Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

 

ZNAKI

CZĘŚĆ SIÓDMA 

8 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista i opisywanie znaków

Tego dnia wujek pożyczył nam 10,000 zł na aplikacją mobilną z z tapetami zrobionymi ze zdjęć Warszawy mojego autorstwa. Po te pieniądze pojechaliśmy do niego do domu w Aninie. Ewangelia: "Jezus przyszedł do jednej wsi". Anin trochę jak wieś. Pana Jezusa przyjęły Marta i Maria. U wujka - Maja i Marcin (wujek) - tak samo jak w Ewangelii - obie te osoby mają imiona zaczynające się na "Ma". Ciocia Maja mam usługiwała, jak Marta, a wujek Marcin słuchał nas jak Maria. Też pożyczył nam te pieniążki w duchu gestu miłosierdzia - obrał najlepszą cząstkę której nie będzie pozdbawiony. W opisywaniu znaków sporo akcentów pokazujących, że jest to dzień przebicia się w związku z tymi środkami uzyskanymi na tą aplikację przez którą wypełni się to przebicie się. Też jeden ze znaków z 21 Stycznia 2019 zawiera w sobie słowa podobne do słów z dzisiejszej Ewangelii: "...obrała najlepsza cząstkę której nie będzie pozbawiona". Też znak z 22 Stycznia 2019 roku - zaległy, że kiedyś Pan Jezus powiedział mi w sercu: "Iskra Bożego Miłosierdzia - te słowa to sława a mówienie o tym to osiąganie sławy". U wujka właśnie podzieliłem się znakiem iskry Bożego Miłosierdzia o audycji z naszym świadectwem w 10 rocznicę śmierci naszej mamusi (16 stycznia 2019 roku). Dalej w opisywaniu znaków jeden znak związany z tapetami - też odnośnie tego przebicia się - słowa z 22 Stycznia 2019 roku: "...wstąp na górę wysoką, ty który niesiesz dobrą nowiną Syjonowi. Podnieś mocno Twój głos zwiastunie dobrej nowiny w mieście świętym". 23 Stycznia 2019 roku na wieczornej modlitwie osobistej prosiłem w sprawie firmy, która myślałem, że może dać pieniądze na tą aplikację, żeby to było to potężne przebicie się to powtórne Habemus Papam. Tego dnia psalm: "Pan rozciągnie moc twego berła z Syjonu. Panuj wśród swych nieprzyjaciół. Przy tobie panowanie w dniu twego triumfu". "Pan przysiągł i tego nie odwoła. Ty jesteś kapłanem na wieki, na wzór Melchizedeka. Ta dzisiejsza pożyczka od wujka na tą aplikację - dokładnie rok po tym, jak przegrałem dwa konkursy fotograficzne. Dzisiaj, przez to, triumf nad tamtą przegraną.

9 października 2019 roku

Trzy znaki związane z firmą Meetmedia, w której planujemy zrobić aplikację z tapetami zrobionymi ze zdjęć mojego autorstwa. Zadzwoniłem do tej firmy i pan, który ze mną rozmawiał, podał przykład kategorii zdjęć - wymienił trzy kategorie i akurat wszystkie pokrywają się z moimi zdjęciami: "natura, budownictwo i miasta". Po drugie, mówiłem wcześniej Piotrusiowi, że w piątek będzie ważna rocznica i ten pan powiedział, że może spotkalibyśmy się właśnie w piątek, nie widząc o tej rocznicy, a po trzecie, ta rocznica to piąta rocznica pierwszego w historii zwycięskiego meczu polskich piłkarzy nad Niemcami, którzy byli wtedy mistrzami świata, co odbyło się na Stadionie Narodowym, blisko naszego domu. Też dziś w pewnym momencie pomyślałem nagle, ni stąd ni zowąd o słowach świętego Jana Pawła II wypowiedzianych na Westerplatte: "Każdy z nas ma swoje Westerplatte, które musi obronić". Gdy sobie to wyobraziłem, wzruszyłem się do łez i zobaczyłem, że patrzę się właśnie na obrazek Świętego Jana Pawła II i jego błogosławieństwo. Skojarzyłem sobie że na Westerplatte Polacy pokonali niemiecki atak tak jak właśnie 5 lat temu piłkarze. Zrozumiałem, że jest to stempel Boży na tą firmę Meetmedia, bo to właśnie w piątek, w dzień tej rocznicy piłkarskiej mamy się spotkać z przedstawicielem tej firmy aby opowiadać o naszym projekcie.

22 Stycznia 2019 roku

Myślałem, jak oglądanie znowu przez Piotrusia serialu "Dotyk Anioła" jest błogosławione przez Maryję.  Ściągnąłem tapetę na pulpit - świąteczną szopkę. Umieściła się w folderze "pobrane", obok obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Na tapecie - Anioł obok Świętej Rodziny, też trzej królowie, w przeddzień Światowych Dni Młodzieży. 2005 rok - Świtowe Dni Młodzieży w Kolonii związanej z trzema królami. W poprzednim oglądaniu przez Piotrusia "Dotyku Anioła" znak z Trzema królami i gwiazdą. Na tej tapecie też gwiazda.

15 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące, dzisiejsze". Dziś 15-ta rocznica pierwszego dnia rekolekcji "Uzdrowienie Wspomnień". - Psalm: "...Do Ciebie więc modlić się będzie każdy wierny gdy znajdzie się w potrzebie. Choćby nawet wezbrały wody, fale go nie dosięgną. Ty jesteś moją ucieczką, wyrwiesz mnie z ucisku, dasz mi radość z mega ocalenia. To przeżyłem na rekolekcjach 21 lutego 2004 roku. Ewangelia: ""Effatha", to znaczy "Otwórz się". Zaraz otworzyły się jego uszy, więzy języka się rozwiązały I mógł prawidłowo mówić". Od czasu tamtych rekolekcji mogłem prawidłowo mówić - poprawnie teologicznie. Antyfona: "Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem będą pocieszeni to wydarzyło się poprzez te rekolekcje.

Te dwa powyższe znaki - z 22 Stycznia i 15 lutego 2019 roku są ze sobą bardzo powiązane. Oba dotyczą "Dotyku Anioła" z serialu, który obejrzał Piotruś dwa razy. Ten powyższy znak dotyczy 15 lutego, a więc dnia, w którym w 2017 roku zdarzył się największy znak z pierwszym oglądałem "Dotyk Anioła", z setnym odcinkiem obejrzanym tego dnia z Celine Dion. Odnośnie Celine Dion - w przyszłym roku Piotruś wybiera się na koncert Celine Dion. Obecna trasa koncertowa Celine Dion nosi tytuł Courage. Dziś słuchałem naszego utworu "I'll Stand Beside You", w którym są słowa: "my life without your courage would be lost".

9 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Szczególnie dwie sprawy: Pierwsza, że od dzisiaj wcześniej chodzę na modlitwę osobistą wieczorną ze Słowem Bożym, a potem przez około pół godziny do północy opisuje znaki zarówno związane z modlitwą wieczorną jak i z minionym dniem jak i z opisywaniem znaków. Tego dnia, w tym czasie właśnie, uwielbiam Boga w potwierdzeniu tego że tak chce, Jeśli tak chce - Ewangelia: "Jezus przebywając w jakimś miejscu modlił się, a kiedy skończył rzekł jeden z uczniów do Niego: "Panie naucz nas modlić się, tak jak Jan nauczył swoich uczniów, a On rzekł do nich: "Kiedy będziecie się modlić, mówcie: ",jcze niech się święci Twoje imię, niech przyjdzie Twoje królestwo...". A więc Pan Jezus w tej Ewangelii najpierw się modlił, a potem głosił Królestwo Boże; Ewangelię, właśnie podobnie jak w tej sytuacji mojej od teraz - najpierw będę na modlitwie, a potem będę opisywał znaki czyli, głosił Królestwo Boże; Ewangelię. Druga sprawa: Uwielbienie w dzisiejszym znaku z Westerplatte i ze świętym Janem Pawłem II, odnośnie wybranej firmy, która zrobi aplikację mobilną ze zdjęciami mojego autorstwa w postaci tapet - Psalm: "...bo Ty jesteś wielki i czynisz cuda, tylko Ty jesteś Bogiem". - "cuda"... Aklamacja: "Alleluja! Otrzymaliście Ducha przybrania za synów, w którym wołamy Abba Ojcze", co jest związane ze świętym Janem Pawłem II - Ojcem Świętym. Też jeszcze w psalmie odnośnie tej sprawy: "...przyjdą wszystkie ludy przez Ciebie stworzone i Tobie, Panie, oddadzą pokłon. Będą sławić Twoje imię". To się będzie działo też poprzez tą aplikacją i poprzez nas - Piotrusia i mnie.

10 października 2019 roku

Rano tego dnia służyłem do Mszy - czytałem czytanie i śpiewałem psalm i aklamację. Tego samego dnia nadeszła wiadomość, że Polka otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Potem wieczorem wysłałem do Roberta teksty duchowe mojego autorstwa. Po krótkiej chwili okazało się że w meczu Polski z Łotwą Polska wygrywa 2:0

10 października 2019 roku

Opisywanie znaków

Akurat znak łączący się z tym znakiem powyższym, o sukcesach Polaków po tym jak się podzieliłem w duchu Iskry Bożego Miłosierdzia. Jeden znak mówi o tym, że któregoś dnia, 15 lutego 2018 roku, 2 dni po tym jak podzieliłem się świadectwem na wspólnocie, polscy skoczkowie wygrali konkurs drużynowy w Willingen - wśród nich Kamil Stoch. Z kolei tamto wydarzenie było w okrągłą piętnastą rocznicą rekolekcji uzdrowienie wspomnień na których dzieliłem się świadectwem i swoim śpiewem, ale też była to piąta rocznica dwóch złotych medali Polaków na zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi - właśnie dla Kamila Stocha i dla Zbigniewa Bródki (15 lutego 2014 roku)

2 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Pierwsza sprawa - Artistars, abyś mnie pocieszył.  Druga sprawa - zdjęcia Warszawy". Pierwsza - Artistars już się kiedyś okazało, że oznacza znakiiskry pl - Antyfona: "Oto nasz Pan przyjdzie z mocą i oświeci -  oświeci - stars - oczy sług swoich". "Alleluja gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi, ciemna noc w jasności promienistej brodzi - gwiazdy - stars. Aklamacja: "Światło - światło - na oświecenie pogan i chwała ludu twego Izraela". Ewangelia: "- Wyczekiwał pociechy - pociechy - Izraela... ...moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów - światło na oświecenie pogan i chwałę ludu Twego Izraela - odnośnie drugiej sprawy w Ewangelii - 3 razy słowo Jerozolima, którą symbolizuje Warszawa.

Te powyższe znaki kojarzą mi się z naszą obecną sytuacją jutro wybieramy się na spotkanie w sprawie moich zdjęć Warszawy i nie tylko, aby stworzyć z nich poprzez tą firmę w którą się spotkamy, aplikację mobilną. Właśnie z tym kojarzą mi się słowa: "moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów - słowo "zbawienie" odnosi się też do słowa "Iskra Bożego Miłosierdzia" z powyższych znaków, ponieważ właśnie Iskra Bożego Miłosierdzia jest tym zbawieniem świata, szczególnie poprzez nas - Piotrusia i mnie. Wybieramy się tam razem.

11 października 2019 roku

Dziś piąta rocznica wielkiego znaku. Dokładnie 5 lat temu polscy piłkarze wygrali z Niemcami po raz pierwszy w historii i to wtedy, kiedy Niemcy byli mistrzami świata, tuż po mundialu. Przyjechali z Brazylii na Saską Kępę, bardzo blisko naszego domu, na Stadion Narodowy i Polacy wygrali z nimi 2:0 Ostatnio był znak odnośnie dzisiejszego spotkania mojego i Piotrusia z przedstawicielem firmy Meetmedia, że będzie symbol Westerplatte w tym spotkaniu i rzeczywiście był. Jeszcze musiałem obronić pewną sprawę Iskry Bożego Miłosierdzia - iskierkowo podobnie do tego jak to było na Westerplatte. Udało się obronić.  Właśnie dwa dni temu pomyślałem sobie o słowach świętego Jana Pawła II: "Każdy ma swoje Westerplatte które musi obronić" - wzruszyłem się wtedy do łez i zobaczyłem twarz się świętego Jana Pawła II na obrazku z jego błogosławieństwem. A właśnie tego dnia umówiłem się na dzisiejsze spotkanie z tą firmą meetmedia i zrozumiałem, że ten znak wypełni się właśnie dzisiaj i wypełnił się zamówiliśmy tą aplikację, podpisaliśmy umowę na wykonanie.

11 października 2019 roku

Dwa dni temu na spotkaniu naszej wspólnoty była prezentacja, w której ksiądz Dariusz opowiadał o jego posługiwaniu na misji w Gruzji. Potem modliłem się za księdza Dariusza razem z Piotrusiem też za Gruzję się modliłem, a dzisiaj jak pojechaliśmy na spotkanie w sprawie aplikacji z moimi zdjęciami zobaczyliśmy tam na miejscu piekarnię gruzińską. Byliśmy trochę głodni, wzięliśmy sobie taką bułeczkę gruzińską z farszem na spółkę, ale okazało się po chwili jak już ją zjedliśmy, że dzisiaj jest piątek a ona była z mięsem. Pomodliliśmy się trochę za Kościół w związku z tą sprawą, ale dzisiaj wieczorem szliśmy znowu trochę głodni na spacer koło naszego domu i skojarzyliśmy sobie że koło nas też jest piekarnia gruzińska, na przedłużeniu naszej ulicy. Myśleliśmy, że może już jest zamknięte bo dochodziła 19:00, że może to jest do 18:00, ale zobaczyliśmy, że jest jeszcze czynne weszliśmy do środka i bardzo życzliwa pani z uśmiechem powiedziała, że zostały tylko bez mięsa bułeczki, a my właśnie chcieliśmy coś bez mięsa z uwagi na piątek. Kupiliśmy taką bułeczkę bardzo nam smakowała.

3 lutego 2019 roku

Modlitwa adoracyjna

Pan Jezus: "Odpoczywasz we Mnie". Po chwili wzruszenie, przez wtulenie się w Obraz Miłosierdzia Bożego.

2 lutego 2019 roku

Szukałem wytwórni, nie mogłem znaleźć, pomyślałem: "Trzeba modlitwy", dmówiłem litanię do świętego Jana Pawła II w intencji przebicia się teraz, jeśli chcesz. Od razu po tej litanii przyszła myśl: "Artistars" - logo na stronie jak święty Jan Paweł II błogosławiący lud. - Tak, uda się przebić przez "Artistars"

Skojarzenie odnośnie powyższego: "Artistars" oznacza znakiiskry, czyli świadectwo o Iskrze Bożego Miłosierdzia i jej znakach. Otóż w tym tygodniu, w poniedziałek byliśmy u księdza Miętka w Kurii naszej diecezji i trochę opowiadaliśmy mu, że są kolejne znaki, właśnie znakiiskry. On zlecił nam wszystko dokładnie notować, a następnego dnia udało się, właśnie w pewnym sensie wtedy, bardzo to przebicie się, bo wujek Marcin pożyczył nam pieniądze na tą aplikację, w sprawie której dzisiaj się spotkaliśmy z wykonawcą.

2 lutego 2019 roku

Intencja Mszy Świętej w Ofiarowanie Pańskie - "Artistars" - mnóstwo świec zapalonych jak gwiazdy na niebie, w Ewangelii - znak - Artistars...

2 lutego 2019 roku

27 28 29 30 31 stycznia i 2 lutego oglądaliśmy filmy świąteczne - okres kolędowy właśnie do drugiego lutego. Gdy myślałem nad tym, pomyślałem że obejrzymy je chronologicznie. Zastanawiałem się, że "Gwiazdka Pete'a" byłaby drugiego lutego - film o pętli czasu - tak jak "Dzień Świstaka" - też drugiego lutego rozgrywała się akcja. Obejrzeliśmy, było przepięknie. Pierwsze 4 filmy - Johna Haghesa. Urodził się i zmarł w tym samym roku co mamusia. Dziś dzień maryjny. Ostatni film - "Gwiazdka Pit'a, z motywami z filmu "Kevin Sam W Domu", od którego zaczęliśmy - film Johna Hughes'a

11 października 2019 roku

Gdy szedłem teraz opisywać te znaki wezwałem "Jezu!" w sprawie, czy podzielić się wcześniej z Piotrusiem odbytą właśnie modlitwą osobistą wieczorną. - Zobaczyłem kartkę świąteczną, bożonarodzeniową. Nie wiedziałem co to może oznaczać, ale teraz właśnie przed chwilą zanotowałem znak z drugiego lutego 2019 roku, właśnie o świętach Bożego Narodzenia. Zrozumiałem, że chodziło o to, że mam ten znak z modlitwy wieczornej przede wszystkim teraz opisać w tym tekście na tablecie, a potem podzielę się tym z Piotrusiem w ciągu dnia.

1 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje sprawa utworu "Ciągnę Wierzę W Nas", żeby go w najbliższym czasie wypuścić, przez niego spopularyzuje się też muzyka za granicą. Nagrany był w związku ze znakiem "Enjoy" - raduj się (studio) - Antyfona "Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewaj Panu ziemio cała. Przed Nim kroczą majestat i piękno a potęga i blask w Jego świątyni". - Psalm: "Raduj się w Panu". Ewangelia: "gdy plon dojrzeje, zaraz zapuszcza sierp, bo pora już na żniwo". Antyfona: "Przystąpcie do Pana, a rozpromienicie się radością, oblicza wasze nie zapłoną wstydem". Antyfona: "Pan mówi: "Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we mnie, niech przyjdzie do mnie i pije. Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza. Widzę, że w tym znaku ma znaczenie szczególnie sam tekst piosenki "Ciągle Wierzę W Nas". Ta piosenka w wersji angielskiej miała premierę w tych dziełach w dniu abdykacji papieża Benedykta XVI, a dzisiaj jest piąta rocznica wydarzenia związanego z benedyktem XVI - podpisanie umowy z Meetmedia w sprawie naszej aplikacji, a także w piątą rocznicę abdykacji papieża Benedykta XVI też była podpisana umowa - z kolei z Independent Digital, który wypuścił utwór do którego Link będzie w tej aplikacji.

11 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dzisiaj piąta rocznica wyjątkowego wydarzenia. Podpisaliśmy umowę z firmą Meetmedia, z przedstawicielem panem Piotrem Pasternym. Kojarzyłem sobie, że kiedyś dostałem antyfonę odnośnie właśnie firmy, której szukałem - mniej więcej słowa: "ustanowię pasterza według mego serca i pragnienia, który was będzie prowadził". Odnoszę to do pana Piotra, ponieważ na nazwisko ma Pasterny. Dodatkowo - Piotrusia (mojego brata) psalm życia to słowa Pan jest moim pasterzem". Otóż tego dnia była Antyfona: Pan zawarł z nim przymierze pokoju i ustanowił go pasterzem aby posiadł godność kapłańską na zawsze. "Przymierze" odnoszę do tej umowy, którą podpisaliśmy dzisiaj. Też odnoszę do tego co mi powiedział Pan Jezus wieczorem w modlitwie adoracyjnej, odnośnie tych spraw przypomniał mi że Pan Jezus po leżeniu w grobie zmartwychwstał a w czasie leżenia Pana Jezusa w grobie w moim życiu zawarłem właśnie przymierze z Panem Jezusem - zawierzyłem się mu na rekolekcjach ewangelizacyjnych. Potem przyszło Zmartwychwstanie - "Uzdrowienie Wspomnień" i wielka radość od tamtego momentu. Podobnie też będzie w kwestii tych dzieł; aplikacji i muzyki a odnośnie muzyki jeszcze począwszy od tego obecnego naszego utworu, który jest opublikowany w internecie i do którego link będzie właśnie w tej aplikacji - psalm dzisiaj: "chwalić Cię będę Panie całym sercem moim, opowiem wszystkie cudowne Twe dzieła. Cieszyć się będę i radować Tobą, zaśpiewam psalm na cześć Twego imienia, Najwyższy". -  "zaśpiewam". Jeszcze tego dnia Aklamacja: "teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony, a Ja, gdy zostanę nad ziemią wywyższony Przeciągnę wszystkich do siebie".

12 października 2019 roku

Wczoraj był znak odnośnie Westerplatte, jednocześnie odnośnie centrów handlowych. Broniłem moje zdjęcia z centrów handlowych - iskierkowo podobnie do tego, jak Polacy obronili Westerplatte w trzydziestym dziewiątym roku. Otóż dzisiaj sobie przypomniałem, że parę tygodni temu Marcinek wysłał do mnie sms-a, że Centrum Handlowe Arkadia zostało przez kogoś przejęte, i że zmieni się nazwa z Arkadia na Westfield Arkadia. Te dwa słowa Westerplatte i Westfield zaczynają się od "West", a "field" też mi się kojarzy że trochę "platte" - "pole" to "plac" - "field"

12 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Przede wszystkim sprawa jutrzejszych wyborów parlamentarnych w Polsce, szczególnie sprawa partii Prawo i Sprawiedliwość. Oddaje Tobie, Panie sprawę zwycięstwa tej partii i błogosławieństwa Twojego dla Polski poprzez to zwycięstwo właśnie, jeśli chcesz, nawet obfite zwycięstwo, jeśli chcesz - też mocą tej iskry Bożego Miłosierdzia poprzez Piotrusia i przeze mnie też przez tą Intronizację, która była też właśnie poprzez Piotrusia i przeze mnie mocą tej iskry Bożego Miłosierdzia. Proszę Cię o miłosierdzie dla Polski szczególnie miłosiernie dla ubogich w Polsce aby ich nakarmić, o nawrócenie grzeszników przez to wszystko". Mają być tego dnia też mecze między innymi mecz piłkarzy na Stadionie Narodowym. Ufam Tobie Boże w tej kwestii, że będzie to tak blisko nas - Piotrusia i mnie, ufam Tobie". Antyfona: "Dobry jest Pan dla tych, którzy Mu ufają, dla duszy, która go szuka". Odnośnie wyborów i PIS-u: "Niech Sprawiedliwi weselą się w Panu. Pan króluje" - Intronizacja - "Wesel się Ziemio, radujcie się liczne wyspy. Obłok i ciemność wokół Niego, Prawo i Sprawiedliwość podstawą Jego tronu. Góry jak wosk topnieją przed obliczem Pana, przed obliczem władcy całej ziemi. Jego sprawiedliwość rozgłaszają niebiosa i wszystkie ludy widzą jego chwałę. Światło wschodzi dla Sprawiedliwego i radość dla ludzi prawego serca" - "Prawo i Sprawiedliwość". "Weselcie się w Panu Sprawiedliwi i sławcie jego święte imię". Jeszcze odnośnie tego nakarmienia ubogich i nawrócenia grzeszników w Polsce przez to wszystko: "Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, uzdrawiał skruszonych w sercu.

13 października 2019 roku

Dziś dzień papieski. Zanotowałem takie słowa: 500,000 pobrań to 10,000 zł miesięcznie zarobionych na aplikacji z tapetami. W tym momencie spojrzałem na smartfona z Galerią moich zdjęć Warszawy, które są właśnie przeznaczone na tą aplikację i na samym środku ekranu było zdjęcie pomnika św Jana Pawła II jest to potwierdzenie że nasza aplikacja odniesie conajmniej taki sukces, a nawet jeszcze większy w czasie.

13 października 2019 roku

Ksiądz misjonarz zakonu Oblatów powiedział: "Jeśli umrze w tobie serce współczujące to jesteś trupem". Według tych słów podjąłem rozeznanie czy wspomóc ubogą kobietę z małym dzieckiem która poprosiła nas o 120 złotych właśnie na nią i na jej dziecko. Dostałem serię znaków, żeby się zgodzić. między innymi zobaczyłem stolik, w nazwie Którego jest słowo "sto" - 100 (zł), ale też dostałem znaki "C" - tak, "tel" - powiedz o tym Piotrusiowi i powiedzcie o tym tej kobiecie, a także "har" - prawie całe słowo "heart" - "serce" - serce współczujące. Na początku nie chciałem tego zrobić, ale Piotruś powiedział, że trzeba też mieć współczucie.

13 października 2019 roku

Komunia Święta

W Komunii Świętej Pan Jezus powiedział mi: "Jasiu, dziękuję ci". Ja powiedziałem Jemu, że ja Jemu dziękuję. Odpowiedział mi: "ty mi dziękujesz, a ja dziękuję tobie i w tym momencie organista zaczął śpiewać: "Dziękujemy Ci Boże" w jakiejś takiej pieśni. Wzruszyłem się, ale kiedy organista śpiewał to "Dziękujemy Ci", ja w tym momencie nie śpiewałem i miałem trochę smutek, że tego nie śpiewałem. Potem poszedłem po puszkę żeby zbierać pieniądze na Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego, który właśnie tego dnia był. Stanąłem przed kościołem z puszką, ale sobie przypomniałem, że jeszcze trzeba wziąć obrazki. Poszedłem po obrazki i wróciłem szybko, żeby usłyszeć jeszcze błogosławieństwo. Nie zdążyłem na to, żeby być od początku błogosławieństwa, zdążyłem na końcówkę, przyżegnałem się i wypowiedziałem słowa, które lud po błogosławieństwie zawsze odpowiada: "Bogu niech będą dzięki". Przypomniałem sobie ten smutek, że nie wypowiedziałem dziękczynienia i rozradowałem się, że teraz to nadrobiłem i byłem w pełni nasycony na koniec Mszy Świętej.

13 października 2019 roku

Tego dnia wybory parlamentarne w Polsce. Też tego dnia mecz polskich piłkarzy z Macedonią Północną na Stadionie Narodowym. Jeszcze przed meczem poszliśmy z Piotrusiem na modlitwę pacierzową codzienną. Dochodziliśmy do Stadionu Narodowego i akurat przez parę sekund między budynkami było widać flagę Polski na szczycie Stadionu Narodowego. Zobaczyłem ją dokładnie w momencie gdy powiedzieliśmy z Piotrusiem: Maryjo Królowo Polski, módl się za nami. Potem Polacy wygrali ten mecz. Dzięki temu awansowali do Euro 2020, a Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne.

13 października 2019 roku

Tego dnia dużo opowiadałem Piotrusiowi o znakach związanych z Polską i z naszym życiem, szczególnie z moim życiem. Między innymi porównywałem różne wydarzenia w Polsce i w moim życiu do historyjki z księżycem, którą kiedyś na rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień" miałem w sercu i powiedziałem, że podobnie jak ja, też Polska w cudzysłowiu leci na ten księżyc, czyli do nieba. Chwilę później okazało się, że właśnie siedzimy z Piotrusiem na ławce mając przed sobą dokładnie na wprost księżyc w pełni. Było już ciemno, bardzo ładnie świecił.

13 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Tego dnia - zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Psalm: "Pan Bóg okazał ludziom swoje zbawienie. Śpiewajcie Panu pieśń nową, albowiem uczynił cuda. Zwycięstwo Mu zgotowała jego prawica i święte ramię Jego..." - "zwycięstwo", "prawica" - "...Pan okazał swoje zbawienie, na oczach pogan objawił swoją sprawiedliwość. Wspomniał na dobroć na wierność swoją do domu Izraela...". Izrael - symbol Polski. "...Ujrzały wszystkie krańce ziemi zbawienie Boga naszego. Wołaj z radości na cześć Pana cała Ziemio, cieszcie się weselcie i grajcie". Tego dnia bardzo się radowaliśmy, cieszyliśmy i weseleliśmy z Piotrusiem. Nie tylko my, ale też wielu z powodu tych wyników wyborów, też z tego zwycięstwa piłkarzy nad Macedonią Północną i awansu do Euro 2020.

13 października 2019 roku

Tego dnia Dzień Papieski, wybory parlamentarne wygrane przez PiS i mecz Polska - Macedonia Północna wygrany przez Polskę. Ten mecz na Stadionie Narodowym - bardzo blisko nas - mnie i Piotrusia. Mieszkamy na przedłużeniu ulicy, która dochodzi do Stadionu Narodowego. Byliśmy tego dnia po meczu wśród wielu kibiców przy Stadionie Narodowym i dotknęliśmy barierki Stadionu Narodowego, uczestniczyliśmy w tej radości.

13 października 2019 roku

Tego dnia mecz Polska - Macedonia Północna na Stadionie Narodowym. Włączyliśmy mecz w telewizji od pewnego momentu i od razu było widać jak pokazują w powtórce jak groźnie wyglądało starcie Roberta Lewandowskiego z jednym z zawodników Macedonii Północnej. Komentator mówił, że wygląda to bardzo tragicznie. Pomyśleliśmy, żeby się pomodlić za Roberta. Tylko się pomodliliśmy i od razu okazało się, że to nic poważnego, a potem pierwszy gol, jaki padł dla Polski z dwóch, jakie były strzelone, padł właśnie z podania Roberta Lewandowskiego. Wygraliśmy 2:0

14 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawy dzisiejsze" - dziś oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce. Wygrała partia Prawo i Sprawiedliwość.
Wczoraj wyniki nieoficjalne wyborów - zwycięstwo PiS-u. Dzisiaj wyniki oficjalne wyborów - zwycięstwo PiS-u. Wczoraj pisałem: "Zwycięstwo mu zgotowała jego prawica" i dzisiaj też psalm: "Zwycięstwo mu zgotowała Jego prawica" - cały psalm taki sam.

15 października 2019 roku

13 października, w Niedzielę rozeznałem, żeby odpowiedzieć pozytywnie na prośbę pewnej pani z małym dzieckiem i wysłać jej pieniądze. Prosiła o 120 zł dostałem między innymi znak "stolik" ze słowem "sto" jako potwierdzenie. W poniedziałek wysłaliśmy jej, a we wtorek okazało się, że podwyżki zasiłków pielęgnacyjnych które miały być w styczniu, będą dwa miesiące wcześniej. Podwyżka o 60 zł dla mnie i dla Piotrusia - razem 120 zł - mają być już w listopadzie - dwa miesiące wcześniej, a więc te 120 zł Pan Bóg nam zwraca i nawet tak powiedziałem Piotrusiowi: "dajmy tej pani - Pan Bóg nam zwróci, Pan Bóg nam pobłogosławi". Piotruś pomógł mi tak pomyśleć, ponieważ powiedział: "współczucie też jest ważne, jako że na początku sam nie chciałem jej dać".

14 października 2019 roku

Oglądaliśmy - ja, Piotruś i Marcinek film, o którym w czasie filmu powiedziałem do Marcinka, że kojarzy mi się z KFC, bo akcja tego filmu rozgrywała się głównie w restauracji podobnej właśnie do KFC. Potem, jak wróciliśmy do domu, cały czas chodziło mi po głowie, że chciałbym zjeść sobie coś na mieście, ale nie była to Niedziela tylko wtorek i sobie odmawiałm. Nagle skojarzyłem sobie, że parę dni temu widziałem reklamę, że we wtorek będzie super promocja w KFC - 14 kawałków kurczaka za 14,90. Skojarzyłem sobie, że wola Boża jest taka żebyśmy po to poszli do KFC i poszliśmy.

15 października 2019 roku

Kupiłem program w internecie do dodawania logo do zdjęć. Gdy go kupowałem wypowiedziałem na głos taki żart mamusi ze słowami "...ale to nie ten. Spokojnie zaraz się weźmiemy za drugi". Zignorowałem to i i tak dokonałem zakupu. Okazało się, że rzeczywiście nie przyda mi się ten program, nie mam go używać. Musiałem go zwrócić. Potem rozeznałem, że wola Boża jest żebym inny kupił. Na szczęście okazało się, że można dostać zwrot pieniędzy za ten program.

15 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "miałem w sercu to, że się zastanawiałem czy dobrze że w dniu podpisania umowy z firmą, która ma zrobić aplikację ustaliliśmy, że ma nie być tak zwanej "bazy web". W czasie modlitwy wezwałem "Jezu!" w tej sprawie i zobaczyłem słowo "natchnął". Jako, że tamta umowa była podpisana w duchu wielkich znaków, zrozumiałem, że to, jak było to ustalone, było z natchnienia Ducha Świętego.

17 października 2019 roku

Pan Jezus kiedyś mi dał słowo: "Dam wam pasterzy według mego serca i pragnienia, którzy was będą prowadzić". To było w odpowiedzi na pytanie o współpracę z którąś z firm w kwestii moich talentów". Okazuje się, że teraz współpracują z nami dwie osoby z pewnej firmy - obie mają na nazwisko "Pasterny" - "pasterze".

16 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące". Tego dnia byłem na modlitwie adoracyjnej w sprawie pewnych trudności. Pan Jezus mnie bardzo pocieszył, wyzwolił, wzruszył. Psalm tego dnia: "Jedynie w Bogu spokój znajduje moja dusza. Od Niego przychodzi moje zbawienie, tylko On jest opoką i zbawieniem moim. On moją twierdzą, więc się nie zachwieję. Jedynie w Bogu szukaj spokoju duszo moja, bo od Niego pochodzi moja nadzieja, tylko On jest epoką i zbawieniem moim, On moją twierdzą więc się nie zachwieję. W każdym czasie Jemu ufaj narodzie, przed nim wylejcie wasze serca. Bóg jest naszą ucieczką. Aklamacja: "Moje owce słuchają Mego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną.

17 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje sprawy obecne między innymi powiedziałem: 'Uwielbiam Cię Boże w tym, że te dwie osoby z tej firmy, z którymi współpracujemy, mają na nazwisko "Pasterny" - jak "pasterze", których nam Pan Bóg obiecał". - Psalm: "Dusza moja pokłada nadzieję w Jego słowie".

13 października 2019 roku

Tego dnia, a był to dzień papieski, dzień wyborów parlamentarnych wygranych przez PiS, dzień meczu Polska - Macedonia Północna wygranego przez Polskę na Stadionie Narodowym, bardzo blisko nas, miałem dużo rozważań o swoim życiu i o Polsce i o związkach tego mojego życia z dziejami Polski. Są w Ewangelii takie słowa: "...aby nie poznali sercem i nie nawrócili się, ażebym ich uzdrowił", czyli ci, którym Pan Bóg daje łaskę swoją, najpierw poznają Boga sercem, potem się nawracają, a potem Pan Bóg ich uzdrawia. U mnie to były konkretne trzy momenty w życiu poznałem Boga sercem w sierpniu 1997 roku, tuż po śmierci mojego dziadka który mnie wychował. Byłem wtedy w kinie, zobaczyłem jak w filmie pokazany był starszy człowiek na łożu śmierci, kojarzył mi się z moim dziadkiem, było to dla mnie wzruszające, postanowiłem w sercu: "Całe życie poświęca pomaganiu takim osobom starszym, potrzebującym, chorym, cierpiącym ubogim. W tym momencie spadło na mnie z nieba słowo: "Bóg istnieje" - poznałem sercem. Potem nawróciłem się, gdy powiedziałem Panu Jezusowi na rekolekcjach ewangelizacyjnych: "Panie Jezu, oddaję Tobie całego siebie i całe swoje życie", a potem Pan Bóg mnie uzdrowił - półtora roku później na rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień". Otóż widzę, że w dziejach Polski też miały miejsce podobne trzy momenty. Te poznanie sercem to zobaczyłem właśnie w  Niedzielę 13 października 2019 roku - to były te zrywy Polaków aby bronić wolności, aby bronić swoich rodaków w duchu hasła "Bóg Honor Ojczyzna". Momentem kulminacyjnym tej postawy był 1 sierpnia 1944 roku - wybuch Powstania Warszawskiego, a odpowiednikiem tego Oświecenia z nieba, jak to było u mnie w kinie, było to, że figura Chrystusa niosącego Krzyż sprzed kościoła Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, która została zburzona 6 września w czasie Powstania Warszawskiego, upadła w ten sposób, że Chrystus palcem wskazywał na niebo, czy też, jak inni podają, wskazywał na hasło "Sursum Corda" - "W Górę Serca", też jako odniesienie do nieba, do Boga, który jest w niebie, tak, jak to u mnie było te słowo "Bóg istnieje". Nawrócenie się Polski miało swój moment kulminacyjny w inicjatywie  Intronizacji Chrystusa na Króla Polski w którym wziął udział pan prezydent Polski Andrzej Duda - 19 listopada 2016 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, a potem  potwierdzili to Polacy w całej Polsce kolejnego dnia - 20 listopada 2016 roku, gdy w parafiach całej Polski odmówiony był ten akt intronizacyjny przez wiernych. Był to ostatni dzień roku Miłosierdzia. Byłem też wtedy w Łagiewnikach na tych uroczystościach, dostałem znak szczególnej więzi z Chrystusem - Królem Polski. Moment uzdrowienia przyszedł, podobnie jak u mnie, 2 lata później - 11 Listopada 2018 roku, w dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wtedy, pośród wielkich znaków jakie Bóg dał mi i mojemu bratu Piotrusiowi, tak jakby w życie weszła ta Intronizacja Chrystusa na Króla Polski, tak jak u mnie na "Uzdrowieniu Wspomnień" przyszła łaska uzdrowienia duchowego, poprzez zawierzenie się Bogu, którego wcześniej dokonałem na rekolekcjach ewangelizacyjnych. Dla Polski oznacza to, podobnie jak dla mnie, jedno: "bramy piekielne Polski nie przemogą", tak samo mnie, jak to powiedział też Pan Jezus o Kościele Świętym - Kościele Świętym, którego szczególnym bastionem, jak mawiał Święty Jan Paweł II, jest właśnie Polska.

18 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dziś zrobiłem zdjęcia w Łazienkach Królewskich i na Trakcie Królewskim, też jedno zdjęcie przy naszym domu. Psalm: "Niech mówią o chwale Twojego królestwa" - "królestwa" - "aby synom ludzkim oznajmić Twoją potęgę i wspaniałość chwały Twojego królestwa. Królestwo Twoje królestwem wszystkich wieków" - "królestwo". Ewangelia: "Mówcie im: "Przybliżyło się do was Królestwo Boże". Antyfona: "...aby wszędzie głosili: "Przybliżyło się do was królestwo Boże" - "królestwo".

18 października 2019 roku

Piotruś oglądał film "Evan Wszechmogący". Pod koniec pomyślałem: "Obejrzałbym z Piotrusiem tą końcówkę" i zobaczyłem słowo "du" - "do" jako potwierdzenie i obejrzałem. ,od koniec był pokazany Pan Bóg jak się zamienił w białego gołębia - biały gołąb - symbol Ducha Świętego. Nad nim, na ekranie pojawił się napis: "Big Brother Plus" - zapowiedź programu tej stacji, na której był ten film. Skojarzyło mi się to z Piotrusiem - moim bratem, który symbolizuje Ducha Świętego.

3 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje:"Uwielbienie w znaku z Artistars i świętym Janem Pawłem II, i dziękczynienie za niego". Antyfona: "Niech Twoje oblicze zajaśnieje nad twym sługą" - logo artistars - oblicze świętego JP2. Antyfona: "...abyśmy wielbili święte imię Twoje i dumni byli z Twej chwały". Psalm: "Będę wysławiał pomoc Twoją, Panie...i do tej chwili głoszę Twoje cuda".

4 lutego 2019 roku

Widziałem zdjęcie zrobione przeze mnie, przedstawiające Plac Piłsudskiego, krzyż przy którym święty Jan Paweł II powiedział słynne słowa: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi". W modlitwie adoracyjnej sprawa moich zdjęć Warszawy. Przerwałem, aby pójść do toalety i powiedziałem: "Mów Panie Jezu, włóż swoje słowa w mojej myśli w tym czasie w łazience". Zobaczyłem na wyświetlaczu pralki "40" - pomyślałem: "W tym roku będzie 40-ta rocznica właśnie tamtych słów: "Niech zstąpi Duch Twój  i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi".

4 lutego 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie: "Czy wysłać teraz przygotowanego maila do Artistars?" - Zobaczyłem zdjęcie mamusi - Mira - Mirosława - pan z Artistars - Sławomir - tak.

19 października 2019 roku

18 października 2019 roku odnotowałem znak z 4 lutego 2019 roku (powyżej), mówiący między innymi o łazience, a tego samego dnia co odnotowałem ten znak, zrobiłem zdjęcia w Łazienkach Królewskich - "łazienka"- "łazienki".

19 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś spotkanie z Robertem i jego przyjacielem Łukaszem. Opowiedziałem Robertowi jeden ze znaków. Robert powiedział przy Łukaszu, że to ciekawe, też powiedział do Łukasza, że moje zdjęcia są wspaniałe - "Warszawa wygląda na nich jak Nowy Jork". Aklamacja: "Świadectwo o mnie da Duch prawdy i wy także świadczyć będziecie". Robert jest szczególnie związany z Duchem Świętym. Na tym spotkaniu właśnie dał świadectwo o Iskrze Bożego Miłosierdzia, która jest w nas - w Piotrusiu i we mnie, wobec Łukasza.

19 października 2019 roku

Na spotkaniu moim Piotrusia z Robertem (i Łukaszem) mówiliśmy o audycji, którą zrobił z udziałem księdza Stanisława. Pomogliśmy mu zrobić tą audycję, a w tej audycji była mowa między innymi o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko. Otóż tego dnia właśnie, gdy się spotkaliśmy było wspomnienie w kościele Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, jednocześnie 35-ta rocznica jego męczeńskiej śmierci. Poza tym Pan Jezus w sercu powiedział mi, że Piotruś i ja będziemy sławni na ziemi, ponieważ Iskra Bożego Miłosierdzia to sprawa nie tylko nas ale one ogarnia cały świat - w psalmie tego dnia: "...Jgo wyroki obejmują świat cały".

20 Października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Gdy przeczytałem słowo z Oremusa nic mi się za bardzo nie kojarzyło z moją obecną sytuacją. Zacząłem słuchać Pana Jezusa, a jednocześnie nie pamiętałem, jaka była ostatnia Antyfona i chciałem sobie przypomnieć, ale na razie słuchałem Pana Jezusa, a Pan Jezus w sercu powiedział mi o nas o Piotrusiu i o mnie, że nam bardzo błogosławi, a te burze które czasami są między nami też błogosławi przez nie. Po każdej takiej burzy, nasza miłość jest większa i też Pan Bóg przymarza nam Łask w tym momencie. Pan Jezus powiedział: "Zobacz teraz tą Antyfonę", a tam było właśnie o łasce: "Oczy Pana zwrócone na bogobojnych, na tych którzy oczekują na Jego łaski, aby ocalił ich życie od śmierci i żywił ich w czasie głodu".

20 Października 2019 roku

Trochę tego dnia rozważałem sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia i pomyślałem o tym, że między innymi dowodem na to, że będziemy z Piotrusiem wskrzeszeni i wzięci do nieba, co jest opisane w Apokalipsie Świętego Jana, w rozdziale pod tytułem "dwaj świadkowie", który mówi właśnie o nas, tym dowodem są nasze urodziny - Piotruś się urodził się 29 lutego i ma urodziny raz na 4 lata, a ja urodziłem się 3 lata później, w jego urodziny, a na 9 miesięcy przed narodzeniem Piotrusia papież powiedział: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi". A więc Iskra Bożego Miłosierdzia, jest oczywiste, pochodzi z nieba, więc musi wrócić do nieba i zabierze nas ze sobą, bo jesteśmy z nią zjednoczeni. Fenomenalne były nasze narodziny to tym bardziej po tylu łaskach otrzymanych w życiu, fenomenalne będzie nasze odejście z tego świata. Drugim dowodem na to jest to, że w Ewangelii są słowa: "...i nikt nie wstąpił do nieba oprócz Tego, który z nieba zstąpił" - to jest mowa o Panu Jezusie, ale też właśnie o nas - o mnie - drugim Panu Jezusie i o Piotrusiu - symbolizującym Ducha Świętego. Papież powiedział: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi". I zstąpił właśnie szczególnie w Piotrusiu, a przeze mnie odnowił oblicze ziemi, tej ziemi, w związku z moimi zdjęciami Warszawy

20 października 2019 roku

Tego dnia miałem rozważania na temat tego, że są Ewangelii słowa: "Błogosławieni jesteście, gdy was wyłączą spośród siebie z mojego powodu" - mówi Pan Jezus. Otóż my mieszkamy pod dwójką, a nasz sąsiad - najbliższy, bo spod jedynki, po tym jak mu opowiadaliśmy o naszej wierze, a więc z powodu Pana Jezusa wyłączył nas od siebie mówiąc, że nie chce, żebyśmy mu nawet mówili dzień dobry na ulicy, nie chce w ogóle mieć z nami żadnej styczności".

5 lutego 2018 roku

Parę dni temu, wezwałem Jezu w sprawie czy mówić codziennie te trzy koronki - środkowa o miłosierdzie dla potrzebujących - w tym momencie usłyszałem sygnał karetki - na potwierdzenie, że tak.

6 lutego 2019 roku

Myślałem o jubileuszu słów "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi" - 40 lat od 1979 roku. Zrobiłem nowy album na flickr'sze - 4079 zdjęć - końcówka 79, wcześniej 40. 4079 - 40 lat po 79 roku.

21 października 2019 roku

Odnotowałem sprawę przemyśleń moich o słowach "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi", i o naszym wzięciu do nieba - moim i Piotrusia - w przyszłości, a potem zacząłem przerabiać znaki zaległe. Jeden ze znaków mówił właśnie o tych słowach papieża, co jest potwierdzeniem tego co napisałem o nas - o Piotrusiu i o mnie w związku z tymi słowami i Iskrą Bożego Miłosierdzia w nas.

21 Października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące". Tego dnia, wcześniej, znaki związane ze słowami "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi", wypowiedzianymi przez świętego Jana Pawła II, a więc związanymi z Duchem Świętym. Antyfona: "Ukryj Mnie w cieniu Twych skrzydeł" - skojarzenie z Duchem Świętym; z gołębicą.

22 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Powiedziałem do Pana Jezusa: "Dałeś swoje znaki i się na pewno spełnią, wierzę w to" - psalm: "Twoje prawo mieszka w moim sercu".

8 lutego 2019 roku

Projekt myśli

Nie pokładaj ufności w przyjemnościach ziemskich, pokładaj ufność tylko w Jezusie Chrystusie.

9 lutego 2019 roku

11:27 - 19-ta rocznica pocałowania przez Piotrusia dłoni świętego Jana Pawła II. W tym momencie - dziś zobaczyłem zdjęcie al Jana Pawła II, po chwili zdjęcie kościoła świętej Anny - młodzież - i napis: "młoda para" - Piotruś i ja, i napis: "lemoniada" - pijemy lemoniadę zamiast herbaty.

23 października 2017 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "sprawy dzisiejsze". Tego dnia - rozmowa z panem Piotrem Pasternym. Antyfona: Będę szukał moich owiec i ustanowię nad nimi pasterzem, który je będzie prowadził. Ja, Pan, będę ich Bogiem".

24 października 2019 roku

Co do programów komputerowych, które niedawno pobrałem z internetu miałem potwierdzenie - co do "fotosizer" - "Install" - zainstaluj, a co do "PhotoMarks" - zdjęcie budynku Hancock na ich stronie, w przeddzień rocznicy mojego stanięcie na Hankooku.

24 października 2019 roku

Wezwałem "Jezu!" w kwestii upewnienia się, czy dobrze, żeby logiem na zdjęciach był napis "Jan Siestrzencewicz" i zobaczyłem szklankę wody - woda; znak z wodą; "znak wodny" - tak.

24 października 2019 roku

Dzisiaj był pogrzeb księdza infułata Stanisława Rawskiego. W kościele tuż przed mszą pomodliłem się do niego słowami: "Módl się za nami; za Piotrusiem i za mną, za Iskrą Bożego Miłosierdzia w nas", "i zobaczymy co się wydarzy". - W tym momencie zobaczyłem obraz stacji drogi krzyżowej. Skojarzyło mi ze znakiem, który kiedyś dostałem za pośrednictwem księdza; z jedną częścią tego znaku bo powiedział kiedyś ksiądz Rawski: "...nie ma większego cierpienia i spędzić trzy i pół miesiąca w szpitalu, a ja w 2000 roku byłem dwa razy w szpitalu - właśnie trzy i pół miesiąca. Były to symbole biczowanie pana Jezusa - pierwszy szpital i wiszenia na krzyżu Pana Jezusa - drugi szpital, a więc na początku zobaczyłem obrazek Pana Jezusa stojącego, jak przy biczowaniu, zanim przechylony krzyż. Miałem trochę mi niedosyt, że brakuje tego znaku wiszenia na krzyżu, ale po chwili jacyś starsi ludzie powiedzieli, że potrzebują usiąść. Ustąpiliśmy im miejsca, usiedliśmy trochę dalej, zobaczyłem nagle, że mam przed sobą na wprost obrazek stacji drogi krzyżowej - właśnie Pana Jezusa wiszącego na krzyżu. To było dopełnienie tego znaku, który dostałem poprzez księdza Rawskiego, co jest też potwierdzeniem tego, że jest zbawiony.

24 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa jutrzejszego spotkania w sprawie aplikacji. Prośba, aby Duch Święty nas poprowadził". Pierwsza Antyfona: "Ukryj mnie w cieniu twych skrzydeł" - skrzydła - gołębica - Duch Święty - potwierdzenie, że Duch Święty nas poprowadzi. W Ewangelii o ogniu - "jakże pragnę, żeby on już zapłonął" - powiedział Pan Jezus. Kojarzy mi się to też z Duchem świętym jednym z symboli Ducha Świętego jest ogień; ogniste języki w Pięćdziesiątnicy. Też w intencjach sprawy dzisiejsze. Dziś na mszy pogrzebowej księdza Rawskiego Pan Jezus powiedział mi w sercu, w Komunii Świętej: "...starczy ci mojej laski" - Antyfona: "Oczy Pana zwrócone na bogobojnych, na tych którzy oczekują na jego łaskę" - łaska.

9 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa, czy mogę trochę odpocząć, zrobić sobie trochę urlop?" - Zapytałem o to Piotrusia, a on mnie zapytał: "Czy wiesz, jaka jest dziś Ewangelia? - Odpowiedziałem: "Nie wiem". - "Na modlitwie się dowiesz". Ewangelia: "Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco". Też intencja: "Sprawy bieżące, dzisiejsze - dziś rocznica audiencji Piotrusia u świętego Jana Pawła II - psalm Piotrusia: "Pan jest moim pasterzem",  też intencja: "Management". Ewangelia: "Jezus ujrzał wielki tłum, ulitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach - statystyki Spotify, managerowie - Antyfona: "Niech Twoje oblicze zajaśnieje nad Twoim sługą, wybaw mnie w swoim miłosierdziu, Panie, skoro Cię wyzywam, niech nie doznam zawodu". Też dzisiaj znak z aleją Jana Pawła II w rocznicę audiencji Piotrusia u świętego Jana Pawła II - 2000 rok - "...abyśmy wielbili święte imię Twoje i dumni byli z Twojej chwały".

Odnośnie tego opisu - Dziś 24 października 2019 roku - skojarzenia - 2000 rok, dzisiejszy znak z księdzem rawskim - też 2000 rok - rocznica papieska. Dziś też rocznica papieska - rocznica odsłonięcia popiersia świętego Jana Pawła II w Muzeum Polskim w Chicago, w którym uczestniczyłem dokładnie 22 lata temu, też w tym opisie dwa razy słowo pasterz. A jutro jedziemy z Piotrusiem na spotkanie z panem Piotrem oznaczonym znakiem słowa "pasterz" - na nazwisko ma Pasterny. Pani, która z kim współpracuje - Izabela - też ma na nazwisko Pasterny.

11 lutego 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie, czy śpiewać covery? - "u barssa" - bar karaoke - tak - w Google - "barss", "Barssa" - wcześniejsze znaki - "barszcz" - Kana galilejska - 2011 - kaplica; nie doprawiony barszcz czerwony - zabrakło wina. Bar karaoke - 2018 - też kana galilejska.

25 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dzisiaj wprowadziliśmy w życie pomysł, żeby aplikacja nasza nie zarabiała na reklamach, tylko żeby była płatna, żeby zarabiała na opłacie za jej pobranie". - Ten pomysł pojawił się 21 października tego roku - wezwałem "Jezu!" i zobaczyłem "cost, a co" - "koszt" - "niech kosztuje", niech będzie płatna, a co". Następnego dnia rocznica inauguracja pontyfikatu św Jana Pawła II We wspomnienie świętego Jana Pawła II w kościele, które było tego dnia usłyszałem w sercu słowa Pana Jezusa, który cytował  świętego Jana Pawła II - "właśnie to, co kosztuje stanowi wartość". Tego dnia, w wieczornej modlitwie osobistej, potwierdzeniem tego było słowo odnośnie ufności, jaką wyraziłem, że Pan Bóg dał swoje znaki, a więc na pewno tak będzie i się to pięknie spełni. W psalmie było zdanie: "Twoje prawo mieszka w moim sercu". Otóż dzisiaj, w wieczornej modlitwie osobistej, odnośnie tego było słowo: "Twoje prawo jest moją rozkoszą" też właśnie "Twoje prawo", dalej: "...na wieki nie zapomnę twoich postanowień, bo przez nie dałeś mi życie".

10 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Zacząłem wcześniej bo Piotruś ogląda film - 22:40, akurat dokładnie godzinę wcześniej. Piotruś: "Bardzo się cieszę". Pan Jezus mi to powiedział - powiedziałem do Piotrusia: "Przyjdź Duchu Święty" - w tym samym momencie, co i tak mówię tak w modlitwie wieczornej. Po 15 minutach alarm - akurat na koniec. Intencje: "Sprawa "All together Now" - psalm: "Wobec aniołów psalm zaśpiewam Panu" - pomyślałem: "zapomniałem uwielbić, podziękować, jestem taki niegodny brudny duchowo" i skojarzyłem sobie ze słowami z dzisiejszej Ewangelii - wzruszyłem się na myśl o tych słowach: "Nie bój się, odtąd ludzi będziesz łowił, co powiedział Pan Jezus do świętego Piotra, który podobnie doświadczał swojej nędzy duchowej.

Z tym kojarzy mi się sytuacja z dnia dzisiejszego, kiedy Marcinek zapytał o to, jak tam ze sprawą tego, że kiedyś zgłosiłem się do programu muzycznego, a tu akurat była mowa o tym "All together Now". Pytał też Marcinek, czy uczestniczę dalej w próbach muzycznych? - powiedziałem, że już nie, ale za to śpiewam jako ministrant psalmy i aklamacje w kościele na mszach świętych. Tu było słowo: "wobec aniołów psalm zaśpiewam Panu, a z Marcinem już jeden jest znak o aniele, że ma na drugie Michał, jak Michał Anioł, jak to się wyraził kiedyś Marcinek.

11 lutego 2019 roku

Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata. Dwa dni wcześniej, tak, jak było to wiele razy podzieliłem się moją muzyką, naszą - też Piotrusia z Managementami przez maile.

11 lutego 2019 roku

Piotruś szukał dokumentów aparatu bo się popsuł. Spojrzałem na zegarek - 21:37 - godzina papieska, w dniu rocznicy udziału Piotrusia we Mszy Świętej, odprawionej przez papieża świętego Jana Pawła II - 11 lutego 2000 roku. W tym momencie, kiedy widziałem tą 21:37, Piotruś powiedział: "Znalazłem".

26 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa rozeznania nazwy kategorii ze zdjęciami czarno-białymi przerobionymi z kolorowych w aplikacji" - Powiedziałem: "Jeśli chcesz, mogę poczekać na rozeznanie, które możesz dać po tej modlitwie". - Antyfona: "Oczy Pana zwrócone na bogobojnych, na tych którzy czekają na jego łaskę". - Rzeczywiście, potem, po modlitwie, rozeznanie przyszło. Druga sprawa: "Dziś byliśmy w odwiedzinach u Joasi i u Danusi".  Joasia ma chore oko. Antyfona: "Strzeż mnie, jak źrenicy oka".

27 października 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus w sercu: "Jasiu, połączyłeś się ze mną na wieki wieków". Potem ksiądz, już po komunii świętej: "Spraw Boże, aby przez ten sakrament Eucharystii dokonało się to, co ten sakrament oznacza, czyli zjednoczenie z Tobą". - "złączenie"; "zjednoczenie".

27 października 2019 roku

Byłem strapiony, że zdjęcia czarno-białe przerobione z kolorowych są może za bardzo rozbielone, że mają za dużo przypaleń poszedłem w tej sprawie na modlitwie adoracyjną. Pan Jezus powiedział mi: "Dzienniczek Miłosierdzia Bożego też był przypalony". Potem na Mszy Świętej ksiądz Marcin W kazaniu posłużył się dwoma przykładami odnośnie dusz czyśćcowych - to był fragment dzienniczka Miłosierdzia Bożego, właśnie też o ogniu - ogniu czyśćcowym. Skojarzyło mi się to z tym ogniem w modlitwie adoracyjnej w związku z tymi zdjęciami. Drugi przykład dotyczył sytuacji ze świętym ojcem Pio i też z ogniem. Zrozumiałem, że przez te zdjęcia Pan Bóg działa i będzie działał po swojemu, miłosiernie, nie muszę się martwić.

27 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dziś w nocy, na początku tej doby rozeznawiałem pewną sprawę, co mi zadał pan Jezus na poprzedniej modlitwie wieczornej i zobaczyłem ikonkę "Google mapy", kliknąłem ją, pokazała się mapa miejsca w którym się właśnie znajduję - naszego domu, zaznaczony nasz dom i napis: "Dom". W kwestii tego rozeznania było to dla mnie na tak, "do", żeby tak zrobić jak się pytałem, ale było w tym coś więcej, ponieważ w słowie Bożym na ten dzień, później, wieczorem było bardzo dużo o domu, o mieszkaniu, o świątyni, gdzie mieszka Bóg już od dłuższego czasu. Wiem, że nasz dom - mój, Piotrusia jest domem Iskry Bożego Miłosierdzia wybranym z całej ziemi. Tego dnia było więcej czytań bo było wspomnienie rocznicy poświęcenia własnego kościoła, między innymi takie słowa: "Pełen majestatu jest Bóg w swojej świątyni. Jak miła panie jest świątynia Twoja. nawet wróbel znajduje swój dom, a jaskółka gniazdo, gdzie złoży swe pisklęta, przy ołtarzach Twoich, Panie Zastępów, Królu mój i Boże. Szczęśliwi, którzy mieszkają w domu Twoim Panie nieustannie Cię wielbiąc. Doprawdy dzień jeden w przypadkach Twoich lepszy jest, niż innych tysiące. Wolę stać w progu mojego Boga niż mieszkać w namiotach grzeszników. Oto mieszkanie Pana Boga z ludźmi. W moim domu ten, kto prosi, otrzymuje, kto szuka znajduje, a kołaczącemu otworzą. Ewangelia: "Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w Twoim domu. Wybrałem i uświęciłem tę świątynię, aby moja obecność trwała tam na wieki. Oto przybytek Boga z ludźmi i zamieszka razem z nimi. Jesteśmy świątynią Boga i duch Boży w nas mieszka. Świątynia Boga jest święta, a my nią jesteśmy".

29 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze - trudna sytuacja z Piotrusiem" - Aklamacja: Alleluja! Wysławiam Cię Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom" - te słowa cytowałem właśnie Piotrusiowi. Też dziś - modlitwa adoracyjna, na której Pan Jezus mówił mi dużo o wdzięczności, o mojej wdzięczności, o której użył wiele pozytywnych epitetów - Antyfona: "Chrystus nas umiłował i samego siebie wydał za nas w ofierze, na wdzięczną wonność Bogu" - "wdzięczna".

28 października 2019 roku

Modlitwa adoracyjna

Pan Jezus w sercu mówił mi o słowach z Ewangelii: "Wiatr wieje tam gdzie chce i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz skąd wieje i dokąd zmierza". W tym momencie Piotruś powiedział do mnie: "Co tak szumi? Bo akurat sprzęt nagłośnieniowy szumiał. Kojarzy mi się z tym, że Piotruś szczególnie symbolizuje Ducha Świętego, właśnie symbolizowanego przez ten wiatr.

28 października 2019 roku

Wybieramy się z Piotrusiem do Częstochowy 30 listopada tego roku na spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich z całej Polski. Będzie to rocznica mojego najpiękniejszego dnia w życiu, kiedy zawierzyłem się Panu Jezusowi na pierwszych rekolekcjach w poprzedniej wspólnocie. To będą pierwsze rekolekcje w tej wspólnocie w której teraz jesteśmy - w Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Pomyślałem, żeby wtedy zawierzyć sprawę tej aplikacji, nad którą teraz pracujemy. Modliłem się w tej sprawie, że postanawiam tego dnia to zawierzyć i dodałem, że ufam, że będzie podobnie jak z maturą którą zawierzyłem też Maryi w Częstochowskiej, a potem ją zdałem na bardzo pozytywne oceny. Nagle skojarzyłem sobie, że te zawierzenie matury było w tym samym roku co zawierzenie się moje właśnie na tamtych rekolekcjach w 2002 roku, tego też roku papież, święty Jan Paweł II zawierzył świat Bożemu miłosierdziu.

11 Listopada 2018 roku

Intronizacja - Spotkaliśmy Basię
Król (...) się to wszystko też poprzez Basię, jako liderkę naszej wspólnoty.

17 lutego 2019 roku

Projekt myśli

Na ziemi nigdy nie przyzwyczajaj się do cielesnych przyjemności, nigdy nie przywiązuj się do cielesnych przyjemności, bo to jest złudne zwodnicze.

17 lutego 2019 roku

Powiedziałem do Piotrusia, że dobrze jest, żeby tak się uniżyć, że będę żebrał. Wszyscy jesteśmy żebrakami przed Bogiem, jak Łazarz. Piotruś powiedział: "Akurat teraz przeczytałem w kursie angielskiego: "występy publiczne". Uniżyłem się ("żebrak") a Pan Jezus mnie podwyższył. To nie będzie żebranie - to będą występy publiczne.

29 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Powiedziałem po prostu: "Panie Jezu, dzisiaj uwielbiam Cię w miłości". Dziękuję Ci po prostu za to, że mnie kochasz, że tak wielką cenę zapłaciłeś na krzyżu za tą miłość. Dziękuję Ci". Antyfona: "Chrystus nas umiłował i samego siebie wydał zaraz w ofierze na wdzięcznością wonność Bogu" - "umiłował".

30 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista i opisywanie znaków

Dzisiaj było spotkanie naszej wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Na spotkaniu powstało pytanie: "Czy w niebie będzie służenie?" Odpowiedziałem, że tak, ale będzie to służba bez cierpienia, że będzie to takie obdarowywanie się wzajemne, jak pod choinką bożonarodzeniową ludzie obdarowują się prezentami w wigilię Święta Bożego Narodzenia, tak wzajemnie będą się obdarowywać wiecznie niebieskimi prezentami. Dodatkowo Piotruś zauważył, że są słowa w Piśmie Świętym o Panu Jezusie, że w niebie "obchodząc, będzie im usługiwał". Dodał Piotruś, że jak Pan Jezus będzie usługiwał, to ludzie nawzajem sobie też będą usługiwać na wzór Pana Jezusa. Jeszcze po Piotrusiu dodałem, że te słowa mówią: przyjdą ze wschodu i zachodu i zasiądą do stołu razem z Abrahamem Izaakiem i Jakubem, a Pan Jezus, obchodząc, będzie im usługiwał, bo tak pamiętałem to słowo. Potem po spotkaniu skojarzyła mi się z całą tą sytuacją pewna historyjka, którą kiedyś usłyszałem na kazaniu, na Mszy Świętej - bardzo mi się spodobała: otóż mówi ona mniej więcej tak; że jest sobie piekło jest tam długi stół, na stole stoi mnóstwo wspaniałych wykwintnych potraw, przy stole siedzi wielu ludzi, ale nie mają oni sztućców na stole, tylko mają do rąk przywiązane takie długie widelce, tak długie, że nie są w stanie ich skierować do swoich ust i wobec tego są oni głodni i nie mogą skosztować tych potraw i z kolei jest niebo w którym też jest długi stół na stole też są te liczne wspaniałe wykwintne potrawy, też przy tym stole siedzi wielu ludzi I też nie mają sztućców na stole, tylko też mają do rąk przywiązane takie same długie widelce. I czym się różni niebo od piekła? Otóż w niebie - ci ludzie pomyśleli, żeby karmić siebie nawzajem i karmią siebie i są nasyceni najedzeni i zadowoleni. Natomiast w piekle nikt o tym nie pomyślał, nikt nie pomyślał o miłości i tam jest głód wieczny. Otóż zrodziło się we mnie pragnienie, żeby opowiedzieć tą historyjkę na następnym spotkaniu, w odpowiedzi na tą sprawę, która się pojawiła na tym dzisiejszym spotkaniu. Pomyślałem sobie, że pójdę z tym pragnieniem na modlitwę wieczorną osobistą ze Słowem Bożym i uwielbię Boga w tym pragnieniu i w tej sprawie i podziękuję za to, że mam to w sercu. Otóż w Ewangelii było między innymi słowo: "przyjdą ze wschodu i z zachodu, z północy i z południa i zasiądą za stołem w Królestwie Bożym". Też w tej samej Ewangelii było napisane, że w tym Królestwie Bożym będą razem "z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem" ci zbawieni - podobnie jak mówiłem z pamięci na wspólnocie, jeszcze zanim usłyszałem, że tego dnia jest to słowo w liturgii Kościoła. "Za stołem" - nie wiedziałem, że tego dnia będzie o tym stole Ewangelii. Akurat tamta opowiastka właśnie mówi o tym stole. Dodatkowo, poszedłem potem opisywać zaległe znaki. W pierwszym znaku, który opisywałem były między innymi słowa z Antyfony, z 17 lutego 2019 roku: "jedli i nasycili się w pełni, Pan głód ich zaspokoił, nie zawiódł ich pragnienia" - "jedli"...

30 października 2019 roku

Opisywanie znaków

Dzisiaj ksiądz Czarek sprawił mi komplement, że bardzo ładnie śpiewam i czytam (służąc do Mszy) Otóż w opisywaniu znaków, były słowa z 17 lutego 2019 roku, z wieczornej modlitwy osobistej - uwielbienie i dziękczynienie za wspaniały dzień pełen znaków Bożych, za te inicjatywę śpiewania na starówce".

31 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Powiedziałem:" Uwielbiam Cię Boże w tym, że tak nas wybrałeś mnie i Piotrusia w tych dziełach Iskry Bożego Miłosierdzia miłosiernie wobec bardzo wielu ludzi z całej ludzkości zbawiennie dla świata" -  Psalm: "Chcę dziękować Panu głośno zwoimi ustami i chwalić go pośrodku tłumów". "Też uwielbiałem w tej aplikacji owocnej dla ubogich" - ciąg dalszy psalmu: "...bo staną po prawicy biednego". Tego dnia byliśmy na spotkaniu z Basią Król". W intencjach odniosłem się właśnie też do spraw dzisiejszych, których może nie wymieniłem". Aklamacja: "Alleluja! Błogosławiony Król, który przychodzi w imię Pańskie". Na spotkaniu z Basią opowiadałem o znaku pod tytułem "W drodze". Tego dnia w Ewangelii Pan Jezus mówi: "Muszę być w drodze".

1 listopada 2019 roku

Jak zwykle w święto Wszystkich Świętych byliśmy na cmentarzach i u Andrzejka i Kasi na obiadku. "oglądaliśmy u nich fragment filmu "Król Lew". Rozmawiałem z Kasią, że jednej z postaci głosu użyczył nasz niedaleki sąsiad, pan Krzysztof Tyniec. Dzień wcześniej, w Słowie Bożym w modlitwie wieczornej było słowo: "Błogosławiony Król, który przybywa w imię Pańskie" - "Król" - "Król Lew".  wieczorem tego samego dnia spotkaliśmy tego pana Krzysztofa Tyńca z filmu "Król Lew", który tego dnia widzieliśmy - "przybył" Król. Pogratulowaliśmy mu wspaniałej roli w filmie, a on na końcu tego spotkania powiedział do mnie i do Piotrusia: "Wszystkiego dobrego", podając rękę Piotrusiowi I mi. Widać w tym, że Pan Bóg pokazał, że tym Królem błogosławionym, który miał przybyć jest Iskra Bożego Miłosierdzia, czyli Jezus Chrystus w nas - w Piotrusiu i we mnie, bo ten aktor z tego filmu "Król Lew" wskazał właśnie na tą Iskrę poprzez nas.

1 listopada 2019 roku

Piotruś chciał nagrać film w telewizji o późnej porze, ale nie udało się zacząć go nagrywać. Kiedy się zaczął, powiedziałem, że może to nie jest odpowiedni film, jeśli jest na tym kanale i akurat pokazała się jakaś nieodpowiednia duchowo scena w filmie i wyłączyliśmy ten film. Postanowiliśmy w miejsce tego porozmawiać sobie trochę, posłuchać muzyki. Zaczęliśmy rozmawiać o Celine Dion, a także wpadliśmy na taki pomysł, że mogłyby powstać seriale telewizyjne o cudach - jeden serial o cudach, które czynił Pan Jezus, drugi serial o cudach i wydarzeniach związanych z pontyfikatem św Jana Pawła II, a trzeci serial o cudach i świadectwach związanych z wszystkimi świętymi na przestrzeni wieków. Akurat dzisiaj - uroczystość Wszystkich Świętych. Gdy to mówiliśmy póściliśmy dalej muzykę i akurat pojawił się utwór ze słowami "there can be miracles, when you believe", śpiewanymi przez Mariah Carey i świętej pamięci Whitney Houston. Te trzy wspomniane piosenkarki: Celine Dion, Whitney Houston i Mariah Carey, to trzy divy lat 90, symbolizujące Maryję. Co Do każdej z tych trzech piosenkarek odkryłem znak związane z Maryją i z każdą z nich. O ty serialach powiedziałem, komentując: "Może powstaną też może trochę poprzez nas te trzy seriale - ze świętym Janem Pawłem II, z Wszystkimi Świętymi i z Panem Jezusem, a więc po środku wymieniłem Wszystkich Świętych - akurat w uroczystość Wszystkich Świętych - niezamierzenie.

1 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Miałem między innymi sprawę znaku z trzema serialami; z dzisiejszą uroczystością Wszystkich Świętych. Ten znak się pojawił po tym, jak wyłączyliśmy oglądanie filmu z treściami nieczystymi. w  Ewangelii i w Antyfonie tego dnia były słowa: "Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą". Zrobiliśmy krok w kierunku czystości serca i zaczęliśmy rozmawiać o o serialach o Bogu i Jego cudach, a seriale się ogląda - "...Boga oglądać będą". Też tego dnia znak z "Królem Lwem". W tym filmie "Król Lew" pokazany jest król Lew na szczycie góry; wzniesienia - w psalmie tego dnia: "Kto wystąpi na górę Pana, kto stanie w Jego świętym miejscu? Człowiek rąk nieskalanych i czystego serca, który nie skłonił swej duszy ku marnościom". Też tego dnia Piotruś przyszedł do mnie trochę strapiony i Pan Bóg sprawił, że udało mi się go trochę pocieszyć. Aklamacja: "Alleluja! Przyjdźcie do mnie wszyscy którzy jesteście utrudzeni i obciążeni a Ja was pokrzepię. Też Ewangelia i Antyfona: "Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Też tego dnia przed modlitwą wieczorną byłem trochę zaatakowany przez złego ducha słowami, które kiedyś powiedziała osoba, która nas trochę prześladowała - mnie i Piotrusia, pomodliłem się, Pan Bóg mnie wyzwolił, a tego dnia w Ewangelii i w Antyfonie były słowa: "Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy Królestwo Niebieskie".

1 listopada 2019 roku

Byliśmy na cmentarzu, między innymi na grobie mamusi i tatusia. Gdy się modliłem do Boga za nich i też wsłuchiwałem w ich słowa w moim sercu, na cmentarzu, ksiądz powiedział przez mikrofon: "Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni". Skojarzyło mi się to z naszym - Piotrusia i moim dążeniem do tego przebicia się, i dalej ten ksiądz powiedział: "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni Miłosierdzia dostąpią". Skojarzyło mi się to też z dziełami Iskry Bożego Miłosierdzia w naszym życiu - Piotrusia i moim.

2 listopada 2019 roku

Piotruś poszedł odmawiać różaniec, a ja poszedłem opisywać znaki, między innymi czytać Oremus ze Słowem Bożym. Nagle Piotruś puścił muzykę, żeby zagłuszyć moje dyktowanie. Powiedziałem, że nie musi puszczać muzyki, bo ja poczekam aż on skończy modlitwę, ale utwór, który akurat się puścił, w sposób niezamierzony, nosił tytuł "Prayer" - modlitwa w wykonaniu Celine Dion.

2 listopada 2019 roku

We wrześniu i październiku 2015 roku nasza kampania reklamowa na Spotify zbiegła się z kampanią wyborczą Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami parlamentarnymi. W tym czasie podpisaliśmy umowę ze Spotify i zapłaciliśmy im 10,000 zł za promocję naszej muzyki na Spotify. Niedługo później, w październiku, ku wielkiemu zaskoczeniu Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne w ten sposób, że po raz pierwszy w nowym ustroju Polski jedna partia mogła samodzielnie rządzić i rządziła, teraz na 2 dni przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce podobnie podpisaliśmy umowę, tym razem z firmą meetmedia, podobnie na około 10,000 zł na aplikację. Właśnie po dwóch dniach PiS znowu wygrał wybory I znowu może samodzielnie rządzić. Widzimy, że do tego Pan Bóg posłużył się tą chociaż taką naszą ofiarą finansową na dzieła Iskry Bożego Miłosierdzia przed tamtymi poprzednimi wyborami parlamentarnymi. Przed tamtym wydatkiem Pan Jezus powiedział mi w sercu: "zysk z tego badania, z tej inicjatywy ze Spotify, będzie niewspółmiernie większy od pieniędzy, które trzeba by na te badanie przeznaczyć. Okazało się, że PiS wprowadził program 500 plus. Widzimy, że ten zysk właśnie dla bardzo wielu ubogich ludzi w Polsce Pan Jezus miał na myśli, gdy to powiedział. Podobnie teraz, po tych wyborach i tym kolejnym naszym wydatku 10 000 zł, PiS dalej będzie pomagał potrzebującym w Polsce.

2 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Wzruszyłem się przy słowach z Ewangelii o wskrzeszeniu Łazarza, gdy Marta powiedziała: "Panie, już cuchnie, leży bowiem od czterech dni w grobie. Skojarzyło mi się to ze sprawą naszego przebicia się. Jednak Łazarz został wskrzeszony - uda się i nam.

3 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Żebym od dzisiaj miał większą czystość serca i wstrzemięźliwość od grzechów już na zawsze". Ewangelia: "Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama". Albowiem Syn Człowieczy przyszedł odszukać I zbawić to, co zginęło.

2 listopada 2019 roku

Nad moim łóżkiem na ścianie, oprócz obrazu Jezusa Miłosiernego i obrazu Maryi jest też zdjęcie naszej mamusi oraz obraz namalowany przez naszego tatusia. Czasem gdy się modliłem myślałem o tych moich bliskich zmarłych domownikach tego domu z mojego dzieciństwa, o mamusiu, tatusiu. Czasem miałem niedosyt, że nie ma tu odniesienia do dziadka i babci. Jest obraz namalowany przez dziadka ale trochę dalej, a odniesienia do babci, myślałem, że nie ma. Tego był Dzień Zaduszny. Pomodliłem się koronką do Miłosierdzia Bożego za babcię i akurat, od razu po zakończeniu tej koronki, zobaczyłem że na tej samej ścianie, nad moim łóżkiem, jest taki dokument - błogosławieństwo świętego Jana Pawła II dla naszej rodziny, - który dziadziuś przywiózł z audiencji u papieża. Pierwsze słowo jakie na nim zobaczyłem to "Regina" - imię naszej babci - jest pierwsza wymieniona, a potem nas dziadek w tym błogosławieństwie, także ich dzieci i ich rodziny - czyli my. Widzę w tym znak co do naszej babci i dziadka, za którego też tego dnia odmówiłem koronkę, że mają zbawienie.

4 listopada 2019 roku

Dzisiaj Piotruś mnie zapytał: "Za kogo wziąć odpust zupełny?" - Powiedziałem: "Za Piotra Słupka Opolskiego - naszego wspaniałego wychowawcę z dzieciństwa. Akurat wcześniej tego dnia razem z Piotrusiem i z Marcinkiem naszym przyjacielem z tego samego Ogniska w którym był wychowawcą Piotr słupek graliśmy w słówka. Otóż z Piotrem słupkiem też graliśmy w tą grę. Wspominaliśmy też dzisiaj, jak nam wspaniale z nim było w dzieciństwie.

4 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawy serca" - słowa, które skojarzyłem ze sprawą aplikacji. Tego dnia wysłany mail do Pani Izabeli Pasterny od aplikacji. Antyfona: "Będę szukał moich owiec i ustanowię nad nimi Pasterza, który je będzie prowadził. Ja, Pan, będę ich Bogiem". Psalm: "Jestem nędzny i pełen cierpienia. Miałem trudności tego dnia, że nie przyszła odpowiedź tego dnia na tego maila. - "Niech pomoc Twą Boże mnie strzeże. Pieśnią chcę chwalić imię Boga. Kojarzy mi się to z naszym utworem, do którego link będzie w aplikacji. Ciąg dalszy psalmu: " ..wielbić Go z dziękczynieniem. Patrzcie i cieszcie się ubodzy". Aplikacją zarobimy dużo dla ubogich. "...niech ożyje serce szukających Boga, bo Pan wysłuchuje biednych i swoimi więźniami nie gardzi. Gdyż Bóg ocali Syjon i miasta Judy zbuduje" - "zbuduje" aplikację - "miasta Judy" - zdjęcia miast w aplikacji. "...Tam będą mieszkać i mieć posiadłości. - to będzie dziedzictwem potomstwa sług Jego. Miłujący Jego imię przebywać tam będą. W swojej dobroci wysłuchaj mnie, Panie". Jeszcze odnośnie tego wszystkiego - Antyfona: "Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili".

5 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" Przed chwilą Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej powiedział mi, że mnie pocieszy rychło poprzez lekturę znaków z października - w minionym miesiącu. Aklamacja: "Alleluja!" "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a ja was pokrzepię". - To odniesienie do tej modlitwy adoracyjnej. Po tej modlitwie wieczorem rzeczywiście podjąłem tą lekturę. Rzeczywiście Pan Jezus mnie pocieszył, bo zobaczyłem, że było tam mnóstwo znaków w tym minionym miesiącu.

6 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Panie Jezu, oddaję Ci sprawę mojej pracy nad opisywaniem znaków. Uwielbiam Cię w Twoim przebaczeniu, że przebaczasz mi moje lenistwo i proszę Cię, mocą tego słowa, wpraw mnie w pracę. Przez lenistwo porzuciłem nie tylko krzyż, ale też radość, bo to opisywanie znaków to wielka radość. Dziękuję Ci, przebaczasz i wprawiasz w tą pracę i dźwiganie krzyża na nowo, ale też w tą radość za którą też ci dziękuję". Psalm: "Błogosławiony człowiek, który służy Panu i wielką radość znajduje w Jego przykazaniach". Mówiłem właśnie o radości w tych znakach. Też Antyfona: "Ty, Panie, ukarzesz mi ścieżkę życia, pełnię radości przy Tobie. Jeśli chodzi o Ewangelię, to ilekroć razy słyszałem ten tekst, który dzisiaj był to go trochę nie rozumiałem, trudny był dla mnie. Dzisiaj wyjątkowo Pan Bóg dał mi skojarzenie tego tekstu z moim życiem, bo było w kontekście opisywania właśnie znaków słowo: "Któż z was chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw i nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie. Inaczej, gdyby położył fundament, a nie zdołałby wykończyć, wszyscy patrząc na to zaczęliby drwić z niego: "Ten człowiek zaczął budować, a nie zdołał wykończyć". Otóż parę dni temu, Pan Jezus w modlitwie osobistej wieczornej ze Słowem Bożym, Tę pracę która mnie czeka ze zdigitalizowaniem stosu papierów z tekstami o znakach porównał do budowanych właśnie w Warszawie wieżowców czyli wież tak jak w tej Ewangelii i powiedział, że uda mi się to ukończyć podobnie prawdopodobnie wszystkie te wieżowce będą do końca zbudowane w ciągu około dwóch lat tyle też może zająć mi ta praca.

17 lutego 2018 rok

Dziesiąta rocznica Mszy Świętej za mamusię w miesiąc po jej odejściu do Pana i dnia w którym powstał trzon utworu "My Dreams Come True" - Pomysł ze śpiewaniem na Starówce. Dziś film "Rodziny Się Nie Wybiera" - przepiękny - na końcu motyw karaoke. Wracaliśmy z Piotrusiem z centrum, Piotruś chciał się podzielić czymś - wezwałem: "Jezu!" - Odpowiedź: "Przyjdź Duchu Święty" - pomyślałem: "I co z tego?" - spojrzałem w "50" - zakryte "7" (507) - Pięćdziesiątnica; Duch Święty. "Dobrze, podziel się". Podzielił się, że wzruszył się na odcinku "Dotyk Anioła", że był o marzeniach, że ktoś zbierał pieniądze do kapelusza, żebrał - śpiew na Starówce - Piotruś przypomniał słowa: "...usta nasze były pełne śmiechu, a język śpiewał z radości" - na tym filmie, który oglądaliśmy - śpiech, śpiewanie na Starówce - śpiewanie z radości na Starówce. Tego dnia jakiś instrumentalista grający tam powiedział do nas: "Po prostu grać" - jak u Piotrusia w ping pongu kiedyś było powiedziane.

16 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje Uwielbiam Cię Boże w tym, że nasza płyta My Dreams Come True sprzeda się w co najmniej 6 milionach egzemplarzy, rychło, ponieważ czas jest pojęciem względnym - Psalm: "...bo tysiąc lat w Twoich oczach jest jak wczorajszy dzień który minął, albo straż nocna - Ewangelia o rozmnożeniu chleba. Antyfona: "Niech dziękują Panu za Jego dobroć, za Jego cuda dla synów ludzkich, bo głodnego nasycił a łaknącego napełnił dobrami".

7 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy serca" Pan Jezus w sercu dużo mówił mi o sprawie aplikacji. Odnośnie tego Antyfona: "...to jest Ciało moje za was wydane..." - te Ciało, . nie tylko muzyka nasza ale też te zdjęcia w tej aplikacji

8 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" - dziś trudna sytuacja w związku z księdzem, którego ktoś krzywdzi". Antyfona: "Nie opuszczaj mnie, Panie, Boże Mój nie oddalaj się ode mnie, śpiesz mi na pomoc, Panie, zbawienie moje. Pod koniec dnia udało się osiągnąć poprzez znaki radość, że będzie lepiej. Psalm: "Pan Bóg okazał ludziom swoją zbawienie". Śpiewajcie Panu pieśń nową, albowiem uczynił cuda..." - znaki - "...zwycięstwo Mu zgotowała Jego prawica i święte ramię Jego. Pan okazał swoje zbawienie na oczach pogan objawił swoją sprawiedliwość wspomniał na dobroć i na wierność swoją dla domu Izraela". Aklamacja: "Alleluja! Kto zachowuje naukę Chrystusa, w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała. Pan Jezus w sercu mówił mi że te znaki, które mi daje już pokazują to, że będą spełnione bo są znakami nieba. Mam kotwicę w niebie, bo mam miłość Bożą, o której jest powiedziane w tej Aklamacji: "...Bóg z tymi, którzy ,o miłują współdziała we wszystkim dla ich dobra".

19 lutego 2019 roku

Superpełnia księżyca. 15 lat temu - rekolekcje "Uzdrowienie Wspomnień" ich symbolem - księżyc, z czym były związane znaki - teraz 19 lutego zaśpiewałem piosenkę "Piosenka Księżycowa" - potem, jak usłyszałem o tej pełni - wyjątkowo ładnie się udało. Robert opowiadał tego dnia o monstrancji z Hostią - mówił: "dużą" - czyli jak księżyc z tych rekolekcji sprzed dokładnie 15 lat.

19 lutego 2019 roku

Odwiedziny Roberta Fajgera. Okazało się, że ma tego dnia urodziny - 39-te. Okazało się, że pomiędzy nim, a Piotrusiem jest tylko 10 dni.

19 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Odwiedziny Roberta". Uwielbiam cię w nim i dziękujem Ci za niego. Też dziękczynienie za wyjątkowo ładny śpiew dzisiejszy. Odnośnie śpiewu - Psalm: "...Ponad wodami głos Pański, głos Pana potężny, głos Pana pełen dostojeństwa". Też w intencji: "Sprawy dzisiejsze" - dziś z Robertem posiłek w KFC nie dojedliśmy, zanieśliśmy do domu kosz z kawałkami kurczaka - kubełek. Ewangelia: "Ile zebraliście koszów pełnych ułomków? Antyfona: "Jedli i nasycili się w pełni. Pan głód ich zaspokoił, nie zawiódł ich pragnienia. Odnośnie Roberta - Antyfona: "Boże, bądź na mnie skałą schronienia, warownia, która ocala. Ty bowiem jesteś moją skałą i twierdzą. Psalm: "Oddajcie Panu chwałę i sławcie jego potęgę". Aklamacja: "Jeśli mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego".

Odnośnie tych ostatnich słów - dzisiaj - 8 listopada 2019 roku słowa w Aklamacji: "Kto zachowuje naukę Chrystusa, w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała" - podobne słowa.

20 lutego 2018 roku

Odnośnie śpiewania na Starówce - Jola, nie wiedząc o tej planowanej inicjatywie: "koncertuj, to sobie zarobisz". Chwilę później Adaś: "A gdzie macie puszki do zbierania pieniędzy"?

20 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie Boga i dziękczynienie za znaki z inicjatywą śpiewania na Starówce - Jola, Adaś". - Psalm: "Złożę Ci, Panie, ofiarę pochwalną. Wypełnię me śluby dla Pana przed całym jego ludem, w dziedzińcach Pańskiego domu, po środku Ciebie, Jeruzalem" - Jeruzalem - Warszawa - dziedzińce - Starówka; Plac Zamkowy - Pański dom - Zamek Królewski powiązane z naszym domem poprzez "Wiadomości" - widok naszego domu i Zamku Królewskiego.

21 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "dziś 15 rocznica głównego dnia rekolekcji "Uzdrowienie wspomnień", symbolizujących Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. - w Ewangelii słowa właśnie o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa: "...ale po trzech dniach zmartwychwstanie".

22 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Poinstruowanie, czym się podzielić?" - Ewangelia: "...ciało i krew nie objawiły ci tego lecz, Ojciec mój, który jest w niebie". - wskazanie na znaki - dzielić się znakami.

23 lutego 2019 roku

Uwielbiłem Boga przez koronkę, w całej biedzie i nędzy moich trudności ze sprzętem do śpiewania i ze śpiewaniem. Sytuacja od razu się odwróciła - miałem dziś rekordowo ładne śpiewanie.

Do powyższego mogę tylko dodać nową datę - 10 listopada 2019 roku - to samo się wydarzyło - rekordowe śpiewanie i wejrzenie na biedę i nędzę śpiewu i sprzętu do śpiewania po modlitwie uwielbienia w tej biedzie i nędzy modlitwą dziesiątkiem Koronki do Miłosierdzia Bożego połączonym z dzieciątkiem koronki za nawrócenie grzeszników przez te trudności.

11 Listopada 2019 roku

Od jakiegoś czasu praktykuję potrójną modlitwę. Jak mam jakiś problem Uwielbiam Boga w biedzie i nędzy tego problemu I dziękuję mu za te trudności dziesiątkiem Koronki do Miłosierdzia Bożego, a potem drugi dziesiątek odmawiam za nawrócenie grzeszników, w intencji których ofiarowuję te trudności, a potem, gdy spostrzegam, że mój problem został rozwiązany, to odmawiam w intencji dziękczynnej za to Miłosierdzie Boże. Otóż miałem dwie podobne sytuacje ostatnio - przerobiłem masowo nazwy wielu plików naraz, ale wyświetlił się przy każdym tylko napis: "nie udało się. Operacja się nie powiodła. Odmówiłem te dwie modlitwy i spostrzegłem, że prawidłowo się przerobiły - okazało się, że operacja się udała - nie wiadomo dlaczego było napisane inaczej. Więc odmówiłem trzeci dziesiątek dziękczynny. Podobnie, parę dni później masowo dodałem do wielu plików logo. Gdy je oglądałem, okazało się, że na wielu zdjęciach logo jest ułożone bokiem na zdjęciu, wzdłuż lewego boku. Odówiłem te dwie modlitwy, a potem jeszcze raz oglądajłem te same pliki i logo bo już na samym dole, czyli na swoim miejscu, tak, jak powinno być. Nie było w ogóle tych zdjęć nieprawidłowych. Odmówiłem jeszcze ten trzeci dziesiątek dziękczynny.

10 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Chciałem z Piotrusiem posłuchać muzyki, Piotruś nastawił muzykę, ale trochę cicho a jednocześnie włączył w tym samym głośniku swój kurs języka angielskiego. Chciałem, żeby podgłośnił muzykę i zapytałem, czy możesz trochę podkręcić "power". W tym momencie w kursie języka angielskiego lektor przeczytał opis słowa i wypowiedział te słowo, które opisał - było nim "power" - tak samo, jak ja powiedziałem - "power". W wieczornej modlitwie osobistej tego dnia było dwa razy słowo "moc" - "power" - "...moje kroki mocno trzymały się od Twych ścieżek..." i Aklamacja o Chrystusie: "Jemu chwała i moc na wieki wieków". Tego dnia też miałem wyjątkowo ładne śpiewanie, rekordowe - w Antyfonie było słowo, które kiedyś było powiązane ze słowem "...język śpiewał z radości...", o moim śpiewaniu, bo było: "Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach". Tego też dnia był motyw boiska piłkarskiego - jak zielone pastwisko, ponieważ osoba, którą spotkaliśmy, jak pojechaliśmy w gości, powiedziała, że jego syn jest zawodnikiem zespołu piłkarskiego "Legia". Poza tym ten psalm o pasterzu, to jest psalm szczególnie Piotrusia, a u tych samych osób, które odwiedziliśmy dziś był Piotruś - imiennik Piotrusia, z którym się bawiliśmy - on leżał na podłodze jak na tych pastwiskach ta owca.

10 listopada 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus w sercu wskazał mi, odnośnie męstwa, sytuację bycia prześladowanym chrześcijaninem, że skoro są takie wielkie znaki w moim życiu to tym bardziej Pan Bóg zapewni mi wierność Ewangelii. W tym momencie ksiądz z mszału przeczytał mniej więcej słowa, że w Eucharystii dostaliśmy moc Ducha Świętego - znaki też są mocą Ducha Świętego - że ta moc niech nas przemienia i uświęca.

10 listopada 2019 roku

Tego dnia byliśmy z Piotrusiem w odwiedzinach u naszej rodziny. W tym czasie, od kilku dni tapetą w moim smartfonie jest zdjęcie, o którym Ida - właśnie z tej rodziny, mniej więcej rok temu powiedziała, że to jest dobre zdjęcie, z takimi wyrazistymi chmurami, że mógłbym je dać na konkurs. Dziś spotkaliśmy się właśnie z Idą i jej rodziną. Był więc motyw też konkursu fotograficznego, a w zeszłym roku, 8 października dowiedziałem się, że nie wygrałem dwóch konkursów fotograficznych, ale 33 dni później było pocieszenie - komplement od znanego fotografika, też w związku z intronizacją. Otóż to dzisiejsze spotkanie z naszą rodziną było w rocznicę od tego komplementu. Pokazałem też dziś zdjęcia wujkowi Andrzejowi. Ciekawe, że akurat zobaczył zdjęcie Warszawy, ale nie tylko, że zrobione w Warszawie, tylko Warszawy jako marki samochodu. Powiedział też, że zdjęcia mu się podobają.

11 Listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy obecne, bieżące"  - Dziś Pan Jezus w Komunii Świętej powiedział mi: "Moc w słabości się doskonali", jako, że miałem trochę trudności w służeniu dzisiaj do Mszy Świętej, chociaż ładnie udało mi się przeczytać, zaśpiewać Słowo Boże, więc nie wiedziałem za bardzo jaka moc ma się wydoskonalić z tych trudności. Czyżbym miał jeszcze ładniej zaśpiewać następnym razem i przeczytać? Nagle wieczorem zadzwoniła do nas Danusia, żeby powiedzieć mi, że pięknie służę. Powiedziała, że modli się, żebym nie ustał w tej służbie, że jest bardzo radosna z powodu tej mojej służby. Zrozumiałem - to ta moc, ten telefon - to wy doskonaliło się w tej słabości. W Aklamacji o mocy: "...jawicie się jako źródła światła w świecie, trzymając się mocno słowa życia. Słowo życia - czytanie i psalm i aklamacja przeczytane przeze mnie i zaśpiewane na Mszy Świętej. Na Mszy Świętej miałem trudność, że w ostatniej chwili wstałem, żeby zanieść kielich, rozłożyć korporał na ołtarzu. - Psalm: "...przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się jak spoczywam i chodzę i znasz wszystkie moje drogi". - właśnie siedziałem i wstałem na Mszy Świętej, dzięki Bogu. "Gdybym wziął skrzydła jutrzenki, gdybym zamieszkał na krańcach morza, tam również będzie mnie wiodła Twa ręka i podtrzyma mnie Twoja prawica. To się stało na tej Mszy Świętej. Jeszcze w psalmie: "...gdzie ucieknę przed duchem twoim..." - czyli Duchem Świętym - "...gdybym wziął skrzydła jutrzenki, gdybym zamieszkał na krańcach morza, tam również będzie mnie wiodła Twa ręka i podtrzyma mnie Twoja prawica. Otóż byłem nad morzem z Piotrusiem właśnie, który symbolizuje Ducha Świętego w dziele zbawienia. Nawet tam nad morzem byłem razem z Piotrusiem, przez to też z Duchem Świętym. Też tego dnia Antyfona: "Zaprawdę powiadam wam, wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych mnieście uczynili". Tego dnia razem z Piotrusiem pomogliśmy panu Arturowi - ubogiemu przyjacielowi. Daliśmy mu pasztet, kupiliśmy chleb i masło i daliśmy mu.

11 Listopada 2019 roku

Wezwałem "Jezu!" w sprawie, ile ma kosztować licencja na wykorzystanie mojego zdjęcia w ramach "Stock Photos" w tej aplikacji, która jest teraz tworzona. Zobaczyłem w tym momencie zdjęcie przedstawiające budynek który nazywa się "Złota 44", czyli zrozumiałem, że chodzi o 44 zł. może chodzić o 44:99 - 45 zł bez jednego grosza - to 3 razy tyle ile ma kosztować zakupienie tej aplikacji.

12 listopada 2019 roku

1 lipca 2017 roku

Znak zaległy

Gdy przygotowałem się do śpiewania na Stadionie Narodowym w chórze wydarzenia "Jezus Na Stadionie", na próbach mówiono nam: "będzie taki moment szczególnego śpiewu, w którym macie prorokować nad tym narodem". Otóż w dniu wydarzenia, gdy nadszedł ten moment, jak śpiewałem słowa "Śpiewajcie Panu, który mieszka na Syjonie, głoście wśród ludów Jego dzieła", W pewnej chwili doświadczyłem czegoś takiego, jakbym za chwilę miał się przelęknąć, bądź przestraszyć, ale nie przelęknąłem się, ani nie przestraszyłem, tylko takie pozytywne przeszły mnie ciarki, jakie czasami są przy słuchaniu pięknej muzyki. Zrozumiałem, że w tym momencie Bóg posłużył się szczególnie mną dla Polski. Miało to szczególnie spełnienie później, 100 dni od tego wydarzenia. Dostałem właśnie proroctwo, że Polska będzie prawdziwe wolna, też duchowo, od momentu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. A więc na rekolekcjach mieli rację mówiąc "o prorokowaniu nad tym narodem w czasie tego śpiewu. Dzień przed tą setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości napisaliśmy z Piotrusiem maila do pana Krzysztofa Ziemca - znanego prezentera i dziennikarza telewizyjnego. Tam, w tym mailu zawarliśmy właśnie świadectwo o tych dziełach Iskry Bożego Miłosierdzia jak w tej pieśni "głoście wśród ludów Jego dzieła". Pan Krzysztof Ziemiec tego samego dnia nam odpisał pozytywnie, powiedział, że może coś się uda i dał nam uśmiech". Potem przekazał dalej reporterom nasze świadectwo. Właśnie szczególnie poprzez ten gest udała się ta Intronizacja - zawierzenie Polski Jezusowi Chrystusowi, tym samym uczynienie Go Królem Polski,  w związku ze znakiem ognia płomienia, światła w postaci świecy Niepodległości. Otóż 100 dni właśnie po wydarzeniu "Jezus Na Stadionie" dostałem znak ze światłem - "światło w twoich oczach" Była to świeca Niepodległości zapalona w Świątyni Opatrzności Bożej w dniu właśnie tej setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości - 11 Listopada 2018 roku.

12 listopada 2019 roku

Za pięć 17:30 dzwoniła Basia Król z prośbą, żebyśmy pojechali na Zacisze, bo nasza grupa ma tam dzisiaj mieć posługę. Powiedziałem o tym telefonie Basi Piotrusiowi. On sobie skojarzył, że tego dnia byliśmy zaproszeni do Marcinka na 17:30, a była akurat za trzy 17:30. Piotruś zapomniał o tym umówieniu się i zadzwoniliśmy do Marcinka i powiedzieliśmy, że nie przyjedziemy. Pan Bóg tak sprawił, żebyśmy mogli pojechać na Zacisze i pojechaliśmy. Było pięknie.

12 listopada 2019 roku

Tego dnia byliśmy na Zaciszu, na spotkaniu wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich naszej diecezji. Była tam konferencja, na której ksiądz wspomniał o medaliku z Matką Bożą. Akurat, niedługo wcześniej, pocałowałem swój medalik z Matką Bożą, który mam na szyi, czego dawno nie robiłem.

12 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące, dzisiejsze". Tego dnia dzwoniłem do dzielnicowego w sprawie związanej z księdzem Stanisławem i pewnym Hubertem, który widzimy, że księdza prześladuje. Policjant powiedział, że nie ma przestępstwa i że nie mam po co do niego dzwonić, że nie będę pouczał policjanta z szesnastoletnim stażem. Sprzeczałem się trochę z tym policjantem, walcząc w obronie księdza. Tego dnia - Antyfona: "Święty Jozafat walczył aż do śmierci w obronie Prawa Bożego. Nie bał się gróźb prześladowców, bo Chrystus był jego mocą".

15 listopada 2019 roku

Parę dni temu przystąpiłem do opisywania znaków. To było na koniec dnia 101-ej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości - dnia, od którego Polacy mogą jeździć do Stanów Zjednoczonych bez wizy. Tylko spojrzałem na kartki z opisami znaków, zobaczyłem opis o tym, że w szpitalu w 2000 roku przeczytałem Lalkę Bolesława Prusa. Na maturze w 2002 roku posłużyłem się tym, dostałem czwórkę z matury ustnej z języka polskiego. Z kolei w Chicago, w 1997 roku widziałem dom Ernesta Hemingwaya. Na egzaminie do liceum w 1998 roku posłużyłem się literaturą Ernesta Hemingwaya. Dostałem piątkę z tego egzaminu z języka polskiego. Otóż właśnie w ten dzień, parę dni temu, związany ze Stanami Zjednoczonymi, do których można podróżować bez wiz, byliśmy z Piotrusiem na spacerze. Widzieliśmy pizzerię "Chicago's Pizza", a obok, podobnej architektury lokal - nazywa się "Fregata". To wszystko łączy się z tym domem Ernesta Hemingwaya, który widziałem właśnie w Chicago, bo na tym egzaminie do języka polskiego z tego co pamiętam posłużyłem się przykładem książki "Stary Człowiek i Morze" Ernesta Hemingwaya, a Fregata kojarzy mi się właśnie z tym morzem.

15 listopada 2019 roku

26 lutego 2019 roku zanotowałem znak, że od czasu rocznicy piętnastej, okrągłej rekolekcji "Uzdrowienie Wspomnień", u mnie o wiele obfitsze, ładne śpiewanie do nowego sprzętu, Podobnie, jak to było 15 lat temu - od razu, od czasu tych rekolekcji tuż przed którymi kupiłem sprzęt muzyczny dla siebie. Zanotowane tam jest też to, że z kolei też w tych dniach, co ta rocznica rekolekcji "Uzdrowienie Wspomnień" był 17 luty czyli dziesiąta, z kolei też okrągła rocznica Mszy Świętej za mamusię, to był dzień, w którym zaczęliśmy nagrywać płytę "My Dreams Come True". Zamontowane jest, że teraz - 10 lat później, był to początek nowej sprawy - inicjatywy z koncertowaniem - akurat dzisiaj, kiedy przepisuję ten znak, słuchałem z Piotrusiem płyty "My Dreams Come True", czego już dawno nie robiłem. Słuchało się wspaniale.

13 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Chwilę przed tą wieczorną modlitwą osobistą, przyszedł mi do głowy pomysł, żeby w sprawie związanej z księdzem Stanisławem, wysłać maila do pana Krzysztofa Ziemca - dziennikarza, który jest z nami zaprzyjaźniony. Pomyślałem, że  rozeznam to na modlitwie właśnie wieczornej, osobistej ze słowem Bożym - Psalm: "Powstań, o Boże, osądź Twoją ziemię..." - Ziemiec. W psalmie słowa związane z tą sprawą Księdza Stanisława, bo jest prześladowany przez kogoś, kto wyłudza od niego pieniądze - Ujmijcie się za sierotą i uciśnionym, oddajcie sprawiedliwość ubogim i nieszczęśliwym, uwolnijcie uciśninego i nędzarza, wyrwijcie go z rąk występnych". W Ewangelii: "Czy się nie znalazł nikt, kto by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec? - "Ziemiec". Było to dla mnie potwierdzeniem.

13 listopada 2019 roku

W wieczornej modlitwie osobistej, na której rozeznałem, żeby napisać maila do pana Krzysztofa Ziemca, poszedłem na opisywanie znaków i pomyślałem sobie: "A może zamiast opisywać tradycyjnie znaki, już teraz zajmę się pisaniem tego maila. Zastanawiałem się czy tak zrobić i zobaczyłem na pulpicie tableta ikonkę "BBC" - pomyślałem, że jest to potwierdzenie, bo kojarzy mi się to z dziennikarzami, ale niesamowite było to że chwilę później, spojrzałem na notatnik z tekstami o znakach i pierwsze słowo, jakie mi się rzuciło w oczy, to właśnie "dziennikarz". Dodatkowo, było to słowo w zdaniu o panu Krzysztofie Ziemcu właśnie, więc napisałem tego maila i w nocy już po północy go wysłałem.

14, 15 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Wysłany dzisiaj po północy mail do pana Krzysztofa Ziemca. Jeszcze na niego nie odpowiedział, ale ufam że będzie dobrze, bo były znaki" - Psalm: "Słowo Twe, Panie, niezmienne na wieki, Twoje słowo, Panie, jest wieczne i niezmienne jak niebiosa. Twoja wierność przez pokolenia. Umocniłeś ziemię, by trwała..." - "ziemię" - "Ziemiec". Pan Krzysztof Ziemiec, w filmie "Jan Paweł II. Szukałem Was" mówi na końcu: "I trwa człowiek". Widziałem ten film z Piotrusiem w kinie kilka lat temu. Dalej w Psalmie: "Wszystko trwa..." - "trwa" - do dzisiaj według Twych wyroków, bo wszelkie rzeczy Ci służą. Poznanie Twojch słów oświeca i naucza niedoświadczonych". Cała Ewangelia, to słowa, które w zeszłym roku były 15 listopada w liturgii Kościoła. To było nawiązanie do tego, co było w kilka dni wcześniej - do 10 listopada 2018 roku - Wigilii setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości i owej Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, ponieważ w tym fragmencie Ewangelii są słowa: "...bo jak błyskawica, gdy zabłyśnie, jaśnieje od jednego krańca widnokręgu, aż do drugiego, tak będzie z Synem Człowieczym w dniu Jego". Wtedy właśnie - 10 listopada, dostałem wiadomość na Facebooku od pana fotografa Radosława Paszkowskiego o moich zdjęciach: "Kształtuje się ciekawy, indywidualny styl". To była odpowiedź na moją wiadomość, którą wysłałem do niego w 40-tą rocznicę inauguracji pontyfikatu świętego Jana Pawła II. Z kolei o tym fotografie dowiedziałem się w setną rocznicę stygmatyzacji świętego Ojca Pio, jednocześnie w 50 rocznicę jego odejścia do Pana. Otóż ten fotograf zasłynął zdjęciem błyskawicy nad Stadionem Narodowym. O tym, że tą wiadomość dostałem od niego, właśnie 10 listopada, dowiedziałem się kilka dni później - wtedy, gdy była ta Ewangelia o tej błyskawicy. Dodatkowo - 10 listopada, właśnie wtedy, był koncert "Dla Niepodległej", na tym samym Stadionie Narodowym. Tak na marginesie - Dziś jest też wyjątkowy dzień związany ze zdjęciami mojego autorstwa, bo Piotruś przyniósł nowy aparat, który dostaliśmy, dzięki gwarancji, po tym jak zepsuł się poprzedni aparat - ten sam model. Był też 10 listopada 2018 roku znak, że był tam zaśpiewany utwór "Miłość Ci Wszystko Wybaczy", a rano pani Krysia - mama księdza, była u nas w domu i powiedziała właśnie o tym utworze, że pamięta go wyjątkowo z tych czasów, bo ma już 97 lat, czyli prawie tyle, co Niepodległa Polska. Powiedziała wtedy do mnie i do Piotrusia: "Jesteście wzorem dla wszystkich". Ten dzień właśnie - 10 listopada, w przeddzień tej Intronizacji i tego Jubileuszu setnego odzyskania Niepodległości, jak w słowach Ewangelii jest napisane, to był dzień Syna Człowieczego" - "tak będzie z  Synem Człowieczym w dniu Jego". Otóż właśnie wtedy - 10 listopada, podobnie jak dzisiaj, wysłaliśmy maila do pana Krzysztofa Ziemca i tego samego dnia nam odpisał: "Może coś się uda" i dał uśmiech. To było bardzo ważne dla sprawy Polski; Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Tamtego dnia Pan Krzysztof Ziemiec prowadził wydanie główne Telewizyjnych Wiadomości. Teraz - 14 listopada byłem trochę smutny, że pan Krzysztof Ziemiec nie odpisał tego dnia na tego maila, inaczej niż to było wtedy, ale pocieszałem się, że może jutro, czyli 15 listopada odpisze, bo z kolei to będzie właśnie rocznica tego samego tekstu, który 14 listopada - dzisiaj był w Ewangelii. Rok temu był też w liturgii Kościoła, tylko właśnie dzień później i rzeczywiście 15 listopada przyszła odpowiedź od pana Krzysztofa Ziemca. Napisał, że mu bardzo miło i, że nas serdecznie pozdrawia. Doradził nam, co robić w sprawie księdza, żeby porozmawiać jeszcze z księdzem. Tego samego dnia pan Krzysztof Ziemiec prowadził telewizyjny Teleexpress. Tego dnia w psalmie: "Niebiosa głoszą chwałę Boga. Dzieło rąk jego obwieszcza nieboskłon. Dzień opowiada dniowi, noc nocy wiadomość przekazuje..." - wiadomość mailowa - "...nie są to słowa, ani nie jest to mowa, której by dźwięku nie usłyszano. Ich głos się rozchodzi po całej ziemi, ich słowa aż po krańce świata. W tym mailu do pana Krzysztofa Ziemca pisaliśmy też to, że dobrze robi, że się serdecznie uśmiecha do telewidzów. W tym Teleekspresie też znowu się serdecznie uśmiechał w czasie prowadzenia jako prezenter, czyli też tego mówienia. Antyfona: "W swoim Kościele Pan otworzył jego usta, napełnił go duchem mądrości i rozumu i przyoddział go szatą chwały. Poza tym, w modlitwie, na początku powiedziałem na myśl o tym, że spełniły się idealnie znaki z panem Krzysztofem Ziemcem, że będziemy z Piotrusiem wniebowzięci według fragmentu Apokalipsy Świętego Jana o dwóch świadkach - powiedziałem, że tak jak Maryjo - Ty byłaś Wniebowzięta. Powiedziałem, że po to będziemy Wniebowzięci, żeby po całym niebie głosić chwałę Boga - psalm: "Niebiosa głoszą chwałę Boga" - to dowód też na to wniebowzięcie nasze. Jeszcze tego dnia były dwa zdarzenia, że mocą Bożą okazaliśmy z Piotrusiem miłosierdzie. Było to bardzo ważne, bo jedna z tych osób powiedziała po tym, jak mu kupiliśmy kawałek pizzy, na który nie było tego pana stać, powiedział: "Polska! Biało-Czerwoni!" Tu się zaznaczył ten symbol Stadionu Narodowego - tak samo jak dnia, w którym też dostaliśmy maila od pana Krzysztofa Ziemca - wspomnianego wyżej 10 listopada 2018 roku. Natomiast drugą osobą, której pomogliśmy, był pan Artur. Gdy przyszedł powiedział: "Ja jestem", podobnie jak Pan Jezus mi mówi: "Ja jestem, to wszystko jest". Pan Jezus przyszedł w Panu Arturze - właśnie potrzebującym. Daliśmy mu ser żółty i masło. Antyfona tego dnia: "Oto rządca wierny i roztropny, którego Pan ustanowił nad swoją służbą, żeby wydzielał je żywność w odpowiednim czasie.

15 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje na widok spełnionych znaków z panem Krzysztofem Ziemcem powiedziałem: "Ty jesteś, Panie Jezu, to wszystko jest". Wszystkie te znaki się spełniają, a więc ten znak z tym, że ja i Piotruś będziemy wniebowzięci też się spełni tak, jak ty Maryjo byłaś wniebowzięta. Będziemy Wniebowzięci po to, żeby po całym niebie głosić chwałę Bożą" - psalm: "Niebiosa głoszą chwałę Pana Boga... Niebiosa głoszą chwałę Boga. To jest dowód na to, że tak z nami będzie.

16 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące, dzisiejsze" - dziś mecz piłki nożnej Polska - Izrael, wygrany przez Polskę 2:1.  Psalm: "Pobił wszystkich pierworodnych ich kraju. Cały kwiat ich potęgi i wyprowadzi ludzi wśród radości, z weselem swoich wybranych".

17 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś śpiewałem psalm w kościele - psalm: "Śpiewajcie Panu". Też sprawa z Piotrusiem - był dręczony, ale poprzez moją pomoc udało się przynieść mu pokój serca - "Pan mówi: Myśli moje są myślami pokoju, a nie udręczenia".

18 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Sprawy bieżące: "Miałem trudności, że może ostatnio byłem trochę przykry dla Piotrusia". Antyfona: "Ani śmierć, ani życie, ani żadne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Chrystusa". Antyfona: "Oto święta, która aż do śmierci walczyła w obronie prawa Bożego. Nie bała się gróźb prześladowców, bo Chrystus był jej mocą" - Pan Jezus pokazał mi, że w różnych trudnych sytuacjach z Piotrusiem broniłem prawa Bożego, znaków które, mi dał, prawa Bożego wyrytego na moim sercu. Walczyłem ze złymi duchami, które w sposób niezawiniony przez Piotrusia atakowały mnie przez chorobę Piotrusia w głowie Piotrusia.

Projekt myśli

Bóg nikomu nie okaże niesprawiedliwości.

25 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Uwielbienie i dziękczynienie - sprawa dzisiejszej trudności ze śpiewaniem do sprzętu, który trochę popsułem - Ewangelia: "...ma ducha niemego... wyszedł...Wielu myślało: "On umarł" Pan Jezus ujął go za rękę, podniósł, a on wstał". Podobnie było ze mną dziś: "Pan Jezus mnie przytulił w modlitwie adoracyjnej" - Antyfona: "Będę śpiewał Panu, który obdarzył mnie dobrem". Antyfona: "Zaśpiewam psalm na część twojego imienia, najwyższy".

27 lutego 2019 roku

Pan Artur dał nam album "Maryja - Królowa Polski. Przez chwilę myślałem, co to może znaczyć. Wieczorem usłyszałem słowa: "Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami" - Razem się pomodlilismy we wspólnocie - ksiądz tak powiedział.

27 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze - uwielbienie dziękczynienie w nich". Dziś śpiewałem - też rekordowo. W słowie trzy razy o śpiewaniu - Antyfona: "Będę śpiewał Panu", psalm: "Niech moje wargi rozbrzmiewają hymnem" Antyfona: "Zaśpiewam psalm".

28 lutego 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus: "Umarłem. Umarłem. Umarłem na krzyżu, ale trzeciego trzeciego dnia zmartwychwstałem, powstałem z martwych. W tym momencie zabrzmiał dzwonek 3 razy - wzruszenie.

28 lutego 2019 roku

W dniu moich urodzin - w Tłusty Czwartek, w dniu kupienia pączków w "Irence" spotkałem Irenkę, była bardzo życzliwa.

1 marca 2019 roku

Skojarzyłem sobie: miesiąc po zakończeniu rekolekcji "Uzdrowienie Wspomnień" był bardzo radosny - miodowy miesiąc - dosłownie, bo tamte rekolekcje symbolizują ślub Pana Jezusa ze mną.

20 listopada 2019 roku

19 listopada 2019 roku - wyątkowy mecz polskich piłkarzy ze Słowenią, wygrany 3:2 z pięknymi golami, szczególnie jednym Roberta Lewandowskiego. Miało to miejsce na Stadionie Narodowym, akurat 2 dni po tym jak śpiewałem psalm w Kościele naszym - Miłosierdzia Bożego. Na mszy Świętej miałem trochę trudności że mi się słabo zaśpiewało, ale Pan Bóg mnie pocieszał, że "Moc w słabości się doskonali"

19 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uuwielbienie i dziękczynienie za dzisiejszy wyjątkowy mecz polskich piłkarzy ze Słowenią wygrany 2:3, też za radość, że miało to miejsce bardzo blisko naszego domu - Piotrusia i mojego - na Stadionie Narodowym - na końcu przedłużenia naszej ulicy. Antyfona: "Wzywać mnie będziecie, a ja was wysłucham i sprowadzą do domu ze wszystkich krajów waszego wygnania". Wcześniej mecz ze Słowenią na wyjeździe, przegrany przez Polaków. Psalm: "Pan mój i Bóg mój zawsze mnie wspomaga. Panie jak liczni są moje prześladowcy jak wielu przeciw mnie powstaje". W tym meczu właśnie cała drużyna Słowenii atakowała polską drużynę. "...Ty zaś, panie, tarczą moją jesteś i chwałą, Ty moją głowę podnosisz. Głośno wołam do Pana, a on mi odpowiada ze Świętej Góry. Stadion Narodowy  wzniesienie - jak gdyby góra. Kładę się, zasypiam i znowu się budzę, ponieważ Pan mnie wspomaga i nie ulęknę się wcale tysięcy ludzi, którzy zewsząd na mnie nastają. Polacy wygrywali 1:0. Potem Słoweńcy wyrównali. Potem znowu Polacy wygrywali - 2:1. Potem znowu Słoweńcy wyrównali. W końcu Polacy wygrali 3:2 - Ewangelia o Zacheuszu - chciał koniecznie zobaczyć Jezusa, któż to jest, ale sam nie mógł z powodu tłumu, gdyż był niskiego wzrostu. W czasie modlitwy dziękczynnej, Piotruś powiedział: byliśmy świadkami tego meczu nie dosłownie, ale prawie, bo nie wiedzieliśmy go jako kibice - na Stadionie Narodowym, tylko w telewizji, a podeszliśmy potem do samego Stadionu, dotknęliśmy barierki Stadionu Narodowego - w Ewangelii: "...pobiegł więc naprzód i wspiął się na Sykomorę, aby móc Go ujrzeć, tamtędy bowiem miał przechodzić. Pan Jezus: "Zacheuszu, zejdź prędko albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu. Wszedł więc z pośpiechem i przyjął go rozradowany. Też po powrocie do domu byłem rozradowany na tej modlitwie wieczornej ze Słowem Bożym właśnie - powiedziałem: tak, jak Zacheusz: Panie, oto połowę mojego majątku daję ubogim (Taki mam plan co do tej aplikacji za którą też dziękowałem w tym Słowie Bożym, że powstaje), jeśli kogoś w czymś skrzywdziłem, zwracam poczwórnie. Na to Jezus rzekł do niego: "Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama, albowiem Syn człowieczy przyszedł odszukać i zbawić to, co zginęło". - Widzę w tym odniesienie też do mojego; naszego domu - na końcu Antyfona: "Zapraedę, zaprawdę powiadam wam: Wierzcie, że otrzymacie wszystko o co prosicie w modlitwie, a to się wam stanie".

20 listopada 2019 roku, 1 marca 2019 roku

Sprawa bieżąca - niesamowity mecz polskich piłkarzy ze Słowenią wygrany 3:2. W nocy - kolejny opisywany znak. Pierwszy tej nocy o tym, że 1 marca 2019 roku wysłano do Piotrusia film, który jest kontynuacją filmu "Zima, Która Zmieniła Moje Życie". Napisane jest, że w tym filmie, pod koniec był mecz hokejowy, który główni bohaterowie przegrywali 1 do 6, a i tak go wygrali. Chodziło o to, że tego samego dnia była podobna sytuacja u polskich skoczków - wręcz nadprzyrodzona wygrana - Dawid Kubacki był dwudziesty siódmy po pierwszej serii, a i tak wygrał zawody, a Kamil Stoch był osiemnasty po pierwszej serii, a zajął drugie miejsce. To był złoty i srebrny medal, bo były to mistrzostwa świata. A więc tego dnia był mecz i w tym znaku też był mecz - oba wyjątkowe.

28 lutego 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "sprawa trudności z jednym punktem pliku Mp3 "znaki.mp3 z naszym świadectwem o Iskrze Bożego Miłosierdzia opowiedzianym przeze mnie" - Aklamacja: "Przyjmijcie Słowo Boże, nie jako słowo ludzkie, ale jak jest naprawdę, jako słowo Boga. Ten plik to ponad 10 godzin opowiadania pierwszych 565 znaków z tego świadectwa.

20 listopada 2019 roku, 1 marca 2019 roku

27 lutego 2019 roku podzieliłem się na wspólnocie znakiem o Dziadziusiu i Chicago. W czwartek podzieliłem się z Marcinkiem znakiem o herbacie. Tego dnia - 1 marca, piątek - 2 medale skoczków na Mistrzostwach Świata - Złoty Dawida Kubackiego i Srebrny Kamila Stocha. Podobnie teraz, 20 listopada 2019 roku - wczoraj wyjątkowy wygrany mecz Polaków, a 2 dni wcześniej - podzielenie się przeze mnie talentem muzycznym na Mszy Świętej - śpiewałem psalm.

1 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista
Intencje: "Sprawy dzisiejsze, bieżące" - dziś obrona znaku z talentami - "reżyseria" - psalm: "...słów Twoich nie zapomnę... ...abym rozważał Twoje cuda... ...ucz mnie, abym przestrzegał Twego prawa i zachowywał je całym sercem, prowadź mnie ścieżką Twoich Przykazań, bo radość mi przynoszą". Aklamacja: "Słowo Twoje, Panie, jest prawdą. Uświęć nas w prawdzie". Antyfona: "Opowiem wszystkie cudowne Twe dzieła, cieszyć się będę i radować Tobą". Antyfona: "Zamysły Jego serca trwają przez pokolenia, aby ocalić od śmierci życie tych, którzy Mu ufają i żywić ich w czasie głodu. Antyfona: "Pan mówi: "Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie, niech przyjdzie do Mnie i pije. Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza - modlitwa adoracyjna - "Reżyseria" - moje życie przepiękne wyreżyserowane przeze mnie mocą Bożą - przez Pana Boga. miałem strapienie, że w tym pliku Mp3 z naszym świadectwem powiedziałem, że mam talent do reżyserii, a za bardzo takiego talentu teraz u siebie nie widzę. Skojarzyłem sobie, właśnie tak jak wyżej - w pewnym sensie to jest mój największy talent, bo całe moje życie jest przepięknie wyreżyserowane według słów: "Uwierz w Chrystusa, a zbawisz siebie i swój dom. To Bóg zbawia. W tym słowie jest powiedziane, że człowiek zbawia siebie mocą Bożą, więc to życie jest w pewnym sensie wyreżyserowane przeze mnie - mocą Bożą - przepięknie.

21 listopada 2019 roku

Katalog moich zdjęć Warszawy o nazwie "Risen Warsaw" - "Zmartwychwstała Warszawa" zawiera zdjęcia, które są trochę tak jakby przypalone. Ostatnio sobie skojarzyłem, że Całun Turyński związany właśnie ze Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa też jest poprzypalany, podobnie też Dzienniczek Miłosierdzia  (Obraz Miłosierdzia Bożego przedstawia Jezusa Zmartwychwstałego) był włożony do pieca, czyli też był przypalony

20 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Szczególnie dziękowałem Bogu za to, że mnie i Piotrusia tak wyjątkowo wybrał do tych dzieł Iskry Bożego Miłosierdzia, na świadków Iskry Bożego Miłosierdzia, i że będziemy wniebowzięci, podobnie jak Maryja, a to wszystko po to, żeby okazać jak największe miłosierdzie jak największej liczbie ludzi" - Antyfona: "Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, uzdrawiał skruszonych w sercu". Aklamacja: "Alleluja! Nie wy Mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili". Druga intencja: "Sprawy dzisiejsze. Tego dnia powiedziałem, że była trzecia rocznica intronizacji Chrystusa na Króla Polski na której byłem w Krakowie w Łagiewnikach" - Ewangelia: "...po otrzymaniu godności królewskiej wrócił..."

2 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za tą radość, że pięknie uda się inicjatywa ze śpiewaniem na Starówce" - Antyfona: "Panie, zaufałem Twemu Miłosierdziu, moje serce cieszyć się będzie z Twojej pomocy, Będę śpiewał Panu, który obdarzył mnie dobrem".

3 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie za radość z nadziei, że przepięknie uda się inicjatywa ze śpiewaniem na Starówce" - Antyfona: "Pan jest moim obrońcą, wyprowadził mnie na miejsce przestronne, ocalił mnie, gdyż mnie miłuje" - Plac Zamkowy. Psalm: "Dobrze jest śpiewać Tobie Panie, dobrze jest dziękować Panu, śpiewać Twojemu imieniu, Najwyższy". "Sprawiedliwy zakwitnie jak palma, rozrośnie się jak cedr na Libanie, zasadzeni w domu Pańskim, rozkwitną na dziedzicach naszego Boga" - Antyfona: "Będę śpiewał Panu, który obdarzył mnie dobrem". Psalm: "Zaufam imieniu Najwyższego Pana".

4 marca 2019 roku, 20 listopada 2019 roku

4 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie i dziękczynienie" Pan Jezus w serc: "Będziesz ze mną w niebie najbliżej mnie, razem z Maryją, z tobą Piotruś i z Maryją Ci dwaj wyjątkowi papieże. To będzie nieskończona twoja rozkosz - Psalm: Ty ścieżkę życia mi ukażesz, pełnię Twojej radości i wieczną rozkosz po Twojej prawicy... ...On jest po mojej prawicy, nic mną nie zachwieje". Teraz - 20 listopada 2019 roku wyjątkowo w wieczornej modlitwie osobistej dziękowałem Panu Bogu za te wyjątkowe wybranie nas - mnie i Piotrusia - akurat chwilę później, w tych opisach znaków ten powyższy znak o tym właśnie wybraniu nas.

1 marca 2019 roku

Wielkie sukcesy skoczków - dzień wcześniej - zakończona publikacja mojego wpisu ze stroną smilinglink com na OLX - trwał miesiąc.

5 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dziś współpraca z blogiem "Wędrując z Chrystusem" - publikacja linku smilinglink com - Antyfona: "Wysławiam Cię, Ojcze, panie nieba i ziemi, że tajemnice Królestwa objawiłeś prostaczkom". "Wędrując z Chrystusem" - Ewangelia: "Święty Piotr: "Poszliśmy za tobą".

6 marca 2019 roku

Na Mszy Świętej miałem postanowienie, żeby notować też zapowiedzi Pana Jezusa, instrukcje. Po Mszy Robert poprosił nas w sms-ie, żebyśmy odsłuchali jego audycję. Odsłuchaliśmy. Było między innymi, żeby prowadzić kronikę - proroctwo - przypomniało mi się postanowienie ze Mszy Świętej i zacząłem odnotowywać Słowa Pana Jezusa z modlitw w atrakcyjnych - zapowiedzi, instrukcje.

6 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Moje osobiste nawrócenie" - Uwielbiam Cię Boże w tym Twoim miłosierdziu względem mnie i w tym moim nawróceniu - Antyfona: "Panie, Ty wszystkim okazujesz miłosierdzie i żadnego ze stworzeń nie masz w nienawiści. Nie zważasz na grzechy ludzi, aby mogli się nawrócić. Przebaczasz im, bo ty jesteś Panem, Bogiem naszym. Też w intencji: "Sprawy dzisiejsze" - dziś pomysł z felietonami radiowymi z naszym świadectwem o znakach iskry Bożego Miłosierdzia - psalm: "Panie, otwórz wargi moje, a usta moje Będą głosić Twoją chwałę.

21 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Pan Jezus w sercu przypomniał mi, że w roku 2000 była seria znaków, a spełniły się kilka lat później - w tych rekolekcjach "Uzdrowienie Wspomnień" - spełniły się potężnie - podobnie z tymi innymi sprawami, które są oznaczone są seriami znaków - już było więcej takich spraw, które się spełniły potężnie a niektóre się jeszcze nie spełniły, bo jeszcze nie nadszedł ten czas, ale się spełnią - podobnie potężnie - Psalm: "Sprowadźcie mi moich umiłowanych, którzy przez ofiarę zawarli ze mną przymierze" - ta ofiara u mnie była właśnie szczególnie w roku 2000, a potem przez to zawarcie tego przymierza w roku 2002 przyszły te wyjątkowe rekolekcje w 2004 roku i wielka moc po dziś dzień aż na wieki wieków.

22 Listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze" - dzisiaj rozmawialiśmy z Piotrusiem na temat tekstu z przepowiedniami świętego Ojca Pio i fatimskimi, w którym opisane są ogromne katastrofy, jakie czeka ludzkość. Ten tekst podobno trafił do nas od księdza proboszcza. W ciągu dnia rozeznaniem, że sprawa tego tekstu jest podejrzana w związku z tym że właśnie pochodzi od księdza proboszcza, który go propaguje. Nie jest napisane na tym tekście, kto jest jego autorem, są fragmenty napisane przez świętych, ale nie wiadomo, kto ułożył ostatecznie ten tekst jako całość. Antyfona: "Oto święta, która aż do śmierci walczyła w obronie prawa Bożego. Nie bała się groźb prześladowców, bo Chrystus był jej mocą". Ewangelia: "Mój dom będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście go jaskinią zbójców - Jan tekst ksiądz proboszcz położył na stoliku w kościele właśnie. Dalej w Ewangelii o Panu Jezusie: "...i nauczał codziennie w świątyni" - to mi się kojarzy ze mną, który czytam czytania na Mszy - "... lecz arcykapłani..." - ksiądz proboszcz "...i uczeni w piśmie oraz przywódcy ludu czyhali na jego życie, tylko nie wiedzieli to by mogli uczynić. cały lud bowiem słuchał go z zapartym tchem". Lud też z zapartym tchem tak jakby słucha mojego śpiewania psalmów na mszy świętej.

23 listopada 2019 roku

"Panie Jezu, czy mogę jeszcze trochę poleżeć?" - zobaczyłem talerz - ta-lerz tak-leż

23 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Panie Jezu, niech to słowo będzie dla mnie przystanią".
Antyfona: "Pan mówi: "Myśli moje są myślami pokoju, a nie udręczenia. Wzywać mnie będziecie, a ja was wysłucham i sprowadzę do domu ze wszystkich krajów waszego wygnania". Też sprawy bieżące - w niedzielę mam śpiewać psalm na Mszy Świętej - Psalm: "...zaśpiewam psalm na cześć Twojego imienia, Najwyższy". Antyfona: "...dla mnie jest szczęściem przebywać blisko Boga, w Panu Bogu pokładać nadzieję".

24 listopada

Zastanawiałem się w Empiku, czy kupić na gwiazdkę kalendarz z Nowym Jorkiem, czarno-biały. Wezwałem: "Jezu!" - Zobaczyłem słowa: "You Make" - Zrozumiałem, że sam robię zdjęcia, już wcześniej miałem pomysł, żeby na gwiazdkę samemu zrobić ramki z własnymi zdjęciami - to było dla mnie potwierdzenie.

24 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawa przebicia się, też sprawa dzisiejsza - zwycięstwo Polskiej reprezentantki w Eurowizji Junior zorganizowanej w Polsce, co się wspaniale udało Telewizji Polskiej - koncert pod hasłem "Share The Joy" - Psalm: "Idźmy z radością na spotkanie Pana: "Ucieszyłem się, gdy mi powiedziano: "Pójdziemy do domu Pana". W czasie ogłoszenia wyników byłem na Mszy Świętej I śpiewałem psalm, potem poszedłem właśnie do domu - domu iskry Bożego Miłosierdzia, czyli domu Pana i Piotruś przekazał mi to radosną wieść.  Odnośnie pierwszej sprawy - Aklamacja: "Błogosławiony, który przybywa w Imię Pańskie, Błogosławione jego Królestwo, które nadchodzi" - te słowa wołał lud, gdy Pan Jezus na osiołku wjeżdżał chwalebnie do Jerozolimy - to się odznaczyło w zeszłym roku, w dniu Intronizacji, gdy szedł marsz dla Niepodległej Polski mostem Poniatowskim, w stronę naszego domu. Policjant wtedy mówił: "Przesuwamy się w kierunku dwóch wież", pojawiła się Basia Król - król - odnośnie Iskry Bożego Miłosierdzia, którą jest Pan Jezus Chrystus - Król Polski. Tego dnia, wczoraj było święto Chrystusa Króla Wszechświata, tym samym - Króla Polski. Potem, jak Pan Jezus wjechał do Jerozolimy został zabity i zmartwychwstał. Gdy wisiał na krzyżu, mówiono: "Niechże teraz siebie wybawi, jeśli jest Mesjaszem, Bożym wybrańcem" odnoszę to do siebie, że sam mam, o wiele mniejsze, też troszkę trudności z tym przebiciem się, ale Pan Jezus zmartwychwstał i te Jego dzieło w naszym życiu też zmartwychwstanie. W Komunii Świętej, gdy jeszcze nie wiedziałem o tych wynikach Eurowizji Junior, wypowiedziałem tylko intencję wielbiąco-dziękczynną. Kojarzy mi się teraz, że nie mówiłem błagalnie "wybaw mnie, tak jak na krzyżu łotr z tej Ewangelii - "wybaw więc siebie i nas" - Pan Jezus powiedział do drugiego, dobrego łotra: Zaprawdę powiadam ci: "Dziś będziesz ze mną w raju"  tego samego dnia, później, dowiedziałem się o tej wielkiej radości dla Polski - poniekąd spełniła się zapowiedź Pana Jezusa.

26 listopada 2019 roku

Niedawno sobie skojarzyłem, że album "Risen Warsaw"  z moimi zdjęciami Warszawy - czarno-białymi, przerobionymi z kolorowych, zawiera wiele zdjęć trochę przypalonych - "Risen Warsaw", czyli Zmartwychwstała Warszawa. Pocieszeniem było wcześniej dla mnie to, że Dzienniczek Miłosierdzia Bożego, a Jezus Miłosierny na obrazie Miłosierdzia Bożego jest Zmartwychwstały właśnie - że ten Dzienniczek był włożony przez świętą faustynę do pieca, więc też jakby był przepalony, ale teraz jeszcze coś kolejnego skojarzyłem pięknego z tym - Całun Turyński będący świadkiem Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, jeśli jest autentyczny, a wiele na to wskazuje, że jest, też ma przypalenia - ślady po pożarze. Jest to dla mnie pocieszenie, że nie muszę się martwić tymi przepaleniami w tych zdjęciach, że jest to dzieło Boże.

26 listopada 2019 roku

Piotruś przez długi czas martwił się, że ma za duży brzuszek. Ostatnio ksiądz Czarek, nie wiedząc w ogóle o tym, powiedział do niego: "Co ty taki chudy jesteś - bez brzuszka? Było to dla niego pocieszenie w tej sprawie. To już kolejny znak związany z księdzem Czarkiem, których to znaków mam na liście kilkanaście.

26 listopada 2019 roku

19 listopada 2019 roku miał miejsce na Stadionie Narodowym mecz piłkarski Polska-Słowenia. Była to trzecia rocznica intronizacji Chrystusa na Króla Polski, w której wziąłem udział w Łagiewnikach w Krakowie 19 listopada 2016 roku. W czasie tego meczu odmówiłem akt strzelisty w sercu: "Proszę Cię Boże, żeby pan Darek Szpakowski kochał Polskę" - to komentator piłkarski, o którego się martwiłem że czasami za bardzo może krytykował polskich piłkarzy, ale chwilę później po tej modlitwie byłem pocieszony, bo Darek Szpakowski powiedział do telewidzów, komentując mecz, żeby telewidzowie głosowali na polską reprezentantkę w Eurowizji Junior, ponieważ, w przeciwieństwie do Eurowizji dorosłych, będzie to możliwe, żeby głosować na swój kraj. Już wtedy pomyślałem sobie, że jest to odpowiedź na moją modlitwę - ta jego troska o dobro Polski. Jak się okazało, prawdopodobnie w dużej mierze też przez tę sytuację, bardzo wielu Polaków głosowało na polską reprezentantkę w Eurowizji Junior i wygrała. W tamtym dniu w Łagiewnikach był znak - tuż przy mnie stał pan z transparentem "Jezus Chrystus Król Polski", a słońce przez cały czas gdy tam byłem świeciło poprzez Serce Pana Jezusa na tym transparencie prosto w moje oczy.

25 listopada 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawa w sercu - sprawa mojego udziału i Piotrusia w tych łaskach i darach dla Polski i w tym dziele Iskry Bożego Miłosierdzia, która jest zbawieniem świata" - Antyfona: "Chwalcie Pana wszystkie narody, bo potężna jest nad nami Jego łaska".

7 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Moje wyjątkowe nawrócenie" - aklamacja: "Nawracajcie się".

13 marca 2019 roku

Na wspólnocie myślałem, żeby się podzielić znakiem ze świętym Janem Pawłem II i akurat Joasia zaczęła się dzielić od słów "Jan Paweł II..." - podzieliłem się.

9 marca 2019 roku

Byłem na modlitwie adoracyjnej, myślałem o znakach, w pewnym momencie Pan Jezus powiedział: "Jasiu bardzo cię kocham" - w tym momencie wstałem, żeby skorzystać z toalety. W toalecie ni stąd ni zowąd zaśpiewałem kawałek piosenki: Whitney Houston: "How will I know, how will I know, If he really loves me?, a potem Pan Jezus kontynuował: "Wiesz, że cię kocham - poznajesz to po moich łaskach i znakach, teraz przy tym znaku" - wzruszenie

8 marca 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "pokuta, te sprawy dzisiejsze" - dziś Pan Jezus mnie wydźwignął z utrapienia: "Antyfona: "Pan mnie wysłuchał I zmiłował się nade mną, pan stał się moim wspomożycielem". Psalm: "ofiarą bowiem Ty się nie radujesz, a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz" - Aklamacja: "Szukajcie dobra, a nie zła, abyście żyli, a Pan Bóg będzie z wami" - Ewangelia: "Czy goście weselni mogą się smucić, dopóki pan młody jest z nimi? Lecz przyjdzie czas, kiedy zabiorą im pana młodego, a wtedy będą pościli" - zabiorą im, a nie sami się go pozbędą.

8 marca 2019 roku

Dziś Piotruś obejrzał film dokumentalny o świętej pamięci Whitney Houston. Tego samego dnia usłyszeliśmy utwór Whitney Houston w video pingpongowym. W tekście tej piosenki są słowa, które właśnie usłyszeliśmy: "Take me to the Clouds Above".

10 marca 2019 roku

Komunia Święta

Pan Jezus: "Starasz się, starasz się w dobrym, bardzo się starasz". Pamiętasz? "Nie nagradzam za wynik, kocham starania. Ja też się starałem w tej Mojej Męce. Upadałem pod krzyżem i powstawałem. Ty ze wszystkich upadków pięknie powstałeś, powstaniesz, bo miłość, to znaczy powstawać" - wzruszenie. W pieśni podobne słowa - "we łzach wznoszę". Intencja: "Nawrócenie grzeszników" poprzez te dzieła - w pieśni: "aby grzesznicy się nawrócili".

10 marca 2019 roku

Modliłem się, żeby Piotrusiowi zdjęcia się spodobały bardzo, bardzo, bardzo" - Piotruś powiedział o zdjęciach: "Super, super, super".

 

 

<  MENU  >

 

 

www.smilinglink.com