyfona: "Wyzwól mnie, Panie i zmiłuj się nade mną. Na równej drodze stoi moja stopa. Na zgromadzeniach będę błogosławił Pana.

19 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Poinstruowanie, co teraz robić?" - Chwilę wcześniej rozmowa z Piotrusiem o tym, żeby pisać maile do księży ze sprawą Iskry Bożego Miłosierdzia. Dwa fragmenty Ewangelii opisujące tę sprawę, popierając ją. Pierwsze: "Nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej małżonki, albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w niej poczęło. Uczynił tak jak mu polecił Anioł Pański" Piotruś się zgodził, żeby pisać maile do księży. Drugie: "Siedział między nauczycielami, przysłuchiwał się i zadawał pytania". - nauczyciele - księża, pytania - to o czym rozmawiałem z Piotrusiem. Też intencja: "Uwielbienie i dziękczynienie za wyjątkową radość w dniu dzisiejszym". - Antyfona: "Sługo dobry i wierny, wejdź do radości Twego Pana". Antyfona: "Szczęśliwi, którzy mieszkają w domu Twoim, Panie. będą Ciebie wychwalać na wieki.

22 marca 2019 roku i 2 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Ufam w przebicie się poprzez opowiadanie znaków - tak, jak mi powiedziałeś w modlitwie adoracyjnej. Psalm: "Wspomnij cuda, które Pan Bóg zdziałał... ...aż spełniła się przepowiednia i poświadczyło ją Słowo Pańskie. W intencji wyraziłem, też że ufam, że spełni się przepowiednia Pana Jezusa co do sławy, jeszcze w tym półroczu, też poruszyłem sprawę pana Artura. Pan Jezus powiedział mi: "Opowiadałeś, opowiadasz, będziesz opowiadał. Przypomniały mi się słowa pana Artura: "Opowiadać", na pytanie, jak się przebić?. Dziś, 2 grudnia 2019 roku był u nas pan Artur. W tamtym pierwszym półroczu, o którym było powiedziane, służyłem do Mszy i dostałem wiele komplementów, że bardzo ładnie śpiewam. od 1 lipca 2019 roku o wiele częściej służę do Mszy, a 29 czerwca - 2 dni przed tą inicjatywą, opowiadałem Robertowi w Rzeszowie dużo znaków. Przez te opowiadanie przyszło przebicie się.

3 grudnia 2019 roku

Często zacząłem służyć do Mszy dokładnie po opowiadaniu znaków Robertowi, co miało miejsce 29 czerwca w 2019 roku w Rzeszowie. Od 1 lipca posługuję często jako ministrant i często śpiewam psalm na Mszy Świętej, a także czytam czytanie.

3 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dzisiaj ksiądz Czarek pogratulował mi pięknego śpiewu,  skomplementował mnie, że przepięknie zaśpiewałem psalm i Aklamację na Mszy Świętej roratniej. Powiedział, że bał się, czy mnie jeszcze złapie w zakrystii po Mszy Świętej, żeby mi pogratulować. Ewangelia: "Szczęśliwe oczy, które widzą to, co wy widzicie, bo powiadam wam: wielu proroków i królów pragnęło ujrzeć To co wy widzicie a nie ujrzeli i usłyszeć co słyszycie a nie usłyszeli.

4 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za znaki wielkie dziś w związku z Opolem". Panie Jezu, w tym co mnie przerasta, zwracam się do Ciebie, Jezu, Ty się tym zajmij, ufam Tobie w kwestii Opola, bo dałeś znaki ze świętym Janem Pawłem II". - Ewangelia: "Ja mam świadectwo większe od Janowego. Gdybym ja wydawał świadectwo o sobie samym, świadectwo moje nie byłoby prawdziwe. Jest ktoś inny, kto wydaje świadectwo o mnie - Ojciec, który mnie posłał, On dał o mnie świadectwo.

23 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Panie Boże, wyrażam skruchę. Zgrzeszyłem przeciwko Tobie wiele razy, popełniłem wiele zbrodni, biję się w piersi. Proszę Cię, przebacz mi, zlituj się nade mną, miej litość dla mnie, grzesznika. Uwielbiam Cię w tym przebaczeniu, bo już mi przebaczyłeś i dziękuję Ci za to. Dziękuję Ci, że nie postępujesz ze mną według moich grzechów, ani według win moich mi nie odpłacasz. Uwielbiam Cię w tym, że mi obiecałeś, że będziesz zawsze miał dla mnie miłosierdzie, w tej potężnej, wiecznej łasce we mnie" - Antyfona: "Pan jest łagodny i miłosierny, nieskory do gniewu i bardzo łaskawy. Pan jest dobry dla wszystkich, a Jego miłosierdzie nad wszystkim, co  stworzył. Psalm: "Pan jest łaskawy, pełen Miłosierdzia. On odpuszcza wszystkie twoje winy i leczy wszystkie choroby, On twoje życie ratuje od zguby, obdarza cię łaską i zmiłowaniem. Nie zapamiętuje się w sporze, nie płonie gniewem na wieki. Nie postępuje z nami według naszych grzechów, ani według naszych nam [nie odpłaca], bo jak wysoko niebo wznosi się nad ziemią, tak wielka jest łaska pana dla Jego czcicieli. Jak odległy jest wschód od zachodu, tak daleko odsuwa od nas nasze winy". Ewangelia o synu marnotrawnym.

25 marca 2019 roku

Pan Jezus spełnił moją prośbę o rozeznanie sprawy logo na zdjęciach - johnswallpapers com - rozeznanie akurat w dniu Zwiastowania Pańskiego.

25 marca 2019 roku

Kilkanaście wieżowców warszawskich szykuje się w dzielnicy Mirów - jak mamusia - Mira.

4 grudnia 2019 roku

Piotruś podzielił się ze mną, że tego dnia słuchał religijnego podcastu, w którym ktoś miał identyczną sytuację jak on i okazało się, że data tego podcastu to 4 grudnia, ale nie tego roku tylko poprzedniego, a tego dnia akurat też był 4 grudnia. Były to sprawy związane z czystością serca. Tego dnia na wspólnocie podzieliłem się świadectwem o łasce mojego bycia wyzwolonym z nieczystości serca, co się dokonało poprzez świętego Jana Pawła II w 2000 roku. Jeszcze się okazało, że ten dzień 4 grudnia to Wigilia 5 grudnia 2019 roku, czyli dnia 5 rocznicy wyzwolenia Piotrusia z tego samego nałogu, z którego pan Bóg mnie wyzwolił w 2000 roku poprzez Świętego Jana Pawła II.

4 grudnia 2019 roku

Pierwszego, drugiego i trzeciego grudnia śpiewałem na Mszy Świętej psalm i aklamację, a teraz, 4 grudnia zastanawiałem się, czy coś wyjątkowego się wydarzyło dla Polski w tym obecnym czasie - myślałem, żeby zapytać może o to Piotrusia który śledzi wiadomości, ale nie chciałem żeby to było naciągane i nie zapytałem. Akurat Piotrek sam z siebie powiedział mi, że teraz pan prezydent Polski spotkał się z Królową Elżbietą II, ale także, że odniósł sukces na arenie międzynarodowej w związku z ze szczytem NATO, który tego dnia miał miejsce, w okrągłą rocznicę powstania NATO.

4 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dzisiaj, jak nigdy wcześniej na modlitwie wieczornej, wymieniłem szereg łask z całego mojego życia, za które szczególnie dziękuję Panu Jezusowi i Maryi. Ewangelia: "Pan Jezus wziął siedem chlebów i ryby i odmówiwszy dziękczynienie połamał dawał uczniom, uczniowie zaś tłumom. Jedli wszyscy do syta, a pozostałych ułamków zebrano jeszcze siedem pełnych kosztów. Między innymi dziękowałem za te liczne zdjęcia, które zrobiłem w ostatnim czasie I za aplikację, która jest tworzona właśnie.

5 grudnia 2019 roku

Kupowaliśmy ramki na gwiazdkę. Wybraliśmy kilka ramek, nie znając cen. Powiedziałem: "Jeśli wyjdzie około 200 zł, to znaczy, że Pan Bóg potwierdza że chce, żeby je kupić. wyszło właśnie tyle - po sprawdzeniu 5 ramki było 145 zł, a ostatnia ramka 55 zł - razem 200 zł.

5 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziękuję Ci Boże, za liczne łaski w dniu dzisiejszym". Psalm: Dziękujcie Panu, bo jest dobry, bo jego łaska trwa na wieki. Otwórzcie mi bramy w sprawiedliwości, wejdę przez nie i podziękuję Panu.

25 marca 2019 roku i 5 grudnia 2019 roku

25 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące. Uwielbienie i dziękczynienie za łaski związane z Opolem 2019, Debiutami, z nami w tym wszystkim. Dziś, ni stąd ni zowąd - Zwiastowanie Pańskie. Zainteresowałem się festiwalem w Opolu, okazało się, że został przesunięty na 14 czerwca. Wigilia tego dnia to 13 czerwca 2019 roku - dwudziesta rocznica Mszy Świętej, odprawionej przez świętego Jana Pawła II na Placu Piłsudskiego, w której uczestniczyłem. Teraz wezwałem Maryję w całej tej sprawie i skojarzyłem sobie, że tamtego 13 czerwca 1999 roku mamusia widziała razem ze mną papieża. Byłem strapiony, że to będzie Wigilia, a nie 14 czerwca i poszedłem w tej sprawie na modlitwę adoracyjną, do Pana Jezusa powiedział mi krótko: Jasiu - Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Czy coś ci to mówi? Otóż - Antyfona: "Chrystus przychodząc na świat mówi: "Oto idę, abym spełniał wolę Twoją Boże. Psalm: "Przychodzę Boże pełnić Twoją wolę. W zwoju księgi jest o mnie napisane: Głosiłem Twą Sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu i nie powściągałem warg moich, o czym Ty wiesz, Panie. Sprawiedliwości Twojej nie kryłem w głębi serca, głosiłem Twą wierność i pomoc. Nie taiłem Twojej łaski, ani Twej wierności przed wielkim zgromadzeniem. Tego dnia - Aklamacja: "Alleluja! Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami i widzieliśmy Jego chwalę. Ewangelia: Będzie on wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego, a pan Bóg da mu tron jego praojca, Dawida. Będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a jego panowaniu nie będzie końca. Duch Święty zstąpi na Ciebie". Antyfona: "Oto panna pocznie i porodzi syna i nazwie go Imieniem Emanuel". 14 czerwca 2019 roku nie występowałem na festiwalu w Opolu ale oglądałem go w telewizji Kasię Stankiewicz i Varius Manx. Wykonali utwór "Piosenka księżycowa", a także "Kot bez ogona".  7 lipca, parę tygodni później, uczestniczyłem w przesłuchaniu do Szansy Na Ssukces w siedzibie Telewizji Polskiej. Śpiewałem właśnie piosenkę "Piosenka Księżycowa". Tuż przede mną Dziewczyna śpiewała utwór "Kot Bez Ogona" - tak się złożyło, a wszystkiego tego słuchał między innymi Pan Artur Orzech, który z kolei prowadził tamte Opole 2019 W telewizji. To przesłuchanie było w dniu urodzin Marcinka, przez którego sprzyszedł pomysł na aplikację z tapetami.

26 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię Boże w tym, co mi powiedziałeś na modlitwie adoracyjnej przed chwilą i dziękuję Ci za tą nadzieję co do mojego występu w festiwalu w Opolu, jej spełnienie. Antyfona: "Wołam do Ciebie, bo Ty mnie Boże wysłuchasz. Nakłoń ku mnie Twe ucho, usłysz moje słowa. Strzeż mnie jak źrenicy oka. Ukryj mnie w cieniu Twych skrzydeł" Psalm: Boże i Zbawco, w Tobie Mam nadzieję

28 marca 2019 roku i 5 grudnia 2019 roku

28 marca 2019 roku

Komentarz na Flickr, wczoraj, w dniu wyjątkowych zdjęć w dniu rocznicy kupienia aparatu - "Great job" - akurat też dzisiaj, 5 grudnia 2019 roku, ciocia Gosia wyjątkowo zkomplementowała moje zdjęcia Warszawy.

28 marca 2019 roku

Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Mickiewicza widziałeś? - Skończyłem Liceum imienia Adama Mickiewicza.

28 marca 2019 roku

Rekordowe zdjęcia, akurat w dniu pierwszej rocznicy kupienia aparatu.

28 marca 2019 roku i 5 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące". Dziś spotkanie z Basią Król - Ewangelia o niemym który zaczął mówić Dzięki Panu Jezusowi. Też tego dnia mówiłem, opowiadałem Basi dzieła w ramach tego. Też uwielbienie i dziękczynienie - psalm: "Stańmy przed obliczem Jego z uwielbieniem". Dziś sprawa mojego śpiewania poruszona na spotkaniu z Basią. Psalm: "Przyjdźcie, radośnie śpiewajmy Panu. Z weselem śpiewajmy Mu pieśni, przyjdźcie, uwielbiajmy Go". - Dziś, 5 grudnia 2019 roku mieliśmy też spotkanie, ale nie z Basią, tylko z Gosią - też mówiłem o moim śpiewaniu.

6 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię Boże w tym, że dałeś swoje znaki, słowa i obietnice co do sukcesu tej aplikacji. Już teraz Dziękuję Ci za to". Też sprawy dzisiejsze. Dziś dostałem maila od Pani Izabeli Pasterny w sprawie aplikacji. Sprawa posunęła się naprzód. Antyfona: "Będę szukał moich owiec i ustanowię nad nimi Pasterza" - "Pasterny" - który je będzie prowadził. Ja, Pan, będę ich Bogiem. Też psalm: "Wierzę, że będę oglądał dobra Pana w krainie żyjących. Oczekuj Pana, bądź mężny, nabierz odwagi i oczekuj Pana". Oto nasz Pan przyjdzie z mocą i oświeci oczy sług swoich". Antyfona: "Oto Pan przyjdzie w majestacie, aby przynieść pokój swojemu ludowi i obdarzyć go życiem wiecznym". Antyfona: "Oczekujemy naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który przekształci nasze ciała śmiertelne na podobne do swojego ciała uwielbionego". Antyfona: "Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili" Antyfona: "Zamysły Jego serca trwają przez pokolenia, aby ocalić do śmierci życie tych którzy Mu ufają i żywić ich w czasie głodu.

29 marca 2019 roku

Dziś zaplanowałem, że jutro 30 marca 2019 roku pojadą na Starówkę śpiewać dla przechodniów jak już to zaplanowałem. Skojarzyłem sobie, że tego dnia będą urodziny Celine Dion - naszego ulubionego wykonawcy muzycznego. Akurat mam w tym repertuarze jeden utwór Celine Dion - "I'm Alive"

29 marca 2019 roku

Dziś w śpiewałem "I'm Alive" Celine Dion w czasie rozśpiewywania się przed jutrzejszym śpiewaniem na Starówce. Wieczorem opisywałem jak zwykle znaki. Trzy pierwsze z nich - o świętym Janie Pawle II. Środkowy z nich - pod hasłem: "mama śmierć "I'm Alive" - moja wersja" - Jutro właśnie będą urodziny Celine Dion. Pomysł, żeby śpiewać na Starówce powstał w dziesiątą rocznicę Mszy Świętej - miesięcznicy za naszą mamusię.

31 marca 2019 roku

Na dwa konkursy fotograficzne - Warszawa i Jej Dziedzictwo i International photography Awards zgłosiłem w sumie trzy serie zdjęć i dwa zdjęcia - wszystkie przedstawiają Plac Zamkowy, albo Rynek Starego Miasta - Dwa miejsca, na których wczoraj śpiewałem.

31 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Skrucha, nawrócenie, dziękczynienie za udany śpiew na Starówce" - Ewangelia o synu marnotrawnym, o miłosiernym Ojcu" "...dajcie mu też pierścień na rękę". Pan Jezus: "Jasiu, pierścień jest symbolem twojego nawrócenia - pamiętasz, w dniu w którym Piotruś pocałował pierścień rybaka na dłoni Świętego Jana Pawła II porzuciłeś uczynki nieczystości i trwarz w tym po dziś dzień". Antyfona: "Raduj się, Jerozolimo" - w dniu tego śpiewania na Starówce, 30 marca 2019 roku, w znakach, znak o tym pierścieniu Rybaka i Piotrusiu.

2 kwietnia 2019 roku

29 marca wysłałem maila do Managementów, a następnego dnia 30 marca śpiewałem z powodzeniem na Starówce.

4 kwietnia 2019 roku

Oglądaliśmy z Piotrusiem moje zdjęcia Warszawy, i pocztę, którą dziadziuś projektował. Potem opisywałem trzy znaki - pierwszy o Dziadziusiu - "Czyżby to jakiś wyjątkowy moment związany z dzidziusiem? - Ojej, w kwietniu są dziadziusia urodziny - 5 kwietnia, a który jest dzisiaj? - 4 kwietnia - wigilia rocznicy urodzin.

7 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Panie Jezu, jeśli chcesz, niech się okaże że błogosławiona jest ta praca którą teraz wykonałem, w dniu dzisiejszym, nad tą aplikacją, a także będzie błogosławione te wykonanie pracy nad nadaniem nazw tym wszystkim plikom" - Psalm: Pan odbuduje Jeruzalem, zgromadzi rozproszonych z Izraela" - w tej aplikacji głównie zdjęcia Warszawy, która symbolizuje Jerozolimę, ale także zdjęcia z innych miast Polski, którą symbolizuje Izrael.
Dalej Psalm: On liczy wszystkie gwiazdy i każdej imię nadaje" - nadanie nazw plikom.

9 grudnia 2019 roku

8 grudnia 2019 roku niepokalane poczęcie Najświętszej Marii Panny

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbiałem Boga w Maryi i podziękowałem Maryi za wszystko". Też druga intencja: "Jeśli chcesz, w tym Słowie niech będzie potwierdzenie, że chcesz, żeby Piotruś kupił nową rakietkę do ping ponga. Jeśli chcesz, wskaż jakoś w słowie, Która to ma być rakietka. W Słowie Bożym różne słowa o Maryi Panny. Pan Jezus w sercu mówił mi o Maryi o, naszej mamusi złączonej z Maryją w niebie, że ma wielką świętość, a na końcu powiedział mi: "Co do zaś Piotrusia... i w tym momencie zaczął dzwonić alarm: "0:05", sygnał alarmu odebrałem jako potwierdzenie, że Piotruś ma kupić tą rakietkę, ale jeszcze pomyślałem o tym wskazaniu, co w tej sytuacji jest powiedziane o tym, która to ma być rakietka? - Pomyślałem: "Na zegarze widać "05", więc prawdopodobnie chodzi o rakietkę o numerze pięć. Po modlitwie zapytałem Piotrusia: "Czy z tymi nazwami też są związane jakieś numery? - Piotruś powiedział: "Tak". Czy jest jakaś rakietka oznaczona numerem "5"?" - Tak, jedna jest oznaczona numerem "05", a druga, nad którą się zastanawiałem numerem "64". Powiedziałem więc Piotrusiowi, żeby kupił tą "05", to jest jego rakietka, już jest rozeznana. Piotruś się ucieszył, bo to właśnie jest wymarzona przez niego rakietka - Butterfly Tenergy 05.

9 grudnia 2019 roku

Iskra Bożego Miłosierdzia szczególnie poprzez nas, dwóch świadków Miłosierdzia Bożego - Piotrusia i mnie przygotuje świat na powtórne przyjście Chrystusa, jak zapowiedział Pan Jezus. Podobnie święty Jan Chrzciciel wołał: "Przygotujcie drogę Panu. Moja osoba też symbolizuje świętego Jana Chrzciciela. Dzisiaj sobie skojarzyłem: "święty Jan Chrzciciel posługiwał nad Jordanem, a ja i Piotruś mieszkamy bardzo blisko Wisły, która symbolizuje Jordan.

11 grudnia 2019 roku

Przed chwilą skończyłem pracę nad operacją "Folder" do aplikacji. Trwało to kilka tygodni. Na końcu wyświetliłem ostatni katalog zdjęć, żeby zobaczyć, czy wszystko się zgadza i pojawiły się zdjęcia - drugie z Maryją i trzecie i czwarte ze świętym Janem Pawłem II, jako stempel od Boga o Maryi i od papieża na tą pracę.

11 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Chwilę przed modlitwą, dwie modlitwy adoracyjne do Maryi, słowo Maryi w sercu. W słowie Bożym odniesienie do jednej i drugiej modlitwy. W pierwszej o cichości - w Ewangelii - Pan Jezus: "Jestem cichy i pokornego serca" W drugiej Maryja powiedziała mi, że inicjatywy z przeszłości jeszcze będą szerzone - Psalm: "...i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach".

19 kwietnia 2019 roku

Dziś Wielki Piątek Męki Pańskiej

Spotkaliśmy Piotra Śusarza, który pokazał nam zdjęcie kapliczki Pana Jezusa cierpiącego - akurat dzisiaj, w Wielki Piątek Męki Pańskiej. Widzieliśmy też księżyc na wprost, gdy usiedliśmy na ławeczce - duży jasny księżyc w pełni. Pan Jezus w sercu: "Ja sam was prowadzę, Ja sam was obdarze szczęściem, obdarzyłem. Wypełni się to w czasie i przestrzeni" -  skojarzenie z rekolekcjami "Uzdrowienie Wspomnień" - tam, główny symbol - księżyc. Dziś Tereska do nas: "Dobrze, że jesteście uformowani, że się formujecie. Szatan nie będzie miał do was dostępu".

9 kwietnia 2019 roku

Dziś, w dniu rezygnacji Filipinki z mieszkania u nas przyszły z zus-u listy o podwyżce - 240 zł więcej miesięcznie. Byliśmy smutni, że jednak Filipinka nie będzie u nas mieszkać, a tego samego dnia przyszło takie pocieszenie, które zrodziło się przez te trudności.

9 kwietnia 2019 roku

Dziś odmówiłem koronkę za niepełnosprawne, kalekie, upośledzone dzieci. Jeden z trzech znaków: "Kto przyjmuje takie dziecko, Mnie Przyjmuje" - Pan Jezus

7 kwietnia 2019 roku

W urodziny dziadziusia, 4 kwietnia 2019 roku odmówiłem Koronki do Miłosierdzia Bożego - za dziadka za Czesia - brata dziadka, za babcię - żonę dziadka. Babcia wygrała na loterii syrenkę, a tego dnia dowiedziałem, się że następnego dnia będzie wystawa zabytkowych aut. Była też syrenka - jest na moich zdjęciach.

3 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia" - Psalm: "Pan jest łaskawy we wszystkich swoich dziełach".

6 kwietnia 2019 roku i 11 grudnia 2019 roku

6 września 2019 roku przywróciłem ustawienia fabryczne aparatu, ale zapomniałem włożyć z powrotem kartę pamięci. Maryja mi przypomniała - niechcący na nią natrafiłem. Raczej musiałbym się wracać z przejażdżki na wystawę zabytkowych aut, które chciałem sfotografować w dniu 6 kwietnia - piątej pierwszej soboty miesiąca. Sfotografowałem, zacząłem obrabiać zdjęcia bezpośrednio po odprawieniu nabożeństwa fatimskiego. Dziś 11 grudnia 2019 roku - dzień też związany z Maryją - na wspólnocie świadectwo o Maryi. W modlitwie wieczornej nawiązanie do modlitw do adoracyjnych do Maryi odbytych chwilę wcześniej.

12 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbienie i dziękczynienie za dzisiejszy pomysł postarania się wzięcia udziału w festiwalu zaczarowanej piosenki w przyszłym roku, też uwielbienie w sukcesie moim w tej inicjatywie, w inicjatywie festiwalu w Opolu, bo zwycięzca "Zaczarowane Piosenki" kwalifikuje się do konkursu Debiuty w Opolu - jeśli Pan Jezus chce. Wcześniej - skojarzenie z księdzem Czarkiem, z filmem Ela Zaklęta, w którym był król Czar - "ZaCzarowana Piosenka" - Psalm: "Będę Cię wielbił, Boże mój i Królu" - "królu" - w Ewangelii - Pan Jezus o świętym Janie Chrzcicielu, też o mnie, bo powiedział kiedyś mi Pan Jezus, że ja jestem Janem Chrzcicielem. Na końcu słowa: "kto ma uszy, niechaj słucha" - muzyka nasza. Też Antyfona: "Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia, bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy". Ten festiwal jest dla osób niepełnosprawnych - też jestem osobą niepełnosprawną - wejrzałł Bóg na uniżenie.

6 kwietnia 2019 roku, 5 kwietnia 2019 roku i 12 grudnia 2019 roku

6 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś pocieszałem Piotrusia - Ewangelia: Nigdy jeszcze nikt nie przemawiał, jak ten człowiek. Ten prawdziwie jest prorokiem. Wypowiadałem do Piotrusia proroctwa. Druga intencja: "Całkowicie ufam Tobie w sprawach mego serca - Opole - były znaki, jestem zapewniony - Psalm: "Panie, mój Boże, Tobie zaufałem. Teraz, 12 grudnia 2019 roku na modlitwie osobistej wieczornej ze Słowem Bożym poruszyłem sprawę tego Opola i Pan Bóg oznaczył znakami tą modlitwę pozytywnie i teraz gdy przystępowałem do opisywania znaków, też [w związku z] pierwszym opisem powiedziałem: "Ciekawe, czy będzie coś o Opolu?" - i było - w pierwszym opisie - właśnie tym powyższym. Kolejnym opisem, był opis z 5 kwietnia 2019 roku - wieczorna modlitwa osobista - intencje: "podobnie, jak wczoraj, uwielbiam Cię w tych znakach związanych z Opolem i świętym Janem Pawłem II - podobnie, jak wczoraj Ewangelia: "I Mnie znacie i wiecie skąd jestem. Ja jednak nie przyszedłem sam z siebie -  prawdomówny jest Ten, który mnie posłał, którego wy nie znacie. Ja go znam, bo od Niego jestem i On mnie posłał". Otóż miałem znaki poprzez Świętego Jana Pawła II co do Opola, ponieważ zgłoszenie do Opola wysłałem 2 kwietnia w rocznicę śmierci świętego Jana Pawła II, akurat o 18:44 - godzinie papieskiej, kiedy był wybrany Karol Wojtyła na papieża, a święty Jan Paweł II jest moim ojcem, tak, jak Ojcem Jezusa jest Ojciec Niebieski.

6 kwietnia 2019 roku

Symbol Narodzenia Pańskiego - moje REO - Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w 2002 roku - modlitwa o odrodzenie w Duchu Świętym - odrodzenie - narodzenie.

7 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziś rekolekcje. Proszę o moje nawrócenie, moją świętość. Aklamacja: "Nawróćcie się do Boga waszego. On bowiem jest łaskawy i miłosierny". Druga intencja: "Uwielbienie w znakach, dziełach" - Psalm: "Pan Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nas i ogarnęła nas radość".

8 kwietnia 2019 roku i 12 grudnia 2019 roku

8 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dziś rocznica pogrzebu Świętego Jana Pawła II - mnóstwo łask i darów. Psalm: "Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie". Dziś, kiedy to odnotowuję - 12 grudnia 2019 roku, rozmawiałem z panem Piotrem Pasternym w sprawie aplikacji - Pasterny - pasterz. Dalej, w tamtej modlitwie, też sprawa Opola. Ewangelia: "Nie jestem sam [ale] ja i Ten, który mnie posłał - Święty Jan Paweł II. W modlitwie osobistej wieczornej, 12 grudnia 2019 roku, też sprawa Opola - Psalm: "Stół dla mnie zastawiasz - dziś upiększona kuchnia z nowym stołem z przed kilku tygodni - na oczach złych duchów.

13 grudnia 2019 roku

Zwieńczyłem pracę nad przygotowaniem zdjęć do aplikacji. Trwało to kilka tygodni, wcześniej było to zwieńczone na moim komputerze i był znak, ale teraz zwieńczyłem przeniesienie tego na pendrive dla państwa Pasternych, którzy tworzą tę naszą aplikację. Jak tylko był moment zakończenia, Mariah Carey zaśpiewała: "the Fire is Burning" - "Mariah" brzmi prawie tak samo jak "Maryja", a ten ogień to ogień Miłosierdzia Bożego zapalony poprzez Maryję i poprzez nas, też poprzez tą aplikację.

13 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dzisiaj wizyta księdza po kolędzie" - był u nas ksiądz Dariusz, było pięknie, skomplementował naszą muzykę - Aklamacja: "Przyjdzie Pan, książę pokoju" - "książę" - "ksiądz". "Wyjdźcie Mu na spotkanie" - wyszliśmy - z naszego pokoju do pokoju babci, w którym spotkaliśmy się z księdzem. Też intencja: "żebym w obliczu cierpienia nie zdezerterował przed obroną wiary w Pana Jezusa. Antyfona: "Jeśli kto chce pójść za mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje". Antyfona: "Oto święta, która aż do śmierci walczyła w obronie prawa Bożego. Nie bała się gróźb prześladowców, bo Chrystus był jej mocą". Pan Jezus w sercu: "To wielki znak - z księdzem Dariuszem i to wielki znak z tą piosenką Mariah Carey i tą pracą. Opiszesz te znaki, a także to co postanowiłeś - rozszerzyć tekst na stronie znakiiskry pl o ten opis. Chciałem powiedzieć "opis", ale powiedziało mi się z pauzą "o PiS", a właśnie w tym tekście jest napisane, że Pan Bóg błogosławi partię Prawo i Sprawiedliwość, że błogosławi braci Kaczyńskich.

14 grudnia 2019 roku

Nazwa naszej aplikacji to JohnsWallpapers. Ta nazwa była rozeznana, bo pomysł na nią powstał w dniu Święta Zwiastowania Pańskiego, gdy Anioł wypowiedział imię Pana Jezusa. W nazwie tej aplikacji jest moje imię, ale ostatnio sobie skojarzyłem, po tym, już, jak zostało logo z tą nazwą przedłożone państwu Pasternym, którzy tworzą aplikację, że jest jeszcze jedno znaczenie tej nazwy: tapety "Janów" - "Jan" w liczbie mnogiej, dlatego, że to jest aplikacja nie tylko moja, który zrobiłem te zdjęcia, ale też Piotrusia, ponieważ z inicjatywy Piotrusia mam aparat, którym zrobiłem zdecydowaną większość tych wszystkich zdjęć. Otóż Piotruś też jest Jan, bo jest z bierzmowania Jan - tapety Janów - "JohnsWallpapers"

14 grudnia 2019 roku

Przygotowałem tekst - aktualizację tekstu na stronie znakiiskry pl . Zastanawiałem się, czy jest właściwy i wezwałem "Jezu!" - od razu zobaczyłem napis "set" - ustaw, czyli, żeby ten zaktualizowany tekst ustawić na stronie - ustawiłem.

14 grudzień 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię Boże w tych trudnościach, że miałem problemy ze śpiewaniem psalmu na Mszy Świętej i że też wyrażam ufność, że będzie lepiej w tej sprawie. Moc w słabości się doskonali" - Psalm: "Usłysz pasterzu Izraela, wzbudź swą potęgę i przyjdź nam z pomocą. Powróć Boże, Zastępów, wejrzyj z nieba, spójrz i nawiedź tę winorośl. Chroń to, co zasadziła Twoja prawica, latorośl, którą umocniłeś dla siebie. Wyciągnij rękę nad mężem Twojej prawicy, nad synem człowieczym, którego umocniłeś w swej służbie. Też sprawa tego, "abym przestał grzeszyć lenistwem, nieczystością" - Psalm: "już więcej nie odwrócimy się od Ciebie, daj nam nowe życie, a będziemy Cię chwalili. Też sprawa tego, "abym zawsze, kiedy trzeba, przyjął ofiarę" - Antyfona: "Jeśli kto chce pójść za mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech mnie naśladuje". Antyfona: "Nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa, dzięki któremu świat stał się ukrzyżowany dla mnie, a ja dla świata.

15 Grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Tego dnia była trzecia niedziela adwentu, zwana Niedzielą Radości. Bóg sprawił mi i Piotrusiowi wyjątkową radość tego dnia - aż nadprzyrodzoną, która narodziła się trochę w bólach na początku tego dnia. Piotruś ostatecznie zgodził się służyć do Mszy razem ze mną. Na modlitwie wieczornej: "Uwielbiłem Boga w tej radości i podziękowałem za nią. Powiedziałem: "Nie musisz Panie już nic mówić na ten temat w tym słowie, bo już sprawiłeś znaki w tej kwestii, i wymieniłem kilka znaków dotyczących tej kwestii: Po pierwsze: tekst, który był dany mi poprzez księdza Czarka, kiedy zacząłem służyć. Ksiądz w Dniu Ojca, jak ojciec Karola Wojtyły, upomniał mnie, że opuściłem się w służbie ministranckiej. Wtedy młody Karol Wojtyła dostał od swojego taty modlitwę do Ducha Świętego. Ja tego dnia pomyślałem sobie: "A gdzie jest ta modlitwa" i Piotruś akurat zawołał mnie, powiedział: "Zobacz, w tej nowej książce, którą dzisiaj zacząłem czytać, jest na początku ta modlitwa. Właśnie to była ta modlitwa do Ducha Świętego. Piotruś nie wiedział o tych moich myślach w sercu. Długi znak był taki, że w sercu dzisiaj Pan Jezus powiedział mi: "już razem służycie - ty Piotruś i będziecie służyć razem". To słowo "razem" odebrałem jako wspólną posługę ministrancką. Wzruszyłem się. Trzeci znak był taki, że w sercu, zanim Piotruś podjął tą decyzję, usłyszałem słowa od Pana Jezusa: "Radosnego dawcę miłuje Pan Bóg, a dzisiaj właśnie jest Niedziela Radości, czego Piotruś w tym momencie nie kojarzył. Co innego miałby Piotruś dzisiaj dać, jak nie właśnie tą decyzję dla Pana Boga. Czwarty znak był taki, że ksiądz Dariusz przekazał nam przez Facebooka piękną katechezę, która bardzo odnosiła się do tej sytuacji. Na początku było napisane o nerwach, emocjach, a takie były u nas rano, w Złotych Tarasach, jak o tym rozmawialiśmy i piąty znak to były słowa Pana Jezusa w sercu u Piotrusia, o których Piotruś powiedział mi, że najbardziej go przekonało, że są ludzie, którzy o wiele dłużej w ciągu dnia pracują, którzy mają o wiele bardziej stosującą pracę, o co się Piotruś martwił, że ta posługa będzie bardzo stresująca. To go pocieszyło i przekonało. Piotruś podjął tę decyzję bezinteresownie, w duchu solidarności z takimi właśnie ludźmi, a więc w duchu miłosierdzia. Jeszcze jeden znak był w tej modlitwie wieczornej ze Słowem Bożym, bo była Aklamacja: "Duch Pański nade mną, posłał mnie, abym ubogim głosił dobrą nowinę". Piotruś ma szczególne namaszczenie Ducha Świętego - symbolizuje Ducha Świętego w tej posłudze. Piotruś ma zamiar czytać Słowo Boże na Mszy Świętej - czytania - czyli właśnie głosić dobrą nowinę ubogim i znakiem na potwierdzenie tego wszystkiego było to w tym słowie Bożym, że w Ewangelii były wymienione właśnie cuda pana Jezusa jako dowód na to że to On jest Mesjaszem: Dla mnie to bo właśnie dowód na to, że to Pan Jezus wprawił Piotrusia w tą służbę i On chciał dla niego tej decyzji o tym. Jest to dowód na to, że Pan Bóg błogosławi tą decyzję i tą służbę, że to jest jego wola, bo jest napisane w Ewangelii: "Gdy Jan usłyszał w więzieniu o czynach Chrystusa posłał swoich uczniów z zapytaniem, czy Ty jesteś tym który, ma przyjść, czy też innego mamy oczekiwać? "Jezus im odpowiedział: "Idźcie i donieście Janowi to, co słyszycie i na co patrzycie: "Niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci zostają oczyszczeni, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają ubogim głosi się Ewangelię, czyli te pięć znaków, które wymieniłem w intencji [uwielbienia] w Słowie Bożym. Jeszcze dodaje Pan Jezus: "A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi" - Piotruś właśnie nie zwątpił i ja też.

15 Grudnia 2019 roku

Wezwałem: "Jezu!" w sprawie, czy kupić sobie teraz jedzenie w McDonaldzie - zobaczyłem słowo "can" w słowie "Grycan" - tak mogę, kupiłem.

15 Grudnia 2019 roku

Wezwałem: "Jezu!" - w sprawie hasła reklamowego naszej aplikacji, zobaczyłem "PL Odnowa" - na balsamie po goleniu. PL Odnowa i pielęgnacja" - "PL Odnowa" skojarzyło mi się z hasłem "Odnowione oblicze ziemi. Tej ziemi" związane ze świętym Janem Pawłem II, bo tym są właśnie te moje zdjęcia, głównie Warszawy, ale też kilku miast poza Warszawą, ale w Polsce właśnie.

16 grudnia 2019 roku

Na dniu skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich, na którym byliśmy w Częstochowie, teraz 30 listopada 2019 roku, była historyjka księdza dejczera o dziecku i księżycu. Podobną historyjkę dostałem kiedyś na rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień". Dotyczyła między innymi moich rekolekcji wcześniejszych - REO, a ten dzień tego dnia skupienia w Częstochowie to była dokładna rocznica tych rekolekcji REO.

16 grudnia 2019 roku

Intronizacji - 11 Listopada 2018 roku - dotyczył znak "light in your eyes". Dzisiaj sobie skojarzyłem, że gdy była ustanowiona ta Intronizacja - 19 listopada 2016 roku w Łagiewnikach, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, też było wydarzenie w moim życiu odnośnie Polski, które można wyrazić w słowach "light in your eyes" - obok mnie stał człowiek z transparentem "Jezus Chrystus Król Polski" i słońce przez ten przezroczysty trochę transparent świeciło dokładnie przez Serce Pana Jezusa w moją stronę. Stałem tam ponad dwie godziny, słońce się przesuwało, a ten pan też się przesuwał i cały czas tak było.

16 grudnia 2019 roku

Dziś dowiedzieliśmy się z Piotrusiem, że dziesięć dni temu zmarł nasz sąsiad, bardzo życzliwy, serdeczny i sympatyczny człowiek, który bardzo cierpiał na wiele chorób. Zmagał się też z nałogiem alkoholizmu. Dzisiaj pomyślałem sobie o naszej mamusi i się bardzo wzruszyłem, że była jak dziecko, że zamawiała w Ciuchlandzie dużo ciuchów i czekała, aż będzie można je wykupić. Piotruś dodał, że miała z tego wielką radość, a ja powiedziałem, że miała w tym trochę dolegliwość, była zakupoholiczką i, że to było ponad nią trochę, a jednak jest wielką świętą w niebie, według wielu znaków. Analogicznie, Pan Adam też ma zbawienie, bo on był z kolei alkoholikiem, tak jak mamusia zakupoholiczką. Pan Adam wiele razy bardzo się pięknie do nas uśmiechał, dawał świadectwo dzielnego znoszenia trudności z optymizmem i dał nam wielką lekcję, że umiał poprosić o chleb powszedni gdy był w potrzebie, przychodził do nas czasami po kanapki - to wyraz pokory i postawy dziecka. Dodatkowo, sprawił mi kiedyś wielką radość, że powiedział kilka lat po tym, jak dostał od nas naszą płytę, że nadal czasem jej słucha. To dla mnie bardzo ważne - jest to konkretny dobry owoc poprzez pana Adama dla mnie.

16 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa pana Adama, o którym się dzisiaj dowiedzieliśmy, że zmarł dziesięć dni temu, też sprawa tej aplikacji. Odnośnie pana Adama - Aklamacja: "Okaż nam, Panie, łaskę swoją i daj nam swoje zbawienie". Też Psalm - "Dobry jest Pan i łaskawy, dlatego wskazuje drogę grzesznikom, pomaga pokornym czynić dobrze". U Pana Adama wdziałem dużo pokory, umiał poprosić o kanapki - jak dziecko. "...uczy ubogich dróg swoich" - Pan Adam był bardzo ubogi" - odnośnie aplikacji - Pan Jezus powiedział: "Skąd pochodzi chrzest janowy - z nieba, czy od ludzi? - Oni zastanawiali się między sobą: "Jeśli powiemy: "z nieba", to mam zarzuci: "Dlaczego, więc nie uwierzyliście mu?" - My - ja i Piotruś uwierzyliśmy mu - te znaki dotyczące aplikacji pochodzą z nieba, a więc jest to dzieło Boże i nie muszę się już tak martwić, bo każde słowo Pana jest prawe, a każde jego dzieło godne zaufania". Są liczne znaki i ten jak gdyby "chrzest janowy" jest z nieba. Ta aplikacja jest z nieba.

17 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy obecne" - Aplikacja - Antyfona: "Zabrzmijcie weselem, niebiosa, raduj się, Ziemio, bo nasz Bóg przyjdzie i zlituje się nad biednymi" - aplikacja szczególnie dla biednych. Psalm: "Pokój zakwitnie, kiedy Pan przybędzie. Boże, przekaż Twój sąd królowi, a Twoją sprawiedliwość synowi królewskiemu" - sprawiedliwość dla naszych talentów - "aby Twoim ludem rządził sprawiedliwie i ubogimi według prawa" - ubogimi - "...niech góry przyniosą pokój ludowi, a wzgórza sprawiedliwość" "...otoczy opieką ubogich z ludu, będzie ratował dzieci biedaków. Za dni Jego zakwitnie sprawiedliwość i wielki pokój zanim księżyc zgaśnie. Będzie panował od morza do morza, od rzeki aż po krańce ziemi. Niech trwa na wieki. Jak długo świeci słońce, niech trwa Jego imię, niech Jego imieniem wzajemnie się błogosławią, nie wszystkie narody życzą Mu szczęścia" - Antyfona: "Oto przyjdzie upragniony przez wszystkie narody i dom Boży napełni się chwałą".

9 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię, Panie Jezu w naszych modlitwach - moich i Piotrusia pacierzach wspólnych i odmawianych osobno. Też dziś mówiłem, że jesteśmy opuszczeni. Psalm: "Panie, wysłuchaj modlitwę moją, a moje wołanie niech do Ciebie przyjdzie. nakłoń ku mnie swe ucho. Pan przechyli się ku modlitwie opuszczonych" - opuszczonych  - i nie odrzuci ich modułów. Też sprawa Opola - Antyfona: "Oczekuj Pana, bądź mężny, nabierz odwagi i oczekuj Pana. Ewangelia: "Ten, który mnie posłał, jest prawdomówny.

10 kwietnia 2019 roku

Dziewiąta rocznica Tragedii Smoleńskiej. Dziś zobaczyłem 3 razy samolot. Jednemu z nich zrobiłem zdjęcie.

9 kwietnia 2019 roku

W dniu, w którym Filipinka Cheryl zrezygnowała z mieszkania u nas, przyszły potem dwa listy z ZUS, że mamy podwyżki rent - łącznie 240 zł.

10 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dwie sprawy - Opole i Artistars" - Psalm: "Błogosławiony jesteś na sklepieniu nieba "Stars". Ewangelia - Pan Jezus: "Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem sam od siebie, lecz On mnie posłał". Święty Jan Paweł II mnie posłał.

11 kwietnia 2019 roku

Gdy byłem w szpitalu w 2000 roku, codziennie odmawiałem kilkadziesiąt koronek do Miłosierdzia Bożego za nas i za cały świat. Ten okres około trzech miesięcy - symbol iskierkowy wiszenia na krzyżu Pana Jezusa.

11 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie w znakach i dziękczynienie za nie, sprawa Opola" - znaki poprzez Świętego Jana Pawła II - przekonały mnie: "Antyfona: "...ażeby dostąpili spełnienia obietnicy" - Psalm: Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu. Pamiętajcie o cudach, które On uczynił, o Jego znakach, o wyrokach ust Jego. Jego wyroki obejmują świat cały. Na wieki pamięta o swoim przymierzu, obietnicy danej tysiącu pokoleń, o przymierzu, które zawał z Abrahamem, przysiędze dalej Izaakowi. Ewangelia: "...ale jest Ojciec mój, który otacza Mnie chwałą.

18 grudnia 2019 roku i 19 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista i opisywanie znaków

Intencje: "W tej modlitwie wyjątkowo zwróciłem się do Maryi, modliłem się do Maryi przez Maryję, wzywałem Maryję, przepraszałem Maryję, oddawałem się Maryi, wyrażałem słowa miłości do Maryi. Ewangelia: "Święty Józef wziął swoją małżonkę do siebie, Maryję". Też sprawa tego, czy uda się ta aplikacja i Opole i Zaczarowana Piosenka, czy jedynie ta aplikacja, a Opole i Zaczarowana Piosenka będą zastąpione przez aplikację. Otóż rozeznanie wskazuje na tą pierwszą wersję - Ewangelia: "Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej małżonki, albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w niej poczęło. Otóż pomysł na staranie się o Opole przyszedł w tym roku, w święto Zwiastowania Pańskiego, czyli właśnie w momencie, kiedy z Ducha Świętego poczęło się w Maryi Dzieciątko Jezus. O aplikacji też było dużo, o pomocy dla ubogich, czemu ma służyć właśnie ta aplikacja - psalm: "aby Twoim ludem rządził sprawiedliwie i ubogimi według prawa. Wyzwoli bowiem biedaka, który go wzywa i ubogiego, który nie ma opieki. Zmiłuje się nad biednymi ubogim, nędzarza ocali od śmierci. Po wieczornej modlitwie osobistej opisywanie znaków. Pierwszy znak - wieczorna modlitwa osobista z dnia 12 kwietnia 2019 roku zawiera w sobie odniesienie zarówno do Maryi, a więc też do tego Opola i Zaczarowanej Piosenki według powyższego jak i też odniesienie do aplikacji. Otóż pierwsze odniesienie związane z moim uzdrowieniem, a Maryja nosi imię "Uzdrowienie Chorych" więc to jest też odniesienie do niej, tym bardziej, że właśnie ona, poprzez swój wizerunek Jasnogórski mnie uzdrowiła w maju 2018 roku. Intencje w tej modlitwie: "Sprawy dzisiejsze", dziś wynik badań krwi - już nie mam problemów z tarczycą - Antyfona: "krwią Jego ran zostaliśmy uzdrowieni" - chorowałem na subkliniczną niedoczynność tarczycy. Też tego dnia odmówiłem koronkę za uzdrowienie psychiczne - dużo lepsze mam zdrowie psychiczne od czasu namaszczenia chorych, rok temu. Właśnie wtedy była peregrynacja Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii, z okazji czego właśnie miało miejsce namaszczenie chorych. Dalej też sprawa świadectw o znakach, notatek - Aklamacja: "Chwała Tobie Słowo Boże. Słowo Twoje, Panie, jest duchem i życiem, Ty masz słowa życia wiecznego". Ewangelia: "Czyż nie napisano w waszym prawie: "Ja rzekłem: "bogami jesteście"? Jeżeli Pismo nazywa bogami tego, do którego skierowano Słowo Boże, a pisma nie można odrzucić, to czemu... i tak dalej" - to też jest odniesienie do Maryi, ponieważ o Maryi jest powiedziane, że chowała wiernie te wspomnienia i rozważała je w swoim sercu" - właśnie tak jak to jest u mnie z tymi znakami i opisami, notatkami, a odniesienie do aplikacji jest dalej bezpośrednie - "Intencje w tamtej modlitwie: "...też sprawa modlitwy o środki na stronę z tapetami, czyli właśnie na tą aplikację - psalm: "Pana wzywałem, a on mnie wysłuchał. Wzywam Pana godnego chwały i wyzwolony będę od moich nieprzyjaciół". Potem środki na aplikacje się znalazły poprzez wujka Marcina, który z kolei obchodzi imieniny 11 Listopada 2018 roku - w dniu, w którym właśnie zawieźyliśmy się z Piotrusiem Maryi na chwilę przed Intronizacją - setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, więc ta aplikacja jest też przez Maryję. Tamtego dnia imieniny też obchodził Marcinek, który jest z kolei pomysłodawcą inicjatywy z aplikacją.

19 grudnia 2019 roku

Tydzień temu, na poprzednim spotkaniu wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich był tekst, który trochę mnie zastanawiał, z jedną rzeczą trudno było się zgodzić, i tak to zostawiłem. Na ostatnim spotkaniu, wczoraj, wyjątkowo był jeszcze raz ten sam tekst, okazało się, że miałem okazję później zagłębić się w niego bardziej i nagle okazało się, że wszystko jest w porządku - źle zrozumiałem ten tekst, a teraz został obroniony. Duch Święty to sprawił, że był jeszcze raz na kolejnym spotkaniu ten sam tekst.

20 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Usłyszałem tego dnia tak zwane ABC miłości Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego i było między innymi powiedziane, żeby nie podnosić głosu na drugą osobę, a czasami zdarzało mi się podnieść głos a Piotrusia, czy ma kogoś innego i Pan Jezus pokazywał mi, że czasami takie coś usprawiedliwia. Widziałem rozdźwięk - Psalm: "Kto wystąpi na górę Pana, kto stanie w jego świętym miejscu? Człowiek rąk nieskalanych i czystego serca, którego dusza nie lgnęła do marności. Pan Jezus w sercu wyjaśnił mi według tych słów, że nie można podnosić głosu na inną osobę, jeśli to jest lgnięcie do marności, ale jeśli to służy zbawieniu drugiego człowieka, jeśli jest to dla jego dobra I nie ma innej drogi, jeśli inna droga byłaby bardziej zawodna, to wtedy można podnieś głos i często nie jest to podnoszenie głosu na człowieka tylko na przykład na złe duchy które zaatakowały człowieka, które są może w jakiejś myśli człowieka, tak jak to było ze świętym Piotrem, gdy Pan Jezus go zgromił. Pan Jezus był bardzo surowy i ostry wobec faryzeuszy i święty ojciec Pio często wstrząsał jakimś człowiekiem przez bycie surowym i zagniewanym.

21 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - ładne śpiewanie - Psalm: "Śpiewajcie Panu pieśń nową", też sprawa trudności z występowaniem na scenie z pamiętałem tekstów piosenek na scenie z radzeniem sobie na scenie pod względem intelektualnym - Psalm: "On jest naszą pomocą i tarczą - Pan Bóg" Antyfona: "Błogosławiona jesteś Maryjo, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Tobie od Pana". Miałem znaki co do tego, że będę śpiewał na scenie i uwierzyłem, że się spełnią nawet pomimo trudności, które mogą być na drodze do tego.

22 grudnia 2019 roku

W czasie dzisiejszego odmawiania modlitwy do Ducha Świętego, którą Karol Wojtyła dostał od swojego taty, a my ją dostaliśmy w Dniu Ojca od Boga, gdy ksiądz Czarek zmobilizował nas - mnie i Piotrusia do służby przy ołtarzu, co się teraz dokonuje, odkryłem, właśnie odnośnie służby, że są słowa w tej modlitwie: "proszę Cię Duchu Święty, o dar pobożności, abym zawsze służył Twojemu majestatowi z synowska miłością" - połączenie służby z relacją ojciec-syn, tak, jak to było właśnie z narodzeniem się tej naszej służby w Dniu Ojca.

22 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy serca" - aplikacja, Opole i Zaczarowana piosenka. Ewangelia: "...albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w niej poczęło" - znów przypomnienie o tym, że inicjatywa z Opolem, a także incjatywa z aplikacją zaczęły się w dniu właśnie tego momentu, w którym Maryja poczęła Pana Jezusa z Ducha Świętego - 25 marca, tego roku. Właśnie w Zwiastowanie Pańskie wykupiłem domenę johnswallpapers com . Johnswallpapers - jest to nazwa aplikacji i też tego dnia przyszedł pomysł z Opolem.

23 grudnia 2019 rok

Duch Święty tego dnia bardzo zadziałał w Piotrusiu, że pomógł bardzo w strojeniu żłóbka w kościele poprzez przywiezienie z domu rozgałęziacza i zasilacza. Miał nie przywozić zasilacza, ale na wszelki wypadek wziął i okazało się, że był niezbędny. W pewnym sensie bez Piotrusia nie byłoby światła w Betlejem, w miejscu Narodzenia Pana Jezusa.

23 grudnia 2019 roku

Po pewnych zakupach w supermarkecie stwierdziliśmy, że brakuje nam tylko jednej rzeczy na Święta, jeśli chodzi o zakupy - mandarynek, a tego dnia zaprosiła nas do siebie Joasia, okazało się, że dała nam dwa kg mandarynek, bardzo smacznych.

23 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie Boga w tym, że "moc w słabości się doskonali" - tego dnia, wieczorem, miałem pewne trudności, ale Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej powiedział mi, że właśnie z tych trudności zrodzą się przeobfite radości. Antyfona: "Dzieci nam się narodzi, Jego imię będzie "Bóg mocny"  "mocny".

24 grudnia 2019 roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy serca" - aplikacja, Opole, "Zaczarowana Piosenka", też sprawy dzisiejsze, bieżące - ładnie mi się śpiewało kolędy w tą Wigilię - Psalm: "Śpiewajcie Panu pieśń nową, Śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię". Ewangelia: "odnośnie spraw tych talentów i dzieł z nimi związanych: "Nie bójcie się, oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu" - całej Polski poprzez nasze talenty.

24 grudnia 2019 roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

Tego dnia na Roratce śpiewałem psalm, ale zaśpiewałem jakoś tak wyjątkowo nisko. Potem miałem pocieszenie w sklepie, gdy słyszałem nagraną lektorkę w kasie samoobsługowej - najbardziej mi się podobało gdy mówiła niskim głosem.

24 grudnia 2019 roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

Pomyślałem, żeby dać w prezencie gwiazdkowym pani Alinie i pani Iwonie dużą czekoladę Milka, którą mieliśmy w domu. Zobaczyłem napis "Alpine" - słowo podobne do "Alina" - p. Alina.

24 grudnia 2019 roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

Gdy pomagałem Mikołajowi podkładać prezenty pod choinkę, miałem pewne trudności z cieszeniem się tą chwilą, potem trochę się czułem źle z tego powodu. Pojechaliśmy na wieczerzą wigilijną do rodziny, gdy wróciliśmy niechcący kopnąłem jeden z prezentów pod choinką i musiałem go jeszcze raz ułożyć pod choinką. Tym razem cieszyłem się tą chwilą i w ten sposób Pan Jezus naprawił tamtą sytuację.

24 grudnia 2019 roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

Wyjechaliśmy do rodziny na wieczerzę wigilijną. Autobus, na który czekaliśmy spóźnił się kilka minut, ale okazało się, że byliśmy idealnie na czas, co przyznał też Andrzejek. Otóż byliśmy umówieni na 17:00, do domofonu Zadzwoniliśmy o 16:59, dzwonkiem do drzwi o 17:01 - średnia z tego to 17:00.

25 grudnia 2019 roku. Boże Narodzenie

Poszliśmy na mszę świętą na 10:00, a wstaliśmy o 9:17 - idealnie w ostatniej chwili, żeby zdążyć się przygotować do Mszy Świętej.

25 grudnia 2019 roku. Boże Narodzenie

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za liczne łaski i dary w te Święta Bożego Narodzenia, też za te Boże Narodzenie i za to, co ono oznacza miłosiernie dla mnie, szczególnie w kontekście spraw mego serca, szczególnie sprawy aplikacji, Opola i Zaczarowanej Piosenki" - Ewangelia: "a pasterze wrócili wielbiąc i wysławiając Boga..." - Uwielbienie i dziękczynienie - "...za wszystko co słyszeli i widzieli jak im to zostało przedtem powiedziane" - słyszeli - muzyka nasza, Opole, Zaczarowana piosenka i widzieli - moje zdjęcia, aplikacja - "...jak im to zostało przedtem powiedziane" - Pan Bóg dał wcześniej wielkie znaki co do tego wszystkiego.

27 grudnia 2019 roku i 26 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Przed tymi Świętami Bożego Narodzenia Pan Jezus w sercu zapowiedział, że te Święta będą u mnie podobne do wydarzenia "Jezus Na Stadionie" - to były wtedy 3 dni - dzień przygotowania, dzień wydarzenia i dzień dziękczynienia, każdy przeżyty na Stadionie Narodowym. Porównane to było do teraz 23 grudnia jak gdyby Wigilii Wigilii, do dnia Wigilia Świąt Bożego Narodzenia i do dnia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przed tamtymi dniami Pan Jezus powiedział mi: "Poradzisz sobie fenomenalnie jutro pojutrze i popojutrze". Wtedy, po wydarzeniu "Jezus Na Stadionie", tuż po tym dziękczynieniu, gdy wracałem odmówiłem koronkę do Miłosierdzia Bożego, skacząc do góry z radości, że wszystko się tak pięknie udało. Teraz, w trzeci dzień, ostatni dzień z tych trzech dni - 23, 24, 25 grudnia nie radowałem się tak bardzo, miałem trochę niedosyt, myślałem też, że te Święta nie były może takie rekordowe, bo nie było może jakiegoś wielkiego znaku, chociaż Pan Jezus wcześniej zapowiedział mi, że to święta będą rekordowo radosne, ale w ostatniej chwili, drugiego dnia Świąt, 26 grudnia w modlitwie wieczornej ze Słowem Bożym, Pan Jezus sam skojarzył mi największy znak tych Świąt. Otóż przypomniał mi, że gdy poszliśmy służyć do mszy na 10:00, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia, spotkaliśmy w zakrystii Piotra, którego dwa dni wcześniej spotkaliśmy, gdy wiózł w wózeczku swojego synka, Leopolda, małego dzidziusia. Miałem wtedy niedosyt, że zapomniałem mu pogratulować go i teraz w zakrystii pogratulowałem mu go, także Piotruś ze mną, a on powiedział, że dziękuję nam za to. Powiedzieliśmy też, że Leopold jest śliczny i wtedy, gdy go spotkaliśmy 23 grudnia i teraz on też tak przyznał i podziękował nam. Dopiero teraz, w tej modlitwie wieczorem, 26 grudnia Pan Jezus uświadomił mi, że ten Leopold symbolizuje nowo narodzone Dzieciątko Jezus, a my oddaliśmy mu chwałę przez nasze słowa wypowiedziane do Piotra gdy spotkaliśmy go. Wtedy powiedział też Piotr że niedaleko jest mama Leopolda, robi zakupy, więc Piotr, jego żona Magda w tym znaku symbolizują świętego Józefa i Maryję. Jak sobie to wszystko skojarzyłem, jak już minęła północ odmówiłem koronkę do Miłosierdzia Bożego właśnie skacząc z radości. Byłem już nasycony, podobnie jak po tym wydarzeniu "Jezus Na Stadionie", tak jak Pan Jezus wcześniej zapowiedział - to były rekordowo radosne dla mnie Święta Bożego Narodzenia.

27 grudnia 2016 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie w wielkiej radości, którą miałem minionej nocy, ze Świąt Bożego Narodzenia, rekordowo pięknych,  skakałem do góry z radości - Psalm: "Niech sprawiedliwi weselną się w Panu, Pan króluje, wesel się ziemio, radujcie się liczne wyspy, światło wschodzi dla sprawiedliwego i radość dla ludzi prawego serca, weselcie się w Panu, sprawiedliwi i sławcie Jego święte imię. Druga sprawa - "Zaczarowana Piosenka"; Król Czar - ksiądz Czarek - Psalm: "Pan króluje, wesel się, ziemio". Trzecia sprawa: "Inicjatywa, która się ostatnio zrodziła, została potwierdzona przez rozeznanie - śpiewanie przeze mnie kolęd w kościele - Aklamacja: "Ciebie wychwala przesławny chór Apostołów - pomysł przyszedł, żeby śpiewać na chórze w kościele. Czwarta sprawa - słuchałem dziś w naszej płyty i oglądałem film "Yesterday" o Beatlesach, dziękowałem za to, że tak wyjątkowe piosenki skomponowałem do wyjątkowych tekstów Piotrusia i moich - Antyfona: "Słowo stało się ciałem..." - słowa zostały ubrane w muzykę - "...i zamieszkało między nami. Z jego pełności otrzymaliśmy wszyscy łaskę po łasce".

28 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Panie Jezu, proszę Cię, żeby kiedy przyjdzie sytuacja, żeby obronić wiarę, żebym nie zdradził Ciebie z jakąś przyjemnością, z jakąś ulgą, ale obronił wiarę, nawet za cenę cierpienia - Psalm: "Naszą pomocą jest Zbawiciel świata". Łaska tego dokona. Też sprawa moich zdjęć Warszawy i nie tylko - też ten psalm: "Naszą pomocą jest Zbawiciel świata. Pan Jezus w sercu powiedział mi, że ziemskimi siłami nie mógłby powstać ten album z tymi tak wyjątkowymi zdjęciami. W tym dziele tych zdjęć jest Iskra Boża z nieba.

29 grudnia 2019 roku

Parę dni temu rozeznanie: "Jezu!" - w sprawie, czy postarać się śpiewać kolędy w kościele - na początku widziałem pewne potwierdzenie, żeby się upewnić, zapytałem się jeszcze raz: "Jezu!", i pierwsze słowa, jakie usłyszałem to było "we" - tak, po nim jeszcze było "so" - tak.

29 grudnia 2019 roku

Jakiś czas temu w Komunii Świętej Pan Jezus do mnie: "Jesteś wielki" - w tym momencie Tomek organista zaśpiewał: "wieki" - prawie identyczne słowo - "wielki" - "wieki"

30 grudnia 2019 roku

Komunia Święta

Komunia Święta, którą tego dnia przyjąłem w intencji wielbiąco-dziękczynnej. Powiedziałem: "Dziękuję Ci, Boże, za to, że Twoja Łaska u mnie spełni to, że "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie", że mi jest właśnie wiele dane, ode mnie wiele wymagać się będzie, że Twoją mocą, właśnie mocą tej Łaski spełnię to. Akurat ksiądz przeczytał słowa z mszału: "Boże, spraw, aby Twoja Łaska sprawiła, że będziemy godni darów, które przyjmujemy.

29 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Różne intencje, między innymi sprawa aplikacji. Tego dnia dużo doświadczeń pozytywnych ze zdjęciami" - Antyfona: "Pasterze poszli z pośpiechem" - Państwo Pasterny tworzą aplikację - "pasterze" - Psalm: Będziesz spożywał owoc pracy rąk swoich, szczęście osiągniesz i dobrze Ci będzie. Niech cię z Syjonu Pan błogosławi i obyś oglądał pomyślność Jeruzalem przez wszystkie dni Twego życia. Jeruzalem symbolizowane przez Warszawę - moje zdjęcia Warszawy.

30 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za niezliczone łaski i dary w tym mijającym roku 2019, dla mnie i dla Piotrusia i dla wielu, też poprzez nas. Też sprawa Opola i Zaczarowanej Piosenki w przyszłym roku i sprawa aplikacji w przyszłym roku - Psalm: "Oddajcie Panu, rodziny narodów, Oddajcie Panu chwałę i uznajcie Jego potęgę. Oddajcie Panu chwałę należną Jego imieniu. Przynieście dary..." - aplikacja - "...i wejdźcie na Jego dziedzińce" - Zaczarowana Piosenka, Opole". Ewangelia o prorokini Annie - kojarzy mi się z dwoma osobami: Anna Dymna - imienniczka, z fundacji "Mmo Wszystko", organizującej festiwal Zaczarowanej Piosenki, też kojarzy mi się z papieżem świętym Janem Pawłem II, ponieważ w tej Ewangelii napisano, że prorokini Anna liczyła już sobie 84 lata - tyle miał Święty Jan Paweł II, gdy odszedł do domu Ojca. Dodatkowo Anna Dymna ma na nazwisko "Dymna" - "dym" - też mi się kojarzy z papieżem, z białym dymem na konklawe w dniu "Habemus Papam".

31 grudnia 2019 roku

Oglądaliśmy dzisiaj - ja, Piotruś i Marcinek film Grinch - animację komputerową. W pewnym momencie Zatrzymaliśmy go na chwilę, a zobaczyłem, że z telewizora spadła czapeczka Mikołaja, którą wcześniej tam ustawiałem jako ozdoba świąteczna i poprawiłem ją, położyłem znowu na telewizor na rogu i nagle się zorientowałem, że dokładnie pod nią był widoczny Grinch, bohater tego filmu, a film bardzo nam się spodobał, był bardzo zabawny, też wzruszający, było powiedziane przez Grincha, że wznosi toast "za dobroć i miłość, bo mają wielką moc".

31 grudnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za liczne łaski dla mnie w roku 2019, a także uwielbienie w sprawach dotyczących roku 2020" - psalm: "Niebo i ziemia niechaj się radują. Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewaj Panu ziemia cała, śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię, każdego dnia głoście Jego zbawienie. Niech się radują niebiosa i ziemia weseli, niech szumi morze i wszystko, co je napełnia. Niech się cieszą pola i wszystko, co na nich rośnie, niech wszystkie drzewa w lasach wykrzykują z radości. Też Antyfona: "Nazwano go "Zwiastunem Bożych zamiarów".

 

 

 

<  MENU  >

 

 

www.smilinglink.com