Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

ZNAKI


CZĘŚĆ SZÓSTA


 
11 września 2019 roku

10 września 2019 roku

Komunia święta

W sercu Pan Jezus powiedział mi w Komunii Świętej coś pięknego o naszej wieczności i akurat w tym momencie zaśpiewano o wieczności, a także powiedziałam: "...i idziemy dalej..." i akurat zaśpiewano w tym momencie coś o podążaniu drogą.

11 września 2019 roku

10 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Pierwsze dwa znaki dotyczyły Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku, drugi z nich zawiera w sobie słowo z papieżem, a właśnie dzisiaj wziąłem udział we mszy świętej z biskupem to podobne, bo papież jest właśnie biskupem. Dodatkowo, ta dzisiejsza msza święta była dwa dni po tym jak śpiewałem psalm w kościele, a jeden z tych dwóch znaków mówił o tym, że te spotkanie z papieżem było parę dni po tym jak rozdajłem ulotki z naszą muzyką, czyli właśnie z moim śpiewem, gościom którzy przyjechali na Światowe Dni Młodzieży.

11 września 2019 roku

10 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Dzisiaj na Mszy Świętej z biskupem dokonanałem aktu zawierzenia sprawy aplikacji Bogu, świętej rodzinie i akurat jeden ze znaków mówił o akcie zawierzenie się Maryi, którego dokonaliśmy z piotrusiem na dwie godziny przed zawierzeniem Polski Bogu, w dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O dziwo w tym samym znaku nagle ni stąd ni zowąd było coś o zdjęciach że poprzez Maryję przyszedł sukces moich zdjęć na viewbug com 

11 września 2019 roku

10 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje po pierwsze żebym miał odwagę, energię, aktywność w głoszeniu Królestwa Bożego, w działaniu miłosiernym względem bliźniego: Psalm: "niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy niech mówią o chwale Twojego królestwa i niech głoszą - głoszą - Twoją potęgę. Druga intencja - wyraziłem ufność, że to dzielo aplikacji to będzie potężne dzieło Boże - Psalm: "niech Cię wielbią, Panie, wszystkie Twoje dzieła dzieła i niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy, niech mówią o chwale Twojego królestwa niech głoszą Twoją potęgę - potęgę. Ewangelia: "Pewnego razu Jezus wyszedł na górę, aby się modlić i całą noc trwał na modlitwie do Boga". - jak w nocy minionej -  właśnie tego dnia wyjątkowo długo byłem na modlitwie osobistej wieczornej ze Słowem Bożym - około godziny, a zwykle trwa 15 minut. Powiedziałem o tym Piotrusiowi, wracaliśmy z Zacisza, z inauguracji nowego roku Ruchu Rodzin Nazaretańskich. W tej samej Ewangelii: "...zatrzymał się na równinie. Były tam liczne tłumy Jego uczniów i wielkie mnóstwo ludu z całej Judei i z Jeruzalem oraz z nadmorskich okolic Tyru i Sydonu. Przyszli oni, aby Go słuchać i znaleźć uzdrowienie ze swych chorób. Także i ci, których dręczyły duchy nieczyste doznawali uzdrowienia, a cały tłum starał się Go dotknąć, ponieważ moc wychodziła od niego i uzdrawiała wszystkich". Widzę, że było to w łączności z Panem Jezusem w moim sercu, z Iskrą Bożego Miłosierdzia, też w Piotrusiu i we mnie, że tam byliśmy ponieważ to właśnie u mnie była ta modlitwa nocna jak u Pana Jezusa który tam się pojawił.

11 września 2019 roku

Przed Mszą Świętą powiedziałem Piotrusiowi przez telefon, że jestem trochę głodny i, żeby kupił mi coś do jedzenia, jeśli może. Na Mszy Świętej w Ewangelii były słowa: "...błogosławieni, którzy teraz gotujecie..." - ksiądz powiedział, że nagroda po tym głodowaniu jest w niebie, a Piotruś, okazało się, że mi kupił batonik "Bounty", który jest reklamowany hasłem "smak raju" czyli nieba. Widziałem w tym piękne spełnienie słów księdza w mojej sytuacji, bo też wiedziałem, że przedsmak nieba mamy już tu; na ziemi. Na przykład, Eucharystia, mówi się, że jest ucztą, która jest przedsmakiem nieba - życie wieczne zaczyna się już tu; na ziemi.

12 września 2019 roku

Odkryłem, że mój gorszy stan zdrowia trwał akurat 18 lat - tyle lat chorowała cierpiąca na krwotok ewangeliczna kobieta, którą uzdrowił Pan Jezus.

11 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawa aplikacji. Powiedziałem: "te zdjęcia są niesamowite" - Psalm: "...Niech Cię wielbią Panie wszystkie Twoje dzieła i niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy. Niech mówią o chwale Twojego królestwa i niech głoszą Twoją potęgę aby synom ludzkim oznajmić Twoją potęgę i wspaniałość chwały Twojego Królestwa. Królestwo Twoje Królestwem wszystkich wieków, przez wszystkie pokolenia Twoje panowanie.

12 września 2019 roku

11 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Tego dnia uczestniczyłem w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w opisywaniu znaków było kilka znaków związanych z Maryją, ze świętem Niepokalanego Poczęcia.

13 września 2019 roku

12 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Tego dnia wspomnienie imienia Marii. jeden ze znaków o Maryi, jednocześnie o naszej mamusi Mireczce zjednoczonej z Maryją.

12 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię Boże w tym zbliżającym się potężnym dziele tej aplikacji. Psalm: Chwalcie Go za potężne jego dzieła".

14 września 2019 roku

13 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Dziś trzeci dzień z rzędu związany z Maryją i znowu w opisywanych znakach znak związany z naszą mamusią i Maryją, że ta audycja, która już wtedy się zbliżała, była związana z mamusią a tym samym z Maryją, że zaplanowana była na dzień 16 stycznia, na dziesiątą rocznicę odejścia mamusi do Pana, o czym Robert, który mi o tym powiedział, nie wiedział.

13 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbiam Cię, Panie Jezu w tych moich dzisiejszych trudnościach w tym służeniu, że za wcześnie zadzwoniłem dzwonkiem. Też z tymi doświadczeniami z aplikacjami. Dziękuję Ci, że te trudności dopuściłeś na mnie. Antyfona: "My głosimy Chrystusa Ukrzyżowanego - Chrystusa, który jest Bożą mocą i Bożą mądrością.

14 września 2019 roku

Dziś święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Wychodziliśmy z domu na Mszę Świętą w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu i powiedziałem: "3 godziny" - że potrwa to 3 godziny, bo wyszliśmy trochę przed czasem. Od razu sobie skojarzyłem, że Pan Jezus właśnie na Krzyżu konał przez 3 godziny jak podaje tradycja Kościoła.

14 września 2019 roku

Byliśmy dzisiaj, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej okazało się, że sprawował też ksiądz Stanisław - nasz bliski przyjaciel, nagrodzony za obronę właśnie Krzyża Świętego.

14 września 2019 roku

Dzisiaj w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, przed Mszą Świętą w kościele Świętego Krzyża Poszliśmy z Piotrusiem pod Pałac Prezydencki, żeby pomodlić się za ofiary Tragedii Smoleńskiej. Tylko skończyliśmy modlitwę i jakaś pani powiedziała do kogoś: "Dziękujemy". Zrozumiałem, że to ofiary Tragedii Smoleńskiej podziękowały nam za modlitwę za nich.

14 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące. - Dziś święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Miałem dosyć wyjątkowe trudności - upadł mi na beton telefon i zepsuł się". Antyfona: "Chlubimy się Krzyżem Pana naszego Jezusa Chrystusa". Chlubię się, bo dzięki temu Krzyżowi Pana Jezusa, mój krzyż tego dnia miał sens. Aklamacja: "...przez Krzyż Twój Święty świat odkupiłeś". Poprzez moje trudności dzisiejsze, połączyłem się z Krzyżem Pana Jezusa Chrystusa - zbawczym dziełem Chrystusa.

15 Września 2019 roku

Opisywanie znaków

Znak związany z mamusią naszą i audycją radiową z naszym świadectwem wyemitowaną w 10-tą rocznicę odejścia mamusi do Pana. Dziś mijłem z Piotrusiem Halę Mirowską - Mira - mamusia. Odmówiłem w tym momencie pewną modlitwę, przez którą miałem pocieszenie.

15 września 2019 roku

14 września 2019 roku

Rozeznawałem, który telefon kupić. Co do jednego telefonu miałem kilka potwierdzeń. Zapytałem jeszcze dla upewnienia się: "Jezu!" i zobaczyłem: "dane do", że już jest "dane" potwierdzenie - "do" - żeby kupić.

15 września 2019 roku

Zobaczyłem na plakacie przystankowym napis: "Jesteś tym, co jesz". Zastanawiałem się nad prawdziwością tej tezy. W tym momencie spotkała nas znajoma pani, a ja trzymałem w ręku żelki, a Piotrek loda. Powiedziała: "O, lubicie jeść słodycze! - Słodkie chłopaki".

16 września 2019 roku

15 września 2019 roku

Parę dni temu rozeznawałem sprawę kierownictwa duchowego. Miałem wcześniej pewne wskazania, żeby moim kierownikiem duchowym była Basia Król. Gdy dalej to rozeznawałem, widziałem znaki Maryi - Królowej. Basia ma na nazwisko "Król" - miałem wskazanie, że w niedługim czasie porozmawiam o tym z Basią. Dzisiaj usiadłem w zakrystii koło Basi i zobaczyłem chusteczki z napisem "queen" - "królowa", więc zacząłem rozmawiać. Pojawiła się kwestia, że rozeznaję różne sprawy, dostaje dużo znaków i zawsze wszystko się pięknie spełnia. Basia powiedziała, że nie może być dosłownie moim kierownikiem duchowym, ale, że zawsze chętnie ze mną porozmawia. Potem w domu przyszła mi myśl, potwierdziło ją rozeznanie, że nie muszę mieć kierownika duchowego. Iskra Bożego Miłosierdzia jest moim kierownikiem duchowym. Na Mszy Świętej tego dnia były słowa: "...aby kierowała nami, łaska, a nie nasze upodobania", i u mnie jest ta łaska - Iskra Bożego Miłosierdzia pomiędzy mną i Piotrusiem i w nas. Nas jest dwóch - tworzymy wspólnotę Kościoła, pomiędzy którą, i w której jest Bóg. Wiele razy było tak, że ja, gdy zbaczałem z właściwej drogi, Piotr sprowadzał mnie na nią z powrotem i odwrotnie. Jesteśmy z Piotrusiem nieformalnymi z kierownikami duchowymi dla siebie już od lat, właśnie dzięki Iskrze Bożego Miłosierdzia.

15 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Sprawy bieżące". Aklamacja: "W Chrystusie Bóg pojednał świat ze sobą, nam zaś przekazał słowo jednania". Tego dnia właśnie było u mnie to słowo jednania - 3 razy podzieliłem się świadectwem: z Wojtkiem, z księdzem
Marcinem, z księdzem Stanisławem.

16 września 2019 roku

15 września 2019 roku

Byłem rano u spowiedzi i akurat, jak wszedłem do kościoła były czytane słowa Ewangelii o zagubionej owcy i o synu marnotrawnym - właściwie o miłosiernym Ojcu. W ten sposób przytulil mnie Pan Jezus przebaczając mi i odpuszczając mi grzechy.

17 września 2019 roku

16 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące" - między innymi - dzisiaj dużo nowych ślicznych zdjęć Warszawy. - Ewangelia: "...tak wielkiej wiary nie znalazłem nawet w Izraelu" - powiedział Pan Jezus. W moim życiu wiąże się z tym pewne wydarzenie z tego dnia. Otóż pojechałem robić zdjęcia, modliłem się żeby udało mi się zrobić dużo zdjęć ładnych roślin na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a nie udało mi się ani jednego takiego zdjęcia tam zrobić i dalej pojechałem robić zdjęcia do Złotych Tarasów i tam zrobiłem wyjątkowo dużo zdjęć roślin jak na Złote Tarasy. Podobnych wydarzeń i spełnionych próśb było do tej pory w moim życiu całe morze.

18 września 2019 roku

17 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Tego dnia opublikowałem rekordowe zdjęcia Warszawy - pierwsze zdjęcie - Stadion Narodowy. Otóż dwa znaki były na ten temat - jeden z nich to akurat pierwszy znak o opublikowaniu rekordowych zdjęć - 500 zdjęć Warszawy. Pierwsze zdjęcie w tej serii tak samo przestawiało Stadion Narodowy. Było napisane, że widać na nim flagę Polski, a zdjęcie nosiło numer 1944 - skojarzenie z Powstaniem Warszawskim w czasie II Wojny Światowej. Tego dnia - dzisiaj - 80 rocznica najazdu ZSRR na Polskę właśnie w czasie II Wojny Światowej 1939 roku. Z kolei dodatkowo modliłem się tego dnia w intencji dziękczynnej za Polskę, za różne dary dla Polski, między innymi za dar inicjatywy "Rodzina 500+". Otóż ten pierwszy znak mówi właśnie o tym programie "Rodzina 500+", że zdjęć było 500 opublikowanych tego dnia i akurat w wigilię święta Świętej Rodziny - "rodzina..."

18 września 2019 roku

17 września 2019 roku

Opisywanie znaków, wieczorna modlitwa osobista

Tego dnia pomodliłem się za naszą babcię Reginę i przez nią za sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia. Z babcią najbardziej był związany znak związany z rzezią niewiniątek - wspomnianych w kościele świętych Młodzianków. Otóż jeden ze znaków zawierał sobie hasło "rzeź niewiniątek", o której było z Ewangelii któregoś dnia. Nasza babcia właśnie bardzo chorowała, była sparaliżowana, w sposób niezawiniony - zapłaciła tym samym bardzo za całe dzieło Iskry Bożego Miłosierdzia - jest zjednoczona z tymi świętymi młodziankami w Ewangelii. Tego dnia było o wskrzeszeniu młodzieńca. Też intencją moją tej modlitwy wieczornej była sprawa wstawienia się stanowczego, powiedziałem też, że może i surowego za Tomkiem organistą, przez którego Pan Bóg dał mi wiele łask. Tomek jest niewidomy a jest prześladowany w naszej parafii. W psalmie akurat było zdanie: "Zniszczę każdego, kto skrycie uwłacza bliźniemu". Byłem tego dnia świadkiem tego uwłaczania właśnie Tomkowi. Pan Jezus powiedział mi, że wstawię się za niego i że wszystko się pięknie uda". Jeszcze jedno - intencją tej modlitwy było to, że uwielbiam Pana Boga w tym, że tego dnia służyłem do mszy i to jako jedyny ministrant na tej mszy świętej. Otóż w psalmie tego dnia było zdanie: "...ten, który kroczy drogą nieskalaną będzie mi usługiwał". - bardzo się rozradowałem.

18 września 2019 roku

17 września 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie, czy ma Piotruś kupić tę właśnie kurtkę przeciwdeszczową - "wanna" - tak - "chcę" - kupił..

19 września 2019 roku

18 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Tego dnia przybył do nas telefon kupiony wcześniej przez internet. Mieliśmy duże trudności, między innymi, że mi się nie podoba wyświetlacz, ale modliliśmy się do Boga i Pan Bóg nas pocieszyl - w końcu mi się spodobał. Otóż jeden ze znaków mówił, że Marcinek dostał od nas kiedyś w prezencie gwiazdkowym zdjęcie w ramce czarnej i martwiłem się, że ta ramka czarna jest nieładna, ale okazało się że Marcin ma w domu czarne meble i czarne ramki na ścianie, i, że ten obrazek w ramce czarnej bardzo tam pasuje. Ten telefon jest srebrny i łączy się z tą czarną ramką w ten sposób, że czerń na czarno białych zdjęciach to jest pierwiastek Srebro.

19 września 2019 roku

18 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: prosiłem, żebym od tej pory co raz lepiej postępował względem Piotrusia i innych. Antyfona: "...wcześnie osiągnąwszy doskonałość, przeżył czasów wiele, jego dusza podobała się Bogu, dlatego pospieszył i wywiódł go spośród nieprawości". - Odnoszę to do swojego życia. Druga intencja: "poinstruowanie mnie w sprawie tego, czy mam już nigdy Piotrusia o nic nie oskarżać, czy może Bóg chce inaczej". Ewangelia: "...Jego matka Maryja rzekła do Niego: Synu, czemuś nam to uczynił? Oto ojciec Twój i Ja z bólem serca szukaliśmy Ciebie". Pokazane jest tutaj, że Maryja, która jest bez grzechu od zawsze, zwróciła uwagę Panu Jezusowi i tak jakby go napomniała. Trzecia intencja: "dzisiaj dostaliśmy telefon kupiony przez internet". Antyfona: "...podarował im chleb z nieba. Chleb Aniołów spożywał człowiek". Ten telefon jest związany z moimi zdjęciami Warszawy i nie tylko. Mogę na nim pokazywać je wielu ludziom.

20 września 2019 roku

19 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy bieżące: Pan Jezus chwilę wcześniej powiedział mi w sercu, że mnie pocieszy przez te Słowo Boże w tej modlitwie wieczornej". Refren psalmu: "wielkie są dzieła, które Pan uczynił. To było dla mnie pocieszenie, co wyjaśnił mi Pan Jezus, że dotychczasowe wielkie dzieła Boże w moim życiu zrodziły się przez trudności. Podobnie jest z moimi obecnymi trudnościami w tym psalmie były też słowa: "...dzieła rąk jego są sprawiedliwe i pełne prawdy, wszystkie jego przykazania są trwałe, ustalone na wieki wieków, nadane ze słusznością i mocą". Zesłał odkupienie swojemu ludowi, na wieki ustanowił swoje przymierze, imię Jego jest wieczne i wzbudza trwogę, bojaźń pana jest początkiem mądrości, wspaniała zapłata dla tych, co według niej postępują, a jego sprawiedliwość będzie trwać na wieki. Tego też dnia byliśmy z Piotrusiem na komendzie policji zgłosić sprawę księdza. Prześladuje go były więzień i rzekomy sędzia nieuczciwy. Otóż w Słowie Bożym była Antyfona: "...nie bał się groźby sędziów" - o świętym wspomnianym tego dnia. My właśnie się nie baliśmy i udaliśmy się na policję. Dzisiaj, kolejnego dnia udało się zatrzymać tego człowieka. Jeszcze Antyfona odnośnie tych wielkich dzieł Bożych w naszym życiu. "Ja jestem krzewem winnym, wy latoroślami. Kto trwa we mnie a ja w nim ten przynosi owoc obfity".

20 września 2019 roku


Dzisiaj oglądaliśmy z Piotrusiem reklamë Loreal z Celine Dion. Był tam widok Wieży Eiffla widzianej przez okno. Gdy robiłem dziś zdjęcia udało mi się zrobić zdjęcie Zamku Królewskiego widzianego przez okno restauracji. Później dopiero skojarzyło mi się to z tym widokiem wieży Eiffla w reklamie z Celine Dion. Wieża Eiffla to najpopularniejszy obiekt we Francji a Zamek Królewski to najpopularniejszy obiekt w Polsce. Dodatkowo tego dnia usłyszeliśmy trzy nowe utwory Celine Dion - bardzo fajne.

20 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Dziś dzień związany z Celine Dion - reklama Loreal z jej udziałem i też trzy nowe jej utwory. Jeden ze znaków związany z Maryją - Celine Dion kiedyś powiązana z Maryją przez znaki. Poza tym jeszcze tego dnia był znak z muzyką Pop, a te utwory Celine Dion są właśnie w stylu Pop.

20 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "miałem konkretną sprawę serca, że od półtora roku mam większe zdrowie psychiczne, a przecież, żeby życie było owocne wcale nie musi się człowiek dobrze czuć. Często kiedy człowiekowi jest źle zewnętrznie i tak wydaje obfite owoce duchowe i zewnętrzne". Czy mam zatem żałować tego, że się lepiej czuję w ostatnich miesiącach?". Ewangelia: "...było z Jezusem Dwunastu oraz kilka kobiet, które zostały uwolnione od złych duchów i od chorób..." - od chorób - tak, jak ja - i dalej jest napisane o tych kobietach, że "...im usługiwały, udzielając ze swego mienia...". Zrozumiałem, że jeśli mam jakieś większe dobro materialne, albo na przykład fizyczne; zdrowotne; psychiczne; że mam więcej radości, to mam więcej tego, czym mogę się podzielić z potrzebującymi. Jestem bardziej radosny, więc daję więcej radości bliźnim. Wiąże się to ze słowami Pana Jezusa: "...chcę raczej miłosierdzia, niż ofiary". I rozradowałem się

21 września 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie, czy Piotruś ma dzisiaj jechać na Spójnię - na ping-ponga? - zobaczyłem w tym momencie łyżkę - "spoon" - "spu" - "Spójnia" - "tak".

21 września 2019 roku

"Jezu!" - w sprawie, czy mam teraz nie obrabiać opisów znaków? - zobaczyłem klawisz na klawiaturze komputera z symbolem aparatu fotograficznego. W miejsce tamtego zajęcia chciałem zająć się zdjęciami i to było dla mnie potwierdzenie, żeby tak zrobić.

21 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "sprawy bieżące, dzisiejsze. Dziś mówiłem Piotrusiowi o słowach: "...chcę raczej miłosierdzia niż ofiary", że dobrze, że Pan Bóg dał mi zdrowie większe, bo jestem mocniejszy i tą większą moc mogę dać też bliźnim. Dzisiaj w Ewangelii właśnie te słowa: "...chcę raczej miłosierdzia niż ofiary".

22 Września 2019 roku

Rozeznałem, żeby dać Piotrusiowi do przeczytania pewien tekst z portalu Adonai. Piotruś otworzył stronę z tekstem. Chciałem się tylko upewnić, czy to jest na pewno ten tekst.l Zobaczyłem, że na początku jest napisane: "Bill Cosby". Skojarzyłem sobie że Bill Cosby gra w serialu "Dotyk Anioła", w jednym odcinku. To jest Piotrusia ulubiony serial. Dlodatkowo ten sam Bill Cosby zagrał w filmie "Duch Taty". Skojarzyło mi się to z Duchem świętym, który jest Duchem Ojca Niebieskiego, a Piotruś właśnie symbolizuje Ducha Świętego. Po przeczytaniu tego tekstu Piotruś powiedział, że jest piękny.

22 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbienie i dziękczynienie za liczne łaski ostatnio przeze mnie otrzymane". - Psalm: "Chwalcie słudzy Pańscy, chwalcie imię Pana, niech imię Pana będzie Błogosławione teraz i na wieki".

23 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Dzisiaj wspomnienie świętego Ojca Pio w Kościele. Miałem trochę pragnienie, żeby jakiś ze znaków był o świętym ojcu Pio, ale taki znak zdarza się raz na kilkaset znaków w tych znakach. Niesamowite! - Przerobiłem kilka znaków i wśród nich był znak ze świętym ojcem Pio, że w zeszłym roku była setna rocznica jego stygmatyzacji, jednocześnie setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

23 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbienie i dziękczynienie za wielki znak sprzed chwili z opisywania znaków w dniu wspomnienie świętego Ojca Pio; za znak właśnie związany ze świętym ojcem Pio, że wśród kilku opisywanych znaków był znak na jego temat. - Refren psalmu: Pan Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nas".

24 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Dziś robiłem zdjęcia na Placu Piłsudskiego - jeden ze znaków właśnie o Placu Piłsudskiego, a tylko kilka spośród wszystkich - tysięcy znaków mówi o Placu Piłsudskiego i też bardzo rzadko robiłem zdjęcia na Placu Piłsudskiego.

24 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja" "Uwielbienie dziękczynienie za znak z opisywaniem znaków z placem Piłsudskiego". W tych wszystkich znakach Józef Piłsudski kojarzy mi się z królem Dawidem. - Psalm: "...trony domu Dawida..." - też robiłem dziś zdjęcia Warszawy którą symbolizuje Jerozolima. Psalm: "...już stoją nasze stopy w twoich bramach Jeruzalem". Też intencja: "Sprawy dzisiejsze". Dziś była modlitwa pacierzowa cotygodniowa. Powiedziałem: "...ufam, że wysłuchujesz tych wszystkich modlitw moich i Piotrusia - wspólnych i samodzielnych i spełniasz te intencje". - Antyfona: "...Ja ich wysłucham i będę im Panem na wieki". Też sprawa wujka Marcina i pożyczki od niego na aplikację - Psalm: "już stoją nasze stopy w twoich bramach Jeruzalem". Też sprawa wyzwolenia mnie z nieprawości". - Antyfona: "Panie, Ty po to dałeś swoje przykazania, aby przestrzegano ich pilnie. Oby niezawodnie zmierzały mojej drogi ku przestrzeganiu Twoich ustaw".

25 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: Wyjątkowo pomodliłem się dzisiaj za osoby chore; Irenkę, która złamała nogę i pana Artura, który jest niepełnosprawny i któremu daliśmy wczoraj bilet do kina na dzisiejszy seans. Ewangelia o tym, że Pan Jezus dał uczniom władzę leczenia chorób.

25 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Jeden ze znaków był o panu Arturze, a tego dnia właśnie pan Artur poszedł do kina na seans filmu "Legiony", na który kupiliśmy mu bilet.

27 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Tego dnia Piotruś dostał od Marcinka esemesa, że Celine Dion wystąpi w przyszłym roku w Polsce w Krakowie i w Łodzi. 2 dni wcześniej powiedziałem do Piotrusia żeby wymyślił sobie jakiś wspaniały prezent na jego 10 i jednocześnie 40 urodziny. Piotruś zapragnął, żeby pojechać na ten koncert Celine Dion do Krakowa. Tuż przed pójściem na opisywanie znaków powiedziałem Piotrusiowi, że skoro jest zadowolony z serialu "Dotyk Anioła", który kosztował podobną kwotę co ten bilet na koncert Celine Dion, tak samo będzie zadowolony z tego koncertu, nawet jeśli Bilet będzie drogi. Chwilę później jeden z opisywanych znaków mówił o rozeznaniu, że dobrze jest obejrzeć jeszcze raz serial "Dotyk Anioła", co Piotruś ma już za sobą, ale, że tego dnia, gdy przyszła o tym myśl, miał w kursie języka angielskiego słowo "Angel" - "anioł". Otóż Celine Dion zagrała w serialu "Dotyk Anioła" i to w setnym odcinku, który był potwierdzeniem, . warto było za pierwszym razem obejrzeć ten serial Dodatkowo Celine Dion śpiewa jak anioł i na dodatek, akurat największy przebój na ulubionej dla nas płyty Celine Dion nosi tytuł "I'm your Angel"

27 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dzisiaj ksiądz Czarek zaproponował mi, żebym dodatkowo w każdy czwartek rano o 7:00 służył do mszy i czytał czytanie i śpiewał psalm na mszy św. Zgodziłem się. Antyfona: "Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę..." - czytania -  "...uzdrawiał skruszonych w sercu" - psalmy.

28 września 2019 roku

Opisywanie znaków i wieczorna modlitwa osobista z dnia 26 września 2019 roku i wydarzenia dnia dzisiejszego

26 września 2019 roku, 2 dni temu był mecz półfinałowy polskich siatkarzy w Mistrzostwach Europy. Przed meczem był u nas Marcinek i pokazał, jak jego siostrzenica, mała Kinga śpiewa nasz hymn narodowy. Odebrałem to, że może to jest znak tego że polscy siatkarze ten mecz półfinałowy wygrają, ale przegrali i poszedłem na opisywanie znaków, przedstawiłem tą sprawę w sercu i był taki znak, że gdy był u nas ksiądz po kolędzie na początku tego roku podzieliliśmy się ja i Piotruś z księdzem stroną smilinglink com z naszym utworem "I'll Stand Beside You" i pozostałymi treściami, też pokazaliśmy mu moje zdjęcia Warszawy. ,ego samego dnia wybito szybę w naszym oknie i napisałem wniosek który tego dnia przedstawiłem Panu Bogu na modlitwie wieczornej że Iskra Bożego Miłosierdzia w szczególnie związku z naszym utworem innymi teściami też zdjęciami została tamtego dnia zaatakowana, ale Ty nas Panie Boże obroniłeś i dałeś nam zwycięstwo, uwielbiam Cię w tym zwycięstwie" - napisałem. Okazało się, że chwilę później było w psalmie zdanie, że Pan Bóg pokornych wieńczy zwycięstwem. Przerobiłem cały ten znak dwa dni temu i poszedłem wtedy na modlitwę wieczorną, też myślałem o tym meczu siatkarskim i okazało się, że tego dnia też było to samo zdanie w psalmie, że Pan Bóg pokornych wieńczy zwycięstwem. Zrozumiałem, że jak w tej sytuacji z wybitną szybą Pan Bóg dał nam zwycięstwo, że opatrzność Boża czuwa nad Iskrą Bożego Miłosierdzia, też poprzez nasze talenty, to teraz też będzie zwycięstwo, tylko jeszcze nie wiedziałem do końca jakie. Okazuje się, że siatkarze mecz o brązowy medal wygrali i zakończyli turniej zwycięskim meczem i wielką radością, a jest to dowód na to, że też z tym naszym utworem zdjęciami i pozostałymi treściami będzie też nasze zwycięstwo, tak jak już żyjemy tym zwycięstwem, bo żyjemy zmartwychwstałym Jezusem Chrystusem na wieki wieków, a jest to zwycięstwo we wszystkich też naszych sprawach.

28 września 2019 roku

Piąta rocznica znaku z piknikiem rodzinnym, który miał miejsce w dniu akcji Iskra (Miłosierdzia Bożego) w naszej parafii Miłosierdzia Bożego, gdzie w godzinę Miłosierdzia Bożego śpiewałem piosenki na scenie. Dziś polscy siatkarze zdobyli brązowy medal w mistrzostwach Europy dodatkowo zdobyli go w Paryżu, a my z Piotrusiem mieszkamy na ulicy Paryskiej.

29 Września 2019 roku

27 września 2019 roku

Tego dnia dostaliśmy znak popierający inicjatywę pojechania na koncert Celine Dion, że w opisywaniu znaków był znak jak Piotruś pomyślał, żeby obejrzeć znowu serial "Dotyk Anioła" i akurat w kursie angielskiego zobaczył słowo "angel", a Celine Dion wystąpiła w setnym odcinku serialu "Dotyk Anioła" - to było błogosławieństwo dla obejrzenia pierwszy raz tego serialu. Otóż właśnie tego dnia, 27 września 2019 roku zobaczyliśmy ostatni odcinek serialu "Powodzenia Charlie", i jednocześnie pierwszy odcinek "Powodzenia Charlie". Ten ostatni odcinek Powodzenia Charlie był kiedyś oznaczony znakiem jako błogosławieństwo dla tego serialu, a więc zobaczyliśmy ten ostatni i pierwszy odcinek serialu "Powodzenia Charlie" w dniu znaków błogosławiących z kolei obejrzenie pierwszy raz i drugi raz serialu "Dotyk Anioła" - jest to wszystko też potwierdzeniem błogosławieństwo dla inicjatywy pojechania na koncert Celine Dion.

29 Września 2019 roku

28 września 2019 roku

Piąta rocznica dnia Iskry Bożego Miłosierdzia. Tego dnia zobaczyłem w internecie niespecjalnie obrazek "DOM" ze znaku z wiadomościami z roku 2016, z Roku Miłosierdzia. W tamtym dniu Iskry śpiewałem piosenkę Boba Dylana, który w roku Miłosierdzia właśnie miał przyznaną nagrodę Nobla. W tym samym Roku Miłosierdzia, polscy piłkarze odnieśli sukces na Mistrzostwach Europy we Francji, doszli do ćwierćfinału a dzisiaj polscy siatkarze odnieśli sukces na Mistrzostwach Europy też we Francji - w Paryżu - zdobyli brązowy medal.

28 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Żebym o tej pory zawsze przyjął krzyż i naśladował Pana Jezusa i Męczenników w wierności Bogu, aż po krzyż. Antyfona: "Święty Wacław aż do śmierci walczył w obronie prawa Bożego, nie bał się gróźb prześladowców bo Chrystus był jego mocą". Druga Antyfona: "Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, nie weźmie krzyż swój i niech mnie naśladuje". Też sprawa znaków z siatkarzami i zwycięstwem dzisiejszym i z tą szybą w naszym oknie w styczniu tego roku, o czym powiedziałem, że Pan Bóg nas obronił i dał nam zwycięstwo tak, jak tym siatkarzom. Psalm: Pan nas obroni, tak jak pasterz owce. Aklamacja: Alleluja, nasz Zbawiciel Jezus Chrystus śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię". - "zwyciężył".

29 Września 2019 roku

Ksiądz Czarek na Mszy Świętej w ogłoszeniach powiedział, że jeden człowiek został uzdrowiony poprzez świętego Szarbela, którego relikwie ksiądz Czarek dał mu do pocałowania i, że tydzień temu, w poprzednią niedzielę przeczytał pierwsze czytanie ten właśnie człowiek uzdrowiony, a tydzień później, czyli w tę niedzielę, właśnie 29 Września, ja przeczytałem pierwsze czytanie, a też zostałem uzdrowiony i też za pośrednictwem księdza Czarka, który udzielił mi sakramentu namaszczenia chorych w zeszłym roku, przez co mam od tamtej pory dużo większe zdrowie.

29 Września 2019 roku

Wezwałem: "Jezu!" - Czy kupić w kiosku naprzeciwko rogalika o smaku szampańskim? - zobaczyłem słowo "przejdźmy", a żeby dojść do tego kiosku trzeba było przejść przez ulicę. Przyjechał nagle nasz autobus i byśmy nim pojechali, gdyby nie to, że miałem ten znak "przejdźmy", więc , przeszliśmy na drugą stronę i zobaczyliśmy, że kiosk jest zamknięty Zrozumiałem, dlaczego nie było potwierdzenia na tak, żeby kupić ten rogalik ale było "przejdźmy" i po chwili Pan Bóg okazał nam wielkie miłosierdzie, też przez to, że nie wsiadłem do tego autobusu, do którego, gdybyśmy wsiedli, to nie przeszli byśmy na drugą stronę spacerując dalej w stronę domu. Mieliśmy dwa problemy: że Piotrek ma w kieszeni jabłka od Krzysia i że jest mu trochę niewygodnie, a drugi problem, że jestem trochę głodny i chce coś kupić do jedzenia. Połączyliśmy te dwa fakty I wpadliśmy na genialny w swojej prostocie pomysł, żebym zjadł te jabłka to oba problemy będą rozwiązane i tak zrobiliśmy.

29 Września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencja: "Uwielbiam Cię Boże w tym, że zawierzyłem całkowicie Twemu Miłosierdziu Bożemu, przez co jestem wolny". Psalm: "Bóg wypuszcza na wolność uwięzionych". Też sprawa tego, że postanowiliśmy kupić mi sprzęt do śpiewania. Aklamacja: Alleluja. Jezus Chrystus będąc bogatym dla was stał się ubogim aby was ubóstwem swoim ubogacić. Wydaliśmy 400 zł, aby przez nasze talenty ubogacić ubogich.

30 września 2019 roku

Opisywanie znaków

Jeden ze znaków o audycji z naszym świadectwem - moim i Piotrusia, wyemitowanym w dziesiątą rocznicę śmierci naszej mamusi. Napisane jest: "Tegoo dnia była rozmowa z Basią Król, też świadectwo o znakach iskry Bożego Miłosierdzia". Otóż dzisiaj właśnie też rozmawiałem z Basią Król, też opowiedziałem jej o jednym ze znaków Iskry Bożego Miłosierdzia.

30 września 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze - dziś służyłem do Mszy - czytałem czytanie i śpiewałem psalm i Aklamację. Aklamacja: "Syn Człowieczy przyszedł, żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu".

2 października 2019 roku

1 października 2019 roku

Tego dnia Piotruś przywiózł nowy sprzęt do śpiewania, kupiony za 400 zł. Zły duch zaatakował - na początku, po podłączeniu bardzo się nie podobał dźwięk wokalu, ale poprzez modlitwę udało się pokonać trudności, pokonać te złe duchy. Też dzisiaj dzwoniliśmy do wujka Marcina, usłyszeliśmy, że w tym tygodniu będzie miał dla nas 10,000 zł na aplikację mobilną ze zdjęciami mojego autorstwa. Teraz, jak to notuję widzię analogię: "...Troszczcie się o Królestwo Boże, a te rzeczy będę wam dodane". Wydaliśmy 400 zł na sprzęt do śpiewania - na Królestwo Boże, na przymnażanie talentów i od razu było to przymnożone na chwałę Bożego królestwa. Samo to, to też jest kolejny znak błogosławieństwa Bożego związanego z tym sprzętem. Pięknie się do tej całej sytuacji i tych spraw tego dnia odnoszą trzy modlitwy wieczorne 13, 14, 15 stycznia 2019 roku.

1 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy tego dnia - patrz wyżej". Bóg opiekował się świętą Teresą i ją pouczał. Strzegł jej jak źrenicy oka, jak Orzeł rozpostarł skrzydła - Duch Święty; Piotruś - wziął ją i nosił na swoich ramionach. Pan sam był jej przewodnikiem. Psalm: Pan Bóg jest z nami wszyscy się radujmy. Odnośnie zdjęć Warszawy i wujka Marcina - sponsora - "Gród Jego wznosi się na świętych w górach, umiłował Pan bramy Syjonu, bardziej niż wszystkie namioty Jakuba. Wspaniałe rzeczy głoszą o tobie, miasto Boże" - Warszawa. Też w psalmie: "...śpiewać będą..." - odnośnie dzisiejszego śpiewania. Aklamacja: "Syn Człowieczy przyszedł, żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu". Dziś znowu służyłem do mszy a miałem też trudności związane ze sprzętem do śpiewania, kupionym tego dnia i te trudności ofiarowałem w intencji nawrócenia grzeszników.

1 października 2019 roku

Wezwałem "Jezu!" w tej sprawie, czy zostawić ten nowy sprzęt i szukać tego starego?" - zobaczyłem w tym momencie książeczkę i na okładce zdjęcie świętego Jana Pawła II, jak przytula Krucyfiks i uśmiecha się w bok do mnie - zrozumiałem, że mam przyjąć ten krzyż z uśmiechem, a przyjdzie też zmartwychwstanie i przyszło.

29 września 2019 roku

Modlitwa adoracyjna

Pan Jezus pokazał mi serię znaków związanych ze sprzętem do śpiewania. Tego dnia Krzysio dał nam jabłka, tego też dnia pojawił się u Piotrusia pomysł z tym sprzętem do śpiewania. Któregoś dnia ksiądz Czarek rozdał jabłka gdy rozdawaliśmy płyty "My Dreams Come True" z naszą muzyką. Tamto wydarzenie z księdzem Czarkiem było związane ze znakami z firmą Apple, a Pan Jezus powiedział mi, że to jest logo z jabłkiem i też jest inna firma, która ma logo z uśmiechem - LG. Skojarzył mi to z ciocią Hanią z Kanady - gdy była u nas, był znak związany z ciocią i naszym dziadkiem, który kupił wtedy rodzinie telewizor, a w tych dniach, w  których właśnie była ciocia w zeszłym roku, my kupiliśmy telewizor, właśnie LG. Z kolei był to czas nawiedzenia naszej parafii przez obraz Matki Bożej Częstochowskiej w ramach trzystulecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W tamtym czasie zostałem uzdrowiony poprzez księdza Czarka właśnie - udzielił mi sakramentu namaszczenia chorych. Z kolei ksiądz Czarek jest związany z aparatem fotograficznym, który Piotruś mi kupił - dużo lepszy od tego, który miałem wcześniej, co się wydarzyło też za pośrednictwem księdza Czarka, w związku ze znakiem, wyrażonym uśmiechem, otrzymanym właśnie poprzez księdza Czarka. Ten mój nowy aparat jest czarny - poprzedni był srebrny. Ten sprzęt do śpiewania, właśnie teraz kupiony, jest czarny, a poprzedni był trochę srebrny. Jak kupiłem ten aparat, w pierwszych dniach myślałem, że się mi nie przyda, że muszę wrócić do poprzedniego. Ta sama sytuacja była teraz z tym sprzętem - myślałem, że mi się nie przyda i muszę wrócić do poprzedniego, ale pan Jezus wcześniej powiedział mi, że ten sprzęt był oznaczony znakiem i w końcu przychyliłem się do walczenia o ten sprzęt i udało się - działa bardzo ładnie. Ten nowy sprzęt do śpiewania dostałem od Maryi, ponieważ przywieziony został do domu pierwszego października - w pierwszym dniu miesiąca różańcowego.

2 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Uwielbienie Boga w darze sprzętu muzycznego, który kupił mi Piotruś i dziękczynienie za niego. Też za moje śpiewanie i, że będę na nim śpiewał z tego co widać bardzo ładnie". Psalm: "...okryje cię swoimi piórami, pod jego skrzydła się chronisz - skojarzenie z Duchem Świętym, którego symbolizuje Piotruś właśnie. Antyfona: "Boże mój będę, ci śpiewał psalm wobec aniołów".

3 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy obecnego rozeznawania, co mam robić". - odwołanie do modlitw adoracyjnych, na które wskazało rozeznanie z opisywania znaków: "...nakazy Pana są radością serca, prawo Pańskie jest doskonałe i pokrzepia duszę, świadectwo Pana jest pewne, nie rozważnego uczy mądrości, Jego słuszne nakazy radują serce, jaśnieje przykazanie Pana i olśniewa oczy. Bojaźń Pańska jest szczera i trwa na wieki, sądy Pana prawdziwe, wszystkie razem słuszne, cenniejsze nad złoto, nad złoto najczystsze, słodsze od miodu płynącego z plastra". Powiedział mi Pan Jezus ostatnio, że mnie rychło pocieszy. Widzę że stanie się to właśnie poprzez modlitwę - Antyfona: "wspomnij, Panie, na słowo wyrzeczone do swego sługi, przez które dałeś mi nadzieję W moim utrapieniu jest mi ona pociechą.

4 października 2019 roku

Parę dni temu, 27 Września, Piotruś się dowiedział, że Celine Dion w przyszłym roku wystąpi w Polsce. 2 dni wcześniej powiedziałem Piotrusiowi, żeby wymyślił sobie jakiś wspaniały prezent na jego dziesiąte, jednocześnie czterdzieste urodziny, które będą właśnie w przyszłym roku - 29 lutego. Jak tylko się dowiedział Piotruś o tym koncercie, powiedział: "to właśnie ten prezent chcę dostać".

4 października 2019 roku


Jest taki sąsiad - pan Adam, z którym przez kilka ostatnich miesięcy się nie widziałem. Ostatnio zobaczyłem go na ulicy i bardzo ładnie wyglądał, a odmówiłem za niego Koronkę do Miłosierdzia Bożego z prośbą żebyśmy, też z Piotrusiem, pomogli mu bardziej. Po kilku dniach zwrócił się on do nas z prośbą o herbatę i cukier. Postanowiłem nie tylko dać mu herbatę i cukier ale też wziąć od niego numer telefonu i od tej pory jeszcze bardziej mu pomagać. Dostałem ten numer.

4 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje tego dnia Piotruś kupił sobie bilet na koncert Celine Dion,. Wybieramy się do Krakowa razem. Też tego dnia służyłem do Mszy, śpiewałem psalm. Antyfona: "Święty Franciszek, mąż Boży opuścił dom rodzinny, pozostawił swoje dziedzictwo i wygrał dobrowolne ubóstwo, Bóg zaś przyjął go na swoją służbę. Też tego dnia ogromne pocieszenie w modlitwie adoracyjnej, co było zapowiedziane przez Pana Jezusa proroczo. - Antyfona: "Pan mówi: "Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy że we Mnie, niech przyjdzie do Mnie i pije. Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza".

5 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Dziś wspaniałe doświadczenia z moimi zdjęciami i innymi zdjęciami w internecie. Ewangelia: "Pan Jezus rzekł do uczniów: "Szczęśliwe oczy, które widzą to, co wy widzicie. Bo powiadam wam, wielu proroków i królów pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujżeli i usłyszeć to, co słyszycie, a nie usłyszeli". Odnośnie tych doświadczeń ze zdjęciami i aplikacji - psalm: "Bóg ocali Syjon i miasta Judy zbuduje. Tam będą mieszkać, mieć posiadłości, to będzie dziedzictwem potomstwa sług Jego, miłujący Jego imię przebywać tam będą". Jeszcze odnośnie tego - Aklamacja: "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom. Królestwo Boże - zdjęcia moje - troszeczke, jak zdjęcia nieba - troszeczkę. Ewangelia: "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi a objawiłeś je prostaczkom". Jeszcze odnośnie tych zdjęć i tej aplikacji: "Moje serce cieszyć się będzie z Twojej pomocy. Śpiewać będę Panu, który obdarzył mnie dobrem".

6 października 2019 roku

Zastanawialiśmy się z Piotrusiem w Krakowie, jak pojedziemy na koncert Celine Dion, na który Piotruś ma bilet dla siebie, czy nocować w hotelu czy hostelu. W tym momencie zobaczyłem zdjęcie hotelu w swoich zdjęciach. Pokazało się ono po dwóch zdjęciach związanych z Maryją - z kościołem Mariackim i mamusią naszą złączoną z Maryją, a ten hotel akurat jest właśnie w Krakowie. Pomyśleliśmy też: "To może właśnie dosłownie w tym hotelu przenocować, bo jest to mały hotel i może nie tak bardzo drogi".

6 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Przed przeczytaniem Słowa Bożego ukląkłem, co nie zawsze robię na modlitwie wieczornej, w duchu skruchy - psalm: "Klęknijmy przed Panem, który nas stworzył". Dzisiaj, szczególnie wieczorem, wyjątkowa radość u mnie, słodycz serca i uwielbienie Boga w tym - psalm: "Przyjdźcie, radośnie śpiewajmy Panu, ku chwale opoki naszego zbawienia. Stańmy przed obliczem jego z uwielbieniem, z weselem śpiewajmy mu pieśni". Też z Piotrusiem dzieliłem się, że te dzieła w naszym życiu są dziełami samego Boga, że dowodem na to jest między innymi to, że na początku były takie niepozorne, jak ziarnko gorczycy, rodzą się powoli. Ewangelia: "Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy..." ...i tak dalej... Potem wyrasta z tego ziarnka wielkie drzewo. Tak będzie z tymi działami. Też dzisiaj służyłem do Mszy i ksiądz Stanisław powiedział mi, że nie muszę się martwić, że trzymałem patenę przy innym księdzu, a nie przy księdzu Stanisławie, bo, jak powiedział, Pan Jezus jest ten sam i tu i tu". Antyfona: "Ponieważ jeden jest Chleb, przeto my wszyscy tworzymy jedno ciało. Wszyscy bowiem bierzemy z jednego Chleba i pijemy z jednego Kielicha".

7 października 2019 roku

Opisywanie znaków

Dwa motywy przewodnie opisywania znaków tego dnia - głoszenie Królestwa Bożego - 25 i 29 stycznia 2019 roku i pomoc ubogim - 26 (Aklamacja: "Pan posłał mnie abym ubogim niósł dobrą nowinę") i 27 Stycznia 2019 roku. Dziś spotkaliśmy się z księdzem w Kurii, głosiliśmy mu dzieła Iskry Bożego Miłosierdzia. Też tego dnia był u nas pan Artur, ktremu daliśmy lekarstwa, picie i jedzenie.

7 października 2019 roku

Wieczorna modlitwa osobista

Intencje: "Sprawy dzisiejsze". Dziś był u nas ubogi pan Artur. Daliśmy mu lekarstwa, jedzenie i picie, przyjęliśmy go do domu i porozmawialiśmy z nim. - Ewangelia o miłosiernym Samarytaninie.

8 października 2019 roku

Dziś wujek Marcin pożyczył nam 10,000 zł na naszą aplikację mobilną. Dokładnie rok temu - 8 października miałem trudności, przez które zrodziły się dzisiejsze radości. Te trudności były związane z przegranymi po ludzku konkursami fotograficznymi, w których wziąłem wtedy udział. Dwa podobne konkursy wcześniej w życiu przyniosły mi nagrody, o czym dzisiaj właśnie wspomniałem jak byłem u wujka Marcina i jego rodziny.

 

 

 

<  MENU  >

 

 

 

www.smilinglink.com