Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

 

ZNAKI

 

CZĘŚĆ DZIEWIĄTA

 


 1 stycznia 2020 roku

Marcinek wysłał mi krótkie video, pokazane na nim jest jak ktoś próbuje odpalić fajerwerki i w końcu leci razem z fajerwerkami do nieba, na którym widać księżyc, tak jakby leci do księżyca, tak jak w historyjce, którą kiedyś dostałem w sercu od Pana Boga na rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień", że lecę do księżyca, czyli do nieba, do księżyca, który jest symbolem właśnie nieba, a w tym dzisiejszym znaku jest podobnie, symbolem spełnienia moich marzeń w tym roku 2020.

1 stycznia 2020 roku

Kazanie na Mszy Świętej. Ksiądz Marcin powiedział w kazaniu o wizerunku nadziei ukazanej, jako kobieta trzymająca kotwicę. Skojarzyło mi się to z obrazem, który miałem w sercu na rekolekcjach uzdrowienie wspomnień, że lecę na Księżyc przyciągany przez moc Bożą z Księżyca, który symbolizuje niebo, bo to jest moje całe życie - ten lot, i skojarzyło mi się to już wiele razy z tym, że mam kotwicę w tym księżycu, w tym niebie, w Bogu, który mnie przyciąga do siebie. Tego samego dnia właśnie wcześniej był znak z tym księżycem i tym lotem na księżyc, że Marcin wysłał mi wideo pokazujące, jak ktoś leci z fajerwerkami aż na księżyc.

1 stycznia 2020 roku

Oglądałem zdjęcia zrobione przeze mnie w Krakowie w Gdańsku i w Sopocie, pokazywałem te zdjęcia Piotrusiowi, A Piotruś pokazał mi zdjęcie, które zrobił mi telefonem na Rynku Głównym w Krakowie pod Sukiennicami. Pomyślałem wtedy o zdjęciach które sobie zrobiliśmy przy oknie papieskim, jak byliśmy tam właśnie razem w 2017 roku, 13 sierpnia. Piotruś po chwili pokazał mi te zdjęcia, które zrobił mi tam swoim telefonem i sobie też zrobił pod oknem papieskim, a akurat dzisiaj jest pierwszy dzień roku, w którym będzie setna rocznica urodzin świętego Jana Pawła II - wielka radość dla nas.

1 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Między innymi uwielbienie i dziękczynienie, za odmówione przez nas - przeze mnie i przez Piotrusia, w Sylwestra, cztery Koronki do Miłosierdzia Bożego - dwie dziękczynne i dwie błagalne między innymi za sprawy roku 2020, u mnie - szczególnie trzy sprawy - sprawa aplikacji, sprawa Zaczarowanej Piosenki i sprawa Opola. W Słowie Bożym odniesienie do wszystkich tych trzech spraw - Antyfona: "Ty wydałaś na świat króla..." - "król" - "król Czar" - "Zaczarowana Piosenka". Ewangelia: "Nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie Matki" - właśnie w dniu Zwiastowania Pańskiego, kiedy to miało miejsce, przyszedł pomysł z Opolem". - Ewangelia: "Pasterze pospiesznie udali się..." - "pasterze" - państwo Pasterny, którzy tworzą aplikacje z moimi zdjęciami.

13 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziś nagrana audycja z księdzem Stanisławem. Ksiądz Stanisław mówił między innymi o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko - Ewangelia: "Wypowiedział proroctwo, że Jezus ma cierpieć za naród, a nie tylko ze naród..." - skojarzenie z księdzem Jerzym, który cierpiał za Polskę i za Zbawienie świata. Jak powiedział mi Pan Jezus, też mówiłem, że Pan Bóg zaprawia mnie do walki w tym Wielkim Tygodniu, i, że da mi zwycięstwo. Psalm: "Pan nas obroni, tak jak pasterz owce". Psalm - skojarzenie z audycją - "Słuchajcie słowa Pańskiego", też wspomnienie o Iskrze Bożego Miłosierdzia, która jest właśnie Zbawieniem Świata, w znaku najwyższego wieżowca na świecie. Psalm: "Przyjdą z weselem na szczyt Syjonu i rozradują się błogosławieństwem Pana".

14 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię w tym, że zostałem przez ludzi wzgardzony, odrzucony. Dziękuję Ci" - Psalm: "Szydzą ze mnie wszyscy, którzy na mnie patrzą, wykrzywiają wargi i potrząsają głowami. Sfora psów mnie dopadła, otoczyła mnie zgraja złoczyńców. Będę głosił swym braciom Twoje imię i będę Cię chwalił w zgromadzeniu świętych.

15 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawa strony z tapetami" - Psalm: "Wierzę, że będę oglądał dobra pana w krainie żyjących" - wcześniej, w modlitwie adoracyjnej, wzruszenie. Antyfona: "Panie, nie ukrywaj przede mną Twego oblicza, w dniu mego utrapienia nakłoń ku mnie Twe ucho, w dniu, w którym Cię wyzywam, szybko mnie wysłuchaj".

3 Stycznia 2020 roku

Skojarzenia z obecnym czasem odnośnie powyższych notatek. Przy opisywaniu wypowiedziałem intencje, między innymi aplikacji - 13 kwietnia 2019 roku, Wieczorna modlitwa osobista - Pan nas obroni, tak, jak pasterz owce" - "pasterz", państwo pasterny tworzący aplikację. Też wspomnienie o najwyższym budynku świata z roku 1997, Sears Tower, dziś sprawdzałem szczególnie zdjęcia Rondo 1, które mu zrobiłem w Warszawie, a budynek ten powstał w pracowni architektonicznej tej samej co Sears Tower. Też tego dnia, 2 stycznia, złe duchy dręczyły mnie i Piotrusia w Piotrusia chorobie. 14 kwietnia 2019 roku Wieczorna modlitwa osobista: Psalm: "Otoczyła mnie zgraja złoczyńców",  też na końcu słowa: "Będę Cię chwalił w zgromadzeniu świętych. Odnośnie tej sprawy, w której miałem trudności, w związku też z inicjatywą, żebym śpiewał kolędy w kościele, odnośnie czego był teraz tego dnia znak, też tego dnia dużo oglądałem zdjęć Warszawy mojego autorstwa, bardzo mi się podobały. Odnośnie tego, 15 kwietnia 2019 roku, Wieczorna modlitwa osobista: "Wierzę, że będę oglądał dobra pana w krainie żyjących" - na tych zdjęciach Warszawa trochę jak Królestwo Boże.

3 Stycznia 2020 roku

Wiosną 2018 roku myślałem o tym, jak promować utwór "I'll Stand Beside You", a Pan Jezus w sercu powiedział mi coś, co mnie zdziwiło wtedy: "Rób dużo zdjęć Warszawy". Od tamtej pory zrobiłem kilkadziesiąt tysięcy zdjęć Warszawy, z których Wybrałem kilka tysięcy bardzo ładnych zdjęć. Teraz widzę, że służy to sprawie promocji tego utworu szczególnie poprzez aplikację, która jest teraz tworzona.

3 Stycznia 2020 roku

Pomyślałem: "Wypowiem teraz nazwę tego portalu, nad którym się zastanawiam, czy z niego korzystać. Zastanawiałem się, czy na początku tej nazwy będzie coś potwierdzającego tą decyzję - "fineartamerica" - "fine" - na początku - "dobrze", mimo, że w tej nazwie oznacza to zupełnie coś innego - "sztuki piękne".

3 Stycznia 2020 roku

Wezwałem: "Jezu!" w sprawie, czy na tym Fine art America umieścić nie wszystkie ponad 8 zdjęć, tylko wybrane 3000 najładniejszych zdjęć - zobaczyłem w tym momencie rurki od kaloryfera i pomyślałem: "Co to może znaczyć?" - na początku nic mi się nie kojarzyło, po chwili skojarzyłem sobie, że te rurki prowadzę właśnie do kaloryfera, a tam jest pokrętło ustanowione na konkretną liczbę - okazało się że właśnie na liczbę "3", a więc - tak.

3 Stycznia 2020 roku

Komunia Święta

Jako
, że jest to pierwszy piątek miesiąca i ostatni z dziewięciu pierwszych piątków miesiąca w tym nabożeństwie dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, podjąłem intencję wynagradzającą za grzechy nasze i świata całego. Gdy tylko o tym pomyślałem organista zaśpiewał: "Odkupiciel świata" - Skojarzyłem sobie z tą drugą częścią tej intencji. Miałem jeszcze trochę niedosyt, co do braku tej pierwszej części, ale po chwili ksiądz powiedział: "...aby ten sakrament uświęcił nas".

3 Stycznia 2020 roku

Dzisiaj ostatni z dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, w nabożeństwie, w którym z Piotrusiem uczestniczymy. Dzisiaj też zrodziła się inicjatywa z "Fine Art America". Dzisiaj tam się zarejestrowałem. Można tam zarobić bardzo dużo pieniędzy na swoich zdjęciach, na swojej sztuce. Jedną z obietnic Pana Jezusa w związku z tym nabożeństwem jest to, że będzie błogosławił nasze inicjatywy, nasze przedsięwzięcia a więc szczególnie to błogosławi, bo jest ostatni dzień tego nabożeństwa. Dodatkowo dzisiaj wspomnienie "Najświętszego Imienia Jezus". Inicjatywa z aplikacją szczególnie zrodziła się w dniu Zwiastowania Pańskiego, kiedy Maryi anioł objawił imię Jezus po raz pierwszy. Tamtego dnia wykupiłem domenę johnswallpapers com, a dzisiaj podobnie jest w tym "Fine Art America".

3 Stycznia 2020 roku

Dzisiaj zrodziła się inicjatywa z "Fine Art America". W którymś momencie pomyślałem sobie odnośnie słowa "Art" w tej nazwie tego portalu, że tyle razy ktoś o moich zdjęciach powiedział że są artystyczne, tylko w tym momencie nie pamiętałem dokładnie kto - Dorotka poprzez Roberta Fajgera i ktoś jeszcze. Nagle sobie przypomniałem, że tym kimś ostatnio była Joasia i właśnie akurat dzisiaj się do niej wybieramy, bo nas już wcześniej prosiła żebyśmy ją dzisiaj odwiedzili i jej pomogli.

2 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" - dziś służyłem do Mszy Świętej I śpiewałem psalm i aklamację - Antyfona: w swoim Kościele Pan otworzył jego usta, napełnił go duchem mądrości i rozumu i przy oddział go szatą chwały. Na końcu ksiądz powiedział: "Nadszedł dzień pochwał". Powiedział, że pięknie zaśpiewałem - Psalm: "Śpiewajcie Panu pieśń nową". Też tego dnia podałem podwójne lekarstwo Piotrusiowi, bo źle się czuł. Antyfona: "Oto rządca wierny i roztropny, którego Pan ustanowił nad swoją służbą, żeby wydzielał jej żywność w odpowiednim czasie". Też tego dnia sprawa związana z księdzem Czarkiem. Broniłem księdza Czarka i znaków z nim związanych. Antyfona: "Pan przysiągł i tego nie odwoła: "Ty jesteś kapłanem na wieki, na wzór Melchizedeka. Też w intencji powiedziałem, że proszę o to, abym nie wahał się, kiedy będzie trzeba poświęcić wiele dla miłości do Pana Boga i ludzi. Antyfona: "Po tym poznaliśmy miłość Bożą, że Jezus oddał za nas życie swoje. My także winniśmy oddać życie za braci".

3 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dziś usłyszeliśmy utwór "I'll Stand Beside You" - Psalm: "Śpiewajcie Panu przy wtórze cytry, przy wtórze cytry i przy dźwięku harfy. Śpiewajcie Panu pieśń nową". Też tego dnia śpiewałem psalm i aklamację na Mszy Świętej. Tego dnia szczególna sprawa - początek inicjatywy z "FineArtAmerica" - umieściłem tam pierwsze zdjęcie, żeby je sprzedawać - zdjęcie Syrenki, przy której usiadł gołąb, przy napisie o sercu - dzisiaj nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji pierwszego piątku miesiąca. Odbyliśmy z Piotrusiem właśnie ostatni, dziewiąty pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Odnośnie Gołębia Ewangelia: "Ujrzałem Ducha, który zstępował z nieba jak gołębica i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą powiedział do mnie: "Ten, nad którym użyjesz Ducha następującego, spoczywającego na Nim jest tym, który chrzci Duchem Świętym. Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym" - Jestem synem Świętego Jana Pawła II. Odnośnie tego dzieła zdjęciowego "FineArtAmerica" - Psalm: "Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło palców Twoich, na księżyc i gwiazdy, które Ty uwierdziłeś, czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, czym syn człowieczy, że troszczysz się o niego. Uczyniłeś go niewiele mniejszym od aniołów, uwieńczyłeś go czcią i chwalą, obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk twoich..." - "dzieła" - "...wszystko złożyłeś pod jego stopy, owce i było wszelakie, i dzikie zwierzęta, ptaki niebieskie i ryby morskie, wszystko co szlaki mórz przemierza. Dzisiaj umieszczone na "FineArtAmerica" przeze mnie moje zdjęcie Syrenki. Syrenka - "...szlaki mórz przemierza...". Aklamacja: "Anioł rzekł do Józefa: "Nadasz Mu imię Jezus, on bowiem zbawi swój lud od jego grzechów". Dzisiaj intencja wynagradzająca moja i  Piotrusia w Komunii Świętej, za grzechy nasze i świata całego, w ramach dziewięciu pierwszych piątków miesiąca - miesiąc dziewiąty. Dziś na "FineArtAmerica" nadałem sobie nazwę artysty John Siest. Domena johnswallpapers com, z którą na aplikacji powiązane jest słowo John Siest Photography, została wykupiona 25 marca, w dniu Zwiastowania Pańskiego, właśnie wtedy, kiedy Panu Jezusowi zostało nadane jego imię Jezus przez anioła. Dziś Ewangelia: "Nadano Mu imię Jezus, którym je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie Matki". Ewangelia: "...mieli również złożyć w ofierze parę synogarlic albo dwa młode gołębie" - na tym zdjęciu na "FineArtAmerica", gołąb związany z nami - z Piotrusiem i ze mną. Piotruś symbolizuje Ducha Świętego symbolizowanego przez gołębia, ja jestem z nim złączony - tytuł zdjęcia: "The Renewed Face Of Warsaw, Poland' - nawiązanie do znaku "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi". Urodziłem się w urodziny Piotrusia, który się począł w tym czasie gdy papież wypowiedział te słowa w Warszawie i zrobiłem mnóstwo zdjęć Warszawy - odnowionej.

16 kwietnia 2019 roku i 4 stycznia 2020 roku

16 kwietnia 2019 roku - Opisy znaków. Trzy opisy - pierwszy o Placu Piłsudskiego, parę minut wcześniej pokazałem Piotrusiowi dwa zdjęcia Placu Piłsudskiego w kontekście moich zdjęć Warszawy i mojej muzyki, że przez moje zdjęcia wypromujemy na cały świat naszą muzykę. Na jednym zdjęciu - krzyż, pod którym papież święty Jan Paweł II powiedział: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi". Obok, pomnik "Tragedii Smoleńskiej". Płyta "My Dreams Come True" powstała zaraz po Tragedii Smoleńskiej", poprzez tą Tragedię Smoleńską. Na drugim zdjęciu widać też ten krzyż i obok też jest pomnik Tragedii Smoleńskiej, ale zasłonięty przez wielkie drzewo, tak wysokie jak ten krzyż, czyli ta muzyka urośnie dzięki temu krzyżowi, dzięki zdjęciom z którymi wiąże się ten krzyż, bo na tych zdjęciach jest odnowione oblicze właśnie tej ziemi. Dzisiaj, kiedy odnotowuję ten znak z opisem znaku, nakłada się na to kolejny znak - tego dnia właśnie, który minął, zacząłem inicjatywę FineArtAmerica i dałem zdjęcie z gołębiem symbolizującym Ducha Świętego, który zstąpił właśnie na Warszawę, na tym zdjęciu, na podest syrenki warszawskiej. Kolejny znak w opisie znaków o utworze "I Still Believe" - akurat w intencji podałem sprawę Opola - wysłany [był tam] utwór "I Still Believe", w wersji polskiej - "Ciągle Wierzę W Nas" i też łączy się to z dzisiejszym dniem ponieważ dzisiaj słyszeliśmy naszą utwór z tej samej płyty "Mmy Dreams Come True" "I'll Stand Beside You" - w Psalmie tego dnia było o śpiewaniu przy instrumentach podobny do tych w tych utworach. Trzeci z trzech opisów - o abdykacji papieża Benedykta XVI - tamtego dnia, gdy przerabiałem ten opis znaku akurat były 92 urodziny Benedykta XVI, abdykacja papieża Benedykta XVI też łączy się ze sprawą Ducha Świętego w znaku przemienienia na górze Tabor "To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie. W tym Duchu papież wskazał na iskrę Bożego Miłosierdzia w nas - Piotrusiu i we mnie, a "...Jego słuchajcie" - odnosi się to szczególnie do naszej muzyki, gdy śpiewam do tekstów Piotrusia.

4 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Panie Jezu, przez wiele poprzednich lat, co roku myślałem, że w tym kolejnym roku już będzie to potężny przebicie się z tymi naszymi talentami do świata, czasami było trochę przebicie się, ale nie tak potężne, ale ufam, że w tym roku będzie właśnie to potężne przebicie się z naszymi talentami do świata bo są znaki co do tej "Zaczarowanej Piosenki", co do tego Opola, co do tej aplikacji i co do tego "FineArtAmerica". Aklamacja: "Wielokrotnie przemawiał niegdyś Bóg do ojców przez proroków, a w tych ostatecznych dniach przemówił do nas przez Syna". Dodatkowo w Ewangelii: "...poszli więc, i zobaczyli, gdzie mieszka i tego dnia pozostali u Niego" - "tego dnia". Było to około godziny dziesiątej. A my czekamy na przebicie się bardziej z naszą muzyką i nie tylko szczególnie od roku 2010, w którym powstała płyta "My Dreams Come True" Teraz będzie właśnie 10 lat od tego momentu.

5 styczeń 2020 roku

Miałem trochę strapienie w związku z sytuacją, że nie zawierzyłem korzystania ze smartfona i przeglądania czegoś na stronie "FineArtAmerica" z moimi zdjęciami i poszedłem strapiony na modlitwę adoracyjną do Maryi. Tylko ukląkłem i Maryja skojarzyła mi w sercu słowa bardzo pocieszające o Trzech Królach, którzy złożyli Pokłon Panu Jezusowi w Betlejem, że prowadziła ich gwiazda. Nie szkodzi, że byli magami, bo wtedy cały wszechświat nakierowany był poprzez tą gwiazdę na te narodziny Pana Jezusa. Byłem wyzwolony i rozradowany, ale zastanawiam się jeszcze, dlaczego dzisiaj było o tym jak Święto Trzech Króli jest jutro dopiero i zostawiłem to. Poszliśmy na Mszę Świętą służyć do Mszy Świętej i okazało się, że już dzisiaj są czytania z Trzech Króli - Objawienia Pańskiego, bo jest msza wieczorna niedzielna, a w poniedziałek - jutro jest ta uroczystość Objawienia Pańskiego. Bardzo się rozradowałem. Dodatkowo ksiądz nazwał tych Trzech Króli magami, a nie królami czy mędrcami. Dodatkowo w czytaniu w Psalmie było bardzo dużo o tym, że do Pana Boga ściągnął z całego świata ludzie z darami i kosztownościami, a ta sytuacja jest właśnie związana z "FineArtAmerica", gdy zamierzam sprzedawać swoje zdjęcia. Pokazane jest tutaj że, bardzo dużo zarobimy z Piotrusiem na tych zdjęciach na chwałę Bożą na pożytek dla bardzo bardzo bardzo wielu potrzebujących, aby wspomóc ich przez owoce tej inicjatywy i na dalszy rozwój naszych talentów - moich i Piotrusia, muzycznych, plastycznych, pingpongowych, lingwistycznych, graficznych, teologicznych, filozoficznych i też na potęgę Bożą poprzez nasze świadectwo o Iskrze Bożego Miłosierdzia zbawiennie dla świata.

5 stycznia 2020 roku

Tego dnia, w Niedzielę, jeszcze zanim usłyszałem kazanie, miałem intencje Komunii Świętej za pokój na świecie, a ksiądz w kazaniu akurat powiedział, że w Betlejem Pan Jezus nie tylko przyszedł na świat do garstki osób do pasterzy, ale przyszedł do całego świata. To było dla mnie pocieszenie, że miałem akurat taką intencje o pokój na świecie.

5 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Pokój na świecie", jeśli chcesz, Maryjo" - Psalm: "...zapewnia pokój twoim granicom".

6 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie Maryi, dziękczynienie Maryi za wszystko, za liczne łaski i dary w tym dniu i w całym życiu dla mnie i dla Piotrusia, przez nas dla wielu. Ewangelia: "...weszli do domu, zobaczyli dziecię z matką Jego Maryją, upadli na twarz i oddali Mu pokłon. Też intencja, aby wspaniale udała się inicjatywa z "FineArtAmerica", z aplikacją na chwałę Bożą, szczególnie na pożytek dla wielu potrzebujących ubogich, aby wspomóc ich przez owoce tych inicjatyw i na dalszy rozwój naszych talentów - Piotrusia i moich. Też intencja dziękczynna, że Maryja wybrała Piotrusia i mnie spośród miliardów istnień ludzkich do grona kilku najszczęśliwszych osób w niebie - z Panem Jezusem i Maryją, też ze świętym Janem Pawłem II, z Benedyktem XVI - Psalm: "Uwielbią Pana wszystkie ludy ziemi, Boże przekaż Twój sąd królowi, a Twoją sprawiedliwość synowi królewskiemu, aby Twoim ludem rządził sprawiedliwie i ubogimi według prawa. Za dni Jego zakwitnie sprawiedliwość i wielki pokój zanim księżyc zgaśnie" - sprawiedliwość co do naszych talentów - "...będzie panował od morza do morza, od rzeki aż po krańce ziemi. Królowie tarszisz i wysp przyniosą dary, królowie szeby i Saby złożą daninę i oddadzą Mu Pokłon wszyscy królowie, wszystkie narody będą Mu służyły. Wyzwoli bowiem biedaka, który go wzywa i ubogiego który nie ma opieki. Zmiłuje się nad biednymi ubogim, nędzarza ocali od śmierci".

6 stycznia 2020 roku

Dzień po tym jak Podzieliliśmy się z rodziną Idy utworem "Ciągle Wierzę W Nas" mojego autorstwa, jednocześnie dzień po tym, jak Piotruś czytał czytanie, a ja śpiewałem Psalm na Mszy Świętej, podobnie dzisiaj Piotruś czytał czytanie a ja śpiewałem psalm na Mszy Świętej, dziś wielki sukces polskiego sportu - Dawid Kubacki wygrał konkurs Pucharu Świata zaliczany do Turnieju Czterech Skoczni, a przede wszystkim wygrał cały Turniej Czterech Skoczni jako trzeci Polak w historii, po Adamie Małyszu, Kamilu Stochu. "Trzej królowie polskich skoków" - Zdarzyło się to akurat w Święto Trzech Króli - uroczystość Objawienia Pańskiego. Pan Bóg objawił swoją chwałę dla Polski.

6 stycznia 2020 roku

Uroczystość Objawienia Pańskiego. Piotruś tego dnia przyjął intencje Komunii Świętej o to, aby miał większą wiarę w te dzieła Iskry Bożego Miłosierdzia. Tego dnia podzieliłem się z nim modlitwą wieczorną osobistą z dnia poprzedniego, że Pan Jezus pokazał mi też poprzez "pamięć i tożsamość" że wszystkie znaki, które nam daje w naszym życiu spełniają się, spełniły się, spełnią się. Powiedziałem o tym Piotrusiowi, a potem Piotruś obejrzał film tego samego dnia wieczorem, który mu się bardzo spodobał - film pod tytułem "Magiczne święta" - o Bożym Narodzeniu, jak Piotruś powiedział, też o znakach. Pokazane w tym filmie było, że pewna kobieta otrzymywała pewne wskazówki od rodziców, tak jakby znaki, skłaniające, żeby bardziej uwierzyć w ducha Świąt Bożego Narodzenia. Miała kryzys, odrzucała te znaki, ale potem otrzymała jeszcze jeden i poszła za nim i wszystko wróciło i się spełniło. Dla Piotrusia to było umocnienie właśnie wiary, o co prosił w Komunii Świętej, że teraz bardziej wierzy w te wszystkie znaki w naszym życiu, znaki Iskry Bożego Miłosierdzia. Spełniła się jego intencja Komunii Świętej - Objawienie Pańskie - Pan Bóg objawił się szczególnie Piotrusiowi, też poprzez moją osobę. Dodatkowo czytałem tego dnia Piotrusiowi Ewangelię z 5 stycznia dnia poprzedniego, która bardzo się łączy z tą sytuacją. Ewangelia: "Wszystkim tym jednak, którzy je przyjęli..." - tak, jak Piotruś - "...dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym którzy wierzą w Imię Jego, którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili, tak, jak to jest z Piotrusiem, podobnie jak to było ze świętym Piotrem, do którego powiedział Pan Jezus: "Błogosławiony jesteś Szymonie, albowiem ciało i krew nie objawiły ci tego, ale Ojciec mój, który jest w niebie. To jest właśnie mowa o wierzeniu w to, o czym mówią znaki i już się ma to, jak się przyjmuje sercem żywo wierzącym. Antyfona "Wszystkim którzy Go przyjęli, Chrystus dał moc, aby się stali dziećmi Bożymi".

7 stycznia 2020 roku

Dostaliśmy któregoś razu magnes na lodówkę od członka parafialnej wspólnoty Abba, przyczepiliśmy go na lodówkę. Któregoś razu ksiądz Marcin chciał nam dać taki sam magnez, ale powiedzieliśmy, że już taki mamy. Dzisiaj, gdy go zobaczyłem wezwałem: "Jezu!" w sprawie czy zobaczyć co jest tam napisane i zobaczyłem słowo "He", czyli "On", a pamiętałem, że główne słowo na tym magnesie to właśnie "On". Zobaczyłem, że jest tam napisane: "On przychodzi, aby mnie zbawić" - o Panu Jezusie. To odnosi się też do mnie, że Pan Jezus przychodzi aby mnie zbawić. W modlitwie adoracyjnej zrozumiałem, że szczególnie teraz odnosi się to do tej aplikacji, która tak jakby została poczęta w dniu poczęcia Pana Jezusa z Ducha Świętego w łonie Maryi w Zwiastowanie Pańskie, 25 marca, kiedy kupiłem domenę JohnsWallpapers com, gdzie johnswallpapers jest właśnie nazwą tej aplikacji. Dzisiaj był szczególny ból rodzenia się tej aplikacji, mieliśmy w związku z nią trudności - ja i Piotruś, a jednocześnie tego samego dnia, dzisiaj, mój telefon do pana Pasternego który buduje razem z panią Pasterną tą aplikację. Pan Jezus przychodzi szczególnie poprzez tą aplikację, aby zbawić mnie Piotrusia i przez nas też wielu ludzi, też przez to wszystko, aby zbawić świat cały.

7 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Znów Cię uwielbiam Boże w w tym dziele tej aplikacji, na Twoją chwałę, na pożytek dla wielu potrzebujących, ubogich, aby ich wspomóc przez owoce tego dzieła, tej aplikacji, też na dalszy rozwój naszych talentów - Piotrusia i moich". Antyfona: "Posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę. Też intencja: sprawy dzisiejsze" - dziś burza pomiędzy mną a Piotrusiem, szczególnie w związku z jego chorobą psychiczną. Udało się osiągnąć poprawę przez to, że skłoniłem go do wzięcia lekarstwa dodatkowego. Pan Jezus powiedział mi w sercu, że też ten mój i Piotrusia ból tej sytuacji, to ból zrodzenia się tej aplikacji z moimi zdjęciami - Psalm ja dzisiaj zrobiłem Ciebie. Aklamacja: "Jezus głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu. Ewangelia: "...by leczył wszelkie choroby i wszelkie słabości wśród ludu. Przenoszona więc do Niego wszystkich cierpiących, których nękały rozmaite choroby i dolegliwości, opętanych, epileptyków i paralityków a On ich uzdrawiał". Antyfona: "...abym uzdrawiał skruszonych w sercu". Piotruś okazał skruchę i doznał uzdrowienia, też wyraziłem mój żal za złe zachowanie względem Piotrusia i okazałem skruchę, też zostałem uzdrowiony, bo trochę wcześniej podupadłem na zdrowiu przez tą trudną sytuację.

8 stycznia 2020 roku i 16 kwietnia 2019 roku

Opisywanie znaków

Dzisiaj 8 stycznia 2020 roku. Zadzwonił do nas pan Piotr Pasterny i napisała do nas maila pani Izabela Pasterny, że już kończą pracę nad aplikacją z tapetami mojego autorstwa. Wieczorna modlitwa osobista z 16 kwietnia 2019 roku. Intencje: "Uwielbiam Cię w nadziei i ufności, którą mam co do sprawy tego przedsięwzięcia z tapetami. Dziękuję Ci za to, a nadzieja zawieść nie może". Zastanawiałem się, czy będzie coś w psalmie o nadziei i ufności - Psalm: "Bo ty mój Boże jesteś moją nadzieją, Panie, Tobie ufam od młodości". Też uwielbienie i dziękczynienie za dzisiejsze znaki. - Psalm: "...i do tej chwili głoszę Twoje cuda". Antyfona: "Bóg nie oszczędził własnego Syna, lecz wydał Go za nas wszystkich" - skojarzenie - święty Jan Paweł II - Ojciec Święty nie oszczędził własnego syna Jana Siestrzeńcewicza, Glittera -  22 października 1997 roku - lecz wydał go za nas wszystkich - 13 maja 2000 roku. Wpisuje się to w moje dzisiejsze - 8 stycznia 2020 roku - trudności.

8 stycznia 2020 roku i 17 kwietnia 2019 roku

Opisywanie znaków

17 kwietnia 2019 roku widziałem ogrodzenie wokół placu, na którym ma powstać wieżowiec "Spark" - "Iskra". Na ogrodzeniu zobaczyłem napisy: "Spark - Poczuj się wielkim twórcą". Dziś 8 stycznia 2020 roku. Mam skojarzenie z dziełem moich zdjęć. Drugi napis: "Spark - poczuj się gwiazdą estrady" - Dziś, 8 stycznia 2020 roku mam skojarzenie tych słów z inicjatywą Zaczarowanej Piosenki, Opola na ten rok. Dalej w tym opisie znaku jest napisane właśnie skojarzenie z Glitterem - Janem Siestem.

8 stycznia 2020 roku i 17 kwietnia 2019 roku

Opisywanie znaków

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Abym służył ludziom mocą Bożą". Druga intencja: "Sprawa Opola" - Antyfona: "Syn człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu". Psalm: "Pieśnią chcę chwalić imię Boga" - skojarzenie ze sprawą Opola, aktualną też dzisiaj, 8 stycznia 2020 roku.

8 stycznia 2020 roku i 18 kwietnia 2019 roku

Opisywanie znaków

Pierwszy sukces muzyczny osiągnąłem w urodziny mamusi - 23 kwietnia 1996 roku - zwyciężyłem w Festiwalu Piosenki na Starówce.

18 kwietnia 2019 roku

Opisy znaków

Jeden ze znaków o wyborze Benedykta XVI - dziś, w Wigilię wyboru Benedykta XVI na Stolicę Piotrową.

19 kwietnia 2019 roku

Projekt myśli

Nigdy nie hamuj radości

8 stycznia 2020 roku i 18 kwietnia 2019 roku

Opisy znaków

"Sprawa Opola, jeśli chcesz". Trzeci znak o Benedykcie XVI, abdykacji Benedykta XVI i o utworze "I Still Believe". Właśnie ten utwór w wersji polskiej wysłałem do Telewizji Polskiej, jako zgłoszenie do Opola. Dziś 8 stycznia 2020 roku sprawa Opola jest nadal aktualna. Właśnie dziś zamierzam dzwonić w sprawie tego utworu "Ciągle Wierzę W Nas" do fundacji "Mimo Wszystko" pani Anny Dymnej, z którą związany jest Festiwal Zaczarowanej Piosenki, który z kolei związany jest z festiwalem piosenki w Opolu.

18 kwietnia 2019 roku

W Wielki Czwartek byliśmy adorować Pana Jezusa w ciemnicy. Usiadła przy nas Jadzia, a to właśnie Jadzia jakiś czas temu zaprosiła nas do siebie do domu i podzieliła się tekstem o Panu Jezusie, który właśnie w ciemnicy doświadczył bycia torturowanym.

8 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś miało miejsce spotkanie opłatkowe naszej wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Po spotkaniu zabraliśmy sporo jedzenia do domu. Ewangelia: "Jedli wszyscy do syta i zebrali jeszcze 12 pełnych koszów ułamków i resztek z ryb".  Jednocześnie ta Ewangelia o rozmnożeniu chleba powiązana była na którejś modlitwie osobistej ze sprawą sprzedaży nasze płyty "My Dreams Come True" w co najmniej 6 milionach egzemplarzy, a tego dnia na tym opłatku dwie osoby rozmawiały ze mną o tej płycie, że im się bardzo podoba. Też w tej modlitwie sprawa mojej skruchy i mój żal za moje grzechy, szczególnie ostatnie. Antyfona: "Bóg przez swoją wielką miłość jak nas umiłował zesłał swojego syna w ciele podobnym do ciała grzeszników.

9 stycznia 2020 roku i 18 kwietnia 2019 roku

Opisywanie znaków

Dziś, 9 stycznia 2020 roku, dowiedziałem się że mój przyjaciel ministrant miał wypadek samochodowy - przeżył, ale miał wstrząśnienie mózgu i ma spuchnięte dwa palce i druty w tych palcach które mają mu niedługo wyjąć. 18 kwietnia 2019 roku - wieczorna modlitwa osobista: "Intencje: "Abym, kiedy trzeba umiał zapłacić cenę za dobro bliźnich, z miłości za wielu ludzi, abym odtąd kochał bliźniego swego jak siebie samego z miłości do Boga". Psalm: "Cenna jest w oczach Pana śmierć jego wyznawców". Kielich przymierza, to krew Zbawiciela" - Wojtek ma przekrwione palce - cenna jest w oczach Boga jego ofiara. Aklamacja: "Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali". Antyfona: "Ten kielich jest nowym przymierzem we Krwi mojej". Druga intencja: "Sprawa Opola" - Psalm: "Wypełnię me śluby dla Pana przed całym jego ludem". Antyfona: "O łaskach Pana będę śpiewał na wieki.

28 kwietnia 2019 roku

Na smilinglink com jest zdjęcie zachodu słońca, zrobione przeze mnie dokładnie 20 lat wcześniej, w 1998 roku.

25 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Antyfona: "Opowiadajcie..." Pan Jezus przyszedł po zmartwychwstaniu w panu Arturze, tak, jak w tej Ewangelii. Pan Artur powiedział mi kiedyś to, co tu jest powiedziane: "Opowiadać".

9 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię, Boże, w tym, że Ty jesteś, to wszystko jest, jak mi to często mówisz, też uwielbiam Cię w tym jeśli chcesz, że nie będzie wojny, mimo, że wielu ludzi obawia się, że będzie. Uwielbiam Cię w tym, że te obawy się nie ziszczą, jeśli chcesz. Ewangelia: "Oni zaś, gdy Go ujrzeli kroczącego po jeziorze, myśleli, że to zjawa i zaczęli krzyczeć. Widzieli go bowiem wszyscy i zatrworzyli się..." - a więc mieli obawy - "...lecz On zaraz przemówił do nich: "Odwagi, to Ja jestem, nie bójcie się i wszedł do nich do łodzi, a wiatr się uciszył - "To Ja jestem" - tak, jak w mojej intencji - słowa Pana Jezusa: "Ja jestem; to wszystko jest. Też tego dnia sprawa portalu "FineArtAmerica", na którym opublikowałem dziś kolejne zdjęcia. Już jest tam 100 moich zdjęć, będę je sprzedawał ku wspomożeniu wielu ubogich. Też sprawa Wojtka, o którym się dzisiaj dowiedziałem, że miał wypadek samochodowy, ale też dziękczynienie, że Pan Bóg go uratował i za znak w dzisiejszym opisie znaków mówiący o błogosławieństwie Bożym dla niego - Psalm: "Boże, Przekaż Twój sąd królowi, a Twoją sprawiedliwość Synowi Królewskiemu, aby Twoim ludem rządził sprawiedliwie i ubogimi według prawa. Królowie Tarsis i wysp przyniosą dary, królowie szeby i saby złożą daninę i oddadzą mu pokłon wszyscy królowie, wszystkie narody będą Mu służyły, wyzwoli bowiem biedaka który Go wyzywa i ubogiego, który nie ma opieki, zmiłuje się nad biednymi ubogim, nędzarza ocali od śmierci".

28 kwietnia 2019 roku

Komunia Święta

Byłem strapiony, jako wyjątkowy grzesznik. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Komunię Świętą podał mi ksiądz prowadzący liturgię jako pierwszemu z ludu - wzruszenie. Nawet się nie spieszyłem, Piotruś mnie szturchnął, żeby już iść.

23 kwietnia 2019 roku

Dziś byliśmy w restauracji Italiana. Dziś rocznica urodzin mamusi, kupiona "Mirinda" - "Mira" - imię mamusi, też kupiona sałatka "Pollo" - Opole, festiwal. Dziś też rocznica mojego Zwycięstwa na festiwalu na Starówce w 1996 roku.

23 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś korespondencja z panem Krzysztofem Ziemcem - psalm: "Pełna jest ziemia łaskawości Pana". Słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło godne zaufania. On miłuje prawo i sprawiedliwość, ziemia jest pełna jego łaski" - "ziemia" - "Ziemiec".

24 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Pierwsze: Dziś spotkanie wspólnoty, jajeczko ksiądz Czarek, humor. Drugie: Dziś wysłane dwa maile bez odpowiedzi. Trzecie: Sprawa rozważania nad kwestią wartości znaków. Pierwsze - Psalm: "Niech się weselną szukający Pana". Aklamacja: Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się nim i weselmy. Gdy zajął z nimi miejsce u stołu, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał go i dawał im - podobnie uczynił ksiądz Czarek. Drugie: "...jak arcykapłani, nasi przywódcy, wydali Go na śmierć i ukrzyżowali. A my spodziewaliśmy się, że właśnie On miał wyzwolić Izraela". Trzecie: "Niech się weselą szukający Pana. Niech się weseli serce szukających Pana. Roważajcie o Panu i Jego potędze, zawsze szukajcie Jego oblicza". "Głoście Jego dzieła wśród narodów". "Jego wyroki obejmują świat cały".

20 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Wigilia Paschalna. intencje: "Sprawy obecne, posługa w kościele, nalewanie wody do buteleczek kilka dni temu, sprzedawanie tej wody poświęconej dziś w kaplicy". Psalm: "Będziecie czerpać ze zdrojów zbawienia..." - "czerpać" - "...wy zaś będziecie czerpać wodę ze zdrojów zbawienia. Jak łania pragnie wody ze strumieni, tak dusza moja pragnie Ciebie, Boże". "Rozpływa się we mnie moja dusza, gdy wspominam, jak z tłumem kroczyłem do Bożego domu w świątecznym orszaku". Szliśmy dzisiaj do kaplicy poświęcić święconkę". On morskie wody gromadzi jak w bukłaku, otchłanie oceanu w zbiornikach". Druga intencja: "Opole, ufność". Uwielbiam Cię w mojej nadziei co do tego". Psalm: "...nad nimi mieszka ptactwo niebieskie i śpiewa wśród gałęzi..." "słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło godne zaufania. Panie, niech nas ogarnie Twoja łaska, według nadziei pokładanej w Tobie. Strzeż mnie, o Boże, Tobie zaufałem... ...śpiewajmy...
...zaśpiewam na cześć Pana, który okrył się sławą. Śpiewajcie psalm wszyscy miłujący Pana. Prawo pańskie jest doskonałe i pokrzepia duszę. Świadectwo Pana jest pewne, nierozważnego uczy mądrości. Będę Cię chwalił przy dźwiękach lutni.

20 kwietnia 2019 roku

Zastanawiałem się, czy Piotruś może podzielić się ze mną tym, co ma w sercu. Wezwałem "Jezu!" W tym momencie dziecko na ulicy zapytało tatusia: "Mogę zobaczyć to?" Powiedział "Tak" - tak, jak bym się zapytał: "Czy mogę zobaczyć, co Piotruś chciał powiedzieć?" - "Tak" - Zobaczyłem - było to przepiękne, rozmawialiśmy o mocy Bożej tuż przed świętowaniem Zmartwychwstania Pana Jezusa.

21 kwietnia 2019 roku i 10 stycznia 2020 roku

Modlitwa adoracyjna

21 kwietnia 2019 roku - Pan Jezus: "Jasiu, uda się. Po prostu się uda. To się uda" - Skojarzenie ze słowami: "Niech zstąpi Duch Twój. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi" - "Ziemi" - skojarzenie z panem Krzysztofem Ziemcem - "Ziemcem", z tą sprawą z nim związaną. Poszedłem na tą modlitwę adoracyjną. Opole - poprzez pana Krzysztofa Ziemca. Ten pomysł - dziś, w Wielkanoc. Słowo Boże na dziś: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię". W tym roku 2019 - czterdziesta rocznica tych słów wypowiedzianych przez świętego Jana Pawła II. Dziś, 10 stycznia 2020 roku, dzwoniłem do fundacji "Mimo Wszystko" w sprawie tego śpiewania mojego na festiwalu Zaczarowanej Piosenki. To tyczy się tego samego utworu co tamta sprawa z panem Krzysztofem Ziemcem - "Ciągle Wierzę w Nas" - wtedy, na tamtego maila pan Krzysztof Ziemiec odpowiedział mi, napisał o tym utworze: "Jak przebój, to musi wygrać" - jak jest przebojowy, a jest bardzo przebojowy - dodał mi wiary - "Ciągle Wierzę w Nas". Dziś widziałem pana Krzysztofa Ziemca, jak prowadził Teleexpress.

21 kwietnia 2019 roku i 10 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

21 kwietnia 2019 roku - intencje: sprawa "Stock" - zdjęcia Warszawy. W Ewangelii kilka razy o Jerozolimie symbolizowanej przez Warszawę. Druga sprawa - "Opole" - w Ewangelii o wsi Emaus - skojarzenie "Opole" - pole, "wieś". Dziś dzwoniłem i rozmawiałem w sprawie związanej z Opolem.

22 kwietnia 2019 roku

Zobaczyliśmy, że Miley Cyrus wystąpi w Polsce, na "Orange Festival". Dziś jedliśmy pomarańcze - "Orange", puściliśmy składankę - losowo, pierwszy utwór - Miley Cyrus - "Malibu" - w tym utworze słowa: "Dream Come True" - skojarzenie z naszą płytą "My Dreams Come True"

22 kwietnia 2019 roku i 10 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

22 kwietnia 2019 roku - intencja: "W sprawie dzisiejszej" - sprawa związana z Piotrusiem i jego trudnościami. Antyfona: "Chrystus powstawszy z martwych już więcej nie umiera. Śmierć nie ma już nad nim władzy. Alleluja!" - Intencja: "Ufność co do Opola" - Psalm: "Strzeż mnie, o Boże, Tobie zaufałem". Dziś dzwoniłem i rozmawiałem w sprawie związanej z Opolem.

10 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - Dziś dzwoniłem do fundacji "Mimo Wszystko", ze sprawą naszej muzyki. Ewangelia: "Dziś spełniły się te słowa pisma, które słyszeliście". Wcześniej, słowa w Ewangelii: "Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność, a niewidomym przejrzenie, abym uciśnionych odsyłał wolnymi, abym odwoływał rok łaski Pana. Też dziś ruszyła dalej sprawa z aplikacją. Ewangelia: "Posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę" - ta aplikacja szczególnie dla ubogich.

11 stycznia 2020 roku

Parę dni temu zacząłem ładować zdjęcia na portal "FineArtAmerica", potem zacząłem się zastanawiać, czy na pewno robię to prawidłowo, czy nie będę musiał robić tego od nowa z jakiegoś powodu. Zastanawiałem się, czy podjąć rozeznanie w tej sprawie, miałem już co do tego słowo "se", co można przeczytać jako "si", czyli "tak", ale jeszcze nie byłem do końca pewien, nagle usłyszałem w piosence "Call my name at loud", więc wezwałem "Jezu!" - w tym momencie zobaczyłem w innym miejscu też "se", ale jednocześnie usłyszałem w piosence słowo "soon", które zaczyna się od "so", czyli "tak" - to mnie przekonało i rozradowałem się.

12 stycznia 2020 roku

Projekt myśli

Nieważne co czujesz, ważne co robisz. QCzyń dobro.

11 styczeń 2020 roku i 12 stycznia 2020 roku

11 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" - tego dnia pomodliłem się Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji ludzi będących ofiarami pożaru, którzy mają blizny na ciele, oszpeconą twarz od poparzeń, oszpecone ciało. Ewangelia: "Gdy Jezus przebywał w jednym z miast, zjawił się człowiek całe pokryty trądem. Gdy ujrzałJezusa, upadł na twarz i prosił Go: "Panie, jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić". Jezus wyciągnął rękę i dotknął go mówiąc: "Chcę, bądź oczyszczony".
W tej samej Ewangelii napisane jest, że po przez to wydarzenie rozchodziła się Jego sława" - Pana Jezusa, to znaczy, że jako, że mówiłem tą modlitwę i pomogłem trochę tym oparzonym, podobnym do tych trędowatych, też przez to będzie się rozchodziła moja sława. Kolejnego dnia, 12 stycznia 2020 roku, na spotkaniu moim i Piotrusia z naszymi sąsiadkami - z panią Aliną i panią Iwoną w ich domu dowiedzieliśmy się od pani Iwony, że pan Krzysztof Ziemiec, znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, z którym mamy kontakt mailowy, też kiedyś był poparzony, już się te rany trochę zagoiły, uratował swoją rodzinę z pożaru. Dodatkowo tego dnia, gdy to usłyszeliśmy, była uroczystość chrztu Pańskiego, od którego zaczęła się działalność publiczna Pana Jezusa, to znaczy że od tego dnia będzie się rozchodziła moja sława.

12 stycznia 2020 roku

Uroczystość chrztu Pańskiego

Wieczorna modlitwa osobista

Ksiądz Darek powiedział mi tego dnia, że jestem szczęściarzem, bo mu powiedziałem, że nie reaguję na pogodę. Tego dnia w Ewangelii: "To jest mój Syn umiłowany. Kojarzy mi się to ze słowem "Szczęściarz" - "wybrany". Tego dnia byliśmy na spotkaniu z naszymi sąsiadkami - panią Aliną i panią Iwoną. Pani Iwona podzieliła się świadectwem, że miała kiedyś wyjątkowy sen: "Widziała figurę Świętego Jana Pawła II, od której nagle z jego oczu zaświeciły dwa świetliste promienie, i w tym momencie się obudziła. Piotruś powiedział, że te dwa promienie oznaczają wskazanie na nas - dwóch świadków Iskry Bożego Miłosierdzia. Kojarzą mi się te promienie z Duchem Świętym, o którym też jest w innym miejscu Ewangelii napisane: "obłok świetlany - też światło, właśnie białe.Tego dnia, gdy to usłyszeliśmy w Ewangelii Były słowa właśnie o Duchu Świętym, który jak gołębica zstąpił na Jezusa. Przez ten sen Bóg wskazał na Iskrę Bożego Miłosierdzia, tak, jak wtedy w Chrzcie - w Chrzcie w Jordanie Ojciec niebieski wskazał na Jezusa Chrystusa właśnie poprzez Ducha Świętego.

20 kwietnia 2019 roku

Świętowanie zmartwychwstania pańskiego 2019

Pan Jezus Zmartwychwstały przyszedł do nas do domu w osobie pana Artura. Planowaliśmy o 21:00, w Wielką Sobotę zacząć świętować Wielkanoc. Pan Artur miał przyjechać o 19:00. Zapytał się przez telefon czy może przyjść o 21:00. Powiedziałem: "Tak" Modlitwę z okazji Wielkanocy odmówiliśmy więc trochę wcześniej - kilka minut wcześniej. O 21:00 przyszedł pan Artur, chciał puścić pieśni o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Puściliśmy, zadzwoniła do niego jakaś pani, powiedział jej, że prosi ją, żeby kupiła mu używany głośnik Bluetooth do smartfona. Powiedziała, że nie wie jaki to głośnik. Zapytałem Piotrusia, czy może kupilibyśmy panu Arturowi taki głośnik, bo i tak obiecaliśmy panu Arturowi prezent na 60 urodziny, które miał 20 marca. Piotruś powiedział: "Oddam mu nasz głośnik Bluetooth" - "Dobrze" - Oddaliśmy. Był zadowolony. Wezwałem w myślach Pana Jezusa w tych sprawach. Piotruś powiedział do pana Artura: "To jest znak z tym Bluetooth" - Chodziło mu o rysunek na urządzeniu. Pan Jezus mi przez to powiedział, że to jest znak z nieba z tym Bluetooth. Poczęstowaliśmy pana Artura posiłkiem świątecznym. To Piotruś zauważył, że pan Jezus Zmartwychwstały nas odwiedził w Panu Arturze.

20 kwietnia 2019 roku

Świętowanie zmartwychwstania pańskiego

Pan Jezus do mnie w modlitwie adoracyjnej: "Posłuchaj teraz z Piotrusiem tego utworu "I'm Alive" - Ja jestem, to wszystko jest". Posłuchaliśmy, wzruszyłem się. Tekst tej piosenki odebrałem jako słowa Pana Jezusa Zmartwychwstałego: "I'm Alive" - "Żyję". Płytę z tym utworem, który jest pierwszy na trakliście, po raz pierwszy słuchaliśmy w Wielkanoc.

15 stycznia 2020 roku

W centrum handlowym wezwałem "Jezu!" w sprawie, czy kupić Coca-Colę? W automacie zobaczyłem rysunek gaśnicy, pomyślałem: "To potwierdzenie, bo wyglądała podobnie jak butelka Coca-Coli. A dodatkowo Skojarzyłem sobie, że to jest gaśnica, tak, jak gaszenie pragnienia.

15 stycznia 2020 roku

Wezwałem: "Jezu!" - w sprawie, czy mail, który przygotowałem dla Pani Izabeli już jest gotowy do wysłania. Piotruś chwilę wcześniej powiedział, że jest ładny. Gdy wezwałem, zobaczyłem w tym momencie napis na komputerze "Izabela". Okazało się, że "Bella", to po włosku "ładna" - "bela",  to po portugalsku "piękna", a "Iza" skojarzyło mi się z "is", czyli, że ten mail jest ładny, tak, jak powiedział Piotruś.

15 stycznia 2020 roku

Na gwiazdkę w 2019 roku dostałem ramki i wydrukowane zdjęcia mojego autorstwa do tych ramek. Jedno z nich zawiera akcent maryjny, bo tam są kwiatki naszej mamusi, która symbolizuje Maryję, a drugie ma akcent Świętego Jana Pawła II, bo tam jest dorożka pod oknem papieskim w Krakowie, ale po jakimś czasie skojarzyłem coś jeszcze z tą ramką, na której jest osiem zdjęć. Wśród nich te, które wymieniłem. Jest też między innymi zdjęcie, na samym początku, klasycznego samochodu ślubnego z napisem "Młoda Para". Zostało zrobione przy kościele Świętej Anny na Krakowskim Przedmieściu - kościele akademickim, czyli młodzieżowym - "Młoda Para" - młodzież, a ten kościół jest szczególnie związany ze świętym Janem Pawłem II, który jest szczególnie związany właśnie z młodzieżą. Przy wejściu umieszczony jest napis, cytat świętego Jana Pawła II: "Szukałem Was, teraz przyszliście do mnie i dziękuję wam za to". Ten kościół jest pod wezwaniem świętej Anny, czyli mamy Maryi, a nasza mama symbolizującą Maryję, obchodziła imieniny 26 lipca, właśnie we wspomnienie świętej Anny i świętego Joachima - rodziców  Najświętszej Marii Panny. Dodatkowo nasza mama zmarła w wieku 58 lat, a Karol Wojtyła na papieża został wybrany też w wieku 58 lat. Ta młoda para to, tak jakby papież i mamusia, tak jak to w niebie jest, że papież jest razem z Maryją która jest obok Pana Jezusa.

13 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawa tego, czy rozszerzać strony smilinglink comstolicapolski pl o nowe elementy - aplikację i stronę "FineArtAmerica", czy nie. Najpierw w psalmie przeczytałem: "Wypełnię me śluby dla Pana przed całym jego ludem w Dziedzicach Pańskiego domu, pośrodku ciebie Jeruzalem. Dziedzińce Pańskiego domu oznaczają stronę smilinglink com , ponieważ tam, na samej górze jest zdjęcie Zamku Królewskiego, przy Placu Zamkowym - "dziedzińcu". Zamek Królewski jest szczególnie związany ze słowem "dom", bo przez kilka lat w "Wiadomościach", był pokazywany w czołówce, chwilę przed tym i chwilę po tym, jak był pokazany nasz dom, nasze miejsce, w którym mieszkamy; Saska Kępa. Pomiędzy jednym widokiem Zamku Królewskiego a drugim, przy naszym domu pokazywał się napis "Wiadomości" ze słowem "dom" w środku. Z kolei słowo "Jeruzalem" w tym psalmie oznacza stronę stolicapolski pl , gdyż inna nazwa tej strony to "warsawpictures com" , a Warszawa - Warsaw symbolizuje Jerozolimę - właśnie Jeruzalem. Potem przeczytałem Ewangelię i były tam słowa o powołaniu Apostołów:  "...a natychmiast porzuciwszy sieci poszli za nim". Sieci kojarzą mi się z internetem, więc to był sygnał, żeby nie przerabiać już tych stron na końcu. Pan Jezus powiedział mi: "Jasiu, jeśli chodzi o Twoją sprawę... i w tym momencie zadzwonił alarm, podobnie jak ze znakiem z rakietką Piotrusia, tym razem nie na 00:05 tylko na 00:00. Zrozumiałem że mam nie przerabiać tych stron, nie wnosić żadnych dodatków, a słowa z psalmu pokazują, że te strony będą bardzo ważne, nadal będzie Pan Bóg przez nie działał. W modlitwie adoracyjnej jeszcze Pan Bóg mi porównał stronę smilinglink com i stolicapolski pl do Starego Testamentu, a aplikację i stronę FineArtAmerica do Nowego Testamentu i powiedział że Stary Testament nadal jest bardzo ważny w kościele, że Pan Bóg nadal z mocą działa przez niego, że podobnie jest z tymi stronami smilinglink com i stolicapolski pl

14 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Wielbiąca-dziękczynna, że sprawa aplikacji idzie do przodu. Udało się poprawić dzisiaj tło z lekko szarego na białe i dostaliśmy tak zwaną drabinkę - wytyczne co do układu folderów. Pokrywa się ona z tym, co przygotowałem. Psalm: Całym swym sercem raduję się w Panu. Moje serce raduje się w Panu, dzięki Niemu moc moja wzrasta. Szeroko otwarłam usta przeciw moim wrogom, bo cieszyć się mogę Twoją pomocą.

27 kwietnia 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawa Opola" - psalm: "Pan moją mocą i pieśnią".

19 kwietnia 2019 roku

Dziś Wielki Piątek Męki Pańskiej. Opisy znaków - środkowy o znakach Wielkiego Piątku Męki Pańskiej.

20 kwietnia 2019 roku

Projekt myśli

Pan Jezus daje zbawienie za darmo tym, którzy chcą je otrzymać.

20 kwietnia 2019 roku

Opisy znaków

Tuż przed tym, modlitwa adoracyjna. Pan Jezus: "Stąd wyjdzie Iskra, która przygotuję świat na Moje powtórne przyjście". W opisach znaków: "wywyższę Polskę w potędze i świętości". W Dzienniczku po tych słowach, tamte słowa Pana Jezusa.

16 stycznia 2020 roku

Wczoraj na spotkaniu wspólnoty, jedna osoba wspomniała o liście, który kiedyś napisałem na jej prośbę do więźnia w temacie "jak powrócić do Boga". Powiedziała, że bardzo jej się ten tekst napisany przeze mnie podoba i, że wysyła go czasem na do więźniów, którym pomaga. Przypomniałem sobie, że był znak co do tamtego listu, że gdy go napisałem, zastanawiałem się czy jest błogosławiony, czy jest zgodny z wolą Bożą i wezwałem w tej sprawie Pana Jezusa. W tym momencie zorientowałem się, że w tle leci składanka losowa utworów i akurat właśnie jest utwór "From Sarah With Love", właśnie o liście. Natomiast teraz Piotruś skojarzył mi dodatkowo, że w tym tytule jest słowo "Love" - "miłość", że ten list do więźnia, który napisałem, miał w sobie miłość, tą ewangeliczną miłość.

16 stycznia 2020 roku

Komunia Święta

Tego dnia, 11 rocznica odejścia naszej mamusi do Pana. Komunię Świętą przyjąłem za mamusię w intencji wielbiąco-dziękczynno-błagalnej. W tym momencie, jak wypowiedziałem tą intencję ministrant zadzwonił trzy razy dzwonkiem - trzy razy - potrójna intencja. Gdy wracałem z kościoła, jeszcze się modliłem w Duchu Komunii Świętej i powiedziałem o tej intencji, a potem do Maryi zwróciłem się ze słowami: "Możesz mi Mario coś teraz powiedzieć" I w tym momencie zobaczyłem słowo "Dziękujemy". Zrozumiałem, że powiedziała mi to Maryja i mamusia nasza, a ten napis "Dziękujemy" był na kontenerze na ubrania używane dla ubogich. Otóż bardzo wiele ubrań, które mamusia uzbierała przez życie, po jej śmierci zostało zawiezione do punktu pomagania ubogiem w kościele na Nobla.

16 stycznia 2020 roku

Dziś jest jedenasta rocznica odejścia naszej mamusi do Pana. Byliśmy z Piotrusiem na cmentarzu, nad grobem mamusi i tatusia. Pomodliliśmy się, usłyszałem w sercu słowa mamusi:  "Pan Jezus jest. To wszystko jest. W tym momencie, gdy usłyszałem, słowo "jest" w słowie "To wszystko jest", zobaczyłem napis na nagrobku "Siestrzeńcewicz", przy imieniu mamusi - właśnie nasze nazwisko, w tym szczególnie zobaczyłem "iest" na początku pokrywające się z tym jest wzruszyłem się.

15 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" Dzisiaj, na wspólnocie, podzieliłem się świadectwem. - Psalm: Głosiłem Twą sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu i nie powściągałem warg moich, o czym Ty wiesz, Panie. Też w intencji prosiłem, "żebym zawsze przyjął krzyż i cierpienie, żebym kochał też ofiarnie". W psalmie było przypomnienie: "nie chciałeś ofiary krwawej, ani z płodów ziemi, lecz otwarłeś mi uszy. Nie żądałeś całopalenia i ofiary za grzechy, wtedy powiedziałem: "Oto przychodzę". Pan Jezus powiedział mi, że przypomina mi, że cierpienie samo w sobie nie jest żadną wartością. Gdyby tak było, to piekło byłoby pełne wartości, a to nonsens. Było wielu ludzi w historii świata, którzy bardzo cierpieli, a nie osiągnęli dobra duchowego w związku z tym cierpieniem. Natomiast każdy, kto żył dobrocią, jest zbawiony. Liczy się dobro, czyli właśnie miłość, miłosierdzie, radowanie się, uśmiechanie się, życzliwość, serdeczność, uśmiech, dobroć, a nie cierpienie samo w sobie. Owszem jest też druga strona medalu, że Pan Jezus przez krzyż zbawił świat i, że papież powiedział, że "to, co kosztuje stanowi wartość", ale to się nie kłóci z tym, ponieważ w słowach "to, co kosztuje, stanowi wartość" jest akcent na to, co jest tą wartością, a to jest coś dobrego i owszem, zawsze to kosztuje, i jeśli coś jest dobre musi być zapłata za to dobro. Ale jeśli cierpienie nie jest zapłatą za dobro, tylko jest cierpieniem samym w sobie to nie jest żadną wartością.

16 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Byliśmy dzisiaj na cmentarzu nad grobem mamusi i tatusia z okazji jedenastej rocznicy śmierci; odejścia naszej mamusi do Pana. Mamusia powiedziała mi w sercu proroczo: "Pamiętasz Jasiu to wezwanie w Litanii do Miłosierdzia Bożego: "Miłosierdzie Boże, uprzedzające nas łaskami, ufamy Tobie". Dodała mamusia: "Pan Jezus jest. To wszystko jest" - o tych wszystkich znakach, które są w moim życiu i Piotrusia życiu. Okazało się, że to właśnie były prorocze słowa, ponieważ wieczorem miałem taką sytuację: Przygotowaliśmy z Piotrusiem maila do fundacji "Mimo Wszystko" w sprawie naszego utworu, który chcemy zgłosić do festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanego właśnie przez tą fundację "Mimo Wszystko" pani Anny Dymnej. Dałem Piotrusiowi do przeczytania tą wiadomość, w której zawierał się jego i mój tekst i Piotruś powiedział, że jest dobrze, więc pomyślałem: "Może to dzisiaj wyślę. Akurat jest rocznica odejścia naszej mamusi do Pana". Tylko jeszcze nie miałem wpisanego adresu. Spojrzałem w smartfonie, jaki jest adres, zobaczyłem ten adres i zobaczyłem, że jest godzina 21:37 - godzina papieska - wtedy papież odszedł z kolei do domu Ojca, tak, jak, 11 lat temu nasza mamusia, ale jeszcze musiałem wpisać ten adres. Wpisałem ten adres, cały czas była 21:37. Jeszcze podjąłem rozeznanie, czy wysłać go teraz? - Zobaczyłem słowo "com" - "come" - przyjdź, czyli "tak". W tym momencie jeszcze zobaczyłem, że nadal jest 21:37 i kliknąłem "Wyślij". Od razu spojrzałem na zegar w komputerze i była już 21:38. Spojrzałem na ekran komputera - W Gmailu było napisane przy tym mailu : 21:38 Byłem bardzo smutny. Był to dla mnie koszmar. Co tu robić? Czytałem "Wiadomości wysłane" i zobaczyłem przy tym mailu: 21:37. Kliknąłem jeszcze w informacje o tym mailu zobaczyłem: 21:37. Bardzo się roradowałem. To była ostatnia sekunda godziny 21:37, gdy wysłałem tego maila. Świat zawisł na włosku, ale tym włoskiem był sam Pan Bóg, więc nie mógł być przerwany. Słowa mamusi: "Miłosierdzie Boże, uprzedzające nas łaskami" spełniły się. Podobnie było rok temu, też w rocznicę odejścia mamusi do Pana. Wsłuchałem się w słowa mamusi na cmentarzu nad grobem mamusi i powiedziała mi wtedy: "Pamiętaj Jasiu, że to dzieło to jest dzieło Miłosierdzia Bożego". Potem okazały się te słowa tego samego dnia prorocze, tak, jak dzisiaj właśnie słowo mamusi podobnie też o miłosierdziu. Na wieczornej modlitwie osobistej tego dnia uwielbiłem Boga w tym znaku i w tym działaniu przemożnym poprzez Maryję, poprzez mamusię naszą złączona z Maryją, poprzez wielkie znaki. Psalm: "Wyzwól nas Panie Przez Twe miłosierdzie" To właśnie się dzisiaj wydarzyło. W tej samej modlitwie wieczornej jeszcze przedstawiłem sprawę Zbyszka, który choruje na nowotwór. Powiedziałem, że, jeśli chcesz, Boże, wylecz go, daj mu też świętość. Aklamacja: "Jezus głosił ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu". Ewangelia: "Pewnego dnia przyszedł do Jezusa trędowaty i upadłszy na kolana prosił go: "Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić, a Jezus zdjęty litością wyciągnął rękę, dotknął go i rzekł do niego: "Chcę, bądź oczyszczony". Zaraz trąd go opuścił i został oczyszczony.

11 maja 2019 roku

Po zwróceniu uwagi człowiekowi, który pił piwo w tramwaju, zastanawiałem się, czy dobrze tak robić - zwracać uwagę w kontekście naszego bezpieczeństwa - mojego i Piotrusia. Myślałem: "Co, my jesteśmy stworzeni do wyższych celów?" Zobaczyłem słowo "aper" - "Upper" - "wyższy" cel. Zobaczyłem słowo bracia "Strzelczyk" - Siestrzeniecewicz - "strze" - zrozumiałem, że mam bardziej chronić moje zdrowie i życie w takich sytuacjach, też Piotruś.

12 czerwca 2019 roku

Dziś opublikowałem nowo obrobione zdjęcia "Pałacu Na Wodzie" z wewnątrz i zewnątrz. Dziś polski prezydent odwiedził z małżonką Biały Dom, bardzo podobny do tego Pałacu na moich zdjęciach - też biały. Kilka godzin po tej publikacji zderzyła się ta wizyta - rozmowa prezydentów Polski i USA, zacieśnienie relacji tych krajów.

11 czerwca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące". Przed chwilą opisany znak z księdzem Samuelem. Psalm: Wśród Jego kapłanów są Mojżesz, Aaron i Samuel.

11 czerwca 2019 roku

Dziś okrągła, 20 rocznica dnia, w którym zobaczyłem twarz świętego Jana Pawła II z kilku metrów. Dziś rozmawiałem z księdzem Stanisławem Małkowskim. Święty Jan Paweł II na obrazie, przed którym się z tej okazji pomyliłem, wygląda bardzo jak ksiądz Stanisław Małkowski.

11 czerwca 2019 roku

Dwudziesta rocznica zobaczenia przeze mnie twarzy świętego Jana Pawła II. Dziś mail od księdza Rafała Jarosiewicza, do którego adres e-mailowy dostałem 10 czerwca 2018 roku, w rocznicę zobaczenia przeze mnie pierwszy raz w życiu z sylwetki świętego Jana Pawła II. Dziesięć lat temu na, drugim Reo słowa o sławie. Zapowiedź sławy na ten czerwiec 2019 roku. W tym jest odpowiedź. 30 maja 2019 roku spotkałem osobę z "Jezus Na Stadionie", zorganizowanym przez księdza Rafała

10 czerwca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie. Dziś Polska wygrała mecz na Stadionie Narodowym. Byliśmy przy stadionie, dotknęliśmy bramy.
Psalm: "...gród jego wznosi się na świętych górach, umiłował pan bramy Syjonu" - Stadion Narodowy na wzniesieniu, brama. "...wspaniałe rzeczy głoszą o tobie, miasto Boże". Zdjęcia Warszawy - dziś opublikowane. Tego dnia opisany w komputerze pierwszy znak z nowej serii. Ewangelia: "Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze. Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory. Taki to początek znaków uczynił Jezus. Antyfona: "...wtedy Jezus uczynił początek znaków..."

9 czerwca 2019 roku

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Apostołach spoczął Duch Święty w postaci ognistych języków. Tego dnia dostałem SMS-a od Marcinka o pożarze w Warsaw Hub.

9 czerwca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa tapet" - Psalm: "Niech Zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię" - odnowione oblicze ziemi - zdjęcia Warszawy.

8 czerwca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa tapet" - Psalm: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię" - odnowione oblicze ziemi - zdjęcia Warszawy.

11 czerwca 2019 roku i 16 stycznia 2020 roku

"Jezu!" - w sprawie, czy zjeść galaretkę - "Cola". "Jezu!" w sprawie, czy kupić Coca-Colę? - "Ril", "21:37". Dziś dzień papieski w naszym życiu. Zastanawiałem się, co znaczy "Ril" - "Release Joy" - "Uwolnij radość" - reklama Coca-Coli sprzed lat. Tak - kupiliśmy. Dziś 16 stycznia 2020 roku, też znak z godziną 21:37 - godzina papieska, w której papież odszedł do domu Ojca. Tego dnia, 16 stycznia 2020 roku rocznica odejścia z kolei naszej mamusi też do domu Ojca. O 21:37 wysłaliśmy z Piotrusiem maila do fundacji "Mimo Wszystko" w sprawie naszej muzyki.

18 stycznia 2020 roku

Dwa dni temu wysłaliśmy nasze nagranie "Ciągle Wierzę W Nas" do fundacji "Mimo Wszystko". Dzisiaj Dawid Kubacki wygrał konkurs Pucharu Świata.

18 stycznia 2020 roku

Dzisiaj byliśmy z Piotrusiem u Joasi. Był taki moment, że Joasia szukała czegoś i powiedziałem: "Święty Antoni, znajdź to, jeśli chcesz, Maryjo, Jeśli chcesz" i zobaczyłem w tym momencie Obraz Maryi i pomyślałem sobie: "...to znaczy, że się znajdzie. I rzeczywiście, po dłuższej chwili się znalazło to, czego Jasia szukała, a były to obrazki właśnie Maryi.

18 stycznia 2020 roku

Byliśmy z Piotrusiem tego dnia w Złotych Tarasach. Był taki moment, że Piotruś zainteresował się restauracją, zobaczyliśmy to, Są tam zupy i dowiedzieliśmy się, że za dwie minuty będzie promocja - żurek za 3,25 - 50% taniej niż w innym czasie. Pomyślałem: "To niedziela, więc nie powinniśmy jeść, ale jest wigilia niedzieli - sobota wieczór, więc wezwałem "Jezu!" w tej sprawie i zobaczyłem napis "Terranova" - Zrozumiem, że teraz mamy kupić sobie ten żurek. Kupiliśmy, był bardzo smaczny.

18 stycznia 2020 roku

Wezwałem: "Jezu!" w sprawie, czy Piotruś może zjeść lody. Nie może, nie jest niedziela, ale jako, że jest wigilia niedzieli - sobota wieczór, w Złotych Tarasach, zobaczyłem "du" - "do" - "tak zrobić" - kupiliśmy.

17 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Szczególne cztery sprawy: 1. Sprawa aplikacji i Fine art America 2. Sprawa sprzętu nagłośnieniowego, który dostałem od Maryi, ostatnio za bardzo go nie używałem ale powiedziałem, że ufam że wszystko jest w porządku bo były znaki. 3. Sprawa Zaczarowanej Piosenki, Opola 4. Sprawa tego, że usłyszałem w sercu niedawno od Pana Jezusa porównanie strony smilinglink com, a więc też tych wszystkich znaków, do Starego Testamentu, a tych nowych inicjatyw do Nowego Testamentu, a mam nadzieję co do tych tekstów o znakach, że będą też w tym "Nowym Testamencie" bo nadal je odnotowuję. Odnośnie aplikacji: "Sprawiedliwy zakwitnie jak palma, rozrośnie się jak cedr na Libanie, zasadzony w domu Pańskim, na Dziedzicach domu naszego Boga". Ta aplikacja wyrosła z dziedzińców właśnie Placu Zamkowego i rynku Starego Miasta, przez konkursy fotograficzne, na które zgłosiłem zdjęcia właśnie tych miejsc, a także przez śpiewanie moje na Starówce, po którym wydarzyły się wydarzenia związane ze słowami: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi", w związku z czym wujek Marcin pożyczył nam pieniądze właśnie na tą aplikację. Odnośnie Fine art America: Jeśli chcesz być doskonały, idź sprzedaj co posiadasz rozdaj ubogim i chodź za mną" - "Sprzedaj" - te zdjęcia właśnie. Odnośnie Opola i Zaczarowanej Piosenki: "Psalm: "...bo do Pana należy nasza tarcza, a Król nasz do Świętego Izraela" -  Król - "Król Czar" - ksiądz Czarek - Za-Czar-owana Piosenka. Święty Izraela - Polska - symbol Izraela - Festiwal Polskiej Piosenki. Odnośnie opisów znaków: Aklamacja: "Alleluja. Wielki prorok powstał między nami i Bóg nawiedził lud swój" - Jezus - prorok, a więc Nowy Testament wpisuje się też w proroctwa, podobnie jak Stary Testament, a nowy Jan Chrzciciel, zapowiadany Eliasz i dzieło poprzez niego prorokuje aż do przyjścia Jezusa na końcu czasów. Ta osoba to jednocześnie symbol Jezusa Chrystusa, a więc wpisuje się to też w ten Nowy Testament, który jest odznaczeniem się biblijnego Nowego Testamentu. Jeszcze odnośnie tego sprzętu, w związku z czym wyraziłem ufność - Ewangelia: "Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: "Dziecko odpuszczone są Twoje grzechy" -  "widząc ich wiarę" - ich ufność. Potem: "Mówię ci, wstań, weź swoje noszę i idź do swojego domu. On wstał, wziął swoje nosze i wyszedł na oczach wszystkich".

18 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie w wielkiej radości u mnie tego dnia, też u Piotrusia, dziękczynienie za wyjątkowo radosny, błogosławiony dzień" - psalm: "Król się weseli w Twej potęgi, Panie, Panie, król się weseli w Twojej potęgi i z Twojej pomocy tak bardzo się cieszy. Spełniłeś pragnienie jego serca, nie odmówiłeś błaganiom warg jego, pomyśle błogosławieństwo wcześniej zesłałeś na niego, szczerozłotą koronę włożyłeś mu na głowę. Prosił Ciebie o życie, Ty go obdarzyłeś długimi dniami na wieki, na zawsze. Wielka jest jego chwała dzięki Twojej pomocy, ozdobiłeś go dostojeństwem, blaskiem, błogosławieństwem uczyniłeś go na wieki, napełniłeś go radością Twojej obecności. Też sprawy dzisiejsze. Dziś byliśmy u Joasi - ubogiej parafianki naszej, aby jej pomóc w zakupach i odwiedzić ją. Joasia dała nam obrazki Maryi dla księdza Stanisława, dla więźniów. Aklamacja: "Alleluja. Pan posłał mnie abym ubogim niósł dobrą nowinę więźniom głosił wolność". Też u Joasi opowiedziałem jeden ze znaków, Zanieśliśmy jej dobrą nowinę.

19 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" - tego dnia śpiewałem na mszy psalm - Psalm: "Włożył mi w usta pieśń nową, śpiew dla naszego Boga. Głosiłem Twą Sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu, nie powściągałem warg moich, o czym Ty wiesz, Panie".

20 stycznia 2020 roku

Wezwałem "Jezu!" w sprawie, czy wykupić domenę johnsiest com - od razu zobaczyłem figurkę, przez którą w zeszłym roku rozeznałem to, że mam się nazywać John Siest - tak.

8 czerwca 2019 roku

Po pierwszej połowie meczu - "0:0" - słaba gra. Odmówiłem koronkę za Polaków, aby jednak wygrali mecz z Macedonią. Tylko się zaczęła druga połowa i od razu padł gol dla Polski - zwyciężyli. W czasie tej koronki, w przerwie meczu ukląkłem w pewnym momencie i rozradowałem się, że ukląkłem na słowo "Serca Jezusowego", akurat w dniu, w którym odmówiłem w Kościele Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego w ramach dziewięciu pierwszych piątków miesiąca - miesiąc drugi.

7 czerwca 2019 roku i 21 stycznia 2020 roku

7 czerwca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziękczynno-wielbiąca za mnóstwo łask w dniu dzisiejszym, też uwielbienie i dziękczynienie za inicjatywę z tapetami" - Psalm: "Błogosław duszo moja Pana i wszystko co jest we mnie, święte imię Jego. Błogosław duszo moja Pana i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach". W czasie modlitwy wszedł Piotruś - Aklamacja: "Duch Święty was wszystkiego nauczy, przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem. Antyfona: "Gdy przyjdzie Duch prawdy, doprowadzi was do całej prawdy". Antyfona: "Zamysły Jego serca trwają poprzez pokolenia, aby ocalić od śmierci życie tych, którzy Mu ufają i żywić ich w czasie głodu". Dziś, 21 stycznia 2020 roku, też dużo radości z powodu maila, w związku z aplikacją. Rozwiązane są kolejne problemy przy budowie tej aplikacji.

7 czerwca 2019 roku

Piotruś opowiedział, że był na modlitwie adoracyjnej u Pana Jezusa w sprawie, że to wydaje się być dużym ryzykiem zainwestować dużo pieniędzy w aplikację z moimi zdjęciami Warszawy, że nie wiadomo jak to się uda. Od razu potem Piotruś opowiedział, że wydawało mu się, to dużym ryzykiem wydać tyle na film "O Psie, Który Wrócił Do Domu", zastanawiał się, jak uda się ten seans, ale wspaniale się udał. Odniosłem tę modlitwę do tej opowieści, choć Piotruś w ogóle tego nie kojarzył, jak to mówił.

7 czerwca 2019 roku

Trzy serie zdjęć - w sumie rekord ilościowy. Gdy jechałem robić środkową z tych trzech serii - dwie podobne trudności - zapomniałem portfela, musiałem się wrócić, pomyliłem autobusy, musiałem się przesiąść. "Te trudności świadczą o tym, że to dzieło Moim jest" - Dzienniczek

7 czerwca 2019 roku

Obejrzeliśmy z Piotrusiem i Marcinkiem wspaniały film: "O Psie, Który Wrócił Do Domu" - bardzo wzruszający. Akurat tego dnia, wcześniej, dołączyłem pieska do albumu na Pintereście - dołączyłem do kotków.

20 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy serca". Tego dnia w w sercu szczególnie sprawa potrójnej modlitwy. Pan Jezus powiedział mi: "Jasiu teraz przeprowadzam operację jak chirurg na twoim sercu, mocą nie tylko ludzką, ale też Bożą i powiedział mi: "W tym psalmie dzisiejszym jest słowo o potrójnej modlitwie. Dwie ostatnie linijki: "Kto składa dziękczynną ofiarę, ten cześć mi oddaje" - to pierwsza część modlitwy potrójnej - uwielbienie i dziękczynienie - właśnie uwielbienie w biedach i nędzach, z którymi się zmagam, to ta ofiara i dziękczynienie za nie. Druga linijka psalmu: "...tym którzy postępują uczciwie, ukażę Boże zbawienie" - to część druga i trzecia modlitwy potrójnej. Część druga - modlitwa o nawrócenie grzeszników, w intencji których ofiarowuję moje trudności - to te właśnie postępowanie uczciwe, a Boże zbawienie, to odpowiedź Boga na te dwie części modlitwy, na słowo które jest łaska - uwielbiam Boga I dziękuję Mu za tą łaskę w trzeciej części modlitwy potrójnej. Druga intencja: "Trudności dnia dzisiejszego, w których Cię uwielbiam i dziękuję ci za nie - ostatnia Antyfona: "Dobry pasterz daje życie swoje za owce" - wspomnienie świętego Fabiana papieża i Męczennika.

21 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Wspomniałem o rocznicy pogrzebu mamusi - Antyfona: "Przyjdź oblubienico Chrystusa, Przyjmij wieniec, który Pan przygotował ci na wieki". Intencje: Sprawy dzisiejsze" - Dziś zjedliśmy zupę w centrum handlowym Złote Tarasy, mimo, że mieliśmy zasadę, że w dni powszednie nie jadamy na mieście, ale widziałem znaki, że byłem głodny i akurat było już po 21:00. gdy tam dojechaliśmy, a musieliśmy tam pojechać na modlitwę cotygodniową, a po 21:00 w restauracji, którą sobie tam wypatrzyliśmy, wszystko jest 50% taniej - za dwie zupy zapłaciliśmy 5,50 zł. Tego dnia Ewangelia: "Czy nigdy nie czytaliście, co uczynił Dawid kiedy znalazł się w potrzebie i poczuł głód, on i jego towarzysze, jak wszedł do domu Bożego za Abiatara - "Abia-tara" - "tara-sy" - "złote Tarasy" - najwyższego kapłana i jadł chleby pokładne, które tylko kapłanom jeść wolno, i dał również swoim towarzyszom?" - Piotruś - mój towarzysz. Pan Jezus w sercu powiedział mi, że to jest porównanie mnie do Dawida - króla Dawida, o którym jest dzisiejszy psalm, o którym Pan Jezus powiedział mi, że jest też o mnie - według tego znaku - Psalm: "Ja sam wybrałem Dawida na króla. Mówiąc kiedyś w widzeniu do świętych Twoich rzekłeś: "Na głowę mocarza włożyłem koronę, wyniosłem wybrańca z ludu. Znalazłem Dawida mojego sługę, naściłem go moim świętym olejem, by ręka moja zawsze przy nim była i umacniało go moje ramię. On będzie wołał do mnie: "Ty jesteś moim ojcem, moim Bogiem, opoką mojego zbawienia, a ja go ustanowię pierworodnym, najwyższym z królów ziemi.

22 Stycznia 2020 roku

Przed chwilą odnotowałem zaległą wieczorną modlitwę osobistą, zanotowałem słowa, że są o mnie - "namaściłem go moim świętym olejem". Otóż dzisiaj przyjąłem namaszczenie olejem świętego Charbela.

23 Stycznia 2020 roku

16 stycznia 2020 roku podzieliłem się utworem "Ciągle Wierzę W Nas" z Fundacją "Mimo Wszystko" - 2 dni później Dawid Kubacki wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich.

23 Stycznia 2020 roku

17 stycznia 2020 roku podzieliłem się moimi zdjęciami z Marcinkiem. Dwa dni później Dawid Kubacki wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich.

22 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze, bieżące". sprawa tego, żebym wykonał zawsze pracę, którą mam zadaną przez Pana Boga do wykonania - Psalm: Błogosławiony Pan, Opoka moja, on moje ręce zaprawia do walki, moje palce do bitwy". Też sprawa Zaczarowanej Piosenki - "Ty królom dajesz zwycięstwo - "król" - "król Czar" - "Zaczarowana" - też sprawa tego, że Piotruś dostał nowy lek i mamy nadzieję, że będzie zdrowszy poprzez ten lek, dzięki Panu Bogu i też poprzez świętego Szarbela, za pośrednictwem którego modliliśmy się o zdrowie dla Piotrusia, na Mszy Świętej, gdzie było też namaszczenie olejem świętego Szarbela. Aklamacja: "Jezus głosił Ewangelię o królestwie leczył wszelkie choroby wśród ludu". Ewangelia: I ręka jego stała się znów zdrowa". Ewangelia: "uzdrawiajcie chorych, którzy tam są".

6 czerwca 2019 roku

Robert zaprosił nas do siebie na sobotę. Sprawdziłem, kiedy wypada najbliższa sobota po przyjściu pieniędzy - 29 czerwca, w imieniny Piotrusia. Robert był u nas w swoje urodziny - urodził się 10 dni przed narodzinami Piotrusia.

7 czerwca 2019 roku

"Jezu!" w sprawie, czy jechać do Roberta 29 czerwca 2016 roku, w imieniny Piotrusia - obrazek pióra - Duch Święty; gołębica; Piotruś - tak. Jeszcze raz: "Jezu!" - "Spire" - "Spiritus Sanctus" - Duch Święty; Piotruś - tak.

12 czerwca 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus: "Jasiu, Ja to wszystko ogarniam, zaufałeś żywemu Bogu.

26 stycznia 2020 roku

Projekt myśli

Wszystkie działania złych duchów zwieńczone są ich porażkami.

23 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię, Boże, w tym, że tak bardzo mne wybrałeś, też Piotrusia. Spośród tych, którzy zgrzeszyli, będę najwyżej w niebie, bo bo Ty, Panie Jezu i Maryja nigdy nie zzgrzeszyliście". Antyfona: "Niechaj Cię wielbi, Boże, cała ziemia, niechaj śpiewa Tobie, niech wysławia Twoje imię, o Najwyższy" - "najwyższy". Też w intencji sprawy bieżące, dzisiejsze. Tego dnia byliśmy z Piotrusiem w orzecznictwie o niepełnosprawności. Było tam wiele osób niepełnosprawnych. Odmówiłem za nich koronkę do Miłosierdzia Bożego, też za niektóre osoby, o łaski duchowe dla nich. Ewangelia: "Wielu bowiem uzdrowił i wskutek tego wszyscy, którzy mieli jakieś choroby, cisnęli się do Niego, aby Go dotknąć. Nawet duchy nieczyste na jego widok padały przed nim i wołały: "Ty jesteś Syn Boży"

24 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja - pojawiła się myśl o tym, żeby umieścić swoje zdjęcia w serwisie Instagram. Przedstawiłem to panu Bogu w modlitwie wieczornej ze Słowem Bożym - Antyfona: Będę szukał moich owiec i ustanowię nad nimi pasterza, który je będzie prowadził. Ja, Pan, będę ich Bogiem" - wskazanie na aplikację, bo budują ją państwo Pasterny - pasterze. Na tym się skupiam, a tamto oddalam.

25 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Zastanawiałem się, czy powinienem może bardziej wypowiadać w modlitwie wieczornej intencje wstawiennicze za pojedyncze osoby" - Psalm: "Całemu światu głoście Ewangelię" - w sercu Pan Jezus wyjaśnił mi, że już od dawna moje modlitwy wieczorne to są modlitwy wstawiennicze, bo wstawiam się, ale najczęściej nie za pojedyncze osoby, ale za bardzo wiele osób naraz; za całą ludzkość; za cały świat. Często mówię: "Proszę Cię o zbawienie świata, niebiańsko dla bardzo bardzo bardzo wielu z całej ludzkości. Ewangelia: "Idźcie na cały świat i głoście ewangelię wszelkiemu stworzeniu" - to jest sprawa tych dzieł obecnych - aplikacji i innych - Aklamacja: "Alleluja. Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili". Myślałem trochę o tych słowach dzisiaj w modlitwie adoracyjnej, gdy przemawiała do mnie Maryja.

26 stycznia 2020 roku

W zeszłym roku 2019 Pan Jezus mówił mi, że w tamtym roku, właśnie 2019, już będzie wskrzeszenie po tych czterech latach, od czasu inicjatywy ze Spotify, a tu nadal staramy się o to przebicie się, a jest już rok 2020. Otóż odkryłem, że drugie spotkanie z panem Piotrem Pasternym w sprawie aplikacji miało miejsce 25 października, dokładnie cztery lata po tym wskrzeszeniu, które było po tamtych trudnościach z inicjatywą ze Spotify, a którym to wskrzeszeniem było zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w 2015 roku i to w taki sposób, że mogli samodzielnie rządzić, tak, jak rządzili i rządzą nadal. To wskazuje na to, że tym wskrzeszeniem jest szczególnie sprawa tej aplikacji.

26 stycznia 2020 roku

Komunia Święta; modlitwa adoracyjna po komunii świętej

Maryja w sercu mówiła mi o moim dzieleniu się z bliźnimi łaskami w komunii świętej przez radość. Na końcu powiedziała: "Jasiu, to wyrosło z tego". W tym momencie Piotruś powiedział, że w telewizji właśnie w Wiadomościach zaczynają mówić o dzisiejszym sukcesie Kamila Stocha i Dawida Kubackiego w konkursie Pucharu Świata w Zakopanem, gdzie Kamil Stoch wygrał a Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce. Zobaczyłem w tym momencie Kamila Stocha, jak stoi na najwyższym stopniu podium, jest odśpiewywany hymn Polski. Zrozumiałem, że to też wyrosło z tego dzielenia się mojego tymi dziełami, ponieważ też w miniony czwartek opowiedziałem Marcinkowi znak związany z księdzem Stanisławem i panią Krysią, też z tego podzielenia się wyrósł ten sukces sprawiony przez Pana Jezusa mocą właśnie tej iskry Bożego Miłosierdzia którą Pan Jezus jest, to wszystko jest, jak mi często mówi Pan Jezus właśnie i Maryja.

27 Stycznia 2020 roku

Komunia Święta

Pan Jezus powiedział mi w sercu: "Pamiętasz, Jasiu te wezwanie w Litanii do Miłosierdzia Bożego - Miłosierdzie Boże, uprzedzające nas łaskami, ufamy Tobie. Widziałeś te liczne łaski i dary, ta laska będzie u ciebie trwać na wieki wieków". W tym momencie przypomniałem sobie słowa z Ewangelii i z Psalmu z tej Mszy Świętej: "Zachowam wiecznie łaskę dla Dawida" i odniosłem to też podobnie do siebie i wzruszyłem się.

26 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie w tym, że mamy zamiar opowiadać świadectwo Wojtkowi", jeśli Pan Bóg chce. Aklamacja: "Alleluja. Jezus głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu". Opowiadanie przez nas tego świadectwa to właśnie głoszenie Ewangelii, a Wojtek jest chory po wypadku, ma chore palce.
Też w intencji sprawa aplikacji. Pan Jezus porównał tą sprawę do słów z tej Ewangelii: "Lud, który siedział w ciemności, ujrzał światło wielkie i mieszkańcom cienistej krainy śmierci wzeszło światło", że z tą aplikacją będzie podobnie jak z tym światłem. Też Antyfona: "Potęga i blask w jego świątyni"

27 Stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa śpiewania, które jest zaplanowane na jutro z Krzysiem, który ma robić wideo ze mną śpiewającym. Pojutrze zaś jesteśmy umówieni z ciocią Gosią w sprawie związanej z aplikacją. Odnośnie tych dwóch spraw Antyfona: "Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewaj Panu ziemio cała. Prze Nim kroczą majestat i piękno, a potęga i blask w Jego świątyni. Też dziękczynienie za dzisiejszy dzień - e-mail od pani Izabeli w sprawie aplikacji, że sprawa posuwa się naprzód. Psalm: "...ręka moja zawsze przy nim była i umacniało go moje ramię. Z nim moja wierność i łaska, w moim imieniu jego moc wywieszona. Jego władzę rozciągnę nad morzem, a jego panowanie nad rzekami". Aklamacja: "Alleluja! Nasz Zbawiciel Jezus Chrystus śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię". Już wcześniej ta aplikacja była porównana do światła.

28 stycznia 2020 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Sprawy dzisiejsze, bieżące. Dziś Basia król powiedziała nam, że bardzo jej się podoba tekst, który napisałem - "list do więźnia", o tym, jak wrócić do Pana Boga. Antyfona: "Mądrzy zabłysną, jak wspaniały firmament, a ci, którzy nauczyli wielu sprawiedliwości, będą świecić, jak gwiazdy na wieki". Dzisiaj Krzyś mówił o mnie "gwiazda", jak nagrywał ze mną wideo do Zaczarowanej Piosenki. Odnośnie tego wydarzenia - Psalm: "Pan Bóg zastępów, On jest królem chwały. Bramy, podnieście swe szczyty, unieście się odwieczne podwoje, aby mógł wkroczyć król chwały - któż jest tym królem chwały? - Pan dzielny i potężny, Pan potężny w boju. Bramy podnieście swe szczyty, unieście się odwieczne podwoje, aby mógł wkroczyć król chwały - któż jest tym królem chwały? - Pan Zastępów, On jest królem chwały" - dużo o królu, a Zaczarowana piosenka, do której nagrywane były te wideo jest oznaczona znakiem króla, ponieważ ma w sobie słowo ,czar", co odnoszę do króla Czara z filmu "Ella Zaklęta" - to się odnosi do księdza Czarka, do Iskry Miłosierdzia Bożego w świecie, którą jest Jezus Chrystus - Król, właśnie szczególnie w naszej wspólnocie; w Piotrusiu i we mnie, i w Basi Król, i w księdzu Czarku właśnie.
Też sprawa tego, czy opowiadać świadectwa o Iskrze Bożego Miłosierdzia Marcinkowi - Aklamacja: "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom" - tak - Marcinek jest prostaczkiem.

28 stycznia 2020 roku

Dzisiaj był u nas Krzyś, a ja powiedziałem do Piotrusia niezależnie od tego: "Misiu ze Stumilowego Lasu, Kubusiu Puchatku" i w tej chwili skojarzyłem sobie, że w bajce o Kubusiu Puchatku jest Krzyś - było bardzo miło.

28 stycznia 2020 roku

Niedawno poszedłem na modlitwę adoracyjną wsłuchać się w słowa Maryi, ponieważ dała mi sprzęt do śpiewania, który widziałem, że już mi się raczej nie przyda i się dziwiłem - jak to możliwe, że Maryja dała mi sprzęt, który teraz jest słaby. Maryja powiedziała mi w sercu: "Jasiu, moc w słabości się doskonali. Będziesz miał w przyszłości profesjonalny drogi sprzęt nagłośnieniowy, ale chcę, żebyś śpiewał już teraz, wykorzystując proste środki i udało mi się wykorzystując przedwzmacniacz mikrofonowy, który kosztował tylko 70 zł, osiągnąć to, że teraz ten sprzęt od Maryi jest wspaniały - wspaniale mi się na nim śpiewa i to rekordowo ładnie.

 

 

Za to wszystko - Chwała Bogu!

 

 

Ciąg dalszy w nagraniach audio.

 

 

<  MENU  audio

 

 

 

www.smiliglink.com

 

 

 

Kontakt: jan.siestrzencewicz@gmail.com