Jan Siestrzeńcewicz (Glitter)

 

ZNAKI

 

CZĘŚĆ TRZECIA

 

 

 

12 lipca 2017 roku

 

Intencja: „Żebym zakasał rękawy i wziął się do roboty” - Wspomnienie Świętego Benedykta – „Ora et labora” – „Módl się i pracuj”.

 

6 lipca 2017 roku

 

Parę dni po wydarzeniu Jezus na stadionie - wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce - na placu Krasińskich tam gdzie chodziliśmy w dzieciństwie do szkoły i do ogniska - piękne słowa prezydenta USA o Polsce; polskim niezłomnym duchu.

 

6 lipca 2017 roku

 

1 lipca - wydarzenie „Jezus na stadionie” - na tym samym telebimie był filmik o Iskrze Bożego Miłosierdzia, potem od razu o „Odnowie w Duchu Świętym” - pierwszy kadr - nasz kościół i na tym samym telebimie wiele razy tego samego dnia twarz Glittera (moja).

 

2 lipca 2017 roku

 

Modlitwa wieczorna odnośnie mojej posługi w „Jezus na stadionie” - Antyfona - z jednej z pieśni którą śpiewaliśmy – „Wszystkie narody klaskajcie w dłonie” (psalm 89) „szczęśliwy naród, który umie się cieszyć i chodzi panie w blasku twojej obecności” to hasło wydarzenia „Jezus na stadionie 2017” akurat dziś, a więc to wydarzenie było w wigilię niedzieli dzisiejszej z tymi słowami.

 

1 sierpnia 2017 r

 

Msza święta - Ewangelia – „Sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w Królestwie Bożym” Dokładnie miesiąc temu - wydarzenie „Jezus na stadionie” i słowa Jjesteś gwiazdą”.

 

1 sierpnia 2017 roku

 

73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - byliśmy w Promenadzie - widzieliśmy zdjęcia Warszawy - Piotruś powiedział: „o, podobne do twoich zdjęć”.

 

1 sierpnia 2017 roku

 

Radość nocna: modlitwa adoracyjna - Pan Jezus - te dowody na moje istnienie i działanie miłosierne, czyli znaki, to coś ważniejszego, niż czasem, nawet światowe sukcesy najbardziej znanych sportowców, albo światowe występy najbardziej znanych piosenkarzy, albo światowe kreacje najbardziej znanych aktorów, aby światowe przemówienia najbardziej znanych polityków.

 

30 lipca 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „O radość niebieską dla wielu poprzez te dzieła” – Antyfona: „Ludowi daje potęgę i siłę”.

 

30 lipca 2017 r

 

Jarosław Kaczyński – „Polska naszych marzeń” - Glitter – „My Dreams Come True”

 

28 lipca 2017 roku

 

„Czy próbować jeszcze w tej sprawie z panem Jarosławem Kaczyńskim?” „Twin” – „bliźniak”

 

28 lipca 2017 roku

 

Radość nocna: „Twin” – „bliźniak” - herbata od Księdza Stanisława Małkowskiego - Jarosław Kaczyński - symbol św. Jana Chrzciciela, który ogłosił obecność Chrystusa wśród ludu (Glittera)

 

29 lipca 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „miłość nigdy nie ustaje” - mam miłość – psalm: „Będę błogosławił pana po wieczne czasy” - druga intencja - sprawa Księdza Stanisława Małkowskiego i pana Jarosława Kaczyńskiego - Ewangelia o Marcie i Marii – „pocieszyć” po bracie Lechu Kaczyńskim – „Twój brat zmartwychwstanie”. płyta „My Dreams Come True” - nasza płyta - 16 dni po śmierci Lecha Kaczyńskiego - początek nagrywania - luty 2009 - 16 dni po odejściu mamusi.

 

27 lipca 2017 roku

 

Tęcza nad domem naszym, nad domem Krysi Zabłockiej. Poszliśmy przyjrzeć się - pokażę Piotrusiowi - jeszcze było widać - parę dni wcześniej, też widziałem tęczę nad domem Krysi -myślałem – „będziemy pojednani”, ale miałem smutek, że to nie jest cała tęcza od lewej do prawej tak jak widzieliśmy z Piotrusiem, kiedyś, w odniesieniu do nas, i teraz zobaczyłem właśnie całą tęczę - od lewej do prawej, obejmującej właśnie te dwa domy - Krysi i nasz.

 

27 lipca 2017 roku

 

Symbol Ducha Świętego na wykładzinie w kuchni – „Moc w słabości się doskonali” – kiedyś, to miejsce to było najsłabsze miejsce w mieszkaniu - teraz - ta wykładzina jest najładniejsza.

 

24 lipca 2017 roku

 

Świadczę ja i świadczy o mnie ojciec Święty Jan Paweł II.

 

24 lipca 2017 r

 

U nas w domu wisi obraz świętego Jana Pawła II z chłopcem Jackiem, a Lech Kaczyński który grał Jacka w filmie Jacek i Placek odszedł z tego świata w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, tak jak właśnie Święty Jan Paweł II. Obok tego obrazu jest misio, który się nazywa Cacek - bardzo podobne do słowa placek symbol Jarosława Kaczyńskiego który wprowadził program rodzina 500 Plus właśnie dla dzieci, jako taki uśmiech tak jak ten misio.

 

20 lipca 2017 roku

 

Czy przekazać księdzu Stanisławowi tekst Iskra? Czy to błogosławisz, popierasz? Zobaczyłem Obraz Miłosierdzia Bożego, a także obrazek ze świętym Janem Pawłem II, który wygląda właśnie jak ksiądz Stanisław Małkowski i napisane na nim jest, że papież udziela całym sercem apostolskiego błogosławieństwa…

 

10 lipca 2017 roku

 

Basia król: „Widziałam cię w telewizji” usłyszałem to od niej chwilę po Komunii Świętej, w której uwielbiałem Boga, dziękowałem mu za wydarzenie Jezus na stadionie i prosiłem o przymnożenie talentów. Dziś wcześniej odmówiłem litanię do Św. Jana Pawła II.

 

15 lipca 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: Sprawa Roberta i chłopca, którego miałem oprowadzić po Warszawie. Antyfona: „…będzie prowadził…”. Druga intencja: Sprawa płyty „My Dreams Come True”. Ewangelia: „…nie ma nic ukrytego co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego o czym by się nie miano dowiedzieć.” W intencji: „…Jakże się to stanie skoro nie znamy męża?” „Duch Święty…” …i tak dalej…Aklamacja: „…Duch Boży na was spoczywa…”

 

16 lipca 2017 roku

 

3 lipca 2017r. Dałem wizytówkę ze stroną glit.pl pani doktor Jakoniuk - 2 dni później sukces Polski w związku z wizytą prezydenta USA. Podobnie - dałem wizytówkę ze stroną glit.pl pani doktor Janiszewskiej - 13 lipca 2017r - 2 dni później - Łukasz Kubot wygrywa Wimbledon.

 

16 lipca 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Intencja: wielbiąca: „Uwielbiam cię Boże w mojej sytuacji radosnej, też w tym, co już pięknie dokonałeś w moim życiu i w tej Eucharystii, która jest sakramentem siły przebicia, jak mówił Święty Jan Paweł II” - w tym momencie w pieśni – sakrament Eucharystii – uwielbiony…

 

16 lipca 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Żeby ten rok nie był rokiem tylko jednego ważnego wydarzenia Jezus na stadionie” „Psalm: „…rok uwieńczyłeś swoimi dobrami” - w liczbie mnogiej.

 

17 lipca 2017 roku

 

The Beatles, Glitter, New Beatle - samochód

 

Radość nocna

 

Rekord po Beatlesach - 9 artystów z „Listy 100 najlepszych artystów wszech czasów” według magazynu Rolling Stone – z pierwszej pięćdziesiątki w powiązanych wykonawcach u nas na Spotify

 

7 sierpnia 2017 roku

 

Pan Bóg wysłuchał koronki za akustykę na stadionie

 

10 lipca 2017 roku

 

Jezus na stadionie za trzecim razem na dwóch wcześniejszych - nie byłem - PiS za trzecim razem - wygrane wybory

 

13 sierpnia 2017 roku

 

Wycieczka moja i Piotrusia do Krakowa. Piotruś zrobił mi zdjęcie pod oknem papieskim na Franciszkańskiej 3 w ten sposób, że na zdjęciu oprócz mnie i okna Papieskiego widać dorożkę białą, która wygląda jak papa mobil, a w środku człowiek ubrany na biało jak papież. Jak wybieraliśmy się, tuż po wyjściu z domu, zażartowaliśmy sobie: „Mam wrażenie że o czymś zapomnieliśmy. Kevin!” - skojarzyło się nam z filmem „Kevin sam w domu”. Gdy byliśmy w Krakowie w Łagiewnikach, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, na mszy świętej, w kazaniu, ksiądz opowiedzial historyjkę, która też nam się bardzo skojarzyła z Kevinem, że mały chłopiec został sam w domu w którym był pożar i tata powiedział do niego: „Skacz do mnie! Zaufaj mi!” Była też sytuacja że przez ok dwie godziny pobytu w Krakowie źle się czułem psychicznie i starałem się modlić do Pana Jezusa Miłosiernego. Pan Jezus w sercu pocieszał mnie i był moment, że znaleźliśmy się w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II i w sercu Pan Jezus powiedział mi:  „Jasiu, ta sytuacja teraz u ciebie wydaje się tobie taka dziwna” Pamiętasz słowo „dziwne”, kiedy to było u ciebie? Przypomniałem sobie w tym momencie że w moim najtrudniejszym momencie w życiu, gdy trafiłem do szpitala, w rocznicę zamachu na papieża - 13 maja w 2000 roku, też miałem w myślach takie słowo „dziwne”, że ta sytuacja jest dziwna. I nagle Skojarzyłem sobie w tym sanktuarium, że kilkanaście metrów ode mnie wisi sutanna Świętego Jana Pawła II właśnie z dnia zamachu 13 maja 1981, roku cała zakrwawiona - niezwykłe relikwie - i przez ten znak Pan Bóg tak mnie pocieszył i wyzwolił, że od tego momentu nie było już tego strapienia i dalej zwiedzaliśmy radośnie Kraków. Jak wracaliśmy, pytałem pana Boga czy pujść jeszcze dzisiaj na modlitwę osobistą, bo już było późno. Zobaczyłem słowo „ok.” i zdążyłem co do minuty pójść na modlitwie wieczorną. W słowie Bożym było słowo „Opoka Święty Piotr”, a w Krakowie Pan Jezus dużo mi mówił o Piotrusiu. Bilety do Krakowa kosztowały tyle samo, ile kosztowałyby bilety na wyjazd na rekolekcje które były wcześniej planowane, a które zostały odwołane.

 

21 sierpnia 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: modlitwa ufności: „Będziemy z Piotrusiem w niebie razem z Maryją i Świętymi najbliżej Pana Jezusa całą wieczność. Antyfona: „Maryja, królowa stoi po prawicy Chrystusa, w blasku chwały” Glitter – blask. płyta My Dreams Come True sprzeda się w co najmniej 6 milionach egzemplarzy - kolejna ufność – Psalm: „…a nasza ziemia wyda swój owoc…Pan sam obdarzy szczęściem. Dalej w intencji: „Zbawienie dla świata” Psalm: „…a śladami jego kroków zbawienie. Ewangelia: „…zasiądziecie również na tronach…” „…stokroć tyle otrzymacie i życie wieczne posiądziecie na własność” Antyfona: „Błogosławiona jesteś Maryjo któraś uwierzyła że spełnią się słowa powiedziane tobie od Pana.”…

 

21 sierpnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus odnośnie swojego działania przez Piotrusia: „…po owocach ich poznacie...” - skojarzenie - poprzez Piotrusia morze obfitych dobrych owoców.

 

20 sierpnia 2017r

 

Tydzień po wyjeździe do Krakowa pojechaliśmy znów na Dworzec Centralny po film „Piękna i Bestia” kupiliśmy - miałem pragnienie, żeby może kupić sobie coś do picia. Odmówiłem sobie. pan ekspedient zapytał: „Czy może coś do picia?” Więc wzięliśmy też picie.

 

17 sierpnia 2017 roku

 

Tego dnia była 15 rocznica dnia w którym Święty Jan Paweł II zawierzył świat Bożemu miłosierdziu. Pomyślałem sobie: „Jakby to uczcić?” I przypomniałem sobie, że parę dni wcześniej przywieźliśmy z Krakowa z Piotrusiem „balsam Miłosierdzia” z Łagiewnik, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, a jeszcze go nie używaliśmy. A więc otworzyliśmy go, namaściliśmy się nim, a w międzyczasie przeczytaliśmy na ulotce dołączonej do niego, że jest to Balsam Miłosierdzia z Łagiewnik, gdzie 17 sierpnia 2002 roku papież Jan Paweł II zawierzył świat miłosierdziu Bożemu. Właśnie w tym momencie gdy była teraz ta rocznica, piętnasta, okrągła tego wydarzenia.

 

18 sierpnia 2017 roku

 

Pomyślałem: „Kiedy mija pół roku od 18 lutego 2017 roku, które było ważnym wydarzeniem w moim życiu?” Zobaczyłem, że akurat dzisiaj. Było to dla mnie potwierdzeniem rozeznania, jakie miałem w związku z coverami znanych utworów w moim wykonaniu.

 

18 sierpnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista. Iintencja: „Uwielbienie Miłosierdzia Bożego.” Psalm: „Sławimy na wieki miłosierdzie Pana.”

 

Pan Jezus przypomniał, wysłuchał

 

Za trzecim razem: Jezus na stadionie, PiS, „My Dreams Come True”

 

18 sierpnia 2017 r

 

Msza święta za syna Krysi i jego rodzinę. Pan Jezus w Komunii Świętej: „Liczy się serce.” Po mszy świętej pieśń: „Kochajmy Pana, bo serce jego żąda i pragnie serca naszego” Pan Jezus: „Wypowiedz tą piękną intencję, spełnię.” – „Komunia Święta tak, jak jest podane w tej mszy świętej - o błogosławieństwo Boże i uzdrowienie dla Marcina i jego rodziny. Przejęzyczyłem się, ale „liczy się serce.”

 

17 sierpnia 2017 roku

 

15 rocznica zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu, którego dokonał Święty Jan Paweł II w Łagiewnikach. Byliśmy tam w tym tygodniu - 13 sierpnia 2017 roku.

 

 

17 sierpnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus Polska odzyskała niepodległość odzyska niepodległość. Porównanie - dziś Magda Grajewska powiedziała Bądź spokojny odzyskasz swoje pieniądze. Pan Jezus: „Wypełni się to poprzez was: „Piotrusia i ciebie” – przepięknie. Rekolekcje się przepiękny odbyły, Polska odzyskała niepodległość.

 

21 sierpnia 2017 r

 

Nagranie „God Bless America”, „Piosenka Księżycowa”, mój wokal - dziś zaćmienie słońca w USA. Ostatnie takie w 1918 roku. Odzyskaliśmy nasze pieniądze za rekolekcje. Wcześniej – „Odzyska Polska niepodległość”

 

21 sierpnia 2017 r

 

Modlitwa adoracyjna Pan Jezus: „Co do kropelki” – Wzruszenie…

 

21 sierpnia 2017 roku

 

Pan Jezus: „Dziękuję ci za twój uśmiech. Ma swoją wielką wartość – mężny, pomimo trudności.” - Wzruszenie

 

23 sierpnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Przepięknie wyjdą te zdjęcia w Krakowie, tak, jak jest powiedziane – „Stąd wyjdzie iskra” - skojarzenie ze słowami Św. Jana Pawła II w 2002 roku, w Krakowie. – Wzruszenie.

 

23 sierpnia 2017 roku

 

Modlitwa koronką o nawrócenie Rosji i krajów zlaicyzowanych. W czasie koronki trzymałem na rękach leki. W połowie koronki Piotruś poszedł do sklepu po coś do picia i zobaczył, że trzymam ręce jakbym się modlił. - Znak że Pan Bóg wysłuchał tej modlitwy. Zapowiedział to chwilę wcześniej w modlitwie adoracyjnej.

 

24 sierpnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista: „Intencja: „Miłość nigdy nie ustaje.” Psalm: „Królestwo Twoje królestwem wszystkich wieków. Przez wszystkie pokolenia Twoje panowanie.

 

25 sierpnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna w sprawie baterii w aparacie. Pan Jezus: „Jasiu starczy ci mojej łaski” - Skojarzenie - 31 sierpnia 2016 roku starczyło baterii na całą homilie papieża - potem się wyczerpała.

 

26 sierpnia 2017 roku

 

Pan Jezus wysłuchał koronki i modlitwy Piotrusia, i mojej. Wyszło słońce w Krakowie, gdy robiłem zdjęcia. Gdy jechałem do Krakowa pociągiem, widziałem za oknem dużo chmur odmówiłem koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji wielbiącej - uwielbiając Boga w Tym bardzo zachmurzonym niebie. Gdy przyjechałem do Krakowa zacząłem robić zdjęcia jeszcze, kiedy było pochmurno zrobiłem kilkadziesiąt zdjęć a potem byłem trochę zrezygnowany i rozmawiałem z Piotrusiem przez telefon, że są te chmury. Piotruś powiedział, że mu przykro. Po rozmowie nagle zobaczyłem, że się zaczyna przejaśniać i po chwili było bezchmurne niebo. Resztę zdjęć zrobiłem w słonecznej aurze, ale wszystkie zdjęcia się ładnie udały, bo przez to, że wcześniej był deszcz, zdjęcia wyszły bardziej różnorodnie, jeszcze lepiej niż gdyby cały czas było słońce.

 

26 sierpnia 2017 roku

 

Zrobiłem ponad 300 zdjęć w Krakowie, w Dniu Matki Bożej Częstochowskiej. Poprzednia duża seria zdjęć - rekordowe zdjęcia Warszawy - udało mi się zrobić z kolei w Dniu Matki Bożej Fatimskiej - 13 maja - w tym samym roku. To dwa jubileusze w roku 2017 - setny fatimski i trzysetny koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zaplanowałem wyjazd do Krakowa na robienie zdjęć na 26 sierpnia, nie wiedząc że będzie to wspomnienie Matki Bożej Częstochowskiej.

 

26 sierpnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa wydarzeń obecnych” - Zdjęcia w Krakowie. Też proszę cię Boże, żebym płonął miłością Miłosierną na wieki wieków. Psalm: „…Bóg jest naszym Bogiem na wieki.” Odnośnie zdjęć Krakowa: Psalm: „…Wielki jest Pan i godzien wszelkiej chwały w mieście naszego Boga. Cośmy słyszeli, to zobaczyliśmy w mieście Pana Zastępów; w mieście naszego Boga. …Policzcie jego wieże…” w Krakowie, na Starówce właśnie były Wieże. Antyfona: „Wspaniałe rzeczy głoszą o tobie Miasto Boże” Ewangelia: Kana galilejska – wino, jak te słońce, które wyszło w Krakowie.

 

26 sierpnia 2017 roku

 

Pan Jezus zapowiedział w Krakowie odnośnie zdjęć zrobionych tam przeze mnie: „wszystko będzie dobrze”, i było i jest

 

1 Września 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „sprawa bieżąca związana z panem Jarosławem Kaczyńskim” – Psalm: „Prawo i Sprawiedliwość Podstawą jego tronu.”

 

6 Września 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja sprawa planowanej na jutro rozmowy z księdzem Stanisławem Małkowskim: Aklamacja: „Pan posłał mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność” – ks. Stanisław służy więźniom. Druga intencja: „sprawy bieżące” - Dziś po modliłem się koronką za Piotrusia i poczuł się lepiej. Ewangelia: Pan Jezus uzdrowił teściową Szymona.

 

14 września 2017 r

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Pamiętasz? Kto spełnia wymagania prawdy zbliża się do światła i tak dalej…” - W tym momencie zostały włączone latarnie na naszej ulicy.

 

18 sierpnia 2017 r

 

Pomyślałem sobie: „Kiedy mija dokładnie pół roku od 18 lutego - wyjątkowego dnia Uwielbienia w naszej parafii i zorientowałem się, że akurat dzisiaj, a dziś wybrałem program komputerowy do zrobienia video z moimi zdjęciami i moimi utworami - coverami w moim wykonaniu. Zrozumiałem że muszę skorzystać właśnie z tego programu skoro był dzisiaj ten znak.

 

Podobnie we wrześniu. Skojarzyłem sobie: 2 Września Piotruś był w telewizji TVP Info jak grał w ping ponga, 10 września by mnie było widać w telewizji Trwam w Katedrze na Mszy miesięcznej smoleńskiej, więc pomyślałem sobie, że po kolejnych ośmiu dniach umieszczę w internecie te wideo zrobione w programie w ustalonym w sierpniu i umieszczę je 18 Września właśnie w internecie na YouTube. Na potwierdzenie tego żeby tak zrobić było podobne zdarzenie jak w sierpniu - pomyślałem sobie: „Ciekawe ile dni zostało do świąt Bożego Narodzenia może akurat 100” I rzeczywiście od dzisiaj (15 września) było akurat 100 dni do Świąt Bożego Narodzenia.

 

14 września 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Ewangelia: „Nikt nie wstąpił do nieba prócz tego, który z nieba zstąpił.” „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię” Piotruś i Jasio Glitter - dwaj świadkowie - nasze urodziny - Piotruś urodził się dokładnie 9 miesięcy po słowach Świętego Jana Pawła II „Niech zstąpi duch twój i odnowi oblicze ziemi tej ziemi” Jasio urodził się w dniu urodzin Piotrusia 3 lata później.

 

15 Września 2017 roku

 

Eliasz istotnie przyjdzie i naprawi wszystko - koronka odmówiona przeze mnie w przeszłości, aby cała rzeczywistość była perfekcyjna.

 

17 września 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Czasem po ludzku nie widać tak bardzo, że masz miłość na wieki wieków, mocą moją, ale wtedy pomyślisz tak, jak o Eucharystii - też po ludzku nie widać tak bardzo Boga… wzruszenie

 

23 września 2017 r

 

Fragment Pisma Świętego – „dwa świadkowie” - wzięci do nieba – „…nikt nie wstąpił do nieba oprócz tego, który z nieba zstąpił.” „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi. Nasze daty urodzin - Piotrusia i moja.

 

30 września 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Aby moje postępowanie było coraz bardziej prawe.” Antyfona: „Niech księga prawa będzie zawsze na twoich ustach. Rozważaj ją w dzień i w nocy abyś ściśle spełnił wszystko co w niej jest napisane.

 

2 października 2017 r

 

Piotruś zapytał Pana Boga: „Czy wynająć te dwa pokoje?” - Zobaczył słowo „student”. Dziś pierwszy dzień roku akademickiego – poniedziałek. Okazało się że chodzi o nas, a nasz dom to „Akademia Rozwoju talentów”

 

1 października 2017 r

 

Przed mszą świętą Pan Jezus: „Jasiu, spełniłeś Moją wolę.” Po chwili w Ewangelii na mszy: „…który spełnił wolę ojca…”

 

14 października 2017 roku

 

Parę miesięcy temu Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej: „Te Jezus na stadionie to będzie coś zupełnie innego, pozytywnie, niż to było z wielką pokrytą. Spełniło się. Podobnie było z wieczorem Miłosierdzia po śpiewaniu w parafii Św. Patryka

 

14 października 2017 roku

 

Projekt myśli

 

Trzeba dobrze postępować

 

13 października 2017

 

Znak i iskry

Art i Stars

WiaDOMości znak

 

12 października 2017 r

 

19 listopada 2016

 

Jezus król Polski

 

Serce słońce

 

Gwiazda

 

Jezus na stadionie

 

Glitter gwiazda

 

12 października 2017

 

Już w łonie matki będzie napełniony Duchem Świętym. Urodziłem się w urodziny Piotrusia - symbol Ducha Świętego

 

10 października 2017 roku

 

28 lutego 2016 roku

 

Ksiądz Stanisław który pomógł zorganizować śpiewanie u Świętego Patryka pomógł osiągnąć udane śpiewanie w naszej parafii.

 

10 października 2017 roku

 

13 sierpnia 2017 roku byliśmy z Piotrusiem w Krakowie i był znak związany z Kevinem - z pierwszą częścią filmu „Kevin sam w domu.” Gdy pojechałem również do Krakowa 26 sierpnia 2017 roku też był związany z Kevinem - tym razem z drugą częścią – „Kevin sam w Nowym Jorku”

 

9 października 2017 roku

 

Zapytałem się Pana Boga o Intronizację Chrystusa na Króla Polski. Usłyszałem w piosence: „Light in your eses”. Zapytałem jeszcze raz dokładniej: Czy postarać się o to, żeby władze Polski ogłosiły Pana Jezusa królem Polski, tak jak ogłosiły Maryję królową Polski i czy to się uda? usłyszałem w piosence „for sure” – Tak, na pewno. Zapytałem jeszcze czy stanie się to 11 Listopada przyszłego roku? Od razu zobaczyłem światło - lampę akurat na styk obejmującą na obrazie Jezu ufam Tobie oczy Pana Jezusa.

 

7 października 2017 roku

 

Projekt myśli

 

Człowiek jest po to żeby go kochać.

 

7 października 2017 roku

 

100 dni od wydarzenia Jezus na stadionie - ten sam stadion

 

100-na rocznica objawień fatimskich

 

100-na rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości - mundial w Rosji z udziałem polskiej drużyny.

 

4 października 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: sprawa rozeznania, czy zwracać się jeszcze do osób z Akademii Rozwoju Talentów, a także czy zwracać się jeszcze do dziennikarza muzycznego, którego znalazłem w internecie – Ewangelia: „…kto przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do Królestwa Bożego.

 

8 października 2017 roku

 

Projekt myśli

 

Miłość szczególnie wyraża się w tym że kościół święty to wspólnota.

 

8 października 2017 r

 

Setny dzień od wydarzenia Jezus na stadionie - śpiewałem wtedy z mężczyznami w chórze pieśń Śpiewajcie Bogu, który mieszka na Syjonie, głoście wśród ludów jego dzieła” - Pozytywne ciarki mnie wtedy przeszły. Dziś mecz Polska Czarnogóra - wygraliśmy i awansowaliśmy do mundialu w Rosji 2018 roku. W tym roku setna rocznica Fatimy. W przyszłym roku, właśnie 2018, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

20 października 2017 roku

 

Projekt myśli

 

Wszystko jako całość jest doskonałe. Cała rzeczywistość jest doskonała, bo cała rzeczywistość to Bóg.

 

20 października 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „porzucenie grzechu” – Psalm: „rzekłem: wyznałem moją nieprawość panu, a ty darowałeś niegodziwość mego grzechu.

 

22 października 2017 roku

 

20 rocznica mojego wyjazdu do Chicago i najpiękniejszego znaku Zobaczyłem zdjęcie łączące Warszawę i Chicago - centrum iskry Bożego Miłosierdzia (Sears Tower) (film Warszawa 2030)

 

22 października 2017 r

 

Dziś 20 rocznica mojego wyjazdu Chicago, wspomnienie Świętego Jana Pawła II. Obejrzeliśmy film „Dzieci niebios” - w pewnym sensie Piotruś i Jasio – rodzeństwo. W filmie było pokazane, jak Chłopiec uczestniczy w biegu, w którym się przewrócił a i tak go wygrał. Podobnie jak Piotruś kiedyś wygrał przełaje, mimo że na początku się przewrócił.

 

24 października 2017 roku

 

Mieszkamy przy Alei Stanów Zjednoczonych nasz budynek kończy się na tej Alei.

 

22 października 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, dziękuję ci, że starasz się o dary nie tylko dla Piotrusia ale też dla bardzo, bardzo, bardzo wielu ludzi. Obdarujesz aż niebiańsko. Ale z drugiej strony, dziękuję ci, że oprócz tego że starasz się służyć wielu, to obdarowujesz też Piotrusia w prostych gestach. które tylko ja widzę i wy, ale że robicie to na chwałę Bożą.” Tomek organista w tym momencie zagrał pieśń i zaśpiewał: „Niech będzie chwała i cześć i uwielbienie Jezusowi”

 

29 października 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, pamiętasz? Z tymi którzy mnie miłują, współdziałam we wszystkim dla ich dobra, tak współdziałam z Piotrusiem i z tobą.” Organista: „Panie dobry jak chleb” Psalm Piotrusia - „Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie.”

 

29 października 2017 roku

 

20 rocznica mojego stanięcia na Sears Tower. Zobaczyłem Gienka, w którym niedawno objawił mi się Pan Jezus. Gienek - gwiazda programu X Factor - 22 października 1997 roku śpiewałem „Pocałuj noc w najwyższą z gwiazd” patrząc się na Sears Tower - najwyższy budynek na świecie - tydzień później - 29 października w 1997 roku byłem na tym Sears Tower. Wtedy, gdy objawił się nam Pan Jezus w Gienku, nagraliśmy utwór, który wysłaliśmy do X Factor. Rostrzygnięcie miało być pierwszego lipca, a pierwszego lipca właśnie było wydarzenie „Jezus na stadionie” na którym śpiewałem i ktoś o mnie powiedział „gwiazda” podobnie jak w tej piosence Pocałuj noc i podobnie jak to jest z Gienkiem.

 

26 października 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista.

 

Intencja: „Wyrzekłem się ciała dla Królestwa Bożego” Aklamacja: „..wyzułem się że wszystkiego…” Druga intencja: „Obecne sprawy.” „…jakże pragnę, żeby on już zapłonął.” Tego dnia wcześniej w sercu te właśnie słowa powiedział mi Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej: „Ten ogień już zapłonął, właśnie jest zapalany, zapłonie poprzez was…”

 

29 października 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Jasiu - małe dziecko. Co może zrobić małe dziecko, które przyjmuje miłość tatusia, mamusi? - Całkowicie zadowala swoich rodziców. Tak samo wy” – Wzruszenie.

 

30 października 2017 r

 

Nasza płyta - bardziej melodyjna - niż płyta najpopularniejszego wykonawcy na Spotify. Najpopularniejszy utwór w historii Spotify - musiałem nie od razu, ale jednak przewinąć.

 

31 października 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Między innymi - płyta My Dreams Come True.” – Ewangelia o ziarnku gorczycy – „…staje się wielkim drzewem…”

 

1 listopada 2017 roku

 

13 maja 2000 r

 

Jechaliśmy do mamusi - połączony z Maryją – „Jedna ręka strzelała a druga prowadziła kule.”

 

1 listopada 2017 roku

 

Modlitwa o to, żeby od Andrzejka Kasi i uczyć się miłości - sytuacja ze zniczem - Andrzejek odkupił znicz.

 

10 listopada 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Reklama ma na celu popularyzację produktu, ale ta reklama też jest znana jako reklama.” – Wniosek: moje życie, Piotruś i ja, też znaki, dzieła, owoce to jak gdyby reklama Pana Jezusa

 

10 listopada 2017 roku

 

2 kwietnia 2005 roku

 

„Janie Pawle drogi” - droga - najbardziej wywyższony spośród grzeszników

 

10 listopada 2017 roku

 

Opowiadana moc Boża

 

11 listopada 2017 r

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus przypomniał kilka razy sytuację z księdzem Korbikiem – „Błogosławię was.” Byliśmy dzisiaj u Basi Roguskiej. Na końcu powiedziała: „Błogosławię was.”

 

11 listopada 2017 r

 

Święto Niepodległości

 

Msza w katedrze św. Jana. Czy iść na nią? – „So” – tak. Sprawa intronizacji 11 Listopada 2018 roku – „Chrystus wodzem, Chrystus Królem” - pieśń na wejście – czytania – czytanie: „Bracia moi” „Bracia, pozdrawiam was.” Piotruś: „Tu był ksiądz grefkowicz tak? – powiedziałem: „Tak” 21 lutego 2004 roku ksiądz Grefkowicz i mój ślub z Panem Jezusem. Na mszy 10 rocznica czyjegoś ślubu. 11 Listopada 2018 roku - ślub Polski z Jezusem Chrystusem.

 

13 listopada 2017 roku

 

Piotruś: „Pan Jezus miał talent do wymyślania przypowieści, a ty Jasiu masz talent do odkrywania i opisywania znaków.

 

13 listopada 2017r - druga rocznica rozeznania wieczoru miłosierdzia - Pan Jezus w sercu: „Świętej Faustynie wydawało się że wypowiada przekleństwa przeciwko Bogu.” - U mnie była podobna sytuacja parę dni temu, dalej mówił pan Jezus „…Święta Faustyna włożyła do pieca dzienniczek miłosierdzia.” - Po odtworzeniu była trochę pomieszana kolejność nie wszystko było zawarte - podobnie u mnie dziś u Księdza Stanisława. Święta Faustyna została wielką świętą, pomimo tych trudności, a nawet szczególnie dzięki nim; poprzez nie.

 

14 listopada 2017 r

 

Radość nocna

 

Adele - 2011 -Rolling In The Deep - najwyżej na liście globalnej, Grammy. Adele - 2015 - najwyżej na liście globalnej, Grammy. Glitter - 2019 (?) „I'll Stand Beside You” - najwyżej na liście globalnej, Grammy

 

6 listopada 2017r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, jeśli chcesz, w tym słowie dziękuję Ci za to że dajesz mi wszystko, dałeś mi wszystko, mam wszystko.” Pierwsza Antyfona: „Panie, zbawienie moje…” Druga Antyfona: „…pełnię radości przy Tobie…” Psalm z dziękczynieniem. Druga intencja: „Możesz odnieść się do wydarzeń spraw czasu obecnego, dnia dzisiejszego.” podobna Ewangelia do słowa ze spotkania wspólnoty – „…ubogich, ułomnych, chromych, niewidomych…” - na wspólnocie: „…ubogim, więźniom, niewidomym, uciśnionym…” - Tego dnia - u nas - Pan Artur - też zrobiliśmy paczki dla więźniów, odmówiłem koronkę za głodne dzieci, modliliśmy się za cierpiących.

 

8 listopada 2017r

 

Na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku miałem osobiste spotkanie z Franciszkiem - kustoszem Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

 

7 listopada 2017 roku

 

Przemyślenia

 

Słowo Pana Jezusa ma moc rozwiązać każdy problem, nie tylko problem myślowy, ale w ogóle problem. Słowo Boże ma moc sprawczą – „…przez jego słowa powstały niebiosa…”

 

7 listopada 2017r

 

Przemyślenia projekt

 

Mając miłość, ma się Boga, mając Boga, ma się wszystko, bo Bóg jest wszystkim.

 

9 listopada 2017r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Pokora” – Psalm: „Bóg jest dla nas ucieczką i siłą najpewniejszą pomocą w trudnościach, przeto nie będziemy się bali choćby zatrzęsła się ziemia i góry zapadły się w otchłań morza.”

 

7 października 2017 roku

 

Portal graficzny - 5 obrazków - 8 października 2017 roku wygrany mecz Polski z Czarnogórą - setnica od wydarzenia Jezus na stadionie.

 

22 października 2017 roku

 

Post na forum „nasze miasto” - mail do „Sieci Prawdy” - 22 października - znak z „Warszawa 2030”

 

9 listopada 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Dziękuję ci, Jasiu za miłość, że ją przyjąłeś i okazujesz ją bliźnim, i Mi. Pamiętasz - 2013 rok? – „Nigdy cię nie opuszczę. Jestem twoją radością wieczną. Staraj się o tym ze wszystkich sił pamiętać.” Starałeś się, starasz się i zawsze będziesz się starał. „Miłość nigdy nie ustaje. wszystko znosi, wszystko przetrzyma.” – Wzruszenie.

 

26 listopada 2017 roku

 

Chrystusa Króla Wszechświata

 

Pragnienie co do intronizacji. Wizyta u Księdza Stanisława w szpitalu. Pieśń „Chrystus wodzem, Chrystus Królem” - też śpiewałem.

 

26 listopada 2017r

 

Ewangelia: „…byłem głodny, a nakarmiliście Mnie. Był dziś u nas Pan Artur - daliśmy mu 10 zł. „Byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie.” Był Pan Artur – „Byłem spragniony, a daliście Mi pić” - daliśmy wodę księdzu Stanisławowi, odwiedziliśmy go w szpitalu.

 

25 listopada 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „…żeby wielu grzeszników się nawróciło poprzez nas i przez te dzieła” Aklamacja: „Nasz Zbawiciel Jezus Chrystus śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię” Ewangelia o zmartwychwstaniu umarłych – skojarzenie: „był umarły, a ożył - przypowieść o synu marnotrawnym.

 

25 listopada 2017 roku

 

Panie Jezu, jeśli chcesz, popraw mój stan psychiczny poprzez dzielenie Piotrusia” Piotruś się podzielił - Pan Jezus w sercu Piotrusia: „Mam to wszystko w twoich dłoniach, w swoim ręku, zajmuję się tym.” - Wzruszyłem się. Pan Jezus Dotknął mnie miłosiernie, uzdrowił. Chwilę wcześniej mówił mi, że zawierzyliśmy całkowicie Miłosierdziu Bożemu.

 

21 listopada 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy dzisiejsze.” Ewangelia o Zacheuszu i przyjściu do niego Pana Jezusa. Dziś były u nas Panie od „Szlachetnej Paczki”. - „Na pewno wszystko się uda.” „…Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu…”

 

21 listopada 2017 roku

 

Dzień operacji Księdza Stanisława Małkowskiego. Piotruś: opowiedz Jasiu jakieś znaki. Opowiedziałem o Krakowie i o sutannie papieża z zamachu i operacji. Widzieliśmy tę sutannę na zdjęciach. opowiedzieliśmy paniom ze „Szlachetnej Paczki” o znakach; o znaku z zamachem na świętego Jana Pawła II i moim szpitalem. Jest obrazek, na którym papież wygląda jak ksiądz Stanisław Małkowski.

 

18 listopada 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbienie” – Aklamacja: „…abyśmy dostąpili chwały naszego Pana, Jezusa Chrystusa”.

 

20 listopada 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Skrucha” Antyfona: „…uzdrawia skruszonych w sercu.”

 

19 listopada 2017 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa intronizacji i sprawa talentów artystycznych” Psalm: „…będziesz spożywał owoc pracy rąk swoich…” „…Obyś oglądał pomyślność Jeruzalem przez wszystkie dni twego życia…”

 

19 listopada 2017 r

 

Viewbug założony 11 czerwca 2015r – w XVI-tą rocznicę zobaczenia przeze mnie Świętego Jana Pawła II.

 

19 listopada 2017 roku

 

Poszliśmy na spacer po żelki na Lipskiej. Były „żabki”, ale ich nie wzięliśmy i twarde żelki, których sobie odmówiłem. Potem w „Żabce” kupiliśmy twarde „Zozole” - jeszcze lepsze…

 

18 listopada 2017 r

 

10 listopada daliśmy wizytówkę. 11 Listopada znaki związane z Polską.

 

10 listopada byliśmy u Danusi, była u nas Sylwia. 11 Listopada znaki związane z Polską.

 

18 listopada 2017 roku

 

Projekt myśli

 

Nawet najtrudniejsza sytuacja człowieka tu, na ziemi nie zamyka mu drogi do życia w pełni radości.

 

15 listopada 2017r

 

Miałem trochę pragnienie „Ptasiego Mleczka” z okazji rocznicy, akurat mamy spotkać się z Grzesiem, więc kupiłem. Wcześniej odmówiłem sobie.

 

14 listopada 2017r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Uwielbienie” Psalm: „…po wieczne czasy będę chwalił Pana”

 

14 listopada 2017r

 

W Biedronce - pragnienie żeby kupić sobie coś gazowanego do picia. „Jeśli przy kasie jest, to kupię, jak nie to nie. - Była - Coca Cola.

 

15 listopada 2017r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „…raduję się w tobie i przez ciebie raduję twoich bliźnich…”Organista: „…radość ludziom nieść, gdzie jej w świecie brak…”

 

15 listopada 2017 roku

 

Wysłuchana modlitwa - koronka - idealny kolor elewacji - naprzeciwko

 

15 listopada 2017 roku

 

Przypaliła się żarówka. Piotruś powiedział: „Prąd wyszedł z całego domu” - było widać „iskrę”…

 

1 grudnia 2017 roku

 

Głosowanie grup na mundial 2018. Polska w jawiącej się, jako korzystna, grupie. 2 dni wcześniej - nasze podzielenie się stroną znakiiskry.pl na forum niepełnosprawni.pl

 

30 listopada 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „sprawa odmówionej litanii do świętego Jana Pawła II w sprawie przebicia się” – Psalm: „…po całej ziemi ich głos się rozchodzi. Nie jest to mowa ani nie są to słowa których by dźwięku nie usłyszano. Ich głos się rozchodzi po całej ziemi, ich słowa aż po krańce świata.

 

30 listopada 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Dziękuję ci, Jasiu wiecznie, raduję się w tobie i poprzez ciebie będę się wiecznie radował w bardzo, bardzo, bardzo wiele ludziach niebiańsko z wami. Ja jestem, to wszystko jest. Ta Komunia Święta w intencji wielbiąco dziękczynnej za całkowite zawierzenie miłosierdziu Bożemu, które się u mnie dokonało. - W tym momencie ksiądz: „Wielbię Ciebie w każdym momencie.” - wzruszenie

 

30 listopada 2017 roku

 

Do szpitala trafiłem 13 maja, w rocznicę zamachu na świętego Jana Pawła II, w związku z Maryją fatimską - w sobotę. Sobota - dzień poświęcony Maryi.

 

30 listopada 2017 roku

 

Czytałem Tweety ze słowami ZnakiIskry.pl, PeacetoPeopleOfGoodWill.com - w tym momencie zaśpiewane – „tweet tweet”

 

4 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „abym radował Pana Jezusa i kochał” Psalm: „Idźmy z radością na spotkanie Pana.”

 

6 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „sprawa płyty „My Dreams Come True”, Tragedia Smoleńska, 2018 rok. Antyfona: „Pan przyjdzie i nie będzie zwlekał. rozjaśni to co w ciemnościach ukryte i objawi się wszystkim narodom.”

 

7 grudnia 2017 roku

 

1 lipca 2017 roku

 

Wydarzenie „Jezus na stadionie”. Robert - dzień wcześniej do mnie: „będziesz sławny” Sławek - kolega Roberta - tuż po wydarzeniu, tego samego dnia do mnie: „Jesteś gwiazdą.” 18 października 2016 roku - na forum „Interia” - do mnie: „na spotkaniach oazowych możesz być gwiazdą, ale w „Mam Talent” odpalił byś w castingu. Maj 2017r - odpadłem w castingu „Mam Talent.”

 

19 listopada 2016 roku

 

Intronizacja w Łagiewnikach – transparent: „Jezus Chrystus Król Polski” - słońce - gwiazda - świeciło do mnie przez serce Pana Jezusa…

 

8 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

W sercu - Pan Jezus: „Dziękuję Ci, Jasiu. Kocham cię. Pozdrawiam cię. Jesteś błogosławiony, mój święty braciszek. Tego dnia - Ewangelia o Zwiastowaniu – „Bądź pozdrowiona.”

 

10 grudnia 2017 roku

 

Msza święta - ksiądz rekolekcjonista: „błogosławienie komuś - wyrazem głębokiej miłości” - dziś przed tą mszą pobłogosławiłem pewną ubogą panią. Komunia święta - Pan Jezus: „Tak, to wielki znak…”

 

10 grudnia 2017 roku

 

„I'll stand beside you, forever and ever” - stanę przy Panu Jezusie na zawsze, na wieczność w niebie - małe dziecko - Iskra - Iskierka - przyjęte przeze mnie.

 

9 grudnia 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Ten twój uśmiech to nie tylko nadprzyrodzony uśmiech, to Boży uśmiech. Ja jestem, to wszystko jest - miłosierdzie Boże - wzruszenie na myśl, że tę Komunię planowałem przyjąć w intencji Miłosierdzia, abym nie okazywał.

 

14 grudnia 2017 roku

 

50 nagrań na 50-lecie Odnowy w Duchu Świętym.

 

12 grudnia 2017r

 

Zgłosiłem 10 zdjęć na konkurs z Sony, później, tego dnia - expose premiera Mateusza Morawieckiego i przyznane wotum zaufania dla nowego rządu.

 

16 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Aby już się nie oglądać na inne osoby - moim oblubieńcem jest Pan Jezus. Psalm: „…już więcej nie odwrócimy się od Ciebie.”

 

16 grudnia 2017 r

 

Radość nocna

 

To wielki znak - 1 lutego 2017 roku – nasycenie.

 

16 grudnia 2017 roku

 

Mail do Romana – poprawki: Piotruś - 2, Jasio – 3. Szklanki - dokupione – 2, w domu – 3. Dzwoniące szklaneczki…

 

17 grudnia 2017 roku

 

Łóżko w pokoju babci - bardzo się przydało - mogli przenocować Robert i Sławek w czasie wydarzenia „Jezus na Stadionie”, gdzie były znaki też poprzez Roberta i Sławka.

 

25 grudnia 2017 roku

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „To moją mocą się dokonuje, dokonało, dokona.” Piotruś po mszy świętej - w sercu Pan Jezus pokazał Piotrusiowi że to jest niezwykłe, że Pan Jezus narodził się z Ducha Świętego, a nie ze zwykłego ojca - mocą Bożą.

 

24 grudnia 2017 roku

 

W czasie modlitwy wieczornej - na serwetce słowo „Christ” - fragment słowa „Christmas”, obok obrazka Jezusa Chrystusa.

 

24 grudnia 2017 roku

 

Trzy znaki z autobusami do Andrzejka – Zolafren! (lekarstwo) - akurat przyjechał autobus, nie wsiedliśmy. Wróciliśmy się po leki, przyszliśmy znowu na przystanek, akurat był następny autobus. Wracaliśmy od Andrzejka, akurat mieliśmy autobus. Wcześniej, Pan Jezus powiedział Piotrusiowi: „To będą piękne święta, bo bardzo wam błogosławię.”

 

24 grudnia 2017 roku

 

Zastanawiałem się, czy pod jedenastką piją kawę, bo w prezencie nieśliśmy im właśnie kawę. Wybiegł ich pies, który nazywa się „Coffee” czyli kawa.

 

23 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Niech w tym słowie, jeśli chcesz, będzie miłosierdzie okazane przeze mnie, Bożą mocą, całemu światu. Jeśli chcesz, odnieś się miłosiernie dla mnie do dzisiejszych spraw.” Antyfona: „dziecię nam się narodzi. Jego imię będzie Bóg mocny. W nim będą błogosławione wszystkie narody. Ewangelia: „Pan okazał jej tak wielkie miłosierdzie.”

 

24 grudnia 2017 roku

 

Gdy wysyłałem SMS do Piotra Musiał, dwa razy zdarzyło się, że zamiast słowa narodz... napisało mi się słowo narody, a Piotr Musiał był koordynatorem Światowych Dni Młodzieży.

 

23 grudnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Sprawa listu. Pan Jezus: „…w sytuacjach z udziałem moim i faryzeuszy, uczonych w piśmie, starszyzny ludu, byłem jeszcze bardziej surowy, niż na tym obrazie Miłosierdzia, ale też wtedy byłem dobry. To wystarczy. Po chwili – Piotruś: „Zobacz, czy ten kompot jest w dobry.” Wyglądał, jak niedobry kompot z suszonych śliwek, ale był bardzo dobry.

 

22 grudnia 2017 roku

 

Piotruś zjadł kawałek świątecznego ciasta. W tym momencie piosenka: “Don’t Save It All For Christmas Day.” – pocieszenie.

 

31 grudnia 2017 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Jasiu, przyjąłeś mnie z miłością.” - W tym momencie – organista: „wzniecić miłości żar.”

 

1 grudnia 2017 roku

 

„Jezus na Stadionie” - dwa utwory z płyty „Blask Nieba”, Panie Twój Tron” i „Jesteś królem”.

 

28 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „poinstruowanie, co mam robić” - Pierwsza Antyfona: „Głoszą jego chwałę” Druga intencja: „Uwielbienie, dziękczynienie” – „Ciebie Boże Chwalimy, Ciebie Panie wysławiamy.”

 

29 grudnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Jasiu, masz głos” – wzruszenie.

 

27 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Wielbiąco-dziękczynna”. Antyfona: „Sławimy (…) błogosławiony” Psalm: „sławcie Jego święte imię” – Aklamacja: „Ciebie Boże chwalimy, Ciebie Panie wysławiamy, Ciebie wychwala przesławny chór apostołów.”

 

20 grudnia 2017 roku

 

Modlitwa adoracyjna

 

Pan Jezus: „Jasiu, Iskra Bożego Miłosierdzia jest bardziej zadowolona z tego, że jest małą iskierką, niż gdyby nie była małą iskierką. Rozwinę tę myśl. Rozradujesz się i wzruszysz. uleczysz świat mocą tej iskry Bożego Miłosierdzia. Takie porównanie: „dorosły człowiek w sklepie z zabawkami i małe dziecko w sklepie z zabawkami - w tym momencie u mnie wzruszenie, radość. To nie chodzi tylko o sklep z zabawkami, kojarzysz to powiedzenie?: „Cieszyć się, jak dziecko.” Tak, cieszysz się, jak dziecko i Piotruś z tobą i Ja w was, i przez was będzie bardzo, bardzo, bardzo wielu radować się wiecznie, niebiańsko razem z wami. Ja jestem, to wszystko jest.”

 

25 grudnia 2017 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „sytuacja dzisiejsza w kościele, sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia,” Ewangelia: „…przestraszyli się…” – „…nie bójcie się zwiastuję wam radość wielką…” „…głoście Jego chwałę wśród wszystkich narodów, zgłaszajcie jego cuda pośród wszystkich ludów..” Kolejny Psalm: „…światło zabłyśnie, bo Pan się narodził…” - Piotruś tuż po tym psalmie zapalił lampkę – „zabłysło światło”

 

10 stycznia 2018 roku

 

Rano dowiedziałem się, że Oscary poprowadzi w tym roku w Los Angeles Jimmy Kimmel. Wieczorem dostaliśmy maila od osoby która nazywa się Jimmy Spencer - też z Los Angeles.

 

5 stycznia 2017 r

 

Mniej więcej tydzień temu podzieliłem się z Marcinkiem znakami. Następnego dnia był Turniej Czterech Skoczni – początek. Kamil Stoch wygrał konkurs i następny, i następny. W międzyczasie podzieliłem się znakami też z Robertem.

 

5 stycznia 2018 roku

 

Rok 2018 - kalendarz z górami. Piotruś lubi góry.  Pierwszy utwór „Dont Save It All For Christmas Day” - Piotrusia ulubiony utwór na jego ulubionej płycie - ten rok pod hasłem świadectwa i Ducha Świętego.

 

6 stycznia 2018 r

 

Radość nocna

 

Iskra Miłosierdzia Bożego – Iskierka, ale Boża.

 

5 stycznia 2018 r

 

Pan Bóg pobłogosławił obejrzenie przez Piotrusia filmu „Buntownik Z Wyboru”. Było tam słowo imperfections, że w żonie głównego bohatera najbardziej podobały się pewne niedoskonałości. Odnosiło się to u Piotrusia do tekstów naszych piosenek, w których Piotruś czasami widział jakieś drobne błędy. Pan Jezus wcześniej zapowiedział, że Piotruś będzie myślał odwrotnie, pozytywnie w kwestii tych tekstów naszych piosenek. Spełniło się w czasie spaceru do biblioteki i do świętego Ojca Pio i z powrotem.

 

6 stycznia 2018 r

 

Objawienie Pańskie. Oglądałem z Piotrusiem czołówkę „Wiadomości” (wiaDOMości), czego dawno nie robiłem - podróż kamery, która zatrzymała się nad naszym domem. Tego dnia w Ewangelii: „A oto gwiazda postępowała przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem gdzie było Dziecię. Gdy ujrzeli gwiazdę bardzo się rozradowali. Uratowani, weszli do domu, zobaczyli Dziecię z matką Jego.

 

7 stycznia 2018 r

 

Chrzest Pański. Ugościły nas pani Alina i pani Iwona – sąsiadki. Podobnie jak ksiądz Paweł - jeden z poprzednich dzień Chrztu Pańskiego – powiedziała: „Gratulacje - piękna inicjatywa ewangelizacyjna - podobne do słów z Ewangelii na ten dzień: „Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie.”

 

7 stycznia 2018 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Dziękuję ci, Jasiu za tę chwałę Bożą” - w tym momencie w kolędzie oddaniu Bogu czci.

 

6 stycznia 2018 r

 

Sukces Kamila Stocha - wygrana w czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni - tuż po opowiadaniu Marcinkowi o znakach.

 

7 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „oferuję moje trudności w intencji nawrócenia grzeszników” Aklamacja: „oto Baranek Boży, który gładzi grzechy świata” Druga intencja: „sprawy bieżące” Dziś cytowałem pieśń którą śpiewałem w chórze wydarzenia „Jezus na Stadionie” – „Śpiewajcie Bogu który mieszka na Syjonie głoście wśród ludów jego dzieła” Psalm: „Wznoś okrzyki i wołaj radośnie mieszkanko Syjonu, bo wielki jest wśród ciebie święty Izraela.”

 

13 maja 2017 r Fatima - stulecie - rekordowe zdjęcia Warszawy

26 maja 2017 roku Dzień Matki

 

13 sierpnia 2017 roku Kraków - Święty Jan Paweł II - 13 maja

26 sierpnia 2017 roku Kraków - 300-lecie stulecie - Częstochowa

 

13 listopada 2017r - ksiądz Stanisław - intronizacja

26 listopada 2017 roku Chrystus Król - ks. Stanisław - szpital

 

9 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „aby to było trwałe obficie” Antyfona: „oto ten, którego panowanie jest wieczne.”Druga intencja: „sprawy bieżące” - dzisiejsza Aklamacja: „Przyjmijcie Słowo Boże nie jako słowo ludzkie, ale jak jest naprawdę, jako słowo Boga.” - obronione teksty naszych piosenek.

 

10 stycznia 2018 roku

 

„Nikt nie wstąpił do nieba oprócz tego który z nieba zstąpił” Piotruś i ja - jak gdyby zstąpiliśmy z nieba – „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię.” Apokalipsa Świętego Jana – dwaj świadkowie - my – wniebowzięci.

 

9 stycznia 2018 r

 

Odmówiliśmy koronkę do Miłosierdzia Bożego, Piotruś i ja, w intencji wielbiącej - uwielbienie Pana Boga w tych trudnościach moich i szczególnie Piotrusia w związku z naszymi tekstami piosenek z płyty „My Dreams Come True.” Google Tłumacz nie wykazał żadnego błędu. Obrona płyty nadprzyrodzona, bo w tej płycie jest iskra Bożego Miłosierdzia.

 

10 stycznia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Prowadzisz mnie drogą najlepszą i doprowadzisz gdzie się Tobie podoba” – Aklamacja: „Moje owce słuchają Mego głosu, Ja znam je, a one idą za mną.” – Psalm: „Przychodzę Boże pełnić Twoją wolę”

 

Pojechaliśmy do Morcinka. Tuż przed zadzwonieniem do domofonu, podzieliłem się  z Piotrusiem znakiem, że obaj jesteśmy z nieba – „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię.” - Piotruś został wtedy poczęty, ja urodziłem się w jego urodziny. „nikt nie wstąpił do nieba, prócz tego, który z nieba zstąpił.” - będziemy wniebowzięci – „dwaj świadkowie” - Apokalipsa Świętego Jana. U Marcinka obejrzeliśmy film „Fru” - Jaś – bohater. Dziś powiedziałem wcześniej Piotrusiowi, że jest Jan z bierzmowania. Też jestem Jan. Żółty ptak - Iskra Bożego Miłosierdzia między nami i w nas.

 

12 stycznia 2018 roku

 

Zastanawiałem się, czy to powiedzieć Piotrusiowi, spojrzałem się i zobaczyłem napis „tel” – „powiedz”

 

14 stycznia 2018 roku

 

Pan Jezus powiedział Piotrusiowi, że będzie dobrze na spotkaniu z Basią, bo Pan Bóg nam bardzo błogosławi i tak było. Basia rozmawiała pięknie, dodatkowo, gdy przyszliśmy do tego domu pomocy społecznej, Piotruś zanotował w zeszycie, że Basia mieszka w pokoju 203, poprzednio byliśmy u Basi w pokoju 205. Piotruś inaczej zapamiętał, ale okazało się że teraz Basia była przeniesiona właśnie do pokoju 203.

 

14 stycznia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Pan Jezus: „dziękuję ci Jasiu za twoją gorliwość. Pamiętasz słowa o gorliwości? - gorliwość o dom Twój pożera mnie?” Zauważ że są to słowa o domu, o domu, o tym domu.” - skojarzenie z naszym mieszkaniem. W Ewangelii: „Rabbi, to znaczy nauczycielu, gdzie mieszkasz? - odpowiedział im:  Chodźcie a zobaczycie. Poszli więc i zobaczyli Gdzie mieszka i tego dnia pozostali u niego. Było to około dziesiątej.” Dziś przyszliśmy do naszego domu około godziny dziesiątej, też dwaj uczniowie. Jezus Chrystus - Iskra Bożego Miłosierdzia, która mieszka w naszym domu.

 

15 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy dzisiejsze, bieżące.” Psalm: „ Kto składa ofiarę dziękczynną, ten cześć mi oddaje. Dziś odmówiłem trzy Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencjach dziękczynnych, podrząd - pierwszy raz w życiu

 

18 stycznia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa tych dzieł, muzyki, intronizacji. Antyfona: „niechaj Cię wielbi cała ziemia i niechaj śpiewa Tobie, niech wysławia Twoje imię, o najwyższy” Psalm: „wiążą mnie Boże śluby, które ci złożyłem” - Intronizacja - hasło „ślub” – wzruszenie.

 

19 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Miałem pragnienie, żeby pierwsza Antyfona była o księdzu Pawle Cieśliku, że może wspomniany jest tego dnia święty o imieniu związanym z księdzem Pawłem. Pierwsza Antyfona: Pan mówi: „ustanowię sobie kapłana wiernego, który będzie postępował według mego serca i pragnienia.” okazało się, że Tego dnia było wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara - ksiądz Paweł - nazwisko „Cieślik” - święty Józef – „Cieśla”.

 

20 stycznia 2018 roku

 

Projekt myśli

 

Szczęście jest tylko w dobroci. Poza dobrocią, nie ma szczęścia.

 

21 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawy bieżące” - obejrzany film „Cinderella” - na końcu piosenka „Have Faith In Your Dreams” – Ewangelia: „nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”

 

21 stycznia 2018 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus: „Moc w słabości się doskonali. Pamiętasz, jak powiedziałeś ostatnio Piotrusiowi? Napełnij się teraz wyjątkowym pokojem i spokojem.” Dzień przed tym, jak zadzwoniła pani z „Listy z Mocą?” – „Tak.” Tego dnia - 21 stycznia 2018 roku - zadzwoniła pani Iwona i skomplementowała płytę „Blask Nieba”, że „napełnia pokojem i spokojem.”

 

22 Stycznia 2018 roku

 

Dzień Dziadka. Pomodliłem się za dziadka. Chwilę później, dowiedziałem się że pani od dobre kalendarze.pl nazywa się Paulina Wnuk. Tego dnia Ela dała nam kalendarz.

 

21 stycznia 2018 r

 

Podzieliliśmy się z Marcinkiem świadectwem. Tego dnia polscy skoczkowie wywalczyli historyczny medal w Mistrzostwach Świata na mamuciej skoczni w Oberstdorfie.

 

25 stycznia 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencje: „sprawa dobre kalendarze.pl Antyfona: „…ma moc zachować powierzone mi dobro, aż do dnia ostatecznego.” Dziś, wcześniej, Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej odnośnie maila z dobre kalendarze.pl: „…to jeszcze nie koniec” Druga intencja: „Sprawa tych dzieł w tym roku” Psalm: „Idźcie i głoście światu Ewangelię. Chwalcie Pana wszystkie narody, wysławiajcie Go wszystkie ludy, bo potężna nad nami Jego łaska, a wierność Pana trwa na wieki.” Ewangelia: „Idźcie na cały świat i głoście ewangelię wszelkiemu stworzeniu.” Trzecia intencja: „dzieła plastyczne.” Aklamacja: „Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili.”

 

29 stycznia 2018 roku

 

Przyszła mi myśl do głowy, to. że papież Franciszek mógłby pomóc w kwestii tych naszych treści (miałem w myślach szczególnie PeacetoPeopleofGoodWill.com), i ich przykazania wielu ludziom. Tylko o tym pomyślałem, zastanowiłem się nad rozeznaniem i zobaczyłem krzyż franciszkański - skojarzył mi się z papieżem Franciszkiem, jako potwierdzenie rozeznania.

 

28 stycznia 2018 roku

 

Duchowa Komunia Święta na modlitwie osobistej

 

Pan Jezus: Jasiu, kocham Cię, pamiętasz? Przypomniałem sobie słowa: „chrześcijanin to człowiek który chodzi z podniesioną głową, bo jest kochany.” Podniosłem głowę i zobaczyłem wizerunek Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

26 stycznia 2018 r

 

Podzieliłem się znakiem z Robertem w mailu. Dzień później, 27 Stycznia 2018 roku, sukces polskich skoczków - pierwsze miejsce w konkursie drużynowym w Zakopanem.

 

31 stycznia 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Panie Jezu, ogarnij to, co chcesz, jeśli chcesz. Sprawa tych dzieł. Ewangelia: „…skąd to u Niego i co to za mądrość, która jest Mu

Dana? I takie cuda dzieją się przez jego ręce.” - Dzieła… Pan Jezus w sercu: „Jasiu, przytulam cię i współczuję ci, że byłeś lekceważony i Piotruś, wy dwaj. Ewangelia: „tylko w swojej ojczyźnie i w swoim domu może być prorok tak lekceważony. Pan Jezus: „Byliście lekceważeni w swoich kręgach. Współczuję wam, Kocham was, moje bąbelki.” Antyfona: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im. Do takich bowiem należy Królestwo Boże. Druga Antyfona: „…jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci nie wejdziecie do Królestwa Bożego.” – Wzruszenie.

 

2 lutego 2018 r

 

Dziś Piotruś wypożyczył film „Dobry Dinozaur” - Rekordowo się na nim wzruszyłem, jeśli chodzi o oglądanie filmu (16 sierpnia 2016 roku) Dzisiaj - wyjątkowo wzruszyłem się na modlitwie adoracyjnej. Nie pamiętam wcześniej takiego wzruszenia.

 

2 lutego 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Sprawa Intronizacji i naszej płyty, muzyki w roku 2018. Psalm: „Pan Bóg Zastępów - on jest królem chwały…aby mógł wkroczyć Król chwały. Kto jest tym królem chwały?...aby mógł wkroczyć król chwały…kto jest tym królem chwały? Pan Zastępów, On jest królem chwały.” Ewangelia: „na znak, któremu sprzeciwiać się będą…” „…moje oczy ujrzały Twoje zbawienie które przygotowałeś wobec wszystkich narodów.”

 

6 lutego 2017 r

 

Wczoraj na modlitwie osobistej, w której przedstawiłem sprawę pana Artura, który, myśleliśmy, że zaginął, były słowa w psalmie: „…wejdźmy do jego mieszkania…” Dziś weszliśmy do pana Artura mieszkania. Znalazł się, był tam.

 

7 lutego 2018 roku

 

Pan Jezus często w modlitwie adoracyjnej: „Ja jestem. To wszystko jest.”

 

9 lutego 2018 roku

 

Tekst „Blask Nieba”, prośba o to, żeby papież Benedykt XVI(…) i tak dalej. Kilka miesięcy później - papież Benedykt XVI abdykował w nasze urodziny - moje 30 i Piotrusia 33.

 

9 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

18 rocznica dnia, w którym Piotruś ukląkł przed świętem Janem Pawłem drugim i pocałował jego dłoń. Antyfona: „Zegnijmy kolana przed Panem, który nas stworzył.”

 

8 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Pierwsza intencja: „Sprawy dzisiejsze, bieżące.” Ewangelia o Syrofenicjance. Pan Jezus w modlitwie adoracyjnej tego dnia mówił mi, zapewniał, że każdy kto będzie bardzo prosił, to Mu usłużymy. Druga intencja: „Sprawy Iskry Bożego Miłosierdzia, utworu „I'll Stand Beside You”, płyty „My Dreams Come True”, tego roku 2018, listy United World Chart, papieża Franciszka, biskupa Romualda, naszego kierownika duchowego księdza Pawła Kondrackiego, naszego proboszcza księdza Andrzeja Dybka, Księdza Pawła Cieślika („Cieśla”) - wspomnienie świętej Józefiny św. Józef – Cieśla.

 

9 lutego 2018 roku

 

Mówiłem o wydarzeniu związanym z „raduj się w Panu, a on spełni pragnienia twego serca”, bo Piotruś podzielił się z modlitwy o pragnieniach, że Pan Bóg w nim je wzbudza. Zacząłem opowiadać, jak skakałem z radości po łóżkach, przypomniałem sobie, że było to dokładnie 5 lat temu 9 lutego 2013r 2 dni później papież Benedykt XVI ogłosił że abdykuje - akurat w nasze urodziny - moje 30 i Piotrusia 33.

 

10 lutego 2018 r

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Wydarzenia czasu obecnego, dnia dzisiejszego.” Dziś wysłałem naszą muzykę i grafikę albumów do pana z firmy wytwarzającej płytki. Ewangelia o rozmnożeniu chleba. Dziś Pan Jezus w sercu o znakach, o zebraniu pozostałych ułamków, aby nic nie zginęło. W Ewangelii o ułamkach - 7 koszy ułomków. Dziś odmówiłem koronkę w intencji dziękczynnej - w Ewangelii o Jezusie, że odmówił dziękczynienie. W Ewangelii - 7 chlebów, kilka rybek. Piotruś powiedział, że postara się pożyczyć od księdza na zrobienie płytek - 700 zł a 300 zł i już ma (klika rybek)

 

13 lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Poinstruowanie w sprawie propozycji spotkania z Krysią”. Ewangelia: „Strzeżcie się kwasu faryzeuszy i kwasu Heroda.” Druga intencja – „sprawy bieżące” Dziś pan Andrzej Oset napisał „ściągamy pliki” - dwa albumy. Ewangelia - 7 chlebów - nawiązanie do 10 lutego 2018 roku, do Ewangelii o siedmiu chlebach - wtedy wysłana muzyka.

 

14 lutego 2018 r

 

Komunia Święta

 

Pan Jezus o łasce u mnie, potem Piotruś chciał się podzielić, powiedzieliśmy razem „Przyjdź Duchu Święty” i podzielił się słowami Pana Jezusa - w jego Komunii Świętej też o łasce - u niego, że trwa na wieki wieków.

 

15 lutego 2018 r

 

W dniu zapłacenia za płytki - 2 razy 50 – 14-ta rocznica „Uzdrowienia Wspomnień” - pierwszego dnia rekolekcji. Pan Artur dostaje słomkę ptysiową - jak chleb i rybki - rozmnożenie – płytki.

 

14 Lutego 2018 roku

 

Wieczorna modlitwa osobista

 

Intencja: „Skrucha” Psalm: „…zmiłuj się, Panie, bo jesteśmy grzeszni” Druga intencja: „przekazanie świadectw o znakach” – Panie, otwórz wargi moje, a usta moje będą głosić Twoją chwałę” Trzecia intencja: „Znaki – rzeczywistość” Antyfona: „…kto rozważa prawo Pańskie dniem i nocą, wyda owoc w swoim czasie.”

 

14 lutego 2018 roku

 

Na Mszy Świętej: Środa Popielcowa - na koniec pieśń „Wprowadź w dom włóczęgę, nakarmijcie chlebem. Dziś przyszedł pan Artur. Piotruś kupił mu słomkę ptysiową - jak chleb.

 

15 lutego 2018 roku

 

Zapomnieliśmy zawierzyć spacer i rozmowa się w ogóle nie kleiła - wyjątkowo dawno nie było tak, że zapomnieliśmy.

 

17 lutego 2018 roku

 

9-ta rocznica Mszy miesięcznej za mamusię, powstania utworu „My Dreams Come True.” Kamil Stoch dziś wygrał Złoty Medal Olimpijski. Dostał w nagrodę maskotkę - mamusia bardzo lubiła maskotki - dzień wcześniej podzieliłem się śpiewem z wujkiem Kazikiem i innymi.

 

17 lutego 2018 roku

 

Film o 22:30. Tuż przed nim szukałem listy wytwórni. Tylko znalazłem, poprzez Świętego Antoniego, i zadzwonił alarm o 22:30 na film. Powiedziałem przed nim: „przez jeden znak, błogosławieństwo dla dwóch spraw - dla listy wytwórni i dla filmu. Film okazał się piękny, podobnie z listą.

 

18 lutego 2018 roku

 

Film „Mam's Night Out” – „Masz 235 fanów” - u mnie na viewbug.com - 239 obserwujących - w zaokrągleniu 235.

 

 

<  MENU  >

 

 

 

www.smilinglink.com