Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

 

ZNAKI

 

CZĘŚĆ CZWARTA

 

 

 

17 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa tego, żeby zostawić na razie strony internetowe i pokazywać muzykę naszą.” – Ewangelia: „…on zostawił wszystko, wstał i za Nim poszedł…”, „…zasiedli z nim do stołu…”

 

20 lutego 2018 roku

 

Dzień przed brązowym medalem olimpijskim dla skoczków, wysłałem utwór „I'll Stand Beside You” do wytwórni.

 

21 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Sprawa „Independent Digital” – Psalm: „…odnów we mnie moc ducha…” – „moc” – „Lista z Mocą” - 7 listopada 2013 roku - Pan Jezus: „Napełnij się teraz wyjątkowym pokojem i spokojem” - następnego dnia - telefon z „Listy z Mocą” - teraz podobnie – Pan Jezus: „Napełnij się teraz wyjątkowym pokojem i spokojem” - następnego dnia - 20 lutego - telefon od „Independent Digital” - było to dzień po tym, jak na adoracji Najświętszego Sakramentu, modliliśmy się razem z Piotrusiem w sprawie przebicia się słowami „Jezu, Ty się tym zajmij”, o których mówił Zdzisław, który prowadził adorację.

 

22 lutego 2018 roku

 

Powiedziałem: „ten pan mówił, że umowa musi być minimum na 3 lata” - zabrzmiał sygnał SMS – pomyślałem: „potwierdzenie, żeby na 3 lata podpisać…” - po kilku sekundach przyszedł drugi SMS i po kilku sekundach trzeci - 3 lata. Treść SMS-ów: pierwszy: „Dzięki, ja jeszcze śpię”, drugi: „he he he”, trzeci „znaczy leżę.” Kojarzy mi się to z Psalmem: „Gdy Pan odmienił los Syjonu, wydawało się nam, że śnimy, usta nasze były pełne śmiechu, a język śpiewał z radości.” Dziś Psalm: „…pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach…”

 

23 lutego 2018 r

 

Pan Jezus wysłuchał - rekordowe śpiewanie - ciarki mnie przeszły, kilka razy („Because You Loved Me”)

 

23 lutego 2018 roku

 

Zaśpiewałem “Because You Loved Me” - rekordowa ładnie - ciarki Pierwsza linijka: “Ror All those Times you stood by me.” – “Stand” – “I'll Stand Beside You” - utwór drugi naLiście z Mocą” - pierwszy – “I Still Believe” – spot (…) Because You Loved Me” - drugi na płycie

 

23 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Powiedz, Panie Jezu, co chcesz, jeśli chcesz.” Psalm: namaszczasz mi głowę olejkiem” - dziś namaściła mi głowę jak gdyby olejkiem pani fryzjerka.

 

26 lutego 2018 r

 

“I'll Stand Beside You” – 1 plik sprzedany - w amerykańskii Independence Day – Independent Digital

 

23 lutego 2018 r

 

Independent Digital - Dzień Niepodległości - 11 Listopada - jedynki - Digital - tylko jedynki i zera

 

23 lutego 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus o śpiewaniu przeze mnie „Śpiewajcie Bogu, który mieszka na Syjonie” w wydarzeniu „Jezus na stadionie” - ciarki mnie przeszły. Dziś też ciarki mnie przeszły, jak śpiewałem „Because You Loveed Me”

 

23 lutego 2018 roku

 

Św. Pio: „chcę być zakonnikiem, który się modli” – pomyślałem: „chcę być bratem, który się modli” - skojarzyłem sobie: zakonnik - brat

 

25 lutego 2018 r

 

„Czy pójść na drugie piętro do albumów?” – „No chodź tutaj” – „no” - „nie” - poszliśmy na przystanek i mieliśmy od razu 117, był duży mróz

 

25 lutego 2018 r

 

Komunia Święta

 

Postanowiłem w Komunii Świętej pomodlić się za księdza Pawła i jego parafię. Pan Jezus w sercu: „Jasiu, dziękuję ci za miłość - po prostu. Skojarzyłem sobie, co znaczy kochać – kiedyś: kotka zamiauczała - dałem jej jeść.

 

24 lutego 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja wielbiąca i dziękczynna za to, że udało mi się rekordowo zaśpiewać utwór „Because You loved Me” związany ze świętym Janem Pawłem II - ojcem - związany z utworem „I'll Stand Beside You”. Ewangelia: „bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest ojciec wasz niebieski.” Antyfona: „Bądźcie doskonali, jak doskonały jest wasz ojciec niebieski” – Psalm: „będę cię wysławiał…”

 

25 lutego 2018 roku

 

Pan Jezus w sercu na modlitwie adoracyjnej: „to będzie wielki sukces”. Piotruś w modlitwie pacierzowej codziennej: „to będzie wielki sukces” - odnośnie naszej współpracy z Independent Digital.

 

25 lutego 2018 roku

 

Msza święta. Dziś rocznica premiery filmu „Pasja” i założenia strony znaki iskry.pl , pierwszy dzień tygodnia ważnych spraw – środa, 28 lutego - piąta rocznica abdykacji Benedykta XVI w nasze urodziny - 33 i 30, związane z Przemienieniem Pańskim na górze Tabor i z Abrahamem - dziś w słowie Bożym - obie te sprawy, ksiądz Paweł: „pieczęć” - podpisanie umowy z Independent Digital

 

25 lutego 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „abym nikogo nie pominął w służbie” Psalm: „Wypełnię me śluby dla Pana przed całym Jego ludem.”

 

26 lutego 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja wielbiąca-dziękczynna za znaki, dzieła Boże z płytkami i tak dalej…” Psalm: „będziemy wielbić Ciebie na wieki i przez pokolenia głosić Twoją chwałę.” Ewangelia: „bądźcie miłosierni jak Ojciec wasz jest miłosierny” - rozdane za darmo płytki.

 

26 lutego 2018 r

 

Rozdaliśmy płytki we wspólnocie - akurat 12, jak liczba Apostołów, którzy przekazali chleb ludowi.

 

25 lutego 2018 roku

 

Film „Mów Mi Vincent” - Piotruś przed filmem: „nawiązuje się dobra relacja między głównymi bohaterami. Na początku główny bohater jest odpychający - skojarzenie z „Independent Digital” - mieści się na ulicy Dobrej.

 

27 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Antyfona: „opowiem wszystkie cudowne Twe dzieła.” Pan Jezus: „To, że te dzieła nadal trwają tyle czasu, pomimo tylu trudności, że je przetrwały i pragniecie je opowiadać, to świadczy o tym, że są prawdziwe.”

 

27 lutego 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

„Co mam teraz robić?” - Pan Jezus: „będzie modlitwa. Pamiętasz? Jak nie można czynem i słowem to jest jeszcze modlitwa.” Piotruś będzie po pracy, będziesz dla niego, posprzątałeś w domu wykonałeś obfitą ładną pracą. Jasiu, jest wigilia twoich urodzin, też Piotrusia, świętujcie.” Pojechaliśmy na zupkę. Myślałem, że może będzie jakaś ekstra zupka i była.

 

28 lutego 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus ta Ewangelia o miejscu przy Jezusie w Królestwie Bożym jest o tobie, Jasiu.

 

28 lutego 2018 roku

 

Podpisana umowa z „Independent Digital”. W niedzielę, pierwszego dnia tego tygodnia, 25 lutego, w rocznicę znaki iskry.pl i premiery filmu „Pasja” - ks. Paweł powiedział o pieczęci, na tej umowie jest pieczęć, którą postawiła dziś firma „Independent Digital”, na ulicy Dobrej 28, tam też „Arkady” - kalendarze („dobre kalendarze”, Święty Jan Paweł II - wcześniej był znak łączący firmę dobre kalendarze ze świętym Janem Pawłem II”), dziś też moje i Piotrusia urodziny, dziś Ewangelia o miejscu przy samym panu Jezusie w niebie, Pan Jezus powiedział mi, że to Ewangelia o mnie.

 

1 marca 2018 r

 

SoundCloud - zaprzestanie subskrypcji - będzie działać do 30 marca. 30 marca - 50 urodziny Celine Dion. Dziś pierwszy dzień tego miesiąca. SoundCloud - pięćdziesiąta rocznica powstania Odnowy w Duchu Świętym z 18 lutego 2017 roku. Dziś oznaczyłem jako prywatne 15 utworów z płyty „My Dreams Come True

 

1 marca 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Aby Pan Bóg mocą tego słowa wyzwolił mnie z lenistwa na całe moje przyszłe życie na ziemi, abym pracował gorliwie, gorąco, wytrwale też owocnie, miłosiernie, skutecznie, kiedy trzeba ofiarnie, na chwałę Pana Boga, na pożytek dla wielu ludzi aż niebiańsko razem z nami” Aklamacja: „Błogosławieni którzy w sercu dobrym i szlachetnym zatrzymują Słowo Boże i wydają owoc dzięki swojej wytrwałości.”

 

2 marca 2018r

 

Projekt myśli

 

Największa wolność to być więźniem w Chrystusie

 

3 marca 2018r

 

Ksiądz Stanisław w radiu Warszawa o Intronizacji, dzień po podpisaniu umowy z Independent Digital, w dniu podzielenia się wcześniej naszą muzyką i stroną glit.pl z Krzysztofem Burskim.

 

2 marca 2018r

 

Zamknięcie części stron po rozmowie księdza proboszcza z Piotrusiem - w piątek, tak, jak Podobnie było w piątek - 16 lutego 2018 roku.

 

2 marca 2018r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Ewangelia: „…kamień odrzucony przez budujących stał się głowicą węgla.” Zostaliśmy dziś z Piotrusiem odrzuceni i nasze świadectwo, ale pan Jezus nas i to świadectwo wskrzesił, wskrzesi.

 

2 marca 2018 roku

 

Piotruś powiedział w sprawie problemu z SoundCloud: „Jezu, Ty się tym zajmij.” - od razu Pan Jezus problem rozwiązał.

 

13 marca 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Bóg spełnia prawo ale w sposób żywy - w sposób żywy, ale Bóg spełnia prawo.

 

14 marca 2018 roku

 

Dziś wysłaliśmy do Independent Digital paczkę na serwer z utworem „I’ll Stand Beside You”. Niezależnie od tego, obejrzeliśmy film „Piąty Element”, który jest bardzo związany z utworem „I Stand Beside You”, że symbolizuje ten utwór Iskrę Bożego Miłosierdzia. W filmie tym nawet jest użyte słowo „iskra”.

 

14 marca 2018r

 

I'll Stand Beside You” - środkowy utwór na płycie, środkowy utwór na „Liście z Mocą”

 

15 marca 2018 roku

 

Diakonia Uwielbienia - miałem w sercu sprawę, że na okładce „I'll Stand Beside You” jest „i” z małej litery a w tym tytule „i” oznacza „ja” w zdaniu „ja będę stał obok ciebie.” Patrycja modli się z nami: „Uwielbiamy Cię Panie…” - Włączyłem się sercem w uwielbienie w tej mojej sprawie i Patrycja dodała: „nie jesteśmy godni stać przy Tobie.”

 

16 marca 2018 roku

 

„I'll Stand Beside You” - Glitter - Jasio - obok Pana Jezusa w niebie.

 

16 marca 2018 roku

 

W 2017 roku, w sierpniu byłem z Piotrusiem w Krakowie a to był rok obchodów 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W Krakowie rozmawiałem z Piotrkiem i powiedziałem mu, że chce zrobić zdjęcia Krakowa. Wyszło w rozmowie takie zdanie „300 zdjęć na krzyż” - byłem strapiony myślami o krzyżu, ale później sobie skojarzyłem, że te 300 - pokrywa się z tym 300 lat koronacji tego obrazu maryjnego. Do Krakowa pojechałem we wspomnienie Matki Bożej Częstochowskiej. Skojarzyłem to dopiero, jak już ta decyzja zapadła, żeby tam w ten dzień pojechać. Pojechałem - był i krzyż i było też te 300 zdjęć zrobionych przeze mnie.

 

14 marca 2018 roku

 

Myślałem, ile minęło miesięcy od filmu Lucy, związanego z utworem „I’ll Stand Beside You”. Okazało się, że 19 - od 13 sierpnia 2016 roku. Potem pomyślałem, Ile zostało dni do premiery singla „I’ll Stand Beside You”, którą zaplanowałem na drugiego kwietnia 2018 roku. Okazało się, że też 19. To było dla mnie potwierdzenie, że Pan Bóg chciał takiej daty tej premiery. Najpiękniejszy znak w moim życiu związany ze świętym Janem Pawłem II, to znak z rocznicami - właśnie 19-tymi, dwóch różnych wydarzeń.

 

18 marca 2018 r

 

Obejrzeliśmy film „Przygoda w Jutlandii” - wzruszyłem się. Pod koniec filmu padły słowa: „Jan zrobił okładkę” Skojarzyło mi się to z okładką naszego singla którą zaprojektowałem. W filmie była to okładka do filmu wideo który odniósł sukces. To też mi się skojarzyło z naszym utworem, co do przyszłości.

 

16 marca 2018r

 

Sprawdzałem, kiedy był sukces moich zdjęć w Nikon Photo Contest, okazało się że dokładnie rok temu 16 marca 2017 roku. Zupełnie tego się nie domyślałem wcześniej.

 

19 marca 2018 roku

 

Napisałem list do więźnia, myślałem, czy Pan to Bóg błogosławi, w tym momencie leciał utwór „From Sarah With Love” - o liście, w tym momencie były słowa „She took your picture to the sky above.”

 

21 marca 2018 r

 

Obejrzeliśmy film „Różowa Pantera”, były w nim takie słowa: „idź na konferencję prasową, skręć w prawo, za Arkadami. Gdy jechaliśmy parę tygodni wcześniej do „Independent Digital” podpisać umowę muzyczną, weszliśmy do budynku, w którym była siedziba wydawnictwa Arkady, w filmie, w końcu był sukces zapowiadany na tamtej konferencji prasowej, mimo że po drodze były obfite trudności, akcja rozgrywała się we Francji - u nas ul Francuska i Paryska na której mieszkamy.

 

18 Września 2017 roku

 

18 coverów w moim wykonaniu, wcześniej 32 utwory w moim wykonaniu - razem 50 utworów - w roku 2017 - 50 rocznica powstania Odnowy w Duchu Świętym.

 

30 marca 2018 roku

 

Przepiękny film „Zostań, Jeśli Kochasz”. Piotruś poświęcił się dla mnie. W filmie ktoś sprzedał gitarę, żeby kupić córce wiolonczelę. Otóż Piotruś powiedział, że sprzedaje stół pingpongowy, żeby kupić mi aparat fotograficzny, który dzień później mi kupił.

 

 

25 marca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbienie Pana Jezusa w Jego męce śmierci i zmartwychwstaniu.” Ewangelia: „Gdy Jezus został uwielbiony…” Pan Jezus: Dziękuję Ci, Jasiu wiecznie. Chwała Panu! Amen.” Zakończyłem modlitwę i włączyłem film od razu pierwsze słowa: „Uśmiechnij się słodko” Po filmie kupiłem batonik z napisem „New York Cheesecake” „Cheese - Uśmiechnij się.” „cake” – „słodko”. Na batoniku - Statua Wolności – I’ll Stand Beside You” 1 plik sprzedany na iTunes w 2011r, w dniu amerykańskiego Święta Niepodległości - 10 dni temu utwór ten wysłany do sklepów, dziś Maryja poczęła z Ducha Świętego – „..będzie On wielki…” – Zwiastowanie.

 

26 marca 2018 roku

 

Wybraliśmy aparat fotograficzny, poszliśmy na Drogę Krzyżową parafialną i od razu zobaczyliśmy pana Henryka - fotografa parafialnego, było to dla nas potwierdzeniem, że wybraliśmy odpowiedni aparat.

 

27 marca 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa znaku „Unilite” w związku z utworem I’ll Stand Beside You” – myślałem, że może będzie coś o świetle – „Lite” – „Light” – Psalm: „Pan moim światłem i zbawieniem moim.”

 

25 marca 2018 roku

 

Szukałem Aspiryny, westchnąłem: „Jezu, święty Antoni! Celine Dion zaśpiewała: „You're gonna find” – pomyślałem: „to już się o to nie modlę bo powiedziane jest że znajdę” i po kilku sekundach znalazłem – dużo…

 

27 marca 2018 roku

 

Myślałem, jak zakup nowego aparatu wiąże się ze świętym Janem Pawłem II. Przy pomniku papieża Jana Pawła II ksiądz powiedział: „Uśmiechnij się!” - cheese - robienie zdjęć…

 

31 marca 2018 roku

 

Pan Artur poprosił, żeby mu poczytać w Internecie o historii kaloszy (nosi kalosze). Pierwszym popularyzatorem kaloszy był książę Artur

 

31 marca 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Wigilia Paschalna. Intencja: „Powiedz Panie Jezu, co się tobie podoba? Pierwsze dwa psalmy ze słowem „ziemia”, „świat”. Pierwsze dwie piosenki w  playliście, od momentu, w którym zaczęliśmy świętować Wielkanoc, ze słowem „World” – „świat” „Hello, World” i „On Top Of The World” - skojarzenie z naszą muzyką, utworem I’ll Stand Beside You”, wydanym na świat.

 

31 marca 2018 roku

 

Krystian dostał od nas krem orzechowo-czekoladowy z napisem „król boiska” - tego dnia oglądaliśmy film „Pani Doubtfire” - grał w piłkę chłopiec o imieniu Chris - jak Krystian.

 

1 kwietnia 2018 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus powiedział mi w sercu: „Jasiu, to jest nasze święto – moje, twoje Piotrusia i bardzo wielu poprzez was, to święto nigdy się nie skończy.” Po chwili ksiądz wypowiedział uroczyste błogosławieństwo, abyśmy obchodzili nieustające święta.”

 

2 kwietnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje - pierwsza: „żeby utwór I'll Stand Beside You” trafił do nowych wydań.” Psalm: „…bo w kraju zmarłych duszy mej nie zostawisz i nie dopuścisz bym pozostał w grobie.” Druga intencja: „Uda się z „Independent Digital”, bo były liczne znaki.” Antyfona: „Chrystus zmartwychwstał, jak zapowiedział.” Trzecia intencja: „Sprawy bieżące - pojawienie się naszego utworu na Spotify.” Wprowadził was Pan do ziemi opływającej mlekiem i miodem.” Aklamacja: „Oto dzień który Pan uczynił, radujmy się nim i weselmy.”

 

4 kwietnia 2018r

 

Myślałem o domenie, czy będzie dobra „piosenkajanka.pl?”, i w tym momencie była przede mną „pisanka” na serwetce.

 

4 kwietnia 2018r

 

Krystian przyniósł kremówkę papieską - 3 kwietnia 2018r. 2 kwietnia 2005 roku odszedł Święty Jan Paweł II - w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, które było 3 kwietnia 2005 roku - tego dnia opublikowaliśmy smartlink i stronę piosenkajanka.pl Post o premierze naszego singla - w czasie Wigilii Paschalnej o 19:44 - skojarzenie z Powstaniem Warszawskim - Pan Jezus powstał z martwych.

 

7 kwietnia 2018 roku

 

Piotruś doznał kontuzji nogi, cierpienia, dziś w wigilię święta Miłosierdzia Bożego. Święty Jan Paweł II zmarł w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, Tragedia Smoleńska też wydarzyła się w wigilię święta Miłosierdzia Bożego.

 

5 kwietnia 2018 roku

 

Rocznica urodzin naszego dziadka, który nas wychował. Byliśmy w KFC - w logo KFC jest twarz starszego pana, który wygląda bardzo jak właśnie nasz dziadek. Mieliśmy pomysł, żeby tego dnia zjeść tam pizzę, później skojarzyliśmy sobie, że nasz dziadek właśnie w tym KFC - w tym samym lokalu z nami jadał pizzę właśnie.

 

6 kwietnia 2018 r

 

Nasz przyjaciel Piotrek wziął od nas stół do ping-ponga. Tego dnia powiedział nam, że był ostatnio w Górach Stołowych.

 

7 kwietnia 2018 r

 

Piotruś doznał kontuzji nogi akurat w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, podobnie jak to było z odejściem Świętego Jana Pawła II i z Tragedią Smoleńską. Odmówiłem za niego koronkę do Miłosierdzia Bożego - „za Piotrusia” i akurat Piotruś od razu po tej koronce zadzwonił do mnie, akurat przechodziłem koło apteki i mogłem kupić mu maść odpowiednią do smarowania tej chorej nogi. Ta maść kosztowała 29 zł a ja miałem tylko kartę kredytową na której było akurat 32 zł - niewiele więcej.

 

10 kwietnia 2018r – 8-a rocznica Tragedii Smoleńskiej - ostatnia miesięcznica. Tego dnia uderzyłem się w nogę do krwi. Piotruś miał kontuzję też prawej nogi w wigilię święta Miłosierdzia Bożego - Tragedia Smoleńska wydarzyła się też w wigilię święta Miłosierdzia Bożego. To było o wiele, wiele większe cierpienie niż nasze, a nasze to taka iskierka, taki symbolik tych wydarzeń. Po tym jak się uderzyłem w tą nogę, pomyślałem o aptece i akurat przechodziliśmy obok apteki, odkaziliśmy ranę.

 

9 kwietnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa przebicie się. „Jakże się to stanie skoro nie znam męża? Duch Święty zstąpi na ciebie…” …i tak dalej… „…oto krewna twoja Elżbieta, poczęła w swej starości syna i jest już w szóstym miesiącu, ta, która uchodzi za niepłodną. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego”…

 

9 kwietnia 2018r

 

Zwiastowanie Pańskie

 

Sylwia powiedziała do mnie, że mam oczy świecące jak Jezus. Anioł nazwał dziecko Maryi „Jezus” – dziś.

 

9 kwietnia 2018 r

 

Wzywałem Jezusa i wysłuchał mnie - działa strona.

 

10 kwietnia 2018r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Ufam Tobie, Boże, to Twoje dzieło.” Psalm: „Świadectwa Twoje bardzo godne są wiary.” Aklamacja: „Trzeba by wywyższono syna człowieczego”. Intencja: „Sprawa posłuchania przez owce” – Ewangelia: „…a świadectwa naszego nie przyjmujecie.” Intencja: „sprawy bieżące”. Zranienie się w nogę w rocznicę Tragedii Smoleńskiej. Antyfona: „…trzeba było, aby Chrystus cierpiał i zmartwychwstał i tak wszedł do swojej chwały. Alleluja”

 

11 kwietnia 2018 roku

 

Dziś film o obronie białego Domu – skutecznej. Dziś pismo w sprawie prób przejęcia naszego domu. Pan Bóg obronił, broni, obroni.

 

11 kwietnia 2018r

 

Wysłanie utworu „I'll Stand Beside You” do blogów i kanałów. Obejrzany film „Świat W Płomieniach” - w płomieniach miłosierdzia. Wspomnienie w filmie o filmie „Dzień Niepodległości” - ten film to film twórcy tego filmu. Mała dziewczynka uratowała biały Dom machaniem flagą. Utwór „I’ll Stand Beside You” związany ze świętem Niepodległości w USA - 4 lipca 2011r sprzedany jeden plik z tym utworem na iTunes. Na końcu filmu wzmianka - wideo z tą dziewczynką osiągnęło ponad 700 milionów odtworzeń.

 

18 kwietnia 2018 roku

 

„Sprawa wszystkich znaków” Piotruś: „a co z Totkiem – „we”. „we won on a lottery; win on a lottery” - te słowa są związane z jednym ze znaków sprzed lat i ze słowem z ewangelii o uczniach idących do Emaus, w którym hasłem przewodnim jest słowo „w drodze” - szczególnie dostałem te słowo 8 kwietnia 2015 roku, gdy kurier przyniósł do naszego domu egzemplarz miesięcznika „W Drodze” - akurat 500-ne wydanie z naszym zdjęciem, które w nim opublikowano. Otóż Piotruś miał trochę problem w kwestii spełnienia się znaków dotyczących loterii Totolotka, a wymowa całej tej sytuacji jest taka, że my już wygraliśmy los na loterii. Tą wygraną są te liczne znaki, te dzieła te świadectwa i owoce poprzez nasze talenty.

 

19 kwietnia 2018

 

18 kwietnia Podzieliliśmy się linkiem do utworu „I'll Stand Beside You” Dzień później, 19 kwietnia, email od Music Promotion: „Masz piękny głos”

 

22 kwietnia 2018 r

 

Projekt myśli

 

Jedyna prawdziwa wolność, do bycie więźniem w Chrystusie.

 

22 kwietnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja - Pan Jezus: „Jasiu, dziękuję ci”, a więc intencja - uwielbienie i dziękczynienie. Psalm - w każdej zwrotce słowo „dziękuję”

 

23 kwietnia 2018 roku

 

W tych wszystkich świadectwach zatytułowanych „wieczorna modlitwa osobista”, najpierw wypowiedziałem intencję, nie wiedząc, jakie będzie słowo na ten dzień z Oremusa, a potem przeczytałem słowo które niesamowicie, bardzo często odnosi się do wypowiedzianej intencji, miłosiernie dla mnie, Piotrusia i przez to działo zbawiennie dla świata, niebiańsko dla bardzo, bardzo, bardzo wielu.

 

28 kwietnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, poinstruuj z mocą sprawczą” Pierwsza Antyfona: „Opowiadajcie dzieła potęgi tego, który was wezwał z ciemności do swego przeciwnego światła. Alleluja” Psalm: „…ziemia ujrzała swego Zbawiciela, zwycięstwo Mu zgotowała Jego prawica, ujrzały wszystkie krańce ziemi zbawienie Boga naszego.”

 

29 kwietnia 2018 roku

 

Na Światowych Dniach Młodzieży udało mi się porozmawiać z Franciszkiem, w centralnym dniu Światowych Dni Młodzieży, 31 lipca 2016 roku, gdy papież Franciszek był w Polsce, w Krakowie. Udało mi się porozmawiać z Franciszkiem, trudno mi było się do niego dostać ale tuż po tym jak udzielił jakiegoś wywiadu udało mi się do niego podejść i z nim porozmawiać, Ale nie z papieżem Franciszkiem, tylko z Franciszkiem - kustoszem Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Bardzo mi Pan Bóg przez te spotkanie pomógł, a ten ksiądz powiedział o świadectwach które z Piotrusiem przekazujemy ludziom, że układa się to wszystko w jedną całość i że będą to polecać Łagiewnikach Panu Jezusowi miłosiernemu.

 

28 kwietnia 2018 roku

 

Rozmawiałem z Piotrusiem o wydarzeniu „Jezus na Stadionie” - Mijaliśmy stadion, po chwili zobaczyliśmy piękną limuzynę - długie Limo, nie ucięte tak, jak mi się podoba. Skojarzenie ze słowami „Jesteś gwiazdą” w dniu wydarzenia „Jezus na Stadionie” - spełnione wcześniejsze proroctwo.

 

28 kwietnia 2018 r

 

Lata działalności publicznej Pana Jezusa - lata działalności publicznej mojej – 31-y rok życia - pierwszy rok „Listy z Mocą”, 32-i rok życia - drugi rok „Listy z Mocą”, 33-i rok życia - trzeci rok „Listy z Mocą”.

 

28 kwietnia 2018 roku

 

30 czerwca 2017 roku, próba do „Jezus na Stadionie”, 100 dni później 7 października 2017 roku - inicjatywa „Różaniec do granic”. 1 lipca 2017r - wydarzenie „Jezus na stadionie” - 100 dni później, 8 października 2017r, awans polskiej reprezentacji w piłce nożnej do Mundialu, 2 lipca 2017r - podziękowanie za „Jezus na Stadionie” na Stadionie Narodowym - 100 dni później, 9 października 2017 roku - zapowiedź intronizacji.

 

27 kwietnia 2018 roku

 

Dwie strony - teksty o znakach - okazało się, że oba zaczynają się od znaku związanego ze zmartwychwstaniem.

 

27 kwietnia 2018 roku

 

Obejrzeliśmy film „Przypadkowy Bohater” („Bohater” - „Hero”) Dzień później Grześ, nasz sąsiad spod jedynki zobaczył pożar i wezwał straż pożarną, Gdy spotkaliśmy się w środę 25 kwietnia, obejrzeliśmy film „Piorun”, w którym Pies ratuje z pożaru swoją panią.

 

26 kwietnia 2018 roku

 

Słowo „Pope” – „papież” zawiera w sobie słowo Pop - gatunek muzyczny

 

24 kwietnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Aby nie zmarnowało się żadne dobro z tego, co tak obficie dobrego złożyłeś we mnie.” Druga intencja: „Możesz odnieść się do wydarzeń, spraw dnia dzisiejszego, czasu obecnego, miłosiernie względem nas i świata całego.” Dziś byliśmy na filmie „Tam, gdzie mieszka Bóg” z Franciszkiem. Psalm: „Gród jego wznosi się na świętych górach.” O tym właśnie był ten film. Odnośnie pierwszej intencji – Ewangelia: „…nie zginął one na wieki…” Też dziś, zrobiłem wyjątkowo dużo ładnych zdjęć Warszawy. Antyfona: „…zakrólował Pan nasz Bóg Wszechmogący. Alleluja!. Też Psalm: „Wspaniałe rzeczy głoszą o tobie, Miasto Boże.” – Warszawa. Refren psalmu: „wszystkie narody wysławiajcie Pana.”

 

26 kwietnia 2018r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abyś okazał miłosierdzie tym, których mi zadajesz, abym im pomagał, aby te owoce, strumień łask i darów dotarł do tych wszystkich, dając im dobro.” Antyfona: „Jak ziemia daje swój urodzaj, jak ogród rodzi swe nasienie, tak Bóg sprawi że wobec narodów ukaże się twoja sprawiedliwość i twoja chwała. Alleluja!” Psalm: „…niosąc swoje snopy…” Ewangelia: „…przynosi plon obfity…” Antyfona: „…plon obfity…”

 

24 kwietnia 2018 roku

 

Mnóstwo razy było tak, że gdy powiedziałem do Pana Boga: „Jeśli chcesz niech tak będzie. Jeśli chcesz, potwierdź, że tak się tobie podoba. Jeśli chcesz, potwierdź to tu i teraz.”, w tym momencie zabrzmiał jakiś sygnał – telefon, klucze, czajnik i tym podobne.

 

24 kwietnia 2018 r

 

Wiele razy, setki, gdy zapytałem Pana Boga, czy chce tego czy tamtego, otrzymałem konkretną odpowiedź - na tak w postaci zobaczonego „we”, „do”, „yes”, „yeah”, „do”, „so”, na nie w postaci zobaczonego „no”, „nie” „li” („leave it”) „le” („leave it”)

 

24 kwietnia 2018 roku

 

Pan Jezus spełnił prośbę, żebym się pozytywnie zaskoczył zdjęciami.

 

18 kwietnia 2018r

 

Puściliśmy Grzesiowi utwór „I'll Stand Beside You”. Następnego dnia przyszedł mail z „Music Promotion” – „you have a beautiful voice”

 

24 kwietnia 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Poza miłością nie ma Jezusa Chrystusa, poza Jezusem Chrystusem nie ma miłości.

 

24 kwietnia 2018 roku

 

W zdarzeniach opisanych jako „modlitwy osobiste wieczorne”, najpierw wypowiadałem tę intencje, nie wiedząc, jakie będzie słowo, a potem odkrywałem zbieżności.

 

1 maja 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Życzę wam radości, miłości i świętości.

 

30 kwietnia 2018 roku

 

Parę dni temu dostałem od więźnia Papę Smerfa z brokatem (Glitter)

 

29 kwietnia 2018 roku

 

Odwiedziny pani Krysi Małkowskiej. Pani Krysia: „W tym domu czuje się ducha artysty.” Art - Akademia Rozwoju talentów, Duch Święty w Piotrusiu, artysta – Jasio.

 

1 maja 2018r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, wejrzyj miłosiernie na myśli, które mam w sercu o Watykanie i księżach w Watykanie, w Rzymie. Ewangelia, poinstruowanie: „…tylko w swojej ojczyźnie i w swoim domu może być prorok lekceważony.” Psalm niech wierni Twoi głoszą Twe królestwo, niech Cię wielbią Panie wszystkie Twoje dzieła i niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy. Niech mówią o chwale Twego królestwa, niech głoszą Twoja potęgę. Niech wierni Twoi głoszą Twe królestwo, aby sercom ludzkim oznajmić Twoją potęgę i wspaniałość chwały Twojego królestwa. Niech usta twoje głoszą chwałę Pana, a wszystko co żyje niech wielbi Jego święte imię na zawsze i na wieki. Ewangelia: „niech świat się dowie, że ja miłuję Ojca, i że tak czynię, jak mi Ojciec nakazał. (Święty Jan Paweł II).

 

2 Maja 2018 roku

 

Znak o budynku „Rondo 1”. Wmurowanie kamienia węgielnego w 2004 roku – „kamień odrzucony przez budujących stał się kamieniem węgielnym” w 2004 roku odbyłem rekolekcje „Uzdrowienie Wspomnień” symbolizujące zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, a z tym budynkiem „Rondo 1”, Pan Bóg kiedyś związał znak, że symbolizuje on zmartwychwstanie. Usytuowany jest u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Al. Jana Pawła II i dodatkowo jest w rejonie nazywającym się „Mirów” - odniesienie do Maryi poprzez naszą mamusię – Mirę.

 

5 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Przytul Andrzejka Michałka i tę rodzinę do swego serca” Psalm: „…w jego bramy wstępuje z dziękczynieniem…” Właśnie byli u nas gośćmi przeszli przez furtkę przez drzwi, czyli przez bramę i od razu nam podziękowali. Antyfona: „Ojcze proszę za nimi, aby wszyscy stanowili jedno aby świat uwierzył, żeś Ty mnie posłał.

 

6 maja 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Pierwsza intencja, żebym zawsze kochał, żeby ta miłość w przyszłości tylko rosła.” Druga Antyfona: „Jeśli mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania, ja zaś będę prosił Ojca, a On da innego pocieszyciela, aby z wami był na zawsze.” Druga intencja: „Sprawy bieżące.” Paczka ze znakami do Watykanu. Antyfona: „Głoście radosną nowinę, niech będzie słyszana, po krańce ziemi opowiadajcie…” Psalm: „Pan Bóg okazał ludom swe zbawienie. Śpiewajcie Panu pieśń nową, albowiem uczynił cuda, zwycięstwo Mu zgotowała jego prawica i święte ramię jego. Pan okazał swoje zbawienie, na oczach pogan objawił swoją sprawiedliwość. Ujrzały wszystkie krańce ziemi zbawienie Boga naszego. Wołaj z radości na cześć Pana cała Ziemio, cieszcie się weselcie i grajcie.”

 

6 Maja 2018 roku

 

Powiedziałem: „Jezu, prowadź moje myśli” Wyjątkowe skojarzenie - Wielka Sobota - brak tekstów liturgicznych w Oremusie na ten dzień. Najważniejsza Msza Święta w roku - w Wielką Sobotę - Wigilia Paschalna.

 

7 Maja 2018 r

 

Zawiozłem 1001 zdjęć Warszawy. Myślałem, że jest ich 1002. Liczyłem kilka razy, tak nadal myślałem, a okazało się że folder zawiera 1001 plików. Pocieszyło mnie to, bo Pan Jezus kiedyś powiedział mi, że znaków jest ponad 1000; tych zdjęć o iskierkę.

 

7 Maja 2018 roku

 

Czwarta rocznica założenia domeny glit.pl . Pojechałem do Pałacu (Warszawa – zdjęcia) Kultury (muzyka) i Nauki (myśli). przekierowano mnie na Wierzbową 9 - koło Teatru Wielkiego. Podobnie, jak kiedyś przekierowano nas z wieżowca „Sky Light” koło Pałacu Kultury na ulicę Piłsudskiego 3 - koło też Teatru Wielkiego.

 

7 Maja 2018 roku

 

Piotruś zaadresował paczkę do księdza biskupa, zakleił i w tym momencie powiedział, że musi już iść akurat na pocztę wysłać listy.

 

7 Maja 2018 roku

 

Dziś 2 rocznice - glit.pl i rocznica śmierci tatusia. Też dziś - dwa dzieła - zdjęcia i Paczka ze znakami do Watykanu – pobłogosławione.

 

8 Maja 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Dziękuję Ci za nadzieję, którą mi dałeś i już teraz że jej spełnienie.” Psalm: „W Jego bramy wstępuje z dziękczynieniem.” Intencja: „Sprawy bieżące.” Wysłanie paczki ze znakami do Watykanu. Pierwsza Antyfona: „świadczyłem o Twoich nakazach wobec królów, a nie wstydziłem się.”

 

10 Maja 2018 roku

 

11 maja 2000 roku prosiłem Boga o chorobę psychiczną, nawet użyłem słowa „schizofrenia”, jako ofiarę za nawrócenie grzeszników, w łączności z jedyną ofiarą Jezusa Chrystusa na Krzyżu. W tym momencie podeszła do mnie osoba i zapytała, w kościele: „Czy dobrze się czuję?.” To był początek mojej choroby. Dwa dni później trafiłem do szpitala.

 

11 Maja 2018r

 

Pan Jezus wysłuchał, poprzez Bhakitę udało się włączyć film – końcówkę. „Tylko ciebie chcę mieć na mojej playliście” – „I'll Stand Beside You”.

 

11 maja 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące.” Dziś sprawa intronizacji Psalm: „Pan Bóg jest królem całej naszej ziemi.” Antyfona: „Uczyniłeś nas królestwem…” Psalm: „…On nam poddaję narody i ludy rzuca pod nasze stopy.” Intencja: „Żebym poprawił się z grzechów.” Antyfona: „Chrystus, nasz Pan, został wydany za nasze grzechy i wskrzeszony z martwych dla naszego usprawiedliwienia. Alleluja.”

 

11 maja 2018 roku

 

Odnotowałem znaki i były tego dnia dwa pod rząd znaki związane z Intronizacją Chrystusa na Króla Polski 11 Listopada 2018 roku. Akurat ten dzień na dokładnie pół roku przed tym 11 Listopada 2018 roku. Notowałem słowo Magda Grajewska, ale zapisało się Krajewska - jak ksiądz biskup Konrad Krajewski w Watykanie, do którego wysłaliśmy znaki.

 

12 Maja 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Sens życia nie sprowadza się do tego żeby tylko sobie dogodzić. Zwycięzcą jest ten kto postarał się bezinteresownie o dobro bliźnich.

 

12 maja 2018 roku

 

26 sierpnia 2017 roku

 

Baterii w aparacie starczyło na wszystkie zdjęcia w Krakowie.

A nad tym się szczególnie zastanawiałem przed pojechaniem do Krakowa.

 

12 Maja 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: Jasiu, pamiętasz? – chodnik, pogrzeb Michaela Jacksona, Sławek, „W Drodze”, najpiękniejszy znak, Abdykacja…? - Wzruszenie to przykłady, w których Pan Bóg jak gdyby taką bardzo długą ręką mnie ogarną, gdzie ja sam zupełnie nawet trochę bym nie sięgnął tak daleko, po takie łaski i dary.

 

12 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące.” Dziś - rozmowa z Piotrusiem o Intronizacji. Psalm: „Pan Bóg jest królem całej naszej ziemi…jest królem…Bóg króluje na świętym tronie…” i też sprawa znaku „wierzę” Ewangelia: „…bo wy mnie umiłowaliście i uwierzyliście...” Druga intencja: „Poinstruuj”

Antyfona: „Opowiadajcie dzieła potęgi…” i tak dalej…

 

13 maja 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus dużo o uśmiechu, że mi dziękuję za niego, że też jest w miłości ofiarnej. W tym momencie spojrzałem na obraz świętego Jana Pawła II, bo pamiętałem, że się papież na nim uśmiecha i nagle skojarzyłem sobie, że dziś jest rocznica zamachu na papieża i rocznica mojego trafienia do szpitala - miłość – ofiarna… Wzruszyłem się.

 

13 maja 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Jeśli choć jeden z tych znaków wzbudza uśmiech na twojej twarzy, to już coś z tego wynika, a tego jest o wiele, wiele więcej.

 

12 Maja 2018 r

 

Pan Jezus: „Potrafisz niesamowite rzeczy.

 

13 maja 2018 r

 

„Nie ma nic zakrytego, co by nie było ujawnione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć.

 

15 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym kochał zawsze.” Antyfona: „…żyją na wieki wieków. Alleluja.” Psalm: „..przez wszystkie dni niech będzie błogosławiony…” Aklamacja: „Ja będę prosił ojca a da wam innego Pocieszyciela, aby z wami był na zawsze.”

 

16 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Wstawiennicza.” Druga intencja: „Sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia, która jest skierowana do całego świata.” Ewangelia: „Aby świat uwierzył, żeś Ty mnie posłał.” Ewangelia - modlitwa wstawiennicza.

 

20 maja 2018 roku

 

Wniosek: „znaki - od momentu odejścia Św. Jana Pawła II. – „…ale tego pokarmu szukajcie, który da wam Ojciec.” „…ciało i krew nie objawiły ci tego, ale Ojciec..” „…pokarmem dla mnie jest pełnić wolę tego, który mnie posłał.”

 

20 Maja 2018 roku

 

Msza święta. Zesłanie Ducha Świętego. Komunia Święta - Pan Jezus: „Starczy ci mojej łaski.” Po chwili powiedział: „Starczy ci, starczy ci mojej łaski i wyraża ją ten twój uśmiech.” Uśmiechnąłem się. W tym momencie Patrycja zaśpiewała: „Dotknij ogniem moich warg.”

 

18 Maja 2018 roku

 

Pani Paulina Wnuk rozmawiała ze mną w dniu urodzin Świętego Jana Pawła II. Wcześniej - znaki co do „dobrekalendarze.pl” i pani Pauliny Wnuk, związane właśnie ze świętym Janem Pawłem II.

 

18 Maja 2018 roku

 

Msza święta. Komunia Święta - Pan Jezus: „Dziękujemy sobie nawzajem.” Pieśń: „Dziękujemy Ci, Maryjo.”

 

19 maja 2018 roku

 

„Nice Frame” - tak powiedział Jaś Fasola w filmie, gdy zobaczył obraz warty 50 milionów dolarów. Mi też, jeśli chodzi o malarstwo, często bardziej podobają się ładne ramy niż same obrazy. To typowa cecha wrażliwości na warunki piękna, na estetykę komercyjną.

 

18 Maja 2018 roku

 

Nasza mama była 40 razy w szpitalu i nigdy nie wypowiedziała nawet najmniejszej skargi. Mówiła wręcz przeciwnie, że dobrze jej tam było, były smaczne obiady, tak samo w ogóle nie skarżyła się na swoją chorobę nowotworową.

 

18 Maja 2018r

 

Piotruś na filmie o Świętym Pawle - Saint Paul. Rozmawiałem dziś z panią Pauliną Wnuk. Podjąłem się zlecenia fotograficznego - Paul - Paul-ina

 

23 maja 2018 roku

 

Przymierzałem się do pojechania na Starówkę, żeby zrobić zdjęcia z wieży Świętej Anny, z tarasu widokowego. Piotruś powiedział: „Jasiu, wiesz jakie jest hasło w „Super Memo”, które teraz przeczytałem? – Panorama” Pojechaliśmy i udało się zrobić prześliczne zdjęcia. Pan Jezus zapowiedział, że będą prześliczne i są.

 

22 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Wejrzenie na mój stan psychiczny. Miałem trudności. Aklamacja: „Nie daj Boże, bym miał się chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża…” i tak dalej… - Ogromne wzruszenie. Pan Jezus: „Uczę cię.” Ewangelia o tym, że Jezus będzie cierpiał, „…Syn człowieczy będzie wydany w ręce ludzi, ci Go zabiją, lecz zabity po trzech dniach zmartwychwstanie.

 

22 maja 2018 roku

 

Tatuś chodził do liceum imienia Adama Mickiewicza. Mickiewicz jak Abraham.. Trzej ojcowie narodu wybranego - trzej wieszczowie Polski. Tatuś jak święty Józef. Jezus z rodu Dawida; Abrahama. Józef z rodu Dawida, Abrahama. Jasio - symbol Jezusa.

 

21 maja 2018 roku

 

Renty nasze przyszły poprzez Świętego Jana Pawła II - 14 maja 2005 roku.

 

21 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: Poinstruuj: „…Gród jego wznosi się na świętych górach.” - odniesienie do papieża Franciszka - film „Tam, gdzie mieszka Bóg” Ewangelia: o cudzie w Kanie Galilejskiej - wskazanie na znaki – „Kana da”.

 

Ksiądz Kazimierz – „staruszek” powiedział między innymi 3 bardzo ważne rzeczy, które zapamiętałem : „Bogu wszystko polecaj.” „Miej dużo życzliwości, dużo dobroci dla bliźnich.” „Unikaj rzeczy niepotrzebnych, aby nie wywoływały niepotrzebnych skutków.”

 

23 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa Watykanu i znaków; podzielenia się ze światem, też sprawa utworu „I'll Stand Beside You” Psalm: „Słuchajcie tego wszystkie narody, nakłońcie uszu wszyscy mieszkańcy Ziemi.” Antyfona: „Opowiem wszystkie cudowne Twe dzieła, cieszyć się będę i radować Tobą, zaśpiewam Psalm na cześć Twojego imienia, najwyższy.”

 

24 maja 2018 r

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „teraz to przez słabość przychodzi moc. Pamiętasz? – „Lista z Mocą”…

 

23 maja 2018 r

 

Modlitwa adoracyjna

 

„Panie Jezu, jeśli chcesz, wskaż mi ten kompas” - zobaczyłem księżyc i przypomniałem sobie, że mam kotwicę w niebie.

 

24 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

W dniu mojego wyjątkowego cierpienia psychicznego zastanawiałem się, czy będą jakieś teksty o cierpieniu. Aklamacja: „Chrystus, chociaż był synem, nauczył się posłuszeństwa przez to, co wycierpiał.” Ewangelia: „To jest ciało moje, to jest moja krew przymierza, która za wielu będzie wylana.”

 

26 maja 2018r

 

Podzieliliśmy się z księdzem Stanisławem znakami. Tego dnia - Święto Saskiej Kępy. Po tym podzieleniu poszliśmy na to święto.

 

26 maja 2018 r

 

Święto Saskiej Kępy. Przed naszym domem ustawiono stoiska pod hasłem „Kuchnie Świata” – „Iskra Bożego Miłosierdzia” - Zbawienie świata.

 

24 maja 2018 roku

 

Kupiliśmy Smartfon. W sklepie: „Panie Jezu, Jeśli chcesz, wskaż mi ten telefon” – Zobaczyłem „Motorola” „Ma wszystko: markę, jakość i cenę” - taki był napis. Piotruś powiedział, że też ma w nazwie słowo Play, tak jak jego telefon Alcatel Go Play” Powiedziałem „bierzemy go” - Skojarzyłem sobie te „go” Jeszcze zobaczyłem „si” - tak kosztował akurat 799 zł a mieliśmy przeznaczone na telefon 800 zł.

 

26 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Żebym płoną miłością miłosierną na zawsze.” Druga intencja: „Sprawy związane z panem Arturem.” Trzecia intencja: „Nasza muzyka, przebicie się.” Odnośnie pierwszego – Psalm: „Moja modlitwa jest jak dym kadzidła.” Odnośnie drugiej intencji – Aklamacja: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.” - Pan Artur - typowy prostaczek. Ewangelia o dzieciach - odnośnie trzeciej intencji, jednocześnie drugiej - Pan Artur powiedział kiedyś: „Opowiadać” - to sposób na rozszerzenie tych dzieł.

 

27 maja 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, umarłem na Krzyżu i było to bardzo dramatyczne, zdawało się, że miłość moja wygasła, że nie ma tych owoców…” - Wzruszenie

 

28 maja 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Proroctwo - 1 lutego 2017 roku. Prawdziwi prorocy nie są chwaleni przez wszystkich.

 

31 maja 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Boże Ciało. Pan Jezus: „Jasiu, żyjesz pięknie, bo żyjesz mną.” - Wzruszenie

 

31 maja 2018 roku

 

Boże Ciało. Byliśmy przy pomniku ofiar Tragedii Smoleńskiej. Był napis: „Rzeczpospolita Polska.” Baner na ołtarzu - z konturami Polski.

 

31 maja 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Dziś byliśmy przy pomniku ofiar Tragedii Smoleńskiej. Ewangelia: „To jest Moja krew przymierza, która za wielu będzie wylana.”

 

1 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym się coraz bardziej radował i aż wiecznie.” Zastanawiałem się, czy będzie coś o radości. Psalm: „Niech się radują niebiosa i ziemia weseli, niech się cieszą pola i wszystko co na nich rośnie, niech wszystkie drzewa w lasach wykrzykują z radości.”

 

3 czerwca 2018 roku

 

31 maja 2018 roku - Boże Ciało. Chleb Eucharystyczny - chleb - nasza muzyka

 

2 czerwca 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Raduję się, bo prawda jest radosna.

 

3 czerwca 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Przed mszą - Pan Jezus: „Jasiu, ten mój stres niczego mi nie odebrał, wykrzesał miłość.” – Wzruszenie. Pan Jezus: „Jasiu, dziękuję ci za troskę o mnie, o Kościół, o bliźnich. Gorliwość o dom Mój pożera cię. Dziękuję ci za prawdę i jej bronienie.

 

3 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące.” Tego dnia byliśmy z Piotrusiem w centrum, mówiliśmy, że Pan Bóg wskrzesił jego rękę, ping-pong. Ewangelia: „…był tam człowiek, który miał uschłą rękę. Rzekł do człowieka: „Wyciągnij rękę.” Wyciągną i jego ręka stała się znów zdrowa.”

 

5 czerwca 2018 roku

 

Okazało się, że setki odtworzeń naszego utworu „I’ll Stand Beside You”, promowanego przez Fiverr, miało miejsce 31 maja 2018 roku

- w Boże Ciało. Nasza muzyka – chleb.

 

30 maja 2018 roku

 

Wysłaliśmy list do Watykanu. W kilka godzin później, dostaliśmy się do „Spotify for Artists.”

 

6 czerwca 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Ulotki - październik 2013 roku – „Lista z Mocą” - Listopad 2013 roku.

Opowiadanie znaków - czerwiec 2016 roku - Światowe Dni Młodzieży, pielgrzymka Franciszka - lipiec 2016 roku

Tragedia smoleńska 10 kwietnia 2010 roku - płyta My Dreams Come True - 26 kwietnia 2010 roku

Kampania reklamowa w Spotify (10000 zł) - wrzesień 2015r – PiS, „Rodzina 500 Plus” - październik 2015 roku.

 

9 czerwca 2018 roku

 

Światowe Dni Młodzieży - pierwsze świadectwo - o znakach. Notatki Świętego Jana Pawła II - wyszczególniony największy znak. Dzienniczek -  wspomniany przez Piotrusia znak. Tęcza - Oświęcim - relacja w zagranicznych serwisach informacyjnych o znaku. Smoleńsk - Wigilia Święta Miłosierdzia Bożego - relacja w zagranicznych serwisach informacyjnych o znaku.

 

8 czerwca 2018 roku

 

Zanotowałem hasła o znakach związanych z tekstem z Apokalipsy Świętego Jana „Dwaj świadkowie”, że mówi o nas - o Piotrusiu i o mnie. Między innymi hasło „Szydło” - W tym momencie Piotruś zaszywal igłą spodnie.

 

8 czerwca 2018 roku

 

Cztery znaki potwierdzające, że tekst „Dwaj świadkowie” z Apokalipsy Świętego Jana mówi o nas - o Piotrusiu i o mnie.

 

„92 lata”

„Szydło”

„Fru”

„Kropelka”

 

7 czerwca 2018 roku

 

Ania prosiła o zrobienie obrazka ze zdjęciem jej grupki dzielenia, z Duchem Świętym i ze świętym Pawłem. Mówiła - jak pocztówka, może trochę większa - jak Zazzle. 18 maja 2018 roku - też święty Paweł - film w kinie na który poszedł Piotruś. Tego dnia - też pani Paulina.

 

7 czerwca 2018 roku.

 

Projekt myśli

 

Idźcie do Jezusa.

 

8 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa tych dzieł.” Antyfona: „…zamysły Jego serca trwają poprzez pokolenia, aby ocalić od śmierci tych, którzy Mu ufają i żywić ich w czasie głodu”. Wcześniej - Pan Jezus: „…zrobiłem w świecie przestrzeń dla Iskry Bożego Miłosierdzia.” Psalm: „Pan jest moją pieśnią i mocą.” „I’ll Stand Beside You”, znaki. „…Ukażcie narodom jego dzieła. Śpiewajcie Panu, bo czynów wspaniałych dokonał i cała ziemia niech o tym się dowie.” „wielki jest wśród Ciebie Święty Izraela.”

 

11 czerwca 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, pamiętasz „Jamendo”? A pamiętasz? „…napełnij się teraz wyjątkowym pokojem i spokojem”? A pamiętasz? „…wstęp przed moim Żniwem…” – Wzruszenie.

 

10 czerwca 2018 roku

 

„Czy służyć do mszy?” - „Juventus” „Czy służyć do mszy?” „Tymbark” „ju” – „you”, „ty” – „tak”.

 

13 czerwca 2018 roku

 

Dziś Świętego Antoniego z Padwy, imieniny dziadka – dziadziusia. Dziś byliśmy z ciocią Hanią. Najweselej nam było w czasie rozmowy o dziadku. - Dziadziuś w niebie („telewizor”, „piwo”…).

 

11 czerwca 2018 roku

 

Na wspólnocie na Nobla była dziewczyna, która tańczyła radośnie dla pana Boga, potem przyniosła mi i Piotrusiowi sałatkę, którą tak lubię. Nie znałem jej wcześniej.

 

13 czerwca 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „…łaską dopełnię, dopełniłem, dopełniam.” Przykłady w sercu – „dwie ryby”, radość na spotkaniu, poprzez nasze utwory…, proroctwo - 1 lutego 2017r.

 

14 czerwca 2018 roku

 

Świętej pamięci Ksiądz Kazimierz –„Staruszek”, jak na niego mówiła mama, mówił trzy wyjątkowe rady: „Bogu wszystko polecaj”, „Unikaj rzeczy niepotrzebnych, aby nie wywoływały niepotrzebnych skutków”, „miej dużo życzliwości, dużo dobroci dla bliźnich.”

 

13 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa wysłanego maila do księdza Rafała. W tej sprawie Jezu, ufam Tobie. Zastanawiałem się, czy w słowie Bożym będzie coś o ufności Refren psalmu: „Strzeż mnie o Boże, Tobie zaufałem.”

 

14 czerwca 2018 roku

 

Leki. „Jezu!” - Zobaczyłem 2202 3 razy dwie połówki - Amisan i Zolafren.

 

14 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym wielbił Boga.” Psalm: „Ciebie należy wielbić na Syjonie”.

 

16 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbienia Boga w Robercie, dziękczynienie za niego i za jego wsparcie.” „Dziękujemy ci, że tak błogosławisz Robertowi i Piotrusiowi, i mi. Alamacja: „Jawicie się jako źródła światła w świecie, trzymając się mocno słowa życia.” Skojarzenie z Robertem, z jego tekstem o sensie życia. („Sens życia to dla mnie odwieczne słowo, które mnie umiłowało i zaprzyjaźniło się ze mną.”) Podobnie jest z nami.

 

17 czerwca 2017 roku

 

Po mszy świętej ukląkłem przed Maryją, nie wsłuchiwałem się w słowo, potem miałem trochę strapienie, wyszedłem z kościoła i zobaczyłem, jak ksiądz święci pojazdy - mamusia bardzo to lubiła, a mamusia szczególnie symbolizuje Maryję.

 

17 czerwca 2018

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jesteś bardzo w rękach Bożych.” - słowa Świętego Jana Pawła II -dalej: „…i Piotruś i te dzieła…”

 

17 czerwca 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Jasiu, mnie blokowano, próbowano blokować i po ludzku zdarzało się, że zablokowano w którymś momencie…” - Wzruszenie

 

17 czerwca 2018 r

 

Modlitwa adoracyjna - Pan Jezus: „Odświeżam sprawę z pragnieniami.” Powiedziałem Piotrusiowi o znaku z komputerem (kółeczko z pionową przedziałką - dostaliśmy dwie połowy Hostii - Duch Święty łączy te połowy. Piotruś to jedna, połowa ale też symbol Ducha Świętego. Zapisywałem Komunię Świętą – „Jesteś bardzo w rękach Bożych i Piotruś, i te dzieła..” Puściliśmy utwór „Wannabe” „Tell me, what you want, but you really really want” W tym samym momencie skojarzyliśmy to ze słowami o pragnieniach, że jeśli są ewidentne, stanowią rozeznanie. Przypomniało mi się słowo Piotrusia sprzed lat – „to czego człowiek pragnie, ale pragnie głęboko w sercu, pochodzi od Boga.” Przypomniałem to Piotrusiowi i akurat pojawił się dźwięk wody w utworze London Bridge, który kiedyś w innym znaku pokazał się jako symbol Ducha Świętego.

 

20 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja zapowiedziana na tą modlitwę: „Wielka moc, Boża, miłosierna.” Ewangelia: „Ty, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej Izdebki…” …i tak dalej… Skojarzenie z modlitwami adoracyjnymi w moim życiu - przez nie Pan Bóg rozwiązuje moje problemy.

 

19 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące, dzisiejsze.” Dziś spowiedź. Psalm: „Zmiłuj się, Panie, bo jesteśmy grzeszni. Zmiłuj się nade mną Boże w łaskawości swojej. W ogromie swej litości zgładź moją nieprawość, obmyj mnie zupełnie z mojej winy i oczyść mnie z grzechu mojego. Uznaję bowiem nieprawość moją, a grzech mój jest zawsze przede mną. Przeciwko Tobie samemu zgrzeszyłem i uczyniłem, co złe jest przed tobą. Odwróć swe oblicze od moich grzechów…znasz wszystkie moje przewinienia, uwolnij mnie Boże od kary za krew przelaną, Boże mój, Zbawco…niech sławi mój język sprawiedliwość Twoją.” W wigilię dzisiejszego dnia modliłem się za moich prześladowców. Ewangelia: „módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście się stali synami Ojca waszego, który jest w niebie.”

 

19 czerwca 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Sprawa muzyki naszej muzyki w dzisiejszych czasach. Pan Jezus: „…to dobry pomysł - zadaję ci to, żebyś przesłuchał playlistęFrom Top Fifty” na Spotify.” - Bardzo radosny wniosek - bardzo przebojowe trzy utwory z czterech, których nie przewidziałem – „Despacito” - nominacje do Grammy, miliardy odsłuchań, „Feel It Still” - nagroda Grammy, „Shape Of You” - nagroda Grammy, drugi utwór na liście największych przebojów wszechczasów na świecie, czwarty utwór – „Glorious”. U nas 15 utworów których nie przewijam, podobnych do tych, ale z jednej płyty, a nie z czterech płyt. Tylko przesłuchałem playlistę i zadzwonił alarm na Modlitwę wieczorną akurat.

 

21 czerwca 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Posucha - spełnienie w sposób nadprzyrodzony - rozmowy z Panem Jezusem, myśli, znaki, płyta.

Nałożone na siebie różne drogi w konkretnym celu, spełnione - lista z mocą, Pan Romek, Jezus na stadionie.

 

20 czerwca 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy przez Eucharystię za księdza Rawskiego - jest lepiej.

 

21 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące.” Dziś słuchałem płyty „My Dreams Come True” po kilkumiesięcznej przerwie. Antyfona: „Podarował im chleb z nieba. Chleb Aniołów spożywał człowiek.” Intencja: „uwielbienie i dziękczynienie” Antyfona: „Wołamy: Abba, Ojcze.”

 

23 czerwca 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij” w sprawie dźwięku na telewizorze ze słuchawek - udało się.

 

22 czerwca 2018 roku

 

Wezwaliśmy „Jezu, Ty się tym zajmij” w sprawie połączenia internetowego w telewizorze - po kilku minutach udało się.

 

22 czerwca 2018 roku

 

kupno telewizora. Zepsuła się telewizja akurat w dzień przyjścia pieniędzy. Po drodze – „LG”. W sklepie - pan tylko od „LG”. Telewizor - ładny obraz - akurat „LG” – pomyślałem: „Może ten” - zobaczyłem słowo „Kupuj”. Powiedziałem Piotrusiowi, zobaczyliśmy znowu: „Kupuj”. Modlitwa adoracyjna. Pan Jezus: „Mieliście znaki. Kierowaliście się znakami. Dziękuję. Pamiętasz? - Dziadziuś kupił rodzinie nagle… …telewizor…” Pan Jezus: „To mój uśmiech dla was.” - Logo „LG” - z uśmiechem.

 

22 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Jak gdyby powtórne Habemus Papam” Psalm: „Pan wybrał Syjon na swoje mieszkanie, Pan złożył Dawidowi niezłomną obietnicę, której nie odwoła: „Zrodzone z ciebie potomstwo posadzę na twoim tronie. Pan bowiem wybrał Syjon, tej siedziby zapragnął dla siebie. Oto miejsce mego odpoczynku na wieki, tu będę mieszkał bo wybrałem je sobie.”

 

23 czerwca 2018 roku

 

Janusz powiedział, że czuje się ostatnio lepiej. Wymieniam go w modlitwie codziennej.

 

20 czerwca 2018 roku

 

Spotkanie wspólnoty „Ruchu Rodzin Nazaretańskich”. W Ewangelii - o Nazarecie. Zwiastowanie. Na spotkaniu – tort. Ksiądz Czarek powiedział, że to na inaugurację naszego przychodzenia - Piotrusia i mojego.

 

24 czerwca 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Dziękuję ci, Jasiu że tak dzielnie zawsze przetrzymałeś trudności, doczekałeś, nie odpuściłeś. Miłość nigdy nie ustaje, wszystko znosi, wszystko przetrzyma”. W tym momencie organista: „Jakże wielką miłość masz.” Miesiąc temu trudna sytuacja z telefonem.

 

24 czerwca 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

W związku z występem Polaków na Mundialu. Pan Jezus - odnośnie słów „Wywyższę Polskę w potędze i świętości”: „Czy na ziemi byłem potężny? Czy byłem święty?” Byłem wywyższony gdy wjeżdżałem do Jerozolimy uroczyście, ale byłem też wywyższony na krzyżu – upokarzająco. Wtedy i wtedy byłem potężny i święty” – Wzruszenie. Wcześniej w modlitwie Adoracyjnej: „Czasami się cierpi, żeby zapłacić za radość innych. Taki jest sens prawdy, teologii, taki jest sens miłości.”

 

26 czerwca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja - Pierwsza: „Uwielbiam Cię Boże w tym, że z tymi, którzy Cię miłują, współdziałasz we wszystkim dla ich dobra - też ze mną, z Piotrusiem Antyfona: „Oto Ja jestem z wami.” Psalm: „Jak imię Twe Boże, tak i chwała Twoja sięga po krańce ziemi.” Intencja: „Wejrzyj na tę posługę.” Antyfona: „Oczy wszystkich zwracają się ku Tobie Panie, a Ty dajesz im pokarm we właściwym czasie.” Trzecia intencja: „Sprawy bieżące.” Dziś  rozmawiałem z panią Aliną i panią Iwoną przez telefon, bardzo ubogie bogobojne osoby. Antyfona: „Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, uzdrawiał skruszonych w sercu.”

 

28 czerwca 2018r

 

„5 500” Światowe Dni Młodzieży - pierwsze z trzech świadectw - o znakach. „Notatki Świętego Jana Pawła II” - Dziennikarze powiedzieli o nich na konferencji prasowej, że jedna wyjątkowa rzecz szczególnie w nich zwróciła ich uwagę – znak. Dzienniczek Miłosierdzia – „burza” - Piotruś po jego przeczytaniu najbardziej pamiętał znak z burzą. „Tęcza” - Gdy się pojawiła w Oświęcimiu podczas pielgrzymki papieża Benedykta XVI - pokazano ją w zagranicznych serwisach informacyjnych. Smoleńsk - Mówiono też w zagranicznych serwisach informacyjnych odnośnie tego, że Tragedia Smoleńska wydarzyła się w wigilię święta Miłosierdzia Bożego – tak, jak odejście Świętego Jana Pawła II do domu Ojca, że „coś ponad naturalnego zdaje się wyznaczać przeznaczenie narodu polskiego”, czyli relacjonowano znak. U nas takich jak te – 500.

 

28 czerwca 2018 roku

 

Na Alei Jana Pawła II - wcale nie zabytki, tylko wieżowce i Złote Tarasy.

 

29 czerwca 2018 roku

 

Pan Jezus przypomniał słowa papieża Benedykta XVI – „Czy potrafimy się śpieszyć w sprawach Bożych?”, a także: „Iluż to świętych doświadczało w życiu samotności”, a także: „Nie zniechęcajcie się przeciwnościami.”

 

30 czerwca 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Nie ważne co czujesz, ważne co robisz. Nie będziemy sądzeni z uczuć, tylko z uczynków.

 

29 czerwca 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje - pierwsza: „żebym ze wszystkim spełnił wolę Bożą, też Piotruś.” Ewangelia: „Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham.” Druga intencja: „Sprawy bieżące.” Dziś przekazaliśmy Robertowi nasze teksty. Antyfona: Piotr, Apostoł i Paweł – „nauczyciel narodów”, przekazali nam Panie Twoja Ewangelię. Trzecia intencja: „Przebicie się.” Odnośnie drugiej i trzeciej intencji – Psalm: „Po całej ziemi ich głos się rozchodzi, niebiosa głoszą chwałę Boga, dzieło rąk Jego obwieszcza nieboskłon (strona „blasknieba”) „Nie są to słowa, ani nie jest to mowa, których by dźwięku nie usłyszano. Przekazaliśmy też Robertowi plik mp3 ze znakami. Już go słuchał. „Ich głos się rozchodzi po całej ziemi, ich słowa aż po krańce świata.”

 

1 lipca 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Sprawy bieżące, sprawa doniesienia kurii o naszej sytuacji. Drugie czytanie: „nie oto bowiem idzie aby innym sprawiać ulgę, a sobie utrapienie.” Psalm: „Sławię Cię Panie, bo mnie wybawiłeś, nie pozwoliłeś mym wrogom naśmiewać się ze mnie. Panie mój Boże, z krainy umarłych wywołałeś moją duszę i ocaliłeś mnie życie spośród schodzących do grobu. Płacz nadchodzi z wieczora a rankiem wesele. Zamieniłeś w taniec mój żałobny lament. Boże, mój Panie, będę Cię sławił na wieki.” Wczoraj trudności, żałobny lament, „schodziłem do grobu”. Rano wesele, pocieszenie, które zapowiedział Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej.

 

2 lipca 2018 roku

 

Parę tygodni temu wezwałem: „Jezu!” Zzobaczyłem: „kuri” - Zastanawiałem się co to może znaczyć, po jakimś czasie zrozumiałem – „kuria”

 

2 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące”. Tego dnia, wcześniej - modlitwa koronką w intencji dziękczynnej. Psalm: „Kto składa ofiarę dziękczynną, ten cześć mi oddaje.”

 

3 lipca 2018 r

 

Listopad 2013. Po tym jak nasz utwór osiągnął piąte miejsce na „Liście z Mocą” powiedziałam wujkowi Andrzejowi: „Będzie coraz lepiej”. Potem nasze utwory nie były już tak wysoko na tej liście, ale za to kolejny utwór był dłużej na liście, a następny jeszcze dłużej, więc te słowa się spełniły.

 

3 lipca 2018 roku

 

Wezwałem „Jezu!” w sprawie tego, czy oglądać mecz na mundialu. Zobaczyłem napis „20”. Na początku nie wiedziałem co to może znaczyć, ale skojarzyłem sobie, że Piotruś mi powiedział, że mecz będzie o 20:00…

 

4 lipca 2018 roku

 

Umieściłem utwór „I’ll Stand Beside You” na stronie glit.pl akurat 4 lipca 2018r - w amerykańskie Święto Niepodległości, w siódmą rocznicę sprzedaży tego utworu - jednego pliku - na iTunes. (Iskra Bożego Miłosierdzia)

 

5 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Sprawy bieżące. Opisywanie znaków. Plan, żeby dużo tej nocy opisać.” Psalm: „Prawo Pańskie jest doskonałe i pokrzepia duszę. Świadectwo Pana jest pewne. Nierozważnego uczy mądrości. Jego słuszne nakazy radują serce. Jaśnieje przykazanie Pana i olśniewa oczy.” Aklamacja: „W Chrystusie Bóg pojednał świat ze sobą, nam zaś przekazał słowo jednania.” Antyfona: „Oto Święta, która aż do śmierci walczyła w obronie prawa Bożego. Nie bała się gróźb prześladowców, bo Chrystus był jej mocą.” „Jeśli kto chce pójść za mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech mnie naśladuje.” Ósma antyfona: „My także, winniśmy oddać życie za braci.”

 

6 lipca 2018 r

 

2 dni po dodaniu utworu I’ll Stand Beside You” do strony glit.pl - spotkanie w kurii, radość.

 

5 lipca 2018 roku

 

6 lipca 2018 r

 

Pan Romek przekazał mi znak (kwiecień 2010 roku), że pomiędzy odzyskaniem przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku, a Drugą Wojną Światową (dokładnie 17 września 1939 roku), tyle samo czasu, co pomiędzy odzyskaniem Wolności w 1989 roku, a Tragedią Smoleńską. Dowód na to, że Tragedia Smoleńska to był zamach Rosji.

 

6 lipca 2018 roku

 

Polska szczególne cierpiała 50 lat od - 1939 roku do 1989. Święty Pio stygmaty miał też przez 50 lat.

 

8 lipca 2018 roku

 

Film „Zima, Która Zmieniła Moje życie”. U mnie - ta zima - zima 2008/2009 - Zaczęłam nagrywać płytę „My Dreams Come True” po tym, jak odeszła mamusia do nieba. W filmie też odeszła z tego świata mama głównego bohatera.

 

20 lipca 2018 roku

 

„International Photography Awards”. Wezwałem: „Jezu!”, bo zastanawiałem się czy brać udział w tym roku w tym konkursie. Zobaczyłem: „Okładka filmu z Jasiem Fasolą, gdzie Jaś Fasola trzyma w ręku aparat fotograficzny. A więc tak.

 

11 lipca 2018 r

 

Projekt myśli

 

Bóg jest najbardziej obecny w miłosierdziu.

 

11 lipca 2018r

 

Obejrzeliśmy film „Zima, która zmieniła moje życie.” Było 79 97. W 1997 roku odszedł dziadziuś z tego świata do Pana, teraz tego dnia właśnie jest tego rocznica.

 

11 lipca 2018 roku

 

„Jezu!” - W sprawie poprawy drewna na stronie glit.pl. Zobaczyłem, że Papa Smerf - drewniany - jest przechylony. Poprawiłem. Papa Smerf - z brokatem - Brokat po angielsku: „glitter” „Glitter”, „glit.pl” - to napisy na stronie glit.pl.

 

9 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista.

 

Intencja: „Panie Jezu, intencja którą mam w sercu od lat - przebicie się, powtórne Habemus Papam. Ufam w Twoje słowo”. Ewangelia: Kobieta, która 12 lat cierpiała na krwotok. „Ufaj córko, twoja wiara cię ocaliła”. Psalm: „…zwiastuje Twoje potężne czyny…głoszą wspaniałą chwałę Twego majestatu i zapowiadają Twoje cuda…”

 

8 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa opisywania znaków.” Pan Jezus: „Odmówisz koronkę w tej sprawie i ulżę ci”. Odmówiłem. Po modlitwie „Pan Jezus ulżył. Antyfona: „Skosztujcie i zobaczcie jak pan jest dobry. Szczęśliwy człowiek, który znajduje w Nim ucieczkę.”

 

13 lipca 2018 roku

 

Tak, jak tydzień temu, Piotruś zrobił sobie herbatkę „mięta” - w dniu, w którym spotkaliśmy się z księdzem Miętkiem.

 

15 lipca 2018 roku

 

Dziś owoc poprzez pójście nasze do kurii dwa dni temu - przywrócenie strony „Contest

 

15 lipca 2018 roku

 

Parę dni temu poszedłem do Pana Jezusa w sprawie strony „jollysong.com” na Twitterze papieża Franciszka. W tym momencie Piotruś się zaśmiał oglądając film. „Jolly” – wesoła. Okazało się, że był to film „Uptown Girls”. Skojarzyło mi się z utworem „Uptown Funk”, który odniósł też podobny sukces, jak zapowiadany przez Pana Jezusa sukces naszego utworu.

 

14 15 lipca 2018 roku

 

15 lipca tego roku, to dzień finału Mundialu, a 14 lipca - dzień małego finału, czyli meczu o trzecie miejsce na Mundialu. Myślałem, że może być związek tego, że 15 lipca to jednocześnie rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Wiem, że flaga Francji zawiera w sobie flagę Polski a flaga Anglii zawiera w sobie krzyż, jak u Krzyżaków, którzy przegrali bitwę pod Grunwaldem i jeszcze jak były półfinały mundialu powiedziałem, że tak mi się nasuwa, że Francja wygra Mundial a Anglia finał przegra. Okazało, się że Anglia odpadła w półfinale i myślałem, że coś się nie zgadza z tymi przewidywaniami, że Anglia nie będzie w finale, ale okazało się, że przecież ten mecz o trzecie miejsce to Wigilia rocznicy Bitwy pod Grunwaldem, a Anglia przegrała właśnie ten mecz i znalazła się jako jedyna z czterech drużyn najlepszych Mundialu poza podium, czyli zajęła najbardziej trudne miejsce dla sportowców. Natomiast Francja rzeczywiście wygrała finał; spełniło się to, co myślałem i powiedziałem Piotrusiowi. Dodatkowo gdy Francja odbierała Puchar świata, nasz przyjaciel Marcin, który z nami oglądał transmisję, powiedział: „O, zobacz: u Francuza flaga Polski”, bo było widać fragment flagi Francji - właśnie czerwień i biel flagi Polski.

 

16 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Jeśli chcesz, powiedz coś, Panie Boże, na temat tego, albo oprócz tego.” Psalm: „Kto składa ofiarę dziękczynną, ten cześć mi oddaje. Tego dnia odmówiliśmy z Piotrusiem koronkę w intencji wielbiąco-dziękczynną za Mundial w Rosji. Druga intencja: w sprawie przebicia się. Też, jeśli chcesz, niech przyjmę to, że chciałeś dotąd dopuszczać trudności w tych sprawach.” Antyfona: „…mnie przyodział w szaty zbawienia…”. Aklamacja: „Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości”.

 

15 lipca 2018 roku

 

Komunia Święta.

 

Pan Jezus: „Jasiu, rozpływam się w Tobie, rozpływam się z radością u ciebie, na wieki wieków.

 

19 lipca 2018 roku

 

Panie Jezus spełnił prośbę, przez Komunię, w sprawie prawniczej dotyczącej naszego domu (spotkanie z panem Jasińskim)

 

20 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa listu do kurii”. Antyfona: „…głoście chwałę Boga wśród wszystkich narodów, rozgłaszajcie Jego cuda pośród wszystkich Ludów, bo Pan jest wielki, godzien wielkiej chwały”. Pan wysłał uczniów, aby wszędzie głosili: przybliżyło się do was Królestwo Boże.”

 

21 lipca 2018 roku

 

Bar karaoke „Zielona Gęś”. Pan Jezus w sercu: „jak Kana Galilejska”. W metrze - siostra zakonna, jak Maryja. czy śpiewać „Zamigotał świat” „ciasto” – „ci” - tak „czy iść już do domu?” „we” – „tak”

 

22 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Ciąg dalszy. Antyfona: „Oto stoję u drzwi i kołaczę…” Śpiewałem tego dnia w barze Karaoke utwór „My Heart Will Go On” – „..Once, more, you open the door…” Tomek pogratulował mi.

 

22 Lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące. Sprawa śpiewania w pubie karaoke.” Aklamacja: „Moje owce słuchają mego głosu, ja znam je, a one idą za mną.” Ewangelia: „Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli mu wszystko, co zdziałali i czego dokonali…” „…tak bowiem wielu przychodziła i odchodziło, że nawet na posiłek nie mieli czasu…” - tak u mnie było w pubie karaoke. „…i zaczął nauczać o wielu sprawach…” - znakiiskry.pl

 

23 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

„Sprawy bieżące” Psalm: „…spójrzcie na niego, a rozpromienicie się radością…” Pan Jezus: „Jasiu, dziękuję ci, też Piotrusiowi za radość. Jak Bóg patrzy z nieba, a niebo to rzeczywistość radości, i widzi ludzi tak radujących się, to dla niego to też jest radość. To naturalne. Naturą Boga jest radość. Jestem w domu, jestem u siebie, będąc w was.” Ewangelia: „Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę.” Tego dnia bardzo się z Piotrusiem radowaliśmy, rozmawialiśmy o niebie.

 

24 lipca 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy za Rafała „Jezu, Ty się tym zajmij”. Dostał rentę.

 

24 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „sprawa odejścia ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym”. Pierwsza Antyfona: „Posłuchaj córko, spójrz i nakłoń ucha. Zapomnij o swym ludzie, o domu twego ojca. Król pragnie twego piękna. On twoim panem”. Ewangelia: „…ten jest Mi bratem siostrą i matką…” - sprawa przejścia do „Rodzin Nazaretańskich” - tam osoby niespokrewnione z Panem Jezusem, ale duchowo spokrewnione.

 

25 lipca 2018 roku

 

Ksiądz Czarek nagrał płytę w roku 2010 tak, jak my.

 

26 lipca 2018 roku

 

Sprawa wysłania maila do „Independent Digital”. „Jezu!” - zobaczyłem dzwonek – „tak” zobaczyłem też słowo „Powiadom” (Piotrusia). Po kilku sekundach Piotruś: „Zadzwoń do mnie.” Powiedziałem mu o tym. Powiedział: „Dobrze”. Wysłałem.

 

22 Lipca 2018 roku

 

Komunia Święta - za Piotrusia. Pan Jezus: „Jasiu, jestem szczęśliwy, ty jesteś szczęśliwy i Piotruś też. W tym momencie Tomek organista: „Pan jest pasterzem moim, niczego mi nie braknie” - Psalm Piotrusia.

 

27 lipca 2018 roku

 

Dziś - zaćmienie księżyca, mówiła pani Iwona. Śpiewałem „Piosenkę Księżycową” w tym czasie.

 

28 lipca 2018 roku

 

Posłany, jak anioł do Piotrusia – w piątek przed Zesłaniem Ducha Świętego (2003r.) – „Dotyk Anioła”.

 

27 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa związana z naszą wspólnotą, z odejściem”. Psalm: „Pan bowiem uwolni Jakuba, wybawi go z ręki silniejszego od niego. Przyjdę z weselem na szczyt Syjonu” (przebicie się), rozradują się błogosławieństwem Pana. Wtedy dziewica rozwesel się w tańcu, młodzieńcy cieszyć się będą ze starcami. Zamienię bowiem ich smutek w radość, pocieszę i rozweselę po ich troskach.” Druga intencja - Sprawy Bieżące. Dziękowałem Bogu za słowa Pana Jezusa w sercu Piotrusia na modlitwie adoracyjnej: „ja jestem, to wszystko jest”. Druga Antyfona: „Sprawił, że trwa pamięć jego cudów, dał pokarm bogobojnym.” Niesamowita jest płyta „My Dreams Come True” - Pan Jezus w sercu Piotrusia. Pan Jezus: Tak Jasiu, tak Jasiu, tak. Skojarzyłem że Zwiastowaniem – „Fiat”, Duch Święty w Nazarecie; Rodziny Nazaretańskie.

 

28 lipca 2018 roku

 

Robiłem zdjęcia. Zjadłem „KitKat Cheese Cake New York” - związane wcześniej ze znakami.

 

28 lipca 2018 roku

 

Robiłem zdjęcia. Uciekło mi „Limo”, pod sam koniec złapałem drugie.

 

28 lipca 2018 roku

 

Robiłem zdjęcia, między innymi przy Hali Mirowskiej - Mira - mamusia - akurat zdjęcia kwiatów, które bardzo lubiła mamusia.

 

28 lipca 2017r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abyśmy przeprowadzili te nasze odejście ze wspólnoty w duchu jak największej łagodności, życzliwości, serdeczności i z przebaczeniem na Maksa, jeśli chcesz, Panie Jezu”. Aklamacja: „Przyjmijcie w duchu łagodności zaszczepione w was słowo, które ma moc zbawić dusze wasze.”. Ewangelia: „…Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go? – Nie, byście zbierając chwast, nie zebrali razem z nim i pszenicy…”. Intencja: „Uwielbienie Boga w dziele tych zdjęć”. Psalm: „…Szczęśliwi, którzy mieszkają…wielbiąc Ciebie, szczęśliwi, których moc jest w Tobie. Mocy im będzie przebywać. Przybywa - znów rekordowe zdjęcia.

 

29 Lipca 2018 roku

 

W Empiku doświadczenie z kwadracikami.

 

29 Lipca 2018 roku

 

Doświadczenie muzyczne – „15” 15 utworów w większości odpowiedzialnych za sukcesy najpopularniejszych płyt ostatniego 40 lecia. Nasza płyta - porównywalna z tą listą 15 utworów.

 

29 Lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, pamiętam o tym przebiciu się, że rychło się zbliża”. Antyfona: „Błogosław duszo moja Pana i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach”. Ewangelia: „…szedł za nim wielki tłum, bo widzialne znaki, jakie czynił”.

 

21 lipca 2018 roku

 

Wysłałem piosenkę do „314”. Wieczorem zaśpiewałam na karaoke. Podobało się ludziom.

 

30 lipca 2018 roku

 

Natknąłem się teraz, 30 lipca 2018 roku, na zdjęcia Papieża Franciszka, które mu zrobiłem Dokładnie 2 lata temu. Rocznica Światowych Dni Młodzieży.

 

31 lipca 2018 roku

 

Dało się podmienić zdjęcia w „International Photography Awards”. Miałem akurat podobne zdjęcia do podmieniania, bo tamte były nieostre. Stało się to w rocznicę drugiego dnia Światowych Dni Młodzieży - centralnego dnia.

 

31 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Skrucha” Psalm: „wyzwól nas i odpuść nam grzechy przez wzgląd na swoje imię.” Intencja: „Sprawy bieżące”. Druga Antyfona: „…ogień na ziemię…” Dziś opublikowałem na Facebooku Twittera Piotrusia – „@thisspark” - Iskra – ogień. Trzecia intencja: poinstruowanie w kwestii przebicia się. Uwielbiam Cię w tym, co już wiem.” Psalm: „…będziemy wielbić Ciebie na wieki i przez pokolenia głosić Twoją chwałę.” Ewangelia: „…kto ma uszy, niechaj słucha…”

 

29 Lipca 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, moc w słabości się doskonali.” Dziękuję ci, że w to uwierzyłeś, że wierzyłeś we mnie na wieki wieków. Masz mnie; masz wszystko. Ja jestem; to wszystko jest. Skojarzenie – „Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie.” Ksiądz: „…Męki Chrystusa - naszego zbawienia.”

 

30 lipca 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

ntencja: „Mocą tego słowa spraw to przebycie się”. Myślałem – „potężnie” Antyfona: „…On sam swojemu ludowi daje potęgę i siłę. Pan sam to powiedział – „potęgę”. Ewangelia o ziarnku gorczycy, że staje się drzewem - przebicie się.

 

1 lipca 2018 roku

 

„Jezu!” - w sprawie linku do glit.pl na stronie jollysong.com – „Ra” – „Ray” - promień błękitny - promień - Oobraz Miłosierdzia - glit.pl .

 

1 sierpnia 2018 roku

 

W sprawie Piotrusia YouTube: „Jezu!” Piotruś: „nie”. Znowu wezwanie: „Jezu!” Piotruś: „po prostu nie”.

 

1 sierpnia 2018 roku

 

74-ta rocznica Powstania Warszawskiego.

 

Zrobiłem zdjęcia grajkom ubranym jak ludzie z czasów Powstania Warszawskiego.

 

1 sierpnia 2018 roku

 

Rocznica Powstania Warszawskiego gig na „fiverr” – „fire” - ogień rzucić na ziemię. 31 marca 2018 roku - Wigilia Paschalna - powstanie z martwych Jezusa Chrystusa - post na Facebooku 19:44. 1944 - Powstanie Warszawskie „I’ll Stand Beside You”.

 

1 sierpnia 2018 roku

 

W godzinie „W” – 17:00 znalazłem się przy figurze Pana Jezusa z Krzyżem przy kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Pomodliłem się za Powstańców. Święty Jan Paweł II mówił o tej figurze, z tego co pamiętam, właśnie w kontekście Powstania Warszawskiego.

 

2 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Skrucha” Pierwsza Antyfona: „…uzdrawiał skruszonych w sercu.”

 

2 sierpnia 2018 roku

 

Patrzyłem na zdjęcia samochodu, które zrobiłem. Pomyślałem: Wygląda trochę jak niebo. Pomyślałem o Marcinku, że mu je pokażę. Skojarzyłem sobie z Marcinkiem karaoke, na które pożyczył mi pieniądze i powiedziałem w myślach trzy zdania, które powiedziano na karaoke, jak zacząłem śpiewać. Pierwsze: „Ale utwór wybrał!” Drugie: „Jak ładnie śpiewa!” Trzecie: „Ty kapelę zakładaj!” To karaoke było symbolem wesela w Kanie Galilejskiej, (Znaki) a na tym samochodzie, na którego zdjęcie teraz patrzą jest napisane „Młoda Para”.

 

2 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbienie w tym dzisiejszym dziele zdjęć i dziękczynienie, ta sprawa”. Psalm: „Chwal duszo moja Pana. Będę chwalił Pana.” Ewangelia: „…podobne jest Królestwo Boże do sieci zarzuconej w morze i zagarniającej ryby wszelkiego rodzaju. Usiadłszy, dobre zebrali w naczynia, złe odrzucili” (aniołowie). Dziś to właśnie zrobiłem z nowymi zdjęciami.

 

3 sierpnia 2017r

 

Myślałem:  „Czy dobrze, że na promowanej stronie są słowa duchowe?” W tym momencie w filmie - te same słowa: „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli”. Co było dalej? - „śpiewali” „I'll Stand Beside You” - też na tej stronie. Chwilę później: „Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem”.

 

4 sierpnia 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy: „Jezu, ty się tym zajmij” w sprawie dania napiwku - fiverr

 

4 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym te wszystkie dobrodziejstwa które dostaję od Boga przekuł na pomoc dla najuboższych, najbardziej potrzebujących, też poprzez ten gig”. Antyfona: „Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, uzdrawiał skruszonych w sercu”. Dobra nowina – gig na fiverr. Psalm: „Patrzcie i cieszcie się ubodzy, niech ożyje serce szukających Boga”.

 

7 sierpnia 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Pójdź do Pana Jezusa.

 

6 sierpnia 2018r

 

Rekordowy album „Warsaw Dreams” - zdjęcie wizytówka – rynek, Syrenka – brązowo-pomarańczowe, złociste kolory. Obok, na stole - kurczaczki zrobione przez Piotrusia”. – Powiedziałem: „Rekordowe” - w przyprawie „złocistej”

 

8 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, wpraw mnie w pracę mocą tego słowa”. Antyfona: „…jak tylko z krzyża…” Ewangelia: „…niech weźmie krzyż swój…”

 

10 sierpnia 2018 roku

 

W sprawie maili do kurii – trawka. „Jezu!” – trawka. „…pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach…” „…język śpiewał z radości…” - 21 lipca – karaoke, 23 lipca - maile do kurii, 24 lipca - kupno mikrofonu.

 

10 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „3 plus 1”. Pierwsza - przełożenie Słowa Bożego na rzeczywistość. Druga, plus dodatkowa - ksiądz Czarek, to, o czym mówiłem Piotrusiowi, ta dodatkowa - sprawa maili do kurii, trzecia - grafika w kontekście intronizacji i utworu I’ll Stand Beside You”. Odnośnie tej dodatkowej – „kurii” – Antyfona: „…oddał życie za kościół…” Odnośnie – pierwszej: Psalm: „…nie przelęknie się złej nowiny, jego mocne serce zaufało Panu”. Druga: „…spojrzy z wysoka na swych przeciwników…” Trzecia: „…rozdaje i obdarza ubogich…” (zarobki z grafiki), jego sprawiedliwość będzie trwała zawsze, wywyższona chwałą będzie jego potęga…”

 

12 sierpnia 2018 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu raduj się poprzez ciebie. Miłość współweseli się z prawdą. - Wzruszenie - skojarzenie z ostatnią radością związaną z Apple - po chwili ksiądz z mszału: „Niech ta eucharystia utwierdzi nas w świetle Twojej prawdy.

 

11 sierpnia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa Apple - Ufam Tobie Panie w tej sprawie spełnij to też dla ubogich przez nas. Psalm: „Pan nie opuszcza tych, co go szukają”. Szukałem Pana, po tym szukaniu przyszła myśl z Apple. Ufają Tobie znający Twe imię, bo nie opuszczasz, Panie, tych co Cię szukają. Pan nie zapomniał wołania ubogich”. Ewangelia: „Jezus rozkazał mu surowo: „zły duch go opuścił” - Sytuacja z dnia tego z Piotrusiem chorującym. „…Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie”. „Jeśli będziecie mieć wiarę, jak ziarnko gorczycy…” - jeden plik sprzedany na iTunes – „…powiecie tej górze Przenieś się stąd tam…” - Apple – „…ona przesunie się, i nic nie będzie dla was niemożliwego…”

 

12 sierpnia 2018 roku

 

Iskra Bożego Miłosierdzia - na tronie naszego wspólnego serca - Piotrusia i mojego - połączyła dwa stadiony. Stadion Narodowy, na którym dzisiaj śpiewał Ed Sheeran - obecnie najsławniejszy artysta muzyczny na świecie - byliśmy właśnie przy tym stadionie od frontu, trochę słyszeliśmy utwór Eda Sheerana, trochę z nim śpiewałem w czasie jego utworu. Gdy wróciliśmy do domu, zobaczyliśmy w telewizji Stadion lekkoatletyczny, też od frontu, na którym Polacy zdobyli dziś mnóstwo medali.

 

12 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „sprawa tego Apple”. Antyfona: „o życiu swych ubogich nie zapominaj…” i „…powstań Boże, broń swojej sprawy i nie zapominaj wołania tych którzy Cię szukają”.

 

13 sierpnia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Dalej wyrażam tę ufność i wiarę – Apple”. Antyfona - znów: „o życiu swych ubogich nie zapominaj”. Intencja: „…sprawa kolejności inicjatyw”. Papież Franciszek, Intronizacja, Apple, muzyka – Psalm: „…Królowie ziemscy i wszystkie narody, władcy i wszyscy królowie tej ziemi…” – Papież, Intronizacja – Chrystus. „…młodzieńcy i dziewczęta, starcy i dzieci…” - Pierwsze dwie linijki – razem: papież Franciszek, Intronizacja - Intronizacja - papież Franciszek. Drugie dwie linijki – razem: Apple, muzyka – muzyka, Apple. Intencja: „sprawa naszego pójścia do księdza Czarka” Ewangelia: „Oddajcie Cezarowi to, co…” (moneta)

 

14 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące”. W modlitwie adoracyjnej, wcześniej - Pan Jezus - o tym, że przyjąłem w Piotrusiu małe dziecko, że Piotruś zachował się jak małe dziecko, że był szczery wobec księdza Czarka i przyjąłem go takim, nie powiedziałem mu o moich trudnościach z tym związanych, tylko przekazałem mu błogosławieństwo Boże”. Tego dnia - Ewangelia właśnie o tym - o wielkości człowieka ze względu na uniżenie się, jak małe dziecko., ze względu na przyjęcie takiego małego dziecka. Ksiądz Czarek, na wieść o tym, że chcemy przejść od wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do wspólnoty Rodzin Nazaretańskich, powiedział: „jesteście wielcy”. To pan Jezus i Maryja - dzisiejsza patronka są wielcy.

 

15 sierpnia 2018 roku

 

Film Ella Zaklęta. Na początku: „Mira Max” - mamusia miała na imię Mira. „Jezu!” - W sprawie, czy oglądać ten film. „Ella” w napisie „Jogobella” – „tak”.

 

16 sierpnia 2018 roku

 

Nie chciał się podłączyć aparat do komputera. Powiedziałem: „Uwielbiam Cię w tych trudnościach, Panie Jezu. I w tym momencie się udało.

 

16 sierpnia 2018r

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij” w sprawie kolorów w telefonie.

 

16 sierpnia 2018 roku

 

Piotruś powiedział, że chyba nie napisał odpowiedzi Robertowi. Powiedzieliśmy w tej sprawie: „Jezu, ufam Tobie, Totus Tuus, Maryjo”. I w tym momencie się okazało, że jednak napisał.

 

15 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja - pierwsza - związana z panem Arturem, „abyśmy mu pomagali i podobnym ubogim”. Druga: „sprawa bieżąca”. Film - o tym przejściu ze wspólnoty do nowej wspólnoty - tak można opisać ten film. Odnośnie pierwszej intencji – Psalm” „Wejdźmy do jego mieszkania” - słowo ze znaku z panem Arturem sprzed kilku miesięcy. W kwestii drugiej intencji – Psalm: „Zapomnij o swym ludzie” - słowo ze znaków z odejściem ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

 

17 sierpnia 2018 roku

 

W sprawie kasowania plików w komputerze – „Jezu!” – „CASsidy

 

16 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – pierwsza: „abym zawsze usłużył ubogim, potrzebującym”. Pierwsza Antyfona: „…o życiu swych ubogich nie zapominaj na wieki”. Druga intencja: „Panie Jezu, jestem spokojny o tą naszą muzykę, o to przebicie się, o tą intronizację o te zdjęcia”. Mówiłem też: „dziękuję Ci za nadzieję i jej spełnienie”. Druga Antyfona: Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Panu, a Pan jest jego radością. Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą, które korzeniami sięga strumienia i nie obawia się upału”.

 

18 sierpnia 2018 roku

 

Prosiłem pana Jezusa, żeby ta seria zdjęć spodobała mi się dużo bardziej niż poprzednia. Pan Jezus wysłuchał.

 

17 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: sprawa gigu na „fiverr” „Głoście chwałę Boga wśród wszystkich narodów rozgłaszajcie cuda pośród wszystkich ludów, bo Pan jest wielki, godzien wszelkiej chwały”. Psalm: „Pan jest moją pieśnią i mocą”. Ukażcie narodom Jego dzieła. Wspominajcie, że Jego imię jest chwalebne. Chwała na wysokości Bogu. Śpiewajcie Panu, bo czynów wspaniałych dokonał i Cała ziemia niech o tym się dowie. Wznoś okrzyki i wołaj radośnie mieszkanko Syjonu, bo wielki jest wśród ciebie święty Izraela”. Antyfona: „Pan wysłał uczniów, aby wszędzie głosili: „Przybliżyło się do was królestwo Boże”.

 

19 sierpnia 2018 roku

 

W filmie „Ella Zaklęta” książę miał na imię czar trochę jak ksiądz Czarek. Pokonana Klątwa. Film o tym naszym odejściu ze wspólnoty.

 

19 sierpnia 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, moc w słabości się doskonali. Żyjesz moją Paschą. Ilekroć nie domagasz, tylekroć jesteś mocny. – Wzruszenie.

 

18 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbiam Cię, Boże, w tych radościach, łaskach, darach. Też sprawy bieżące. Dziś zdjęcia”. Druga Antyfona: „Chwal Jerozolimo Pana, który cię darzy wyborną pszenicą (zdjęcia Warszawy).

 

6 sierpnia 2018 r

 

Tego dnia przemieniłem promowany link do jollysong.com no bezpośredni link do naszego utworu „I’ll Stand Beside You” na Spotify. Tego dnia Przemienienie Pańskie. W Słowie Bożym na ten dzień w Oremusie - kilka razy słowo: „…Jego słuchajcie…” (utwór).

 

19 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Jeszcze bardziej uwielbiam Ciebie”. Psalm: „Będę błogosławił Pana po wieczne czasy. Jego chwała będzie zawsze na moich ustach”. Druga intencja: „Sprawy bieżące”. W Ewangelii – słowa, o których mówił mi chwilę wcześniej Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej: „…to jest chleb Który z nieba zstąpił. Nie jest on taki, jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. – Inaczej, niż to było z „Listą z Mocą”.

 

21 sierpnia 2018 roku

 

„Jezu!” - w sprawie, „czy jeść albo pić w Złotych Tarasach?” - Zobaczyłem przekreślony hamburger i przekreślony napój – czyli: „nie”.

 

20 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące”. – „Sytuacja związana z odejściem ze wspólnoty”. Druga intencja: „odniesienia pozytywnego do tego przebicia się, tych dzieł”. Psalm odnośnie pierwszego: „…oburzony na własnych synów i córki…” …i mówił… „…odwrócę od nich oblicze, zobaczę ich koniec”. Odnośnie drugiego - pierwsza Antyfona: W swoim Kościele, Pan otworzył jego usta, napełnił duchem mądrości i rozumu i przyodział go szatą chwały”.

 

21 sierpnia 2018 roku

 

„Jezu!” – „waj” „Jezu!” - „wór” - dwaj świadkowie wory

 

22 sierpnia 2018 roku

 

Święto Maryi Matki Bożej Królowej - ksiądz Czarek podkreślił: „królowej”. Mamusia mieszkała w dzieciństwie na ulicy Królowej Aldony.

 

22 sierpnia 2018 roku

 

Ksiądz Czarek powiedział: „Dziękuję Panu Jankowi (organista), że pięknie gra i pięknie śpiewa(…) Powiedział też, że dziękuję, że jesteśmy, „chociaż jest choroba i smutek” - proroczo - Piotruś został w domu, właśnie z powodu choroby i smutku.

 

21 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Sprawy bieżące” Chwilę wcześniej, w modlitwie adoracyjnej - Pan Jezus: „Dziękuję ci, Jasiu, za twoją miłość. Druga Antyfona: „Panie, Ty wiesz wszystko. Ty wiesz, że Cię kocham”. Na początku - Pan Jezus: „Witaj ja Jasiu” Refren Psalmu. Ja, Pan, zabijam i Ja, Pan, ożywiam. Pan Jezus mnie, Jasia, ożywia.

 

27 sierpnia 2018 roku

 

Dziś 10 razy modlitwa „Jezu, Ty się tym zajmij” w też różnych problemach - zawsze wysłuchana przez Pana Boga i dana przez Niego pomoc.

 

26 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Lepsze postępowanie” Ewangelia - gdy myślałem o tej intencji, przeczytałem: „żydowskich oczyszczeń”. Druga intencja: „Sprawy bieżące”. Szykowanie się do kampanii AdWords (zdjęcia Warszawy) Psalm: „Wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały w mieście naszego Boga, w mieście Pana zastępów, w mieście naszego Boga. Obejdźcie dookoła Syjon, policzcie jego wierze (wieżowce) Dziś dodałem glit.pl do jollysong.com Ewangelia: „Początek znaków” Dziś opowiedzieliśmy księdzu Czarkowi o znakach z papieżem świętym Janem Pawłem II Antyfona: „Wspaniałe rzeczy głoszą o Tobie, Miasto Boże”.

 

22 sierpnia 2018 roku

 

Zastanawiałem się, czy coś powiedzieć Piotrusiowi. Zobaczyłem „Tel” – „tell” – „powiedz”. Piotrusiu, zastanawiałem się, jakie będą teraz pierwsze słowa w nowej piosence „Girl, I've got one question” Do mnie – Piotruś: „Tak, co chcesz?” (właśnie te one question) Moje słowa, że jestem jak „girl” – „Roszpunka” z „Zaplątanych”. „Całe życie myślałam, że muszę tkwić w tej wieży, żeby chronić się przed światem, a tymczasem muszę chronić się przed…” (odwrotnie…) - Poparcie przejścia ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do nowej wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

 

23 sierpnia 2018 roku

 

To, że mam dysgrafię, to jest atak złego ducha na te dzieła, na te pisanie, ale pan Bóg obronił - jakoś odczytuję.

 

23 sierpnia 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij” - na art.com zdjęcia w moim stylu

 

23 sierpnia 2018 roku

 

Design mojego sklepu internetowego z moimi zdjęciami Warszawy o nazwie Bliss - jak Christopher Bliss - mój ulubiony fotografik Nowego Jorku. Jego strona - newyorkpictures.com , moja strona - warsawpictures.com

 

22 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Cześć Maryi” Druga intencja: „Proszę o męstwo wiary” Po pierwsze - pierwsza Antyfona: „Maryja dziewica, nasza królowa stoi po prawicy Jezusa w blasku chwały”. Druga Antyfona: „błogosławiona jesteś Maryjo, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Tobie od Pana. Psalm: „Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną”.

 

23 sierpnia 2018 roku

 

Mieliśmy takie trochę wakacje. Przejażdżka do „Złotych Tarasów” akurat, tuż przed zamknięciem kiosku, kupiliśmy bilety. Piotruś dostał w promocji trzeciego loda, musiałem kupić picie do leku. Piotruś kupił żelki idealne dla mnie. Rozmawialiśmy o Panu Bogu – radość.

 

23 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje – Pierwsza: „abym zawsze okazywał wdzięczność Bogu”. Druga: „Sprawy bieżące”. Dziś spowiedź, odejście ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do wspólnoty Rodzin Nazaretańskich. Ewangelia o zaproszonych na ucztę, że nie chcieli przyjść. Sprowadzono więc z rozstajnych dróg wielu. Psalm: „Moją ofiarą jest duch skruszony. Pokornym i skruszonym sercem, Ty, Boże nie gardzisz. Pan Jezus: Masz wielkie, wdzięczne serce, pokorne.

 

24 sierpnia 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Cała tajemnica mojego życia, to samo Miłosierdzie Boże.

 

24 sierpnia 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Moja miłość, to zaledwie Iskierka, ale tą iskierką jest sam Bóg.

 

24 sierpnia 2018 roku

 

22 czerwca 2018 roku - początek lata. Odstawienie przez Piotrusia lodów. 22 Lipca 2018 roku - moje karaoke, jak wakacje, przywrócenie lodów dla Piotrusia. 23 sierpnia - na miesiąc przed końcem lata - trochę wakacje, odstawienie przez Piotrusia lodów po tym dniu. od 22 lipca 2018 roku do 23 sierpnia 2018 roku, to był środkowy miesiąc lata, jedyny z trzech miesięcy lata, w którym Piotruś jadł lody.

 

24 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje – pierwsza: „Uwielbienie, poinstruowanie”. Druga: „Sprawy serca; Intronizacja, przejście ze wspólnoty do wspólnoty Rodzin Nazaretańskich. Pierwsze - pierwsza Antyfona: „Śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię, każdego dnia głoście jego zbawienie. Głoście jego chwałę wśród wszystkich narodów”. Psalm: „Niech wierni Twoi sławią Twe królestwo, niech Cię wielbią Panie wszystkie Twoje dzieła i niech Cię błogosławią wszyscy Twoi Święci. Niech mówią o chwale Twojego królestwa i niech głoszą Twoja potęgę. Aby synom ludzkim oznajmić Twoją potęgę i wspaniałość chwały Twojego królestwa. Królestwo Twoje królestwem wszystkich wieków, przez wszystkie pokolenia Twoje panowanie. Drugie – Aklamacja: „Nauczycielu, Ty jesteś Synem Bożym Ty jesteś królem Izraela. Ewangelia: „Czyż może być co dobrego z Nazaretu?” - Rodziny Nazaretańskie… Zobaczysz jeszcze więcej niż to. Ujrzycie niebiosa otwarte”. Druga Antyfona: „Przekazuję wam królestwo, abyście jedli i pili…”

 

25 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Owoce po zmienieniu wspólnoty”. Psalm: „na ziemi, nasz Bóg zamieszkał w chwale. Chwała zamieszkała w naszej ziemi. Pan sam szczęściem obdarzy, a nasza ziemia wyda swój owoc”.

 

27 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące”. Dziś Pan Jezus mówił mi o adhortacji papieża, o wspólnocie. Skojarzyło mi się to ze wspomnianymi tam świętą Moniką i świętym Augustynem. Okazało się, że dziś jest wspomnienie świętej Moniki, a jutro świętego Augustyna”.

 

31 sierpnia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Pieć intencji. Pierwsza: „Uwielbienie, dziękczynienie. Druga: „Sprawa rozmowy mojej i Piotrusia o uwielbieniu i dziękczynieniu”. Trzecia: utwór „Ill Stand Beside You”. Czwarta: „Intronizacja”. Piąta: „zarobienie na talentach - zysk z nich dla potrzebujących”. Pierwsza – Psalm: „Sprawiedliwi, radośnie wołajcie na cześć Pana. Prawym przystoi pieśni chwały. Druga: „Pełna jest ziemia łaskawości Pana”. – dziękczynienie. Trzecia: Prawym przystoi pieśń chwały”. Sławcie Pana na cytrze, grajcie mu na harfie o dziesięciu strunach. Czwarta: „Bo słowo Pana jest prawe. On miłuje prawo i sprawiedliwość (PIS) Piąta: „…Każde Jego dzieło godne zaufania”. Antyfona: „Oczy wszystkich zwracają się ku Tobie, Panie, a Ty dajesz im pokarm we właściwym czasie”.

 

1 Września 2018 roku

 

212 zdjęć - jedna seria. 155 zdjęć - druga seria. Wszystkich zdjęć w pierwszej serii 367 łącznie. Obie serie udanych - też 367. W dniu tych zdjęć, w Ewangelii, o przymnożeniu talentów. Ten co miał 5, zyskał drugie 5. Ten, co miał 2, zyskał drugie 2. Ten, który przymnożył, zyskał jeszcze jeden, a więc 55 1, 22 1 - te same cyfry: 212 155.

 

1 Września 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Sprawdź w Internecie”. „annotations” – „an” – „un” – „bez” – słownik: „Zbombardowania tego dokonano z naruszeniem prawa międzynarodowego, to znaczy bez uprzedniej zgody ONZ. Znaki – „notatki” („notations”) o znakach. Teraz zmarł świętej pamięci „Kofi Annan” - 2 razy „an” - poparcie tych znaków…

 

1 Września 2018 roku

 

Film „Czego Pragną Kobiety”. Talenty Piotrusia Marcinka i moje – angielski, bieganie i Black&White - w dniu zdjęć Black&White, w dniu przypowieści o talentach w Ewangelii.

 

2 Września 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, Ja jestem, to Ja sprawiam, sprawiłem, sprawię. Pamiętasz te słowa: nie siłą nie mocą naszą, lecz mocą Ducha Świętego”. – Wzruszenie.

 

1 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, ufam Tobie w kwestii potwierdzenia inicjatyw – pierwsza, że uda się sprawa z Intronizacja, Druga - sprawa przejścia do nowej wspólnoty, trzecia - sprawa tych dzieł. Zastanawiałem się, czy w Słowie będzie coś o ufności. Pierwsza Antyfona: „Zbaw sługę Twego, który ufa Tobie. Psalm: „Ufamy Jego świętemu imieniu. Szczęśliwy naród wybrany przez Pana, naród, który On wybrał na dziedzictwo dla siebie”.

 

10 Września 2018 roku

 

Co ma wspólnego Michael Jordan ze świętym Janem Chrzcicielem i z królem (kolumna króla Zygmunta)? - Rzeka Jordan. Król koszykówki „Za trzy punkty” 193 - numer zdjęcia na konkurs.193 - liczba zdjęć na istock.

 

2 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Moje odtąd lepsze postępowanie pod względem moralnym. Psalm, Ewangelia o tym.

 

7 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – pierwsza: „Jezu ufam Tobie w tych różnych sprawach”. Druga – „Sprawa promocji dwóch stron – „Spark” i „Contest”. Pierwsza – Psalm: „Miej ufność w Panu, zaufaj Mu. Druga – Psalm: „On sprawi, że twoja sprawiedliwość zajaśnieje jak światło, a prawość Twoja jak blask południa”. Strona „Spark” – iskra, a więc związana ze światłem. Strona „Contest” - zawierająca w sobie obrazek blasku. Aklamacja: „Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną będzie miał światło życia”. Trzecia intencja: „Sprawy dzisiejsze”. Dziś - w piątek - dzień postu. Kupiliśmy sobie z Piotrusiem coca-colę - kolor wina. Wino w dzisiejszej Ewangelii: „młode wino należy wlewać do nowych bukłaków”.

 

6 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Wielbiąca, dziękczynna”. Pierwsza Antyfona: „Tyś bowiem, Panie, dobry i łaskawy, pełen łaski dla wszystkich, którzy Cię wzywają. Druga Intencja: „Sprawy Bieżące” Ewangelia: „Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie umówiliśmy, Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci”. Wzruszenie.

 

7 Września 2018 roku

 

„Jezu!” - w sprawie, które strony promować - czy „Spark” i „Contest”? Zobaczyłem Obraz Miłosierdzia Bożego „Spark” i zdjęcie „Blask Nieba” -  Contest”, gdzie jest graficzny blask; gwiazda.

 

6 Września 2018 roku

 

Ewangelia o tym, że wysoka gorączka trawiła teściową Szymona -akurat pani Krysia - mama Księdza Stanisława, u którego pracuje Piotruś - imiennik Szymona, miała gorączkę i pomodliliśmy się za nią i gorączka opuściła ją. Ona jak gdyby też wstała i usługiwała, to znaczy powiedziała piękne słowa o Piotrusiu, że ma namaszczenie Ducha Świętego.

 

5 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy Bieżące”. Dziś pierwsze spotkanie w nowej wspólnocie Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Ewangelia: „…także innym miastom muszę głosić dobrą nowinę, bo na to zostałem posłany”. Intencja: „Panie Jezu, wiesz co jest w moim sercu, znasz moje myśli możesz odnieść się miłosiernie do tego”. Psalm: „…On, który serca wszystkich ukształtował, który zważa na wszystkie ich czyny…” „Dusza nasza oczekuje Pana, On jest naszą pomocą i tarczą. Raduje się w nim nasze serce, ufamy Jego świętemu imieniu. Główna intencja: „Uwielbienie i dziękczynienie”. Pierwsza Antyfona: „…tyś bowiem panie dobry i łaskawy, pełen łaski dla wszystkich, którzy Cię wzywają”.

 

5 Września 2018 roku

 

Wyobrażałem sobie rozmowę z księdzem Czarkiem, po chwili taką właśnie odbyłem. „Bóg zapłać!” – „Za co?” – „Za zaproszenie do wspólnoty”. – „Cieszę się” -odpowiedział ksiądz.

 

4 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje – pierwsza: „Odwaga”. Druga: „sprawa w sercu, sprawy bieżące”. Pierwsza – Ewangelia: „Jezus rozkazał mu surowo”. Druga – Psalm: „…niech Cię wielbią wszystkie Twoje dzieła, niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy. Niech mówią o chwale Twojego królestwa i niech głoszą Twoją potęgę, aby synom ludzkim oznajmić Twoją potęgę i wspaniałość chwały Twojego królestwa”.

 

3 Września 2018 roku

 

Przechodziłem obok Katedry św. Jana Chrzciciela. Spojrzałem na zegarek - była 11:11. 11.11 2018 roku - intronizacja zapowiedziana w Katedrze 11.11.2017r

 

9 Września 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, raduję się poprzez ciebie. Z Piotrusiem niesiesz tą radość też innym twoim bliźnim i na wieki wieków niebiańsko razem z wami ja jestem to wszystko jest. Na końcu Tomek organista: „…chcemy zgłębiać słowa treść, Alleluja. Braciom je radośnie nieść, Alleluja.

 

9 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym rychło nakarmił ubogich dzięki środkom zarobionym na moich talentach”. Psalm: „…chlebem karmi głodnych”.

 

12 września 2018 roku

 

Wezwałem: „Jezu!” – „miel” – pszenica, chleb. „Jezu!” „ól” – „ul” Uniwersytet Łódzki - Łódź - ryby Uniwersytet - słowo - świadectwo - talenty artystyczne i ich owoce – znaki; świadectwo. Mówiłem Piotrusiowi o znakach i znaczeniu związanym z pięcioma chlebami i dwiema rybami z Ewangelii. 5 chlebów – nasza muzyka, 2 ryby – znaki, świadectwo. Następnego dnia zobaczyłem, że w naszej kampanii reklamowej, którą zawiesiliśmy jest 7 wyświetleń reklamy – 5 – „music” (…) i 2 – „spark” – znaki…

 

11 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Trzy intencje – pierwsza: „sprawa związana z księdzem Pawłem”. Druga: „sprawa związana z pragnieniami”. Trzecia: „sprawa tych dzieł”.

Pierwsza – Psalm: „niech święci cieszą się w chwale”. Ksiądz Paweł – znak - święty Paweł - kino - 18 maja 2018 roku. Tego dnia Piotruś był na filmie o świętym Pawle i tego dnia do naszej parafii przyjechał obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Ciąg dalszy psalmu: „…to jest chwałą wszystkich świętych Jego. Druga sprawa – Antyfona: „Ja jestem światłością świata, kto idzie za mną nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia”. Trzecia sprawa: „…nie wy Mnie wybraliście ale Ja was wybrałem abyście szli i owoc przynosili”.

 

11 września 2018 roku

 

W sprawie Księdza Pawła – „Jezu!” - Maryja - 18 Maja 2018 roku - Święty Paweł i Maryja…

 

11 września 2018 roku

 

Rocznica zamachów na World Trade Center. Opublikowałem dwa teksty w internecie - jak te dwie wieże. Pan Bóg naprawia poprzez nas mocą iskry Bożego Miłosierdzia.

 

10 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym od tej pory lepiej postępował” Psalm: „Prowadź mnie Panie w swej sprawiedliwości”

 

11 września 2018 roku

 

W sprawie opublikowania dwóch tekstów - mikrofalówka – sygnał, po chwili dłuższy sygnał. Jeden tekst krótszy, drugi dłuższy – tak.

 

12 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Powiedz, co chcesz ,o Maryi. Skojarzenie z księdzem Pawłem. „Zapomnij o swym ludzie” - odejście ze wspólnoty. „oddaj Mu pokłon” - Pokłoniłem się dzisiaj przed krzyżem świętym”. „ustanowił książętami na całej ziemi”. Sprawa pragnień – Antyfona: „…jak łania pragnie wody ze strumieni, tak dusza nasza pragnie Ciebie, Boże. Dusza nasza Boga pragnie, Boga żywego”. Antyfona: „Tak bowiem wsławił twe imię, że twoja chwała nie zejdzie z ust ludzi”. Antyfona: „Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia”.

 

12 września 2018 roku

 

„Mam pragnienie przeczytać cały akapit w encyklice Benedykta XVI o miłości”. - W tym momencie zaznaczył się cały akapit i przeczytałem.

 

14 września 2018 roku

 

Któregoś dnia mówiłem Piotrusiowi o znakach i znaczeniu związanym z pięcioma chlebami i dwiema rybami z Ewangelii. 5 chlebów - nasza muzyka, 2 ryby – znaki; świadectwa. Wezwałem „Jezu!” – „miel” - skojarzenie z pszenicą, z chlebem. „Jezu!” – „óŁ” – „ul” - Uniwersytet Łódzki. - łódź – ryby, świadectwa. Następnego dnia zobaczyłem, że w naszej kampanii reklamowej którą zawiesiliśmy jest 7 wyświetleń reklamy - 5 – „music” i 2 – „Spark”. znaki

 

13 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – pierwsza: „dziękczynienie i uwielbienie”. Druga: „sprawy dzisiejsze” Trzecia: „dzieła Boże w naszym życiu”. Pierwsze – psalm: „Sławię Cię, Panie, że mnie tak cudownie stworzyłeś, godne podziwu są (trzecia) Twoje dzieła. Druga: dziś byłem u sąsiadki aby okazać miłosierdzie Grzesiowi. Aklamacja: „jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg w nas mieszka I miłość ku niemu jest w nas doskonała”.

 

14 września 2018 roku

 

Dziś święto Podwyższenia Krzyża. Podwyższyłem (najpierw wisiało niżej a potem powiesiłem wyżej) ramkę z czarnym drewnem ze zdjęciem z latarnią podobną do krzyża z zamkiem królewskim. Dziś zgłosiłem do konkursu fotograficznego moje zdjęcie zamku królewskiego. 2 dni temu się dowiedziałem, że krzyż Pana Jezusa był z czarnej sosny. Też powiesiłem w innym pokoju inne zdjęcie w którym latarnia wygląda bardzo jak krzyż.

 

14 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – pierwsza: „sprawy bieżące” Druga: „dziękczynienie i uwielbienie za wyjątkowe piękno dzieła, też szczególnie za mękę i śmierć na krzyżu Pana Jezusa i za jego zmartwychwstanie”. Trzecia: „możesz powiedzieć coś zamiast tego albo oprócz tego”. Pierwsze: „potrzeba by wywyższono syna człowieczego”. Dziś - Podwyższenie krzyża Świętego. „Podwyższyłem” dziś zdjęcie z zamkiem królewskim i jak gdyby krzyżem. Zdjęcie zamku królewskiego wysłanego dziś na konkurs. Nasz dom - jak gdyby Zamek Królewski; Iskra Bożego Miłosierdzia; Jezus Chrystus - Król - nasz dom - dom Iskry Bożego Miłosierdzia; czołówka Wiadomości; Zamek Królewski; Saska Kępa; Zamek Królewski. Drugie – Aklamacja: „Uwielbiamy Cię Chryste i błogosławimy Ciebie, bo przez Krzyż Twój Święty, świat odkupiłeś”. Trzecia – druga Antyfona: „Gdy zostanę wywyższony nad ziemię przyciągnę wszystkich do siebie. Dziś zobaczyłem, że już działa nasza kampania na Google Ads.

 

15 września 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Pan Jezus mnie kocha i opiekuję się mną. Nie pozwoli nikomu wyrządzić mi szkody.

 

15 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa Grzesia, sprawy bieżące”. Ewangelia: „obok Krzyża Jezusa stały matka Jego…” - Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Patrzyłem na cierpienie Grzesia, Maria patrzyła na cierpienie Pana Jezusa. Piotruś tego dnia powiedział, że ta sytuacja to atak złego ducha na iskrę Bożego Miłosierdzia, na nasz dom w którym jest ta Iskra w nas, poprzez atak na Grzesia i jego psychikę. Antyfona: „…na znak któremu sprzeciwiać się będą”. …Też złe duchy. Ewangelia: „…na znak, któremu sprzeciwiać się będą”.

 

16 września 2018 roku

 

W Ewangelii: „jeśli kto chce pójść za mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech mnie naśladuje”. Dziś nieśliśmy z Piotrusiem wersalkę sąsiadów”.

 

15 września 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Sprawa Grzesia i jego cierpienia. Tego dnia wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Pan Jezus: „Maria patrzyła na moje cierpienie podobnie, ty teraz… - Wzruszenie.

 

16 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „Za Grzesia, abym był miłosierny, sprawy bieżące”. Psalm: „W krainie życia będę widział Boga”. Podobnie mówił Grzesio „…oplotły mnie więzy śmierci, dosięgły mnie pęta otchłani. Bóg nasz jest miłosierny. Będę chodził w obecności Pana w krainie żyjących. Prosiłem, abym był miłosierny - tak, jak miłosierny jest Bóg. Psalm: Bóg nasz jest miłosierny. Pan strzeże ludzi prostego serca. Byłem w niedoli, a On mnie wybawił”.

 

17 września 2018 roku

 

Pomyślałem: „A może podmienić te linki i dać link strony jollysong.com?” - Akurat patrzyłem na logo LG - I jedna i druga literka jest w tej domenie, ale co więcej te literki poprzedzone są uśmiechem – „jolly”.

 

16 września 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu. Jest Bóg. Ja jestem. To wszystko jest. Pamiętasz znaki z wyświetleniami - 5 i 2, z Grzesiem - Matki Bożej Bolesnej, z podwyższeniem krzyża? – Wzruszenie.

 

18 września 2018 roku

 

Komunia Święta

 

„Jasiu!” – „Tak?” – „Rozpływam się w tobie; w radości u ciebie”. - Wzruszenie

 

17 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu wiesz, co jest w moim sercu”. Psalm:: „Głosiłem Twą sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu i niepowściągałem warg moich, o czym Ty wiesz, Panie”. Skojarzenie - Google Ads - świadectwo dla wielu. Utwór „I’ll Stand Beside You” - śpiewany moimi wargami. Druga intencja: „Sprawy bieżące”. Dziś pewne trudności – Antyfona: „…dobry pasterz daje życie swoje za owce”.

 

19 września 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij” w trudnej sprawie kodu promocyjnego 200 zł.

 

18 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa świadectwa dla Roberta, żeby napisać, że Piotruś symbolizuje Ducha Świętego”. Sprawa Google Ads. Jezu ufam Tobie w związku z tą Ewangelią o rozmnożeniu chleba (5 i 2). Jeśli chcesz, powiedz coś zamiast tego, albo oprócz tego. Możesz odnieść się miłosiernie względem nas i świata całego do wydarzeń i spraw dnia dzisiejszego, czasu obecnego. Dziś też była Msza Święta, spotkanie z panią spod 11, spotkanie z księdzem Pawłem i były też inne wydarzenia. Antyfona - Pan Jezus powiedział mi, że o Piotrusiu, też o mnie. Wcześnie osiągnąwszy doskonałość przeżył czasów wiele jego dusza podobała się Bogu i dlatego pospieszył i wywiódł go spośród nieprawości. Odnośnie rozmnożenia chleba (nasza muzyka) - Psalm: „On pomnaża potęgę swojego ludu”. Dziś uruchomiłem stworzoną dziś reklamę (smartlink) z utworem „I’ll Stand Beside You”. Antyfona: „…podarował im chleb z nieba. Chleb Aniołów spożywał człowiek. Ewangelia - o Jezusie; „…gdy miał lat 12…” - skojarzenie – „…rodzice (…) szukając go…” Gdy byłem w Chicago, mamusia się o mnie martwiła. „…powinienem być w tym co należy do mego Ojca…” – znaki ze świętym Janem Pawłem II… Dziś dostałem maila z konkursu. „…dopiero po trzech dniach odnaleźli go…” - główna nagroda w konkursie - trzydniowy wyjazd do Chicago.

 

19 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje – pierwsza: „dziękczynienie”. Psalm: „Śpiewajcie mu wdzięcznie”. Antyfona: „kielich błogosławieństwa, nad którym składamy dziękczynienie…” Druga intencja: „…w kwestii tego Google Ads, ufam Tobie”. Antyfona: „…użycz pokoju, o panie, tym, którzy ci ufają”. Dziękczynienie za rekordowe zdjęcia dzisiejsze. Antyfona: „…ten przynosi owoc obfity”. Trzecia intencja: „sprawy bieżące” Dziś - pierwsze spotkanie na plebanii w nowej wspólnocie. Antyfona: „…nie bał się gróźb sędziów i wszedł do królestwa niebieskiego”. Wcześniej - Pan Jezus o naszym byciu w nowej wspólnocie: „…to będzie jak niebo - zadatek nieba”. Też dziś - sytuacja z modlitwą o Intronizację”. Antyfona: „…aby Twoi prorocy okazali się prawdomówni”. „…wysłuchaj prośby swojego sługi oraz ludu twojego”. Dziękczynienie „za zwycięstwo na wieki wieków, niebiańsko…” – Aklamacja: „…Ty masz słowa życia wiecznego…”

 

20 Września 2018 roku

 

Postanowiłam obrabiać zdjęcia po 20:00. była 19:40. Poszedłem na modlitwę adoracyjną. Na końcu, Pan Jezus powiedział: „To nie przypadek. To nie przypadek. Wstałem od modlitwy, wzruszony, pomyślałem: „spojrzę na zegarek - prawdopodobnie będzie znak że jest równo 20:00. I była - 20:00.

 

Gdzie jest 1 września 2018 roku

 

Pan Jezus wysłuchał wielu modlitw „Jezu, Ty się tym zajmij”. Między innymi w sprawie rekordu zdjęć.

 

22 Września 2018 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus po słowach popierających sprawę z „Myśli o Niebie”, powiedział: „To wszystko prawda”. W tym momencie Piotruś zadzwonił: „Już dojechałem”. – Skojarzenie z przebiciem się poprzez „myśli” „Jutro jedziemy na Bulwary Wiślane, tak?” – „Tak”. - Skojarzenie z Celine Dion; z 2008 rokiem. Pan Jezus: „Zobacz”. - Zobaczyłem w internecie - na Bulwarach Wiślanych w Krakowie w 2008 roku Celine Dion odsłoniła swoją gwiazdę przy Wzgórzu Wawelskim - 28 czerwca 2008 roku, w wigilię imienin Piotrusia który kocha słuchać muzyki Celine Dion.

 

21 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – pierwsza: „Spotify - nasz utwór”. Druga: „Moje ucho chore”. Psalm: Po całej ziemi ich głos się rozchodzi. Nie są to słowa, ani nie jest to mowa, których by dźwięku nie usłyszano (pierwsza i druga))  „…ich głos się rozchodzi po całej ziemi, ich słowa aż po krańce świata. Trzecia: „Uwielbienie, dziękczynienie za rekordowe zdjęcia”. Aklamacja: „Ciebie Boże chwalimy, Ciebie, Panie, wysławiamy, Ciebie wychwala przesławny chór Apostołów. Psalm: „dzieło rąk jego obwieszcza nieboskłon”. Czwarta: sprawa zdjęć - dziś mail z kamerapress. W nocy - rozeznanie – „Warsaw Dreams” Psalm: „…dzień opowiada dniowi, noc nocy przekazuje wiadomość”. Piąta: „Sprawa Roberta i jego audycji o Duchu Świętym - propozycja dla nas, ku nawróceniu ludzi”. Ewangelia: „…nie przyszedłem powoływać sprawiedliwych ale grzeszników”. Idźcie i nauczajcie wszystkie narody udzielając im chrztu”. „…On chrzcić was będzie Duchem Świętym i ogniem (…) uczcie je zachowywać wszystko co wam przekazałem. Dodatkowo intencja: „Sprawy dzisiejsze, bieżące”. Chwilę wcześniej, cytowałem Piotrusiowi słowa z Ewangelii dzisiejszej. Nie wiedziałem że te będą.

 

22 Września 2018 roku

 

„Jezu!” - w sprawie, czy już dziś zrobić reklamę „Myśli” - Piotruś zaśpiewał: „już dziś” - tak

 

23 września 2018 roku

 

Jubileusz świętego Ojca Pio. Wstaliśmy o 11:08 na mszę o 12:00. W ostatniej chwili znaleźliśmy miejsca siedzące. Święty ojciec Pio nas obudził.

 

23 września 2018 roku

 

Setna rocznica otrzymania przez świętego ojca Pio stygmatów, 50 rocznica odejścia do pana świętego ojca Pio. „Dziękuję ci, Jasiu”. Rozglądałem się, szukając obrazu Miłosierdzia, nie znalazłem, ale zobaczyłem duży obraz świętego ojca Pio z ręką błogosławiącą w moją stronę. To święty Pio powiedział mi „Dziękuję ci, Jasiu”. Po tym, jak odmówiłem kilka koronek do Miłosierdzia Bożego w intencjach dziękczynnych, też szczególnie za świętego ojca Pio i jego życie, jego cierpienie.

 

23 września 2018 roku

 

Komunia Święta

 

Jasiu, dobrze jest. Dobrze mi jest z tobą. Pieśń: „Ty nas nazwałeś swoimi przyjaciółmi, jeżeli uczynimy, co mam nakazałeś”. – Wzruszenie.

 

22 Września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

 Intencja: „Sprawa uruchomionej właśnie reklamy „Myśli o Niebie” Glittera, a także łączności z Piotrusiem, który część z nich przepisał”.. Psalm: „W światłości wiecznej będę widział Boga”. – niebo; o niebie. „…w Bogu, którego słowo wielbię, w Panu, którego słowo wychwalam, w Bogu Pokładam nadzieję”. Aklamacja: „błogosławieni, którzy w sercu dobrym i szlachetnym zatrzymują Słowo Boże i wydają owoc dzięki swojej wytrwałości”. Ewangelia: „Siewca wyszedł siać swoje ziarno (…) wam dano poznać wprost tajemnice Królestwa Bożego (…) ziarnem jest słowo Boże (…) i wydają owoc dzięki wytrwałości…”.

 

23 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja – Pierwsza: „Sprawa teraz w sercu – „światło”. Druga: „ufam - teraz przebicie się poprzez te „Myśli o Niebie”. Aklamacja: „Pan mówi: Ja jestem zbawieniem ludu. W jakimkolwiek ucisku będą wołać do Mnie, Ja ich wysłucham i będę im Panem na wieki. Chwała Panu!”. Aklamacja: „Bóg wezwał nas przez Ewangelię, abyśmy dostąpili chwały naszego pana Jezusa Chrystusa”. Psalm: „Bóg podtrzymuje całe moje życie. Wybaw mnie Boże, w imię Twoje, mocą swoją broń mojej sprawy. Boże, wysłuchaj mojej modlitwy, nakłoń ucho na słowa ust moich, bo powstają przeciw mnie pyszni, gwałtownicy czyhają na moje życie. Nie mają oni Boga przed swymi oczyma. Oto mi Bóg dopomaga, Pan Podtrzymuje me życie. Będę ci chętnie składać ofiarę i sławić Twe imię, bo jest dobre”. Ten psalm - powtórka z audycji Roberta i kolegi. Podobne słowa, przy których się wzruszyłem. Sprawa przebicia się poprzez „Myśli o Niebie” – Aklamacja: „Bóg wezwał nas przez Ewangelię, abyśmy dostąpili chwały Pana naszego Jezusa Chrystusa”. Ewangelia – zabity, po trzech dniach zmartwychwstanie”. Sprawa z filmem Notting Hill.

 

22 Września 2018 roku

 

piosenkajanka.pl . Wigilia wspomnienia świętego Ojca Pio. Tego dnia, właśnie opublikowałem link do tej strony na stronie niebie.pl z „Myślami o Niebie” - akurat w wigilię jubileuszu świętego Ojca Pio.

 

23 września 2018 roku

 

W dniu jubileuszu św. ojca Pio, w wigilię którego uruchomiłem reklamę „Myśli o Niebie”, na mszy odpustowej - Ewangelia o prostaczkach, że im objawił Bóg tajemnice królestwa Bożego

 

24 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Mam ufność w kwestii Intronizacji. Sprawa intronizacji” Antyfona: „Będę im Panem na wieki”. Psalm: „Prawy zamieszka w domu Twoim, Panie (…) ten, kto działa sprawiedliwie…” (Prawo i Sprawiedliwość) Aklamacja: „Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi…” Ewangelia: „nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncom ani nie stawia pod łóżkiem, lecz umieszcza na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą”. Pan Jezus w sercu: „Ta Intronizacja będzie związana z Prawem i Sprawiedliwością i będzie związana z tobą, też z Piotrusiem, z tą Iskrą Miłosierdzia Bożego, którą Ja jestem, to wszystko jest”.

 

25 września 2018 roku

 

Odmówiłem trzy koronki w intencji dziękczynnej. Dwie za sukces Polski w związku z nowym ratingiem, trzecia za świętego Ojca Pio który przyczynił się do tego - dzień wcześniej 23 września jego jubileusz. Gdy ją odmówiłem, a wspomniałem o krwi, którą święty ojciec Pio przelał, wstał Piotruś i powiedział: „Nalej mi Coli. Dziękuję”. To tak naprawdę powiedział święty Pio podobnie, jak to było na mszy odpustowej 23 września 2018 roku – „Dziękuję ci, Jasiu”

 

26 września 2018 roku

 

Wyjątkowo Pan Bóg dał nam w tym miesiącu chleb powszedni. Nie musieliśmy pożyczać pieniędzy, mimo, że spłaciliśmy cały kredyt - 1300 zł. Wyjątkowo też w tym miesiącu, jak dotąd troszczyliśmy się o Królestwo Boże w kampania na Google Ads (Ewangelia…)

 

25 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje – pierwsza: „sprawa obecnych myśli o nowej wspólnocie”. Druga: „sprawa związana z audycją Roberta”. Trzecia: „sprawa tych dzieł”. Pierwsze – Psalm: „Błogosławieni, których droga nieskalana, którzy postępują zgodnie z prawem Pańskim. Pozwól mi zrozumieć drogę Twoich przykazań, abym rozważał Twoje cuda. Wybrałem drogę prawdy, pragnąc Twoich wyroków. Ucz mnie, bym przestrzegał Twego prawa i zachowywał je całym sercem. Prowadź mnie ścieżką Twoich przykazań, bo radość mi przynoszą, a Twego prawa zawsze strzec będę, po wieki wieków”. Ewangelia: „Moją matką i braćmi są ci, którzy słuchają słowa Bożego i wypełniają je”. Skojarzenie ze świadectwem o Maryi i z Piotrusiem - skojarzyłem odnośnie audycji Roberta o Duchu Świętym. Antyfona: „Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje mnie znają”.

 

26 września 2018 roku

 

Spotkanie wspólnoty

 

Przed spotkaniem - Pan Jezus w sercu: „Dziękuję ci, Jasiu za otwartość serca”. Ksiądz na samym początku: „liczy się serce, że przyszliście, że znaleźliście czas”.

 

26 września 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Pokora to przyjęcie miłości Boga

 

26 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Abym bardziej kochał, abym lepiej postępował, aby wzrosła moja miłość”. Psalm: „…powstrzymaj mnie od drogi kłamstwa, obdarz mnie łaską Twojego prawa, powstrzymuję nogi od wszelkiej złej ścieżki”. Aklamacja: „Alleluja. Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Antyfona: „Panie, Ty po to dałeś swoje przykazania, aby przestrzegano ich pilnie. Oby niezawodnie zmierzały mojej drogi ku przestrzeganiu Twoich ustaw”. Antyfona: „W niebie się radują święci, którzy poszli ślady Chrystusa. Przelali swoją krew z miłości do niego, dlatego weselą się z Chrystusem bez końca. Antyfona: „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za swoich przyjaciół”.

 

27 września 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa sklepu z prints, sprawa dwóch konkursów fotograficznych, o której Pan Jezus powiedział mi: „wygrasz w tych konkursach, wygrasz te konkursy”. Też intencja: „sprawy bieżące”. Psalm: „wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj”. Antyfona: „bo głodnego nasycił, a łaknącego napełnił dobrami”. Ewangelia - skojarzenia z robieniem zdjęć na konkurs. Też dzisiaj sprawa rozmowy z Robertem o świadectwie o Duchu Świętym”. Antyfona: „Duch Pański spoczywa na mnie, ponieważ mnie namaścił i posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, uzdrawiał skruszonych w sercu.

 

28 września 2018 roku

 

„Chyba, że chcesz, żebym oglądał ten film „Lucy”?” „Jezu!” – „C” – „Chcę”

 

28 września 2018 roku

 

Czwarta rocznica dnia akcji Iskra Miłosierdzia Bożego, w którym śpiewałem o 15:00 w parafii Miłosierdzia Bożego utwory, między innymi „Make You Feel My Love”, który dziś zaśpiewałem Piotrusiowi. Puściłem też marcinkowi utwór „Heal the World” w moim wykonaniu, który też jest związany z Iskrą Bożego Miłosierdzia” Powiedział Marcinek: „Spoko”. Też dziś obejrzeliśmy z Piotrusiem film „Lucy” - główna aktorka - jak ciocia Renia - bardzo podobna. Dziś trzymałem w ręku jej pamiętnik. W filmie słowa: „Najważniejsze jest przekazywanie wiedzy”. Przekazujemy z Piotrusiem przez Google Ads „Myśli o Niebie” - Wzruszyłem się.

 

28 września 2018 roku

 

Shop istock

Flickr

 

Konkurs Warszawa i jej dziedzictwo

Konkurs International photography Awards

 

Wspieraj pracę rąk naszych

Dzieło rąk naszych wspieraj

 

Głodnego nasycił

A łaknącego napełnił dobrami

 

Wygrasz w tych konkursach

Wygrasz te konkursy - Pan Jezus

 

29 września 2018 roku

 

W dniu jubileuszu świętego Ojca Pio - 23 września 2018 roku - duża impreza na Stadionie Narodowym - blisko naszego domu, transmitowana na całą Polskę. Jubileusz świętego Ojca Pio - zaznaczony przez Pana Boga szczególnie w związku z Iskrą Bożego Miłosierdzia w nas, w naszym domu.

 

 

<  MENU  >

 

 

www.smilinglink.com